PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
بالاخره کشتمش :(( دقیقا دو ثانیه بعدش خودم مردم به خاطر مسمومیت :D اما خب بالاخره مرد :D

دوستانی که مشکل دارن برای کشتنش، به نظر بهترین راه Parry کردن با تفنگ هست. قشنک با 5-6 تا Parry کارش ساخته ست. فقط زمان بندیتون باید عالی باشه.

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
بالاخره کشتمش :(( دقیقا دو ثانیه بعدش خودم مردم به خاطر مسمومیت :D اما خب بالاخره مرد :D

دوستانی که مشکل دارن برای کشتنش، به نظر بهترین راه Parry کردن با تفنگ هست. قشنک با 5-6 تا Parry کارش ساخته ست. فقط زمان بندیتون باید عالی باشه.

فکر کنم از نقطه ضعفش استفاده نکردی ، مراجعه شود به اسپویلر:d
اگه روی اسلحه ت fire paper بذاری میشه راحت ترین باس بازی . من همون دفه اول زدمش . به آتیش حساسیت داره و حتی می تونی روش oil بریزی بعد با ککتل مولوتف دخلشو بیاری .

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
فکر کنم از نقطه ضعفش استفاده نکردی ، مراجعه شود به اسپویلر:d
اگه روی اسلحه ت fire paper بذاری میشه راحت ترین باس بازی . من همون دفه اول زدمش . به آتیش حساسیت داره و حتی می تونی روش oil بریزی بعد با ککتل مولوتف دخلشو بیاری .

چرا استفاده کردم :D اما بازم به نظرم ریسکش بالاست چون واقعا سریع حمله می کنه. :D Parry کردن بهترین استراتژیه :D

دوستان بعداز کشتن Blood Starved Beast باید چیکار کنم؟ :-/ الان اون در که Emblem میخواد قفله و کلیدشم 10000 تا بلاد اکو ناقابله :D از همین راه باید برم؟ راه دیگه ای نیست؟ :D

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
چرا استفاده کردم :D اما بازم به نظرم ریسکش بالاست چون واقعا سریع حمله می کنه. :D Parry کردن بهترین استراتژیه :D

دوستان بعداز کشتن Blood Starved Beast باید چیکار کنم؟ :-/ الان اون در که Emblem میخواد قفله و کلیدشم 10000 تا بلاد اکو ناقابله :D از همین راه باید برم؟ راه دیگه ای نیست؟ :D

راه دوم هم هست خیلی سخته ولی :D
...
آقا ما تو جنگل گم شدیم.. کجا باید بریم :|

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin

من که 10000 تا ناقابل دادم و کلید و گرفتم:d .از همین در باید ادامه بازی و بری . هرچند منطقه ای که واردش میشی خوراکه فارمه به راحتی می تونی چند برابر این 10000 تا رو راحت دربیاری . به نظرم همون 10000 رو بده بره

hadi93

کاربر سایت
Mar 23, 2015
235
سلام . دوستان من یه آیتمی پیدا کردم که اسمش one third of umbilical cord هستش همون یکی از از کورد هاست دیگه یه زنه رو کشتم گرفتم ازش :d

danial939

کاربر سایت
Nov 16, 2014
63
نام
دانیال
من هانترها رو زدم پوکوندم فقط الان هر طرفی تو old yharnam میرم همین جوری دور خودم میچرخم این darkbeast و blood starved beast کجا هستن؟؟؟

Peyman_a71

کاربر سایت
Jul 7, 2014
179
من هانترها رو زدم پوکوندم فقط الان هر طرفی تو old yharnam میرم همین جوری دور خودم میچرخم این darkbeast و blood starved beast کجا هستن؟؟؟

دقيقا راهش كنار همون جايى هس كه نردبون ميرى بالا برا كشتن هانتر مسلسليه.به نردبون كه وسيدى سمت راستت از پله ها برو بالا وارد راهرو سمت چپ شو.اين مسير به عمق اولد يارمان و باس منتهى ميشه.نشونه درست رفتنتم اينه كه در طول مسير با چهارتا از اون گرگ سياه بزرگا روبرو ميشى.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Peyman_a71

کاربر سایت
Jul 7, 2014
179
بازم سوال...
جريان اين beckoning bell چيه؟الكى ٥ تا اينسايت هدر رفت ولى كسيو summon نكرد.نكنه فقط مال انلاين؟
واقعيت امر اينه كه تا اينجا هنوز كلا سيستم اينسايت رو درك نكردم.
مرسى از حضور و راهنمايىهاى همتون.

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,172
نام
عارف واعظ قائمی
بازم سوال...
جريان اين beckoning bell چيه؟الكى ٥ تا اينسايت هدر رفت ولى كسيو summon نكرد.نكنه فقط مال انلاين؟
واقعيت امر اينه كه تا اينجا هنوز كلا سيستم اينسايت رو درك نكردم.
مرسى از حضور و راهنمايىهاى همتون.

beckoning bell دو حالت داره یک وقتی offline باشی بعضی جاهای خاص نگاه کنی چند تا از این messenger های هستند که یک note نوشته مبنی بر این که ring beckoning bell for assistance اگر دقیقا همین جا از beckoning bell استفاده کنی مثل قبل زدن cleric beast باس دوم یعنی father Gascoigne میاد کمکت، جا های دیگه جلو تر هم هست، که مثل یه جای دیگه یادمه Alfred میامد کمک، حالا اگر online باشی وقتی این رو بزنی یک آدم واقعی میاد کمکت، بهتره از دوست و آشنا ها خودت باشه طرف، چون وقتی طرف میاد تو بازی تو دقیقا از نظر فیزیکی جایی ظاهر میشه که آخرین بار تو بازی خودش بوده، نه هر جایی که تو باشی، برا همین بهتره دوست و آشنا باشه، البته بازی فکر کنم تا اونجا که بشه آدمی رو میاره که بهت نزدیک باشه، برا اینکه یک نفر از دوستات رو هم دعوت کنی، اول باید تنظیمات network بازی رو بزاری رو worldwide و یک password مشترک با دوستت تعیین کنی، بعد شما beckoning bell و دوستت Small Resonant Bell رو استفاده کنه بعد از چند دقیقه به بازی هم وصل میشین و جلو میرین

- - -ویرایش - - -

راه دوم هم هست خیلی سخته ولی :D
...
آقا ما تو جنگل گم شدیم.. کجا باید بریم :|
شما این جاده وسط جنگل رو مسیر اصلی قرار بدین باهاش برین پایین، حالا این وسط ها جنگل رو هم بگردین، ولی اصل کار رو بزارین اون سنگ فرش و فانوس ها، این رو برین تهش میرسین به shadow of yharnam

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
من رفتم تو کلینیک یوسفکا میگه برگرد برو پی کارت و اگر نه اون روی سگم بالا میاد:d چی کار کنم الان برم بالا بکشمش یا فعلا دست نگه دارم؟!

یه سوال دیگه! اینی که نشسته داره آدم میخوره رو بفرستم کلینیک یوسفکت یا oedon chapel؟!

آخرین ویرایش:

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
630
نام
Hamid Anahid
متاسفانه 90 % کسایی که این بازی و انجام میدن نه زیر لایه های داستانی و نماد های بازی متوجه میشن نه مکان های مخفی بازی پیدا می کنن . من تنها چیزی که برام مشکل ساز بود این بود که اولین بار بود بازی های این کمپانی رو بازی میکردم و الان به جسارت و بینش خالق این بازی درود میفرستم به خاطر مسایل فلسفی و مذهبی که تمام طراحی محیط و دشمن و حتی ایتم ها رو هدف مند و نمادین میکنه . من هنوز باید کامل تحلیل ها و راز های این بازیو توی ویدیو های بررسی یوتیوب دقیق کشف کنم تا به سعادت برسم !
من اگه بازیساز بودم دقیقا از این بازی تاثیر میگرفتم برای تک تک بازی هایی که می ساختم

پیرو صحبت های شما این مقاله مفیدی می تونه باشه برای دوستان :
How Bloodborne honours the legacy of H.P. Lovecraft;)

واقعا این بازی روح من و تسخیر کرده ... دیگه داشتم از خرید Ps4 پشیمون میشدم که سرو کله این بازی پیدا شد ... به عنوان اولین rpg که جدی درگیرش شدم باید بگم واقعا همه چیز سر راست و برنامه ریزی شد ه است و کاملا نظم خاصی داره به عنوان یه ارشد معماری باید بگم ارتباطات فضاها و شهرسازی و معماری گوتیکش چیزیه که فقط تو خواب میشد متصور شد ...
متاسفانه شاهکار های قبلیه میازاکی رو در حد تست تجربه کردم ..
DLC یا Season Pass براش معرفی شده؟؟؟ چون مطمعا بعد از اتمامش هم سیراب نمیشم..

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر