PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
من فقط یه باس تا ملکه یارنام و پلات بازی فاصله دارم ، این آمیگدالا کاملا با ورژن های قبلیش فرق میکنه ،لعنتی کلا تک ضربه ایه! حرومی هر کاری میکنم آخرش یه ضربه اش رو بهم میزنه! حالت معمولی و ریج اولش هم کاری نداره،ولی وقتی دستاش رو می‌کنه نه میشه بهش نزدیک شد نه ازش فرار کرد!
برو پشت دمش وایسا بزنش،نمیتونه توی این حالت کاری انجام بده،تنها راه چاره ای که واسش میمونه اینه که بپره بالا بیاد روی سرت که اونم با کمی جابجایی میتونی ازش جون سالم به در ببری و باز همین چرخه رو تکرار کن تا کارشو تموم کنی

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,751
نام
حامد
داداش دمت گرم بابت توضیحات
فقط یه نگاه بنداز ببین من تونستم جمهای خوبی بندازم رو سلاحم ؟! :D:D>:)=))

d1lj_m_ξ_λ_δ_ζ.jpg
این جم ها چیه؟ واقعا وجود داره؟ بلاد دمیج یکمی" بیش از حد" زیاد شده.
یه عکس از صفحه جم ها میدی؟

• Like
Reactions: .:Melkor:.

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
عرض سلام و ارادت خدمت همه
من بازی رو چند سال پیش خریدم و یه باز تمومش کردم و دیگه نرفتم سراغش..دی ال سی بازی رو هم پارسال خریدم.الان خواستم دی ال سی رو بازی کنم بعد از کشتن ویکار آملیا اون آیتم که توی هانتر دریم باید بیاد رو بهم نمیده!!!!!!رفتم توی استور ببینم اصلا دی ال سی رو خریدم یا نه(چون شک کردم) زیر تصویر دی ال سی نوشته download و تصویر سبد که نشون میده قبلا خریداری شده ولی هر چی واسه دانلود میزنم چیزی نمیاد.آیا ریجن رو اشتباهی خریدم؟ ریجن بازی 2 هست.میتونین راهنمایی کنید ببینم مشکلم چیه و نهایتا میشه دی ال سی رو بازی کرد؟؟ممنون از کمکتون.

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,751
نام
حامد
عرض سلام و ارادت خدمت همه
من بازی رو چند سال پیش خریدم و یه باز تمومش کردم و دیگه نرفتم سراغش..دی ال سی بازی رو هم پارسال خریدم.الان خواستم دی ال سی رو بازی کنم بعد از کشتن ویکار آملیا اون آیتم که توی هانتر دریم باید بیاد رو بهم نمیده!!!!!!رفتم توی استور ببینم اصلا دی ال سی رو خریدم یا نه(چون شک کردم) زیر تصویر دی ال سی نوشته download و تصویر سبد که نشون میده قبلا خریداری شده ولی هر چی واسه دانلود میزنم چیزی نمیاد.آیا ریجن رو اشتباهی خریدم؟ ریجن بازی 2 هست.میتونین راهنمایی کنید ببینم مشکلم چیه و نهایتا میشه دی ال سی رو بازی کرد؟؟ممنون از کمکتون.
بعد از کشتن املیا بیا توی cathedral ward و پشت اون دو تا سنگ قبر که امیگدالا تو رو میگیره. برو اونجا و وارد دل ال سی میشه. بعدش اون سنگ جدید هانتر دریمز اضافه میشه..

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
این جم ها چیه؟ واقعا وجود داره؟ بلاد دمیج یکمی" بیش از حد" زیاد شده.
یه عکس از صفحه جم ها میدی؟
منم هنوز توی این جم ها موندم که بالاخره چی به چیه و چطور ارتقا بدم که بهترین باشه.همینطور دست و پا شکسته رفتم جلو.

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
مم
بعد از کشتن املیا بیا توی cathedral ward و پشت اون دو تا سنگ قبر که امیگدالا تو رو میگیره. برو اونجا و وارد دل ال سی میشه. بعدش اون سنگ جدید هانتر دریمز اضافه میشه..
ممنون.اما توی یوتیوب که اول میرفت توی هانتر دریمز آیتم رو از پایین پله ها برمیداشت بعدش میرفت.حالا بگذریم...مممنون که جواب دادین....میرم ببینم.ینی مشکل از اصل دی ال سی نبوده؟؟درست خریدم؟؟
یه توضیح بدم.........من میرم توی دست آمیگدالا (اون عنکبوت بزرگه) منو میگیره ولی وارد دی ال سی نمیشم دوباره توی همون مکان هستم یه کم جابجا شدم فقط.دیگه اینکه هیچکدوم از احترام گذاری ها رو الان ندارم و نمیتونم به فراد آنلاین مثلا احترام بدم یا دست تکون بدم یا هر چیزی اصلا نیست توی منوها.دیگه اینکه بگم که یه باز بازی رو تموم کردم و الان دور دوم هستم.

آخرین ویرایش:

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,367
نام
علی
مم

ممنون.اما توی یوتیوب که اول میرفت توی هانتر دریمز آیتم رو از پایین پله ها برمیداشت بعدش میرفت.حالا بگذریم...مممنون که جواب دادین....میرم ببینم.ینی مشکل از اصل دی ال سی نبوده؟؟درست خریدم؟؟
یه توضیح بدم.........من میرم توی دست آمیگدالا (اون عنکبوت بزرگه) منو میگیره ولی وارد دی ال سی نمیشم دوباره توی همون مکان هستم یه کم جابجا شدم فقط.دیگه اینکه هیچکدوم از احترام گذاری ها رو الان ندارم و نمیتونم به فراد آنلاین مثلا احترام بدم یا دست تکون بدم یا هر چیزی اصلا نیست توی منوها.دیگه اینکه بگم که یه باز بازی رو تموم کردم و الان دور دوم هستم.
بعد کشتن آمیلیا باید بری جلویه اون سکوئه که جمجمه ی لارنسه و ضبدر بزنی تا دمویه سینماتیکو ببینی و بعدش بری توی هانترز دریم تا سنگه بیاد! اگر بازم نبود سنگه که احتمالا ریجنا متفاوتن که نمیاره دی ال سیو!

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,239
بعد کشتن آمیلیا باید بری جلویه اون سکوئه که جمجمه ی لارنسه و ضبدر بزنی تا دمویه سینماتیکو ببینی و بعدش بری توی هانترز دریم تا سنگه بیاد! اگر بازم نبود سنگه که احتمالا ریجنا متفاوتن که نمیاره دی ال سیو!

سلام
اقا پیرو سوال دوستمون من نسخه اسپشیال ادیشن ریجن 2 اروپا رو دارم و اکانتم ریجن 1 هستش،بنظرت چجوری دی ال سی رو بگیرم ک رو همین بازی و سیوها جواب بده چون زورم میاد باز
از صفر بخوام شروع کنم :D
نسخه گوتی هم کلا ریجن 2 عربی من دیدم،بنظرت اگه بگیرمش سیو های خودم روش جواب میدن؟

• Like
Reactions: J. Constantine

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سلام
اقا پیرو سوال دوستمون من نسخه اسپشیال ادیشن ریجن 2 اروپا رو دارم و اکانتم ریجن 1 هستش،بنظرت چجوری دی ال سی رو بگیرم ک رو همین بازی و سیوها جواب بده چون زورم میاد باز
از صفر بخوام شروع کنم :D
نسخه گوتی هم کلا ریجن 2 عربی من دیدم،بنظرت اگه بگیرمش سیو های خودم روش جواب میدن؟
اگه دی ال سیو دیجیتالی میخواید بگیرید میتونید اکانت ریجن 2 بسازید رو کنسول اکتیو کنید بعدش برگردید رو همون اکانت خودتون بازی کنید
اون نسخه گوتی هم سیوتون رو میخونه منتها خیلی کم پیدا میشه
مم

باید اون آیتم رو از هانتر دریم بگیرید بعد امیگدالا شمارو بگیره میرید تو دی ال سی
الان بازی و دی ال سی رو چجوری خریدید؟ بالاتر نوشتید بازی ریجن 2 هست, دیسک گرفتید؟ دی ال سی رو چجوری گرفتید
اگه اون آیتم تو هانتر دریم نیست احتمالش هست ریجنا با هم همخونی نداشته باشه

• Like
Reactions: Batsy

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
بله بازی بصورت فیزیکی هست ریجن۲،دی ال سی رو به صورت دیجیتال گرفتم یادمه توی تخفیفها خریدمش پارسال.روی کنسولم دوتا اکانت دارم یکی آمریکا یکی انگلیس بازی رو روی یکی از اکانتها که یادم نیست یه بار تموم کردم.الان میخوام دی ال سی رو برم آیتن رو نمیده بهم.روی همون اکانت میرم توی استور دی ال سی رو باز میکنم،میرم واسه خرید زیرش نوشته purchedیه همچین چیزی ینی که قبلا خریداری شده.کنارشم نوشته download،میزنم واسه دانلود نمیره.
میرم روی اون یکی اکانتم ، بازی صفر صفره و دی ال سی رو میگه باید بخری.
امیدوارم توضیحاتم کامل باشه... و امیدوارم ریجن اشتباه نخریده باشم.راه حل داره؟؟ لطفا یه راه حل بدین که پولم نپره:((:((و نخواد که بازی رو از اول برم.

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
اگه دی ال سیو دیجیتالی میخواید بگیرید میتونید اکانت ریجن 2 بسازید رو کنسول اکتیو کنید بعدش برگردید رو همون اکانت خودتون بازی کنید
اون نسخه گوتی هم سیوتون رو میخونه منتها خیلی کم پیدا میشه

باید اون آیتم رو از هانتر دریم بگیرید بعد امیگدالا شمارو بگیره میرید تو دی ال سی
الان بازی و دی ال سی رو چجوری خریدید؟ بالاتر نوشتید بازی ریجن 2 هست, دیسک گرفتید؟ دی ال سی رو چجوری گرفتید
اگه اون آیتم تو هانتر دریم نیست احتمالش هست ریجنا با هم همخونی نداشته باشه
بله بازی بصورت فیزیکی هست ریجن۲،دی ال سی رو به صورت دیجیتال گرفتم یادمه توی تخفیفها خریدمش پارسال.روی کنسولم دوتا اکانت دارم یکی آمریکا یکی انگلیس بازی رو روی یکی از اکانتها که یادم نیست یه بار تموم کردم.الان میخوام دی ال سی رو برم آیتن رو نمیده بهم.روی همون اکانت میرم توی استور دی ال سی رو باز میکنم،میرم واسه خرید زیرش نوشته purchedیه همچین چیزی ینی که قبلا خریداری شده.کنارشم نوشته download،میزنم واسه دانلود نمیره.
امیدوارم توضیحاتم کامل باشه... و امیدوارم ریجن اشتباه نخریده باشم.راه حل داره؟؟

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,367
نام
علی
امیدوارم توضیحاتم کامل باشه... و امیدوارم ریجن اشتباه نخریده باشم.راه حل داره؟؟ لطفا یه راه حل بدین که پولم نپره:((:((و نخواد که بازی رو از اول برم.
پس فقط یه احتمال میمونه اگه هم اکانت ریجن دوئه و هم دی ال سی و هم بازی و اونم اینکه CUSAهاشون با هم نمیخونه! مثلا من یه دیسک داشتم که ریجن یک بود و دی ال سی هم ریجن یک بود ولی وقتی دوره دیسکو نگاه کردم CUSAش با اون CUSAیی که توی استور بود متفاوت بود! هیچ دلیله دیگه ایی نمیتونه داشته باشه! دوره دیسک و توی آدرس باره فروشگاهی که دی ال سیو گرفتی ازش چک کن! تقریبا مطمئنم سی یو اس ایاشون به هم نمیخوره ولو اینکه جفتشونم ریجن 2 باشن!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Ehsanna

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر