PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
دی ال سی رو توی همون دفعه اول فعال کنی توی +NG هم در دسترس میمونن و میتونی بازیشون کنی،البته حواست باشه لول سختی باسهای دی ال سی از باسهای معمولی بازی بیشتره

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
دفعه اول DLC رو فعال کردم حتی 1 ساعت هم بازی کردم ولی الان تو NG+ فعال نیست :-?

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
بچه ها بازی نه با نت خونه نه با نت گوشی وصل آنلاین نمیشه. ولی مشکلی نیست دو هفته دیگه برادر بلادبورن به اسم سکایرو میاد اگه پی سی دارید کرکی مفت دانلود کنید. خیلی ها میگن شبیه بلادبورنه.ولی یه اشکال به بزرگی آسمونها توش هست اون هم نبود قسمت آنلاینه. یعنی تا آخرش باید تنها برید

فرستاده شده از BND-L21ِ من با Tapatalk

S A A M

کاربر سایت
Nov 26, 2009
166
سلام دوستان من توی این قسمت کخ باید این باس رو بکشم گیر کردم بیچارم کرده اول اینکه چندین بار آلفرد اومد کمکم ولی الان هرچی میخوام بیارمش و ضربدر رو میزنم نمیاد ممنون میشم بگین چجوری میتونم دوباره آلفرد رو برش گردونم که بهم کمک کنه

توی عکسی که گذاشتم ببینید و بهم بگید چیکار کنم ممنون میشم❤

http://uupload.ir/files/lzu3_dsc_0102.jpg
lzu3_dsc_0102.jpg

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,103
نام
حامد
سلام دوستان من توی این قسمت کخ باید این باس رو بکشم گیر کردم بیچارم کرده اول اینکه چندین بار آلفرد اومد کمکم ولی الان هرچی میخوام بیارمش و ضربدر رو میزنم نمیاد ممنون میشم بگین چجوری میتونم دوباره آلفرد رو برش گردونم که بهم کمک کنه

سلام محمد خوبی؟
احتمالا همه اون جمجمه هاتو تموم کردی منظور از جمجمه همون Madman’s Knowledge ها یا insight ها هستن که اگه تموم بشن دیگه نمی تونی کسیو بیاری
کشتن این باس هم زیاد سخت نیست تنهایی می تونی بزنی حیف که insight های خودتو از الان براش مصرف می کنی

S A A M

کاربر سایت
Nov 26, 2009
166
سلام محمد خوبی؟
احتمالا همه اون جمجمه هاتو تموم کردی منظور از جمجمه همون Madman’s Knowledge ها یا insight ها هستن که اگه تموم بشن دیگه نمی تونی کسیو بیاری
کشتن این باس هم زیاد سخت نیست تنهایی می تونی بزنی حیف که insight های خودتو از الان براش مصرف می کنی
سلام به به آقا حامد چطوری ؟

تنها کسی هستی که میبینم هنوز بعد از اینهمه سال داری با قدرت مسیر گیمو ادامه میدی

مم بعد کلی وقت گفتم یکم بازی کنم میگم حامد حالا باید چیکار کنم که این آلفردو برش گردونم؟ میشه بگی؟

اگه میتونی بیا تلگرام اینم آی دیم: @saeed03198

• Like
Reactions: ( Layken )

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,103
نام
حامد
سلام به به آقا حامد چطوری ؟

تنها کسی هستی که میبینم هنوز بعد از اینهمه سال داری با قدرت مسیر گیمو ادامه میدی

مم بعد کلی وقت گفتم یکم بازی کنم میگم حامد حالا باید چیکار کنم که این آلفردو برش گردونم؟ میشه بگی؟

اگه میتونی بیا تلگرام اینم آی دیم: @saeed03198
قربانت محمد جان خوبم
والا من سه سال پیش بلاد رو رفتم دقیق یادم نیست چجوری میشد اون آیتم رو به دست آورد اما تنها چیزی که الان میدونم این که باید و مجبوری که اون باس رو تنهایی بزنی یا آنلاین بشی و با یک نفر بزنی
من همچنان بلاد رو پاک نکردم و دارمش اگر خواستی با هم میزنیم
ای دی Hamed-Layken

• Like
Reactions: S A A M

m1647

کاربر سایت
Mar 7, 2011
529
نام
Mehrdad

lzu3_dsc_0102.jpg
سلام
اگه منظورتون این باس هست
Blood-Starved Beast
که میتونین چنتا از این کوکتل مولوتوفا بگیرین و ازش استفاده کنید این باس خیلی به اتیش حساسه البته یک شعله افکن هم توی بازی هست که در جایگاه اسلحه قرار میگیره اینم گزینه مناسبیه شاید توی لیست خریدتون باشه بتونین بخرین از اون کوچولو ها در رویا شکارچیان یا در طول بازی به دستش اورده باشین اگر هم اشتباه نکنم اگر زمانبندی خوبی داشته باشی شاید پری روی این باس جواب بده البته شاید درست یادم نیست
دوما که اگر با همین سلاح توی عکس به مبارزه باهاش میرین این سلاح برای این باس خوب نیست چون سرعت این باس با سرعت این سلاح برابری نمیکنه سلاح سبکتر و سریعتری برداری فکر میکنم بهتر باشه
البته بگم از این قرص سفید ها هم حتما با خودت ببر چون که این باس مسمومت میکنه
البته اجباری هم تو کشتنش نیست این باس اپشناله بکشنی یا نکشی فرقی نداره مگر بخوای به دانجین چلس ها راه پیدا کنی

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
سلام
اگه منظورتون این باس هست
Blood-Starved Beast
که میتونین چنتا از این کوکتل مولوتوفا بگیرین و ازش استفاده کنید این باس خیلی به اتیش حساسه البته یک شعله افکن هم توی بازی هست که در جایگاه اسلحه قرار میگیره اینم گزینه مناسبیه شاید توی لیست خریدتون باشه بتونین بخرین از اون کوچولو ها در رویا شکارچیان یا در طول بازی به دستش اورده باشین اگر هم اشتباه نکنم اگر زمانبندی خوبی داشته باشی شاید پری روی این باس جواب بده البته شاید درست یادم نیست
دوما که اگر با همین سلاح توی عکس به مبارزه باهاش میرین این سلاح برای این باس خوب نیست چون سرعت این باس با سرعت این سلاح برابری نمیکنه سلاح سبکتر و سریعتری برداری فکر میکنم بهتر باشه
البته بگم از این قرص سفید ها هم حتما با خودت ببر چون که این باس مسمومت میکنه
البته اجباری هم تو کشتنش نیست این باس اپشناله بکشنی یا نکشی فرقی نداره مگر بخوای به دانجین چلس ها راه پیدا کنی

با درود
در تکمیل حرف دوستان:
علاوه بر اینکخ شما در بازی شیشه خون داری که استفاده میکنی یه شیشه دیگه هست که دقیقا اسمش یادم رفته شیشه خون دورش نوار پیچیدن
اگه اونو داشته باشی و پرت کنی این باس به سمت اون میره و اونجا خودشو درگیر میکنه در واقعه شما به اندازه فکر کنم 1 دقیقه وقت داری با خیال راحت بزنیش ولی بعد از یک دقیقه اثرش از بین میره به سمت شما حمله میکنه
با داشتن فکر کنم 10 از اینها و 3 آتیش راحت میتونی بزنیش

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
من یه بار بازی رو تموم کردم.دی ال سی رو خریدم.الان باید برم ویکارآمیلیا رو بزنم؟؟ درسته؟؟ تا بتونم برم توی دی ال سی؟؟یه نکته دیگه دوستان من چالیسها رو رفتم چرا بعضیهاش مسیراش مثل همه؟؟ متونید توضیح بدین؟؟ شاید بستگی به آیتمی داره که روی قبر میذاریم؟؟بعدش بعضیهاش 3 لایه داره بعضی 5 تا من واقعا نفهمیدم.

S A A M

کاربر سایت
Nov 26, 2009
166
مرسی دوستان بابت جوابای خوبتون این باسم زدم تموم شد حالا رسیدم به یه منطقه که از بالا باید آروم آروم بپری و به کف زمین برسی اونجا درو باز کردم رفتم تو یه خیابون که چندتا درب فاضلاب هم هست و ازش بخار بلند میشه حواسم نبود یکی یدفه از چپ اومد و کشتم حالا وقتی مردم توی Yahar’gul, Unseen Village در اومد و ایمجوری که تحقیق کردم همه میگن اینجا فلن خیلی زوده و خیلی بده الان برات به نظرتون چیکار کنم؟ همینجارو ادامه بدم یا بازیو از اول شروع کنم و اینبار حساب شده بیام جبو که به این منطقه فلن نرسم تا بعد لطفا بگید چیکار کنم ممنون

دوستان یه سواله دیگه من میخوام بازیو از اول شروع کنم میشه بهم بگید بهترین شخصیت و کلا بهترین روش برای شروع چیه؟ ممنون میشم یه راهنمایی مفصل بکنید

Last edited by a moderator:

m1647

کاربر سایت
Mar 7, 2011
529
نام
Mehrdad
دوستان یه سواله دیگه من میخوام بازیو از اول شروع کنم میشه بهم بگید بهترین شخصیت و کلا بهترین روش برای شروع چیه؟ ممنون میشم یه راهنمایی مفصل بکنید
سلام
به طور کلی اگه بخوام بگم، چون میتونی در طی مسیر بازی خودتو به هر مسیری که خواستی اپدیت کنی پس در نتیجه انتخاب کلاس زیاد اهمیت نداره ولی چون ناچاری یک کلاس انتخاب کنی میشه این پشنهاداتو داد
Lone Survivor این کلاس تقریبا برابری میکنه با کلاس شوالیه در سری سولز هم خون بیشتری داری هم قدرت بیشتری، این کلاس برای شروع کار خوبه
Milquetoast در این کلاس تمام صفات یا تواناییهات متوسطه نه میشه گفت خون بالایی داری نه مقاومت بالای و نه قدرت بالای همه چیز متوسط مثل درجه سختی بازی هاست این کلاس درجه سختی مدیومه
Troubled Childhood و اما کلاس بچه ای که در کودکی مشکل داشته این کلاس در برابر سم خیلی مقاومه دقیقا مثل یک بچه که در کودکی درد و رنج زیادی تحمل کرده در آینده انعطاف پذیره :((
Violent Past اما گذشته خشن این کلاس قدرت و انرژیش از همه کلاسا بالاتره در نتیجه شانس اینو داری در ابتدای بازی سلاحای سنگین و ... باهاشون راحتتر کنار بیای
Professional این کلاس هم که از روی اسمش پیداست در استفاده از کوکتل چاقوهای پرتاب شونده و اسلحه مهارت بالایی داره
Military Veteran این کلاس هم برای شروع کار بد نیست تقریبا یک سرباز حساب میشی تنها کلاسی هست که مهارت و تواناییش دو رقمیه
Noble Scion این کلاس بیشترین انعکاس خون رو داره ولی متاسفانه دقیقا نمیدونم به چه درد میخورد
Cruel fate تو بازی یک چیزی به نام insight هست که در واقع اسمشو میشه گزاشت دانش انسانی که اگر اهل جستجو و کاوش در بازی هستی که پیشنهاد میکنم باشی این کلاس خوبه
Waste of Skin و اما سخترین کلاس بازی از روی اسمش مشخصه، به هیچ درد نمیخوری نه هیچ استعدادی و نه هیچ توانایی و مهارت خاصی، البته این کلاس به درد کسایی میخوره که دنبال چالشن و یا میخواین در یک شاخه ابدیت پیشرفت یا به نحوی که دوست دارن کرکترو به شیوه خودشون ابدیت کنن
همون کلاس اولی رو برداری خوبه برای شروع کار Lone Survivor
و اما در مورد اون منطقه و نحوه رسیدن بهش، فکر میکنم این اتفاق برات افتاده، یک دشمنی توی بازی هست که یک کیسه گونی همراهشه اگه این دشمن شکستت بده در واقع نمیکشتت میندازت توی کیسه گونی و به اونجایی میبرتت که ازش سردرآوردی البته برای شروع بازی جای خوبی نیست ولی میشه باهاش کنار اومد
و اما در مورد اینکه چجوری بازی رو شروع کنی یا اصلا چجوری بازی کنی
چند موردو بهت میگم اگر اینارو رعایت کنی به مشکل نمیخوری
1-این بازی کالاف نیست، پس عجله کردن رو کاملا بزار کنار به ویژه که سری اوله فکر کنم داری بازی میکنی نه با محیط آشنایی نه با دشمنای بازی، اروم پیش برو از طراحی محیطی لذت ببر چون یکی از بهترین های نسله و به همه چیز دقت کن چون هر چیزی برای وجودش دلیلی هست
2-اگر بدونی با چی طرفی میدونی چجور بکشیش، حالا چطور بفهمی با چی طرفی، هر چی هم این بازی عالی باشه بازم برای هر دشمن چند خط کدنویسی هست و حرکات نامحدودی ندارن هر دشمن از یک مجموعه حرکات از پیش نوشته شده پیروی میکنه اگر یک دشمن اول کشتت ببین چه اشتباهی کردی سعی کن حرکات دشمنا رو به خاطرت بسپاری اینجوری راحت میتونی ترتیبشونو بدی
3-جستجوگر باش از کنار هرچیزی راحت رد نشو محیط بازی خیلی چیزا برای ارائه دادن داره سلاح جدید، لباس جدید، دانش جدید یا همون insight که در جمع اوریش به مشکل خوردی و ...
4-وقتی به یک باس رسیدی همینطور که توی مورد 1 گفتم زربات باس رو بشناس نقاط ضعفشم همینطور همه باسا 2 یا 3 مرحله در نبرد دارن مثلا وقتی خونشون به 50 درصد برسه به مرحله دوم میرن اینجاست که باید حواستو جمع کنی هم عصبانی تره و هم قدتمندتر
5-همه اشتباهاتتو به خاطر بسپار و ازشون درس بگیر و لازمه بگم همیشه لازم نیست همرو بکشی /:) به ویژه که راه رسیدن به باس ها بعد از هر مرگ طولانیه در نتیجه اون مسیر هر کس درونش هست از کنارش بگذر
6-روی parry کردنت تمرین کن این بازی بر خلاف دارک سولز که دفنسیوه این بازی افنسیوه یعنی دفاع کردن معنی نداره بلکه زدن ضربات مهلک خیلی بهتره که در صورتی که parry دستت بیاد خیلی راحتتره
7-و اما مهمترین موضوع طمع رو بگزار کنار شاید پیش بیاد در مبارزه با یک باس یا یک دشمن فقط یک ضربه مونده که بزنی و کارشو تموم کنی و در اینجاست که به جای اینکه چند قدم عقب بزاری و نفسی تازه کنی طمع میکنی و عجولانه میری که ضربرو بزنی اتفاقی که میافته اصلا خوشایند نیست.
زیاد حرف زدم
در مجموع موفق باشی بازی بسیار زیبایی هست

S A A M

کاربر سایت
Nov 26, 2009
166
سلام
به طور کلی اگه بخوام بگم، چون میتونی در طی مسیر بازی خودتو به هر مسیری که خواستی اپدیت کنی پس در نتیجه انتخاب کلاس زیاد اهمیت نداره ولی چون ناچاری یک کلاس انتخاب کنی میشه این پشنهاداتو داد
Lone Survivor این کلاس تقریبا برابری میکنه با کلاس شوالیه در سری سولز هم خون بیشتری داری هم قدرت بیشتری، این کلاس برای شروع کار خوبه
Milquetoast در این کلاس تمام صفات یا تواناییهات متوسطه نه میشه گفت خون بالایی داری نه مقاومت بالای و نه قدرت بالای همه چیز متوسط مثل درجه سختی بازی هاست این کلاس درجه سختی مدیومه
Troubled Childhood و اما کلاس بچه ای که در کودکی مشکل داشته این کلاس در برابر سم خیلی مقاومه دقیقا مثل یک بچه که در کودکی درد و رنج زیادی تحمل کرده در آینده انعطاف پذیره :((
Violent Past اما گذشته خشن این کلاس قدرت و انرژیش از همه کلاسا بالاتره در نتیجه شانس اینو داری در ابتدای بازی سلاحای سنگین و ... باهاشون راحتتر کنار بیای
Professional این کلاس هم که از روی اسمش پیداست در استفاده از کوکتل چاقوهای پرتاب شونده و اسلحه مهارت بالایی داره
Military Veteran این کلاس هم برای شروع کار بد نیست تقریبا یک سرباز حساب میشی تنها کلاسی هست که مهارت و تواناییش دو رقمیه
Noble Scion این کلاس بیشترین انعکاس خون رو داره ولی متاسفانه دقیقا نمیدونم به چه درد میخورد
Cruel fate تو بازی یک چیزی به نام insight هست که در واقع اسمشو میشه گزاشت دانش انسانی که اگر اهل جستجو و کاوش در بازی هستی که پیشنهاد میکنم باشی این کلاس خوبه
Waste of Skin و اما سخترین کلاس بازی از روی اسمش مشخصه، به هیچ درد نمیخوری نه هیچ استعدادی و نه هیچ توانایی و مهارت خاصی، البته این کلاس به درد کسایی میخوره که دنبال چالشن و یا میخواین در یک شاخه ابدیت پیشرفت یا به نحوی که دوست دارن کرکترو به شیوه خودشون ابدیت کنن
همون کلاس اولی رو برداری خوبه برای شروع کار Lone Survivor
و اما در مورد اون منطقه و نحوه رسیدن بهش، فکر میکنم این اتفاق برات افتاده، یک دشمنی توی بازی هست که یک کیسه گونی همراهشه اگه این دشمن شکستت بده در واقع نمیکشتت میندازت توی کیسه گونی و به اونجایی میبرتت که ازش سردرآوردی البته برای شروع بازی جای خوبی نیست ولی میشه باهاش کنار اومد
و اما در مورد اینکه چجوری بازی رو شروع کنی یا اصلا چجوری بازی کنی
چند موردو بهت میگم اگر اینارو رعایت کنی به مشکل نمیخوری
1-این بازی کالاف نیست، پس عجله کردن رو کاملا بزار کنار به ویژه که سری اوله فکر کنم داری بازی میکنی نه با محیط آشنایی نه با دشمنای بازی، اروم پیش برو از طراحی محیطی لذت ببر چون یکی از بهترین های نسله و به همه چیز دقت کن چون هر چیزی برای وجودش دلیلی هست
2-اگر بدونی با چی طرفی میدونی چجور بکشیش، حالا چطور بفهمی با چی طرفی، هر چی هم این بازی عالی باشه بازم برای هر دشمن چند خط کدنویسی هست و حرکات نامحدودی ندارن هر دشمن از یک مجموعه حرکات از پیش نوشته شده پیروی میکنه اگر یک دشمن اول کشتت ببین چه اشتباهی کردی سعی کن حرکات دشمنا رو به خاطرت بسپاری اینجوری راحت میتونی ترتیبشونو بدی
3-جستجوگر باش از کنار هرچیزی راحت رد نشو محیط بازی خیلی چیزا برای ارائه دادن داره سلاح جدید، لباس جدید، دانش جدید یا همون insight که در جمع اوریش به مشکل خوردی و ...
4-وقتی به یک باس رسیدی همینطور که توی مورد 1 گفتم زربات باس رو بشناس نقاط ضعفشم همینطور همه باسا 2 یا 3 مرحله در نبرد دارن مثلا وقتی خونشون به 50 درصد برسه به مرحله دوم میرن اینجاست که باید حواستو جمع کنی هم عصبانی تره و هم قدتمندتر
5-همه اشتباهاتتو به خاطر بسپار و ازشون درس بگیر و لازمه بگم همیشه لازم نیست همرو بکشی /:) به ویژه که راه رسیدن به باس ها بعد از هر مرگ طولانیه در نتیجه اون مسیر هر کس درونش هست از کنارش بگذر
6-روی parry کردنت تمرین کن این بازی بر خلاف دارک سولز که دفنسیوه این بازی افنسیوه یعنی دفاع کردن معنی نداره بلکه زدن ضربات مهلک خیلی بهتره که در صورتی که parry دستت بیاد خیلی راحتتره
7-و اما مهمترین موضوع طمع رو بگزار کنار شاید پیش بیاد در مبارزه با یک باس یا یک دشمن فقط یک ضربه مونده که بزنی و کارشو تموم کنی و در اینجاست که به جای اینکه چند قدم عقب بزاری و نفسی تازه کنی طمع میکنی و عجولانه میری که ضربرو بزنی اتفاقی که میافته اصلا خوشایند نیست.
زیاد حرف زدم
در مجموع موفق باشی بازی بسیار زیبایی هست
واقعا دمت گرم بهترین و بیشترین توضیح مفصل رو دادی (همونی که میخواستم) فقط زدنه دکمه ی لایک کفایت نمیکنه بازم ممنون و بازهم ممنون ❤

S A A M

کاربر سایت
Nov 26, 2009
166
سلام دوستان

دوستان یه نفر اگه وقت داره ممنونش میشم این آیتمایی که عکسشونو گذاشتمو یکی یکی بگه بهم کارشون چیه و کجا باید ازشون استفاده کرد ممنون میشم یه توضیح مفصلی بدین

IMG_20190312_120242_372.jpg IMG_20190312_120246_039.jpg IMG_20190312_120249_438.jpg IMG_20190312_120328_600.jpg

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,716
سلام دوستان

دوستان یه نفر اگه وقت داره ممنونش میشم این آیتمایی که عکسشونو گذاشتمو یکی یکی بگه بهم کارشون چیه و کجا باید ازشون استفاده کرد ممنون میشم یه توضیح مفصلی بدین

View attachment 102653 View attachment 102652 View attachment 102651 View attachment 102650

great wisdom برای انلاین بازی کردن هست یعنی تعداد دفعاتی که میتونید پلیر سامون کنید زیاد میکنه تعدادش سمت راست بالای تصویر هست
bolt paper رعد برق روی اسحله های که استفاده میکنی اضافه میکنه
bone marrow ash تیر های تفنگ رو قوی میکنه
blod hunter بازی رو دوباره از نو شروع میکنه بدون اینکه اکوی از دست بدی
blood cocktail بمب میندازه برای منحرف کردن دشمن ها
numbing mist این ایتم برای انلاین و باس های بدرد میخوره که حونشون پر میشه اینو میندازی تا مدتی نمیتونم این کار بکنن
best blood pellet این برای باش ها بدرد میخوره هر ضربه که میزنید ضربه بدی بیشتر دمیج میده
sedatives بعضی از دشمن ها باعث میشن نروس بشین این باعث میشه خوب بشین
blue elixer برای مدتی غیب میشین
lead elixer این ایتم باعث میشه سنگین بشین تا اتک ها که دشمن به شما میزنه باعث منحرف شدن شما نشه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر