Black Site : Area 51

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
در کل بازیه خوبیه هوش مصنوعی و فیزیک بازی مشکل داره
Minimum System Requirements
==================================================================

• CPU: 3.0ghz cpu Intel or AMD equivalent
• Memory: 1 gig physical memory
• HDD Space: 15GB
• Pixel Shader 3.0 capable video card with at least 256MB
of RAM and DirectX9

arman13

کاربر سایت
Jan 11, 2007
70
مشکل در رزولوشن بازی

سلام به همه
ظاهرا این بازی زیاد طرفدار نداره ... شاید بیشتر به خاطره اینه که تقریبا همزمان با بازی های بزرگ دیگه اومده و خیلی ها تا چند وقت سراغ این بازی نمیرن .اما من یکی که خیلی منتظر این بازی بودم بیشتر به خاطره این که قبل از این که بیاد، تو ویترینه یه مغازه به صورت تصادفی یه ویدئو از گیم پلی بازی دیدم که منو مدهوشششششششش خودش کرد .
حالا بگذریم .من یه مشکل بزرگ تو این بازی دارم نمی دونم واسه همه اینجوریه یا نه :
هر دفه که بازی رو ران می کنم رزولوشن بازی روی 1280*720 هست حتی اگه من تغییرش هم بدم دوباره که برمیگردم تو آپشن منوی ویدئو دوباره شده همون 1280*720 .این رزولوشن خوبه اما برای اونا که LCD وایداسکرین دارن .اما منه بدبخت باید همه چیز رو جم شده ببینم .اینم بگم که وقتی می زارم روی 1024*768 و میرم تو بازی می تونم با همون رزولوشن بازی کنم اما وقتی دوباره ران می کنم همونی می شه که از اول بود . تازه وقتی روی 1024*768 بازی می کنم کناره سمت راست صفحه به اندازه نیم سانت رنگهاش قاطی می شه .در کل فکر کنم این بازی رو فقط برای واید اسکرین اپتیمایز کردن ....
یه مشکل دیده اینه Antialias واسه من off هست و به هیچ وجه قابل تغییر نیست .
اینم بگم که برای حل این مشکل پچ 1.1 بازی رو هم نصب کردم نشد.تازه توی یه فایل اصلی برای start resolotion خودم تغییر دادم که وقتی این کارو کردم بازی ران نمی شد و پیغام dont send می داد منم برگردوندم سر جاش ...
اگه کسی تونسته این مشکلات حل کنه یه ندا به ما هم بده ... دمه همتون گرم ...:biggrin1:

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
امین نگیری بهتره من دلم نمیاد برای PC پول پاش بدم حالا تو که میخوای برای 360 بگیری. داشتم خر میشدم بم بگیم برای 360 رفتن Playble Demo رو بازی کردم AI بازی بالا نیست گرافیک خوب کلآ خسته کنده ست

beh1382

کاربر سایت
Nov 27, 2006
796
نام
behrooz
در کل بازیه خوبیه هوش مصنوعی و فیزیک بازی مشکل داره
Minimum System Requirements
==================================================================

• CPU: 3.0ghz cpu Intel or AMD equivalent
• Memory: 1 gig physical memory
• HDD Space: 15GB
• Pixel Shader 3.0 capable video card with at least 256MB
of RAM and DirectX9

یه خرده بیشتر توضیح میدی:confused:

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
من انتظار دارم کیفیتش مثل COD4 باشه به نظرتون بگیرمش یا نه :biggrin1: :huh:
مذخرف ترین بازیی خواهد بود که میکنی!!
هوش مصنوعی زیر 0 !!!
گرافیک خوب .
فیزیک بد نیست .
داستانی نه چندان کشنده .
امتیاز من بهش (99999)-
COD 4 خیلی خیلی خیلی قشنگ تره !!!

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
ببین باید به یه نکته توجه کنی که هر چی بازی FPS هست که نباید با هم مقایسه کنی مثل اینه که من بیام بگم که چون crysis گرافیکش از halo3 بهتره پس در نتیجه crysis بهتره:p

topplayer

کاربر سایت
Oct 31, 2007
98
نام
مصطفی
با سلام
این متنی که می نویسم وقتیه که بازی رو تموم کردم
داستان : در مورد اشغال عراق توسط آمریکا هست که آمریکایی ها توانستند سلاح های میکروبی و کشتار جمعی عراق رو پیدا کنند که در آنجا عده ای هم به این ویروس مبتلا شده و تبدیل به موجودات عجیبی شدند در این حال یکی از هم تیمی هایتان در چنگال موجودات اسیر می شود و شما مجبور به فرار و رها کردن وی می شوی بعد از مدتی که جنگ تمام شد وقتی به آمریکا باز می گردید متوجه می شوید آن موجودات در آمریکا هم پیدایشان شده که بالا خره متوجه می شوید که آثار به جامنده از عراق است و ....(در مرحله اول این بازی که در عراق است بر دوی در و دیوار عکس های آیت آلله صدر و سیستانی است و در جایی دیگر یه هیولا از زیر مسجد بیرون می آید و مسجد به کل خراب می شود و خطرناک ترین سنگر عراقی ها یک مسجد بزرک است)
متأسفانه آمریکایی ها با ساخت چنین بازی هایی مثل call of duty 4 می خواهند روی کارهایشان سرپوش بگذارند

گرافیک : این بازی بااینکه از unreal 3 -havok استفاده کرده ولی گرافیک حرفی برای گفتن ندارد و مملو از باگ است . فیزک هم ضعیف کار شده

گیم پلی : بسیار کلیشه ای است و در کل حدود 7-8 ساعته بازی تمام میشود
گیم اسپات هنوز به این بازی نمره نداده ولی به نظر من اگر سیاست بازی نکند زیر 7 است

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر