PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,790
نام
حامد
نه خواهش میکنم همین بود منظورم میخواستم ببینم اینطوری که میمیرم شیشه خونم تموم میشه باید چیکار کرد که توضیح دادید
یه سری دشمن ها همیشه blood vial دارپ میکنن. مثل اون دو تا گرگی که نزدیک پل cleric beast هستن. هر بار هر دو رو بکشی 6 تا بلاد وایل میگیری. برو هانترز دریم و دوباره برو فارم کن تا تعداد زیادی داشته باشی.

• Like
Reactions: trainer and all4u

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,179
یه سری دشمن ها همیشه blood vial دارپ میکنن. مثل اون دو تا گرگی که نزدیک پل cleric beast هستن. هر بار هر دو رو بکشی 6 تا بلاد وایل میگیری. برو هانترز دریم و دوباره برو فارم کن تا تعداد زیادی داشته باشی.
تشکر این باس فایت اول که زنگو میزنم رو اعصابه هرچند سخت نیست ولی باید دقت کرد!باید اون مینی باسم برم بکشم بعدش؟

• Like
Reactions: J. Constantine

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,790
نام
حامد
تشکر این باس فایت اول که زنگو میزنم رو اعصابه هرچند سخت نیست ولی باید دقت کرد!باید اون مینی باسم برم بکشم بعدش؟
باس های فرعی رو نیاز نیست حتما الان برین سراغش. بعدا هم میشه رفت .

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,179
من کلی بازی کردم کلیم یاد گرفتم بلاخره پدر قصابرو کشتم!
باس فرعی رو هم کشتم و رسیدم به اونجا که همه درا بستس!لعنتی سخته و میره رو اعصاب!

دوستان تازه فهمیدم هرچقدر میتونم لولمو بردم بالا و الان راحت تونستم باس رو ببرم همون زنه که تو کلیسا بود و میپرید
الان لولم ۳۸ هستش
به نظرتون بازم ببرمش بالا؟

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
دوستان تازه فهمیدم هرچقدر میتونم لولمو بردم بالا و الان راحت تونستم باس رو ببرم همون زنه که تو کلیسا بود و میپرید
الان لولم ۳۸ هستش
به نظرتون بازم ببرمش بالا؟

تا میتونی بلاداکو جمع کن کرکترتو اپگرید کن
مستقیم روی قدرت سلاحت و استامینات که مهمتر هستن تاثیر میزاره نظر من بیشتر اپگرید روی همین دو مورد هست و بهتره اولویتتو روی اینا بزاری
روی هر بخش از اپگرید کرکترت بری میگه روی چی اثر داره هرچقدر پیش میری نیاز به قدرت بیشتر داری و اپگرید درست خیلی کمکت میکنه

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,179
تا میتونی بلاداکو جمع کن کرکترتو اپگرید کن
مستقیم روی قدرت سلاحت و استامینات که مهمتر هستن تاثیر میزاره نظر من بیشتر اپگرید روی همین دو مورد هست و بهتره اولویتتو روی اینا بزاری
روی هر بخش از اپگرید کرکترت بری میگه روی چی اثر داره هرچقدر پیش میری نیاز به قدرت بیشتر داری و اپگرید درست خیلی کمکت میکنه
ممنون از راهنماییت فقط این بازی چندتا باس‌داره
الان بهترین جا برای پول در اوردن برای اپگرید کجاس؟

• Like

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
ممنون از راهنماییت فقط این بازی چندتا باس‌داره
الان بهترین جا برای پول در اوردن برای اپگرید کجاس؟

17 تا باس تو بازی هست که برای به پایان رسوندن بازی باید با 7 تاشون روبرو بشی
اگه dlc داری 5 تا باس چالشی هم توی الدهانترز انتظارتو میکشن
یه تعداد باس هم فقط تو سیاه چال ها هستن که با گشتن توشون یا مسیری که برای تروفی گرفتن باید طی کنی باهاشون روبرو میشی

برای فارم بلاداکو بهترین جا منطقه Mergo's Loft Middle هست که کلی راه مونده تا برسی بهش چنتا ایتم هم برای فارم بیشتر نیاز داری رسیدی بهش تو یوتوب سرچش کن روش فارم کردنشو میتونی ببینی

آخرین ویرایش:

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,179
17 تا باس تو بازی هست که برای به پایان رسوندن بازی باید با 7 تاشون روبرو بشی
اگه dlc داری 5 تا باس چالشی هم توی الدهانترز انتظارتو میکشن
یه تعداد باس هم فقط تو سیاه چال ها هستن که با گشتن توشون یا مسیری که برای تروفی گرفتن باید طی کنی باهاشون روبرو میشی

برای فارم بلاداکو بهترین جا منطقه Mergo's Loft Middle هست که کلی راه مونده تا برسی بهش چنتا ایتم هم برای فارم بیشتر نیاز داری رسیدی بهش تو یوتوب سرچش کن روش فارم کردنشو میتونی ببینی
ممنون الان دقیقا شدم لول ۴۰

• Like

soheil_66

کاربر سایت
Jun 28, 2018
124
الان دارم ویچر 3 با زیرنویس فارسی میرم ولی اصلا حال نمیده و فقط دوست دارم زودتر تموم ش کنم تا دوباره بلادبورن رو بازی کنم .
انصافا بلادبورن و دارک سولز رو دست ندارن و هر بازی بری باز دلت پیش این دو تا گیره

dark spartan

کاربر سایت
Feb 11, 2017
678
الان دارم ویچر 3 با زیرنویس فارسی میرم ولی اصلا حال نمیده و فقط دوست دارم زودتر تموم ش کنم تا دوباره بلادبورن رو بازی کنم .
انصافا بلادبورن و دارک سولز رو دست ندارن و هر بازی بری باز دلت پیش این دو تا گیره
منم حس تو رو داشتم دقیقا :D اول بلاد و دارک سولز رو تموم کردم بعد رفتم سراغ ویچر و به شدت تو ذوقم خورد.تو بحث گیمپلی فرسنگها بازیهای میازاکی جلوتره و اگه کسی به اونا عادت داشته باشه دیگه نمیتونه بازی rpg دیگه ای رو تموم کنه.خیلی مدت طولانی کشید که به ویچر عادت کنم

milad.sha

کاربر سایت
Nov 4, 2018
269
من که رفتم اساسینس اورینج بازی کنم حالم ازش بهم خورد به زور تموم کردم ، هر کی سولز بورن بازی کنه باید خیلی از بازیای دیگه باهاشون خداحافظی کنه ?

Bloodborne11

کاربر سایت
Apr 24, 2020
51
منم حس تو رو داشتم دقیقا :D اول بلاد و دارک سولز رو تموم کردم بعد رفتم سراغ ویچر و به شدت تو ذوقم خورد.تو بحث گیمپلی فرسنگها بازیهای میازاکی جلوتره و اگه کسی به اونا عادت داشته باشه دیگه نمیتونه بازی rpg دیگه ای رو تموم کنه.خیلی مدت طولانی کشید که به ویچر عادت کنم
از اول تا اخر ویچر ، همش وراجی هست، 20 درصد گیم پلی داره... اگر اینجا هم چیزی بگم به فن بازی و ترول کردن مقصرت میکنن....
4 تا باس فایت اصلی دی ال سی بلادبورن یا یکی از باس فایت های دارک سولز 3 یا یک می ارزه به کل سری ویچر، اسکایریم، و هر چی بازی نقش افرینی دیگه است....

soheil_66

کاربر سایت
Jun 28, 2018
124
اصلا عجیبه دیگه هیچ بازی حال نمیده بعد این دوتا . البته تو این مدت nioh رو هم بازی کردم که یادم رفت تو پست قبلی بگم بازیش نسبتا خوب بود یعنی ارزش یکبار بازی کردن رو داشت ولی این ویچر الان 2-3 ماهی هست مشغولشم اونم به زور و چندان رغبتی ندارم و هر وقت حالشو داشتم بازی میکنم.لامصب یه بازی طولانی و بی سر و ته و خسته کنندست
ولی برای این دارک سولز و بلادبورن هر روز مشغول بودم و حتی اگه تو باس ها به مشکل میخوردم و دیگه ذهنم نمیکشید یه ساعت بیخیال میشدم و باز آماده ی رزم میشدم و میومدم تو میدون >:)

من که رفتم اساسینس اورینج بازی کنم حالم ازش بهم خورد به زور تموم کردم ، هر کی سولز بورن بازی کنه باید خیلی از بازیای دیگه باهاشون خداحافظی کنه ?
واقعا حرفت درسته من ps4 رو بخاطر the last of us گرفتم چون از بس تعریفشو کرده بودن دوست داشتم تجربش کنم.
بازی فوق العاده جذابی هم بود تا قبل اینکه دارک سولز رو بازی کنم . الان که فکر میکنم میترسم tlou رو برم چون ممکنه اون خاطره ای که از قبل داشتم و دیگه نداشته باشم و دیگه بهم نچسبه . البته اینقدر شخصیت الی جذاب بود برام که شاید بشه چشم پوشی کرد ...

Bloodborne11

کاربر سایت
Apr 24, 2020
51
اصلا عجیبه دیگه هیچ بازی حال نمیده بعد این دوتا . البته تو این مدت nioh رو هم بازی کردم که یادم رفت تو پست قبلی بگم بازیش نسبتا خوب بود یعنی ارزش یکبار بازی کردن رو داشت ولی این ویچر الان 2-3 ماهی هست مشغولشم اونم به زور و چندان رغبتی ندارم و هر وقت حالشو داشتم بازی میکنم.لامصب یه بازی طولانی و بی سر و ته و خسته کنندست
ولی برای این دارک سولز و بلادبورن هر روز مشغول بودم و حتی اگه تو باس ها به مشکل میخوردم و دیگه ذهنم نمیکشید یه ساعت بیخیال میشدم و باز آماده ی رزم میشدم و میومدم تو میدون >:)

واقعا حرفت درسته من ps4 رو بخاطر the last of us گرفتم چون از بس تعریفشو کرده بودن دوست داشتم تجربش کنم.
بازی فوق العاده جذابی هم بود تا قبل اینکه دارک سولز رو بازی کنم . الان که فکر میکنم میترسم tlou رو برم چون ممکنه اون خاطره ای که از قبل داشتم و دیگه نداشته باشم و دیگه بهم نچسبه . البته اینقدر شخصیت الی جذاب بود برام که شاید بشه چشم پوشی کرد ...
البته درست نیست بگیم ویچر یک بازی خسته کننده و بی سر و ته هست!

ویچر 3 بازی خوبی بود، ولی وراجی های داخلش زیاد بود!
مثلا یک کوئست فرعی میخواستی رد کنی باید میرفتی سر در طرف :
اولین باری که بردارت رو دیدی کی بود؟
اخرین باری که دیدی کی بود؟
کفش سمت چپش چه رنگی بود؟
کفش سمت راستش چه رنگی بود؟

داستان بازی خیلی زیبا بود، ولی بازی همش شده بود این وراجی بازی های الکی و مسخره...
منتقد ها که هر بازی که هم وراجی توش باشه خیلی دوست دارند نمی دونم چرا، حتی اگر وراجی هاش اندازه کوئیست های فرعی ویچر سه خسته کننده، مسخره، و تهوه اور باشه:|
همین بلادبورن از اول تا اخرش یک خط دیالوگ نداره، ولی 14 برابر ویچر سه، داستان پشت باس فایت هاش، مناطق هاش، دشمن های معمولی، فرقه ها، NFC ها هست

soheil_66

کاربر سایت
Jun 28, 2018
124
البته درست نیست بگیم ویچر یک بازی خسته کننده و بی سر و ته هست!

ویچر 3 بازی خوبی بود، ولی وراجی های داخلش زیاد بود!
مثلا یک کوئست فرعی میخواستی رد کنی باید میرفتی سر در طرف :
اولین باری که بردارت رو دیدی کی بود؟
اخرین باری که دیدی کی بود؟
کفش سمت چپش چه رنگی بود؟
کفش سمت راستش چه رنگی بود؟

داستان بازی خیلی زیبا بود، ولی بازی همش شده بود این وراجی بازی های الکی و مسخره...
منتقد ها که هر بازی که هم وراجی توش باشه خیلی دوست دارند نمی دونم چرا، حتی اگر وراجی هاش اندازه کوئیست های فرعی ویچر سه خسته کننده، مسخره، و تهوه اور باشه:|
همین بلادبورن از اول تا اخرش یک خط دیالوگ نداره، ولی 14 برابر ویچر سه، داستان پشت باس فایت هاش، مناطق هاش، دشمن های معمولی، فرقه ها، NFC ها هست
ولی همچنان میگم ویچر یک بازی خسته کننده و بی سر و ته.. انگار داری کارتون نگاه میکنی و هیچ جذابیتی نداره
قرار نیست همه از یک بازی خوششون بیاد و تعریف و تمجید کنند . خیلی ها قطعا از این سبک بازی خوششون میاد ولی
من حوصلم نمیکشه بشینم تک تک جملات رو بخونم و براساس اون برم جلو ...
ترجیح میدم 4 تا حریف مشتی بیاد بزنه منو نفله کنه و منم بزنم با دیوار یکی شه و جیگرم حال بیاد
اگرم ویچر رو دارم بازی میکنم فقط بخاطر زیرنویسش بوده و قبل اینکه شروع کنم فکر میکردم چون فارسیه یاد و خاطره ی مافیا 1 با دوبله بینظیرش زنده میکنه ولی اصلا اینطور نشد
به هر حال سلیقه ها متفاوته و برای من بلادبورن و دارک سولز نگین درخشان بازیهاست...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر