PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
اون ربطی به Old Yarhnham نداره . بعده اینکه شب بشه یه دونه از دشمنهای گونی به دست پایین پله ها از خروجی جلوی Cathedral ward میاد ( دست راست ) بکشنت میبرنت زندان .
در ادامه جواب دوستمون هم:
بعد از کشتن vicar amelia شب میشه و این دشمن های گونی به دست سر و کلشون پیدا میشه
خوب حالا منم یک کشف کردم که این هست:
خوب من فکر کنم در bloodborne wiki خوانده بودم بودم که بعد از کشتن blood starved beast هم اگه از lamp خود این باس بریم میشه با djura دوست شد، که این رو من چند صفحه پیش هم گفته بودم ولی امروز این رو تو ng+ تست کردم و اینکه دیدم نمیشه، و الکی الکی 170k bloodecho از دست دادم
و حالا چند تا سوال:
1-تو این chalice ها چطور میشه فهمید این chalice که گذاشتیم معمولی هست یا root فرق مثلا central با معمولی که فکر کنم تو dept هر کدوم باشه مثلا براpthumeru معمولی 1 هست برا Central 2
2- خوب حالا یک سوال اینکه این شب خاص (همین night of the hunt) که همه میگن چرا خاص هست، ما از کجا اومدیم، من نمی دونم بازی از نظر داستانی بعضی جاها برام گنگ هست مثلا این father gascoigne جز اینکه بابای اون دوتا بچه ها هست که الان هیولا شده چه نقشه خاصی داره، این باس های داستانی دیگه چرا هستن اصلا مثلا این یارو host of the nightmare اون خانوم که شیکمش خونی هست که بعد از گشتن rom و قبل از زدن اون یارو wet nurse هست چی کاره هست؟ یا اینکه وقتی مثلا moon presence رو میزنی اونی که آخر عروسک بر میداره کی هست خود ما هستیم؟ آخه میگه good hunter? و خیلی سوال دیگه، من این note های تو بازی رو می خوندم ولی خیلی چیزا رو کلی توضیح میدادن، مو شکافی نمی کردن...

mosicr7

کاربر سایت
Nov 23, 2012
385
نام
mosi
من سر Father Gascoigne سرویس شدم

الانم می خوام سر این summon کنم اما bell رو که به صدا در میارم هیچ اتفاقی نمیفته فقط دورم یک حالت موج مانندی میاد می ره اما summon نمی شه
چی کار کنم summon بشه؟

داداش این باس که آسونه
همون اول که وارذ محیط باس میشی یه سنگ ها و یه چیزایی جلوت هست مثل سنگر میمونه:d شما همون پشت اونا بایست و اونم خودش میره اونطرفش و رو در رو(البته تابم میخوره که بیاد پیشت ها ولی تو هم تابش بده و دوباره همون کار از پشت سنگا بزنش:d) ولی وقتیی آخرای جونش رسید میزمه اونو میشکونه و دیگه وقت استفاده از toy box هست اگه گرفته باشی این آیتم رو و یکم فرار تا موقغیت پیش بیاد و دوبازه بزنیش

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
اوه Shadow of Yharnam رو هم بار اول زدم :d
آقا يه جا رفتم يوهو ديدم 40k Bloodecho رو زمين افتاده !!
در صورتي كه اونجا نمرده بووودم
از كجا اومده بود ؟!

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
اوه Shadow of Yharnam رو هم بار اول زدم :d
آقا يه جا رفتم يوهو ديدم 40k Bloodecho رو زمين افتاده !!
در صورتي كه اونجا نمرده بووودم
از كجا اومده بود ؟!

اگه تو Lecture building این blood echoes رو پیدا کردی اینا تمام Blood Echoes که در اثر مردن از دست دادی قبلا به دلیل نا معلومی اونجا جمع شدن. اگرم اونجا پیدا نکردی نمی دونم والا، حالشو ببر :d

Dante May Cry

کاربر سایت
Apr 19, 2008
1,193
نام
مَهدی
همین الان Platinum ترافی بازی رو گرفتم! سخت ترین ترافی هم رسیدن و کشتن Yharman بود که البته رسیدن بهش واقعا از هر چیز دیگه ای تو این بازی سختتر بود و بیشتر از همه اذیت ام کرد :d

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
برای زدنش اول باید Lvl بالا باشی بعد حتما از Bolt paper استفاده کن :d
موقع شروع رو باس lock کن و سعی کن سریع بری پشت باس و بهش ضربه بزنی. تا میتونی بهش نزدیک باش و اصلا فاصله نگیر
فقط کافیه زمان بندی ضرباتش دستت بیاد مثل لحظه ای که میخواد سرش رو بکوبه یا شاخک ها رو زمین بزنه تا میتونی نزدیک باش و سعی کن بری پشت باس
برای مرحله اول راحت نصف خونش رو میبری وقتی وارد حالت دوم میشه اینجا یکم سخت میشه باید حواست باشه جونت رو سریع پر کنی چون نزدیکش بشی خود به خود خالی میشه ( اینجا اگه خونت رو لول اپ کرده باشی خیلی بدردت میخوره )
بعد هم زمانیکه میخواد لیزر بزنه یکی دو ثانیه مکث کن بعد شروع کن به جاخالی دادن و حواست باشه چه موقع میخواد لیزر بزنه چون محو زدنش باشی یهو لیزر میزنه به فنا میری :d
ضمن اینکه تو این حالت ضربات معمولیش 2 بار تکرار میشه یعنی باید دو بار به سمت کنار ها جاخالی بدی تا بتونی بری پشت سرش و بهش ضربه بزنی (stamina بالا باشه اینجاها بدرد میخوره )
کلا یکم بد قلقه ولی قلقش دستت بیاد راحت میزنیش ضمن اینکه یکم شانس هم میخواد چون بعضی موقع حین جاخالی دادن گیر میکنی به این صخره ها و اینا سریع میترکونتت:d

مرسی
همینجوری مبارزه میکنم اصلا راهی جز این نیست
اما اخر خونش غیر عادی میشه حرکاتش
تو Yout*** هم برای کسایی که بازی میکردن این اتفاقات پشت سر هم نمیفتاد...بازم ممنون

آخرین ویرایش:

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
مرسی
همینجوری مبارزه میکنم اصلا راهی جز این نیست
اما اخر خونش غیر عادی میشه حرکاتش
تو Yout*** هم برای کسایی که بازی میکردن این اتفاقات پشت سر هم نمیفتاد...بازم ممنون
من یه اندازه 2 ساعت ویدئو از باس اخر بازی دیدم که راهی پیدا کنم واسه زدن! (:D) ولی متاسفانه همه عزیزان از روش "12 ساعت" استفاده کردن و باسها به هیچ عنوان دوتا حرکت مختلف انجام نمیدن و وارد فاز "اعصبانیت" نمیشن :D.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
اگه تو Lecture building این blood echoes رو پیدا کردی اینا تمام Blood Echoes که در اثر مردن از دست دادی قبلا به دلیل نا معلومی اونجا جمع شدن. اگرم اونجا پیدا نکردی نمی دونم والا، حالشو ببر :d

اره همونجا بوود ، اما بيشتر از دست داده بودم ، كم بودن اينا :d
بازم ميده بعدا ؟! :d

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
یه نکته بگم اگه اسلحتون رو Elemental کنید و بهش آتیش و برق و ... اضافه کنید فقط از روی Arcane درصد میگیره و کل Strentgh و Skill تون کلا صفر درصد Scale میشه باهاش :|

پس اگه تو فکر اسلحه Elemental هستید فقط Arcane آپ کنید ! :D

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
من یه اندازه 2 ساعت ویدئو از باس اخر بازی دیدم که راهی پیدا کنم واسه زدن! (:D) ولی متاسفانه همه عزیزان از روش "12 ساعت" استفاده کردن و باسها به هیچ عنوان دوتا حرکت مختلف انجام نمیدن و وارد فاز "اعصبانیت" نمیشن :D.

من بدون اون 12 ساعت به راحتی زدمش فقط باید بدونی کی فرار کنی و کی بزنی وقتی هم که بی اعصاب میشه یکم فرار کنی و وقتی موقعیت خوب بود دوتا Damage حسابی بهش بدی یا اینکه با گلوله بزنیش وقتی حمله کرده داره میاد میتونی شمشیرت برق دار هم بکنی بهتر Damage بیشتری بهش بدی خیلی راحته اولش چند دفعه مردم اما بعدش که دستم گرم شد له شد رفت پی کارش فقط 3 تا خون تو اون دست استفاده کردم البته 5 دست قبل 20 -20 مصرف میکردم آخرش که میرسید یه اشتباه کوچیک میکردم میمردم کلا اون بخش خیلی هم تیر از دست دادم هم خون کلا راه بیفتی بد میزنیش مرتیکه پیر سگ .:d

الان هم وسط های New game + هستم به این میگن سخت سایدم 45 باهاش بندری میرقصیدم پدرم در امد boss اول زدم بعدی ها یه چندتا راحت بود یکی دوتا سخت بد هم سخت .:d

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
یه نکته بگم اگه اسلحتون رو Elemental کنید و بهش آتیش و برق و ... اضافه کنید فقط از روی Arcane درصد میگیره و کل Strentgh و Skill تون کلا صفر درصد Scale میشه باهاش :|

پس اگه تو فکر اسلحه Elemental هستید فقط Arcane آپ کنید ! :D
من تا الآن Arcane رو آپگرید نکردم. یعنی اگه به اسلحه ام Fire Paper بزنم ضعیف تر میشه؟

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
من تا الآن Arcane رو آپگرید نکردم. یعنی اگه به اسلحه ام Fire Paper بزنم ضعیف تر میشه؟
نه بابا! منظورش فکر کنم اینه اگر از اون Blood Gem هایی استفاده کنی که elemental میده به Weapon.

==================================================================
تو یه حرکت که تا حالا نزده بودم، تو Lecture building 1F اونجا که پر از
SLime student
ها هست کلی Farm کردم Level ام رو رسوندم به 98! هنوز Rom رو هم نزدم!

- - -ویرایش - - -

الان هم وسط های New game + هستم به این میگن سخت سایدم 45 باهاش بندری میرقصیدم پدرم در امد boss اول زدم بعدی ها یه چندتا راحت بود یکی دوتا سخت بد هم سخت .:d
اجاز ه هست این رو بزنم تو امضام؟ :))

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
با لول 100 خیلی راحت gehrman رو زدم (3-4 بار مردم). زیاد سحت نبود اینطور که میگفتن من وحشت کرده بودم قراره 3 شبانه روز درگیرش باشم :d حرکاتش کاملاً قابل پیش بینیه

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
با لول 100 خیلی راحت gehrman رو زدم (3-4 بار مردم). زیاد سحت نبود اینطور که میگفتن من وحشت کرده بودم قراره 3 شبانه روز درگیرش باشم :d حرکاتش کاملاً قابل پیش بینیه

کلا 2-3 تا باس فایت اخری خیلی خیلی اسون بود خداییش . این GEHRMAN هم من با لول 79 زدمش . راحت میشه با تفنگ استانش کرد و زدش . فقط باید سریع باشی همین .

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
کلا 2-3 تا باس فایت اخری خیلی خیلی اسون بود خداییش . این GEHRMAN هم من با لول 79 زدمش . راحت میشه با تفنگ استانش کرد و زدش . فقط باید سریع باشی همین .

آره باس های آخر خیلی آسونتر از اولیا بودن :d Ludwig's Holy Blade +10 واقعاً Gehrman رو برام به یکی از آسونترین باس های بازی تبدیل کرد. نمیذاشت نفس بکشه طرف :d فقط 25% آخر جونش رو شدیداً محتاطانه عمل کنید

در کل تجربه خارق العاده ای بود. اولین بازی From Software که بازی کردم و با اینکه خیلی ها بهم گفتن سخته و نمیتونی بازیش کنی و این حرفا اما بازم رفتم سراغش و بدون شک رفت توی TOP10 تمام زندگیم :d
خیلی خوب بود همه چی. نمیدونم چجوری این بازی رو طراحی کردن, طراحیش جوریه که برام بالاتر از بازی های مثل U2 و Dishonored و TLOU قرار میگیره و میره کنار عناوینی مثل Shadow of the Colossus

10/10
پ.ن: Ostad Miyazaki they said, well said :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر