PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,238
به نظر من بهترین بازی ps4 تا این تاریخ با اختلاف همین بازیه یعنی هر چند وقت یه بار اسکرین شات ی که خودم گرفتم میبینم عشق میکنم
حالا حساب کن با قدرت ps5 دسته جدید چه حالی بده نسخه دومش

صد در صد همینجوره.

من همیشه گفتم و باز هم میگم ک قطعا بلادبورن یچیزی فراتر از ی بازی و اثر هنریه!
این بازی کاری کرد ک سبک بازی کردن من عوض شد!من قبل از بلادبورن اصلا توی محیط بازی ها نمیگشتم و فقط مسیر اصلی رو میرفتم
ولی بعد از بلاد جوری شدم ک تو هر سوراخ سنبه ای سرک میکشم و اول مسیر های فرعی رو میرم و بعد میرم سراغ مسیر اصلی، این از مورد اول.
مورد بعدی اینه ک من از پلات کردن ی بازی بدم میومد و کلا اعتقادم اینه ادم باید بازی رو همونجور ک میخواد بره و اینکه برای پلات کلی کار
سخت مجبوره بکنه بنظرم غیر منطقیه و کلا بدرد گسایی میخوره ک هم وقت دارن هم اهل چالش هستن،اما بلاد کاری کرد ک من شدیدا معتادش بشم
و منو مجبور کرد پلاتش کنم،یعنی ی حس ارضای شدید روحی داشتم وقتی ک پلاتش کردم :D
کلا بنظرم ی بازی باید فراتر از شاهکار باشه ک بتونه کاری ک کسی ک از پلات متنفره بره سراغ پلات کردنش،تازه این بازی ب شدت سخت هم بود.
من hell blade رو با اینکه خیلی پلاتش اسون بود رو هم پلات نکردم.

کلا هیچ جوره نمیتونم این بازی رو توصیف کنم،منی ک دیگه مث قدیما حوصله بازی نداشتم جوری شده بودم ک مث بچه ها لحظه شماری میکردم ک از
شرکت برسم خونه و برم سراغش باز.

meysam1980

کاربر سایت
Jun 4, 2011
204
سلام دوستان من تقریبا پنج سال پیش بازی کردم تا الان دوباره اومدم از اول شروع کنم یادم نیست جریان بند نافی که پیش یوسفکا بود قبل باس عنکبوتی باید میرفتم سراغش یا بعد از زدن باس روم

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
سلام دوستان من تقریبا پنج سال پیش بازی کردم تا الان دوباره اومدم از اول شروع کنم یادم نیست جریان بند نافی که پیش یوسفکا بود قبل باس عنکبوتی باید میرفتم سراغش یا بعد از زدن باس روم

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

سلام
بعد از کشتن رام بند ناف از کلینیک میتونی برداری
اگه قبل از کشتن رام لوسفکارو دیدی باهاش درگیر نشو فرار کن

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
دوستان خنده داره ولی من الان شروع کردم به بازی کردنش!
خنده دارم هست چون تاره دارم میفهمم چی به چیه!
یک سوال این بازی توش مولوتو میگیری چطوری باید سریع ازش استفاده کنی؟ همش باید اون منو رو بزنی بعد روش بزنی؟نمیشه به یکی از دکمه ها وصلش کرد؟
بازی هر بار میبازی هرچی مولوتو استفاده کردی از بین میره؟ همینطور اون نوشیدنیا که جونتو زیاد میکنه؟
تا اونجا که همه جلو اتیش جمع شدن رفتم اما خوب ناکار شدم!
یکم مبتدیم تو این بازی شرمنده
اون ایتمی که میخوری و میمیری چیه؟به چه دردی میخوره؟
اون تیر مانندا که میده رو چطوری میشه استفاده کرد؟

• Like
Reactions: J. Constantine

AVG

کاربر سایت
Feb 24, 2020
4
نام
AVG
دوستان خنده داره ولی من الان شروع کردم به بازی کردنش!
خنده دارم هست چون تاره دارم میفهمم چی به چیه!
یک سوال این بازی توش مولوتو میگیری چطوری باید سریع ازش استفاده کنی؟ همش باید اون منو رو بزنی بعد روش بزنی؟نمیشه به یکی از دکمه ها وصلش کرد؟
بازی هر بار میبازی هرچی مولوتو استفاده کردی از بین میره؟ همینطور اون نوشیدنیا که جونتو زیاد میکنه؟
تا اونجا که همه جلو اتیش جمع شدن رفتم اما خوب ناکار شدم!
یکم مبتدیم تو این بازی شرمنده
اون ایتمی که میخوری و میمیری چیه؟به چه دردی میخوره؟
اون تیر مانندا که میده رو چطوری میشه استفاده کرد؟
اون ایتم جونت با مثلت میتونی بزنی که پر بشه ، بعد دکمه اپشن رو بزن ، خط چهاوم رو میتونی پر کنی از هر ایتمی که لازم داری بعد با دکمه مربع میتونی استفاده کنی ، بعد اصلا خنده دار نیست ، اتفاقعا اگر حتی الان تجربه نمیکردی ، تاسف داشت ، این یکی از بزرگترین شاهکارهای دنیاست ??

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
اون ایتم جونت با مثلت میتونی بزنی که پر بشه ، بعد دکمه اپشن رو بزن ، خط چهاوم رو میتونی پر کنی از هر ایتمی که لازم داری بعد با دکمه مربع میتونی استفاده کنی ، بعد اصلا خنده دار نیست ، اتفاقعا اگر حتی الان تجربه نمیکردی ، تاسف داشت ، این یکی از بزرگترین شاهکارهای دنیاست ??
تشکر کامل رفتم جلو فقط خیلی سخته
رسیدم به همون ۲ تا گرگ و کشیدمشون تا دم در زیزمین اما کشته شدم هم سخته هم جذاب

• Like

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,365
نام
علی
یعنی اینقدرررر؟؟؟؟:|:))
اگه DLCو داري تو DLCم آره ميزنن ميپكوننت بهم بري!:دي ولي تسليم نشو! ( روحيه ميدهد چون خودش يك سال يا بيشتر هم سمته بازي نميرفت و يكبار هم كلا پاكش كرد چون عقده شده بود 24 پنج دلاره 3200 ريخته بود دور، البته فكر ميكرد ريخته دور لول ) بازي خيلي بهتر از اونيه كه فكرشو ميكني و وقتي اينو متوجه ميشي كه بازيو پلات كني و تمام مناطقو رفته باشي كه من خودم يبار بازيو تموم كردم بعد با Walkthrough پلاتش كردم. و تازه بعد از اينكه پلاتشم كني چليسا موندن تا تمومشون كني:دي خلاصه كه تبريك ميگم و تسليت!:دي تبريك چون يه الماسو كشف كردي تو دنيايه بازيا و تسليت چون تراش دادنش دهنتو اسفالت ميكنه!:دي

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
اگه DLCو داري تو DLCم آره ميزنن ميپكوننت بهم بري!:دي ولي تسليم نشو! ( روحيه ميدهد چون خودش يك سال يا بيشتر هم سمته بازي نميرفت و يكبار هم كلا پاكش كرد چون عقده شده بود 24 پنج دلاره 3200 ريخته بود دور، البته فكر ميكرد ريخته دور لول ) بازي خيلي بهتر از اونيه كه فكرشو ميكني و وقتي اينو متوجه ميشي كه بازيو پلات كني و تمام مناطقو رفته باشي كه من خودم يبار بازيو تموم كردم بعد با Walkthrough پلاتش كردم. و تازه بعد از اينكه پلاتشم كني چليسا موندن تا تمومشون كني:دي خلاصه كه تبريك ميگم و تسليت!:دي تبريك چون يه الماسو كشف كردي تو دنيايه بازيا و تسليت چون تراش دادنش دهنتو اسفالت ميكنه!:دي
بدترین قسمتش اینه که الان رسیدم غول اصلی بازی!!!اقا گرگ شده زدم شو کشتمش!اما چون از بلادم استفاده کردم چیزی ندارم اینبا برم پیشش بزنه نمیرم!راه حلی داری؟
بخرم ؟ اینطوری نمیشه که !کلی میره رو اعصابو! میندازمش اونور دی

• Like

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,365
نام
علی
بدترین قسمتش اینه که الان رسیدم غول اصلی بازی!!!اقا گرگ شده زدم شو کشتمش!اما چون از بلادم استفاده کردم چیزی ندارم اینبا برم پیشش بزنه نمیرم!راه حلی داری؟
بخرم ؟ اینطوری نمیشه که !کلی میره رو اعصابو! میندازمش اونور دی
حقيقتش كامل متوجه نشدم چي گفتي ولي باسايه بازيو ميزني ديگه ميميرن برا هميشه تا دوباره از اول بري و دوباره بيان. برايه دور اول بازي يه جاهايي مجبوري شيشه خون بخري كه كم نياري ولي از اواسط دور دوم كه داري ميري تقريبا ديگه نيازي به خريد يا فارم كردن شيشه خون نيست چون هرچي آيتم از دور اول بازي مونده باشه برات به جز يه سري موارد خاص مياد برا دور دوم و سوم و ... نميدونم درست منظورمو رسوندم؟ چون كامل متوجه نشدم چي گفتي:دي البته مشكل از منه:دي كلا ديرگيرم:دي

• Like
Reactions: all4u

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
حقيقتش كامل متوجه نشدم چي گفتي ولي باسايه بازيو ميزني ديگه ميميرن برا هميشه تا دوباره از اول بري و دوباره بيان. برايه دور اول بازي يه جاهايي مجبوري شيشه خون بخري كه كم نياري ولي از اواسط دور دوم كه داري ميري تقريبا ديگه نيازي به خريد يا فارم كردن شيشه خون نيست چون هرچي آيتم از دور اول بازي مونده باشه برات به جز يه سري موارد خاص مياد برا دور دوم و سوم و ... نميدونم درست منظورمو رسوندم؟ چون كامل متوجه نشدم چي گفتي:دي البته مشكل از منه:دي كلا ديرگيرم:دي
نه خواهش میکنم همین بود منظورم میخواستم ببینم اینطوری که میمیرم شیشه خونم تموم میشه باید چیکار کرد که توضیح دادید

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر