Black Ops 2 Zombies Full Guide + قرار در بازی

از نظر شما کدام DLC بازی در بخش زامبی بهتر عمل کرده است ؟

• Revolution

رای‌ها: 4 28.6%
  • Uprising

رای‌ها: 2 14.3%
  • vengeance

• Origins

• مجموع رای دهنده‌ها
    14
  • نظرسنجی بسته شده است .

EHSAN1379U2

کاربر سایت
Aug 12, 2012
229
نام
احسان

به نام خدا
سلام,خوب,امروز میخوام یه اموزش کامل از بخش زامبی COD Black Ops 2 اینجا بزارم و همه با هم تا راند شونصد بریم.:d
خوب اول از بخش Tranzit شروع می کنیم .
Tranzit
البته من به صورت نکته ای توضیح میدم و بعد یه جور استراتژی برای شروع بازی و پرکردن بانک و شروع بازی با بانک و استراتژی های 1 نفره ,2 نفره ,3 نفره ,4 نفره برای رفتن به راند های بالا.

1-Bank
NGTZombies-BlackOps2TranzitZombiesHowTheBankWorksAndMisconception718.jpg

با بانک میتونید در Tranzit پول ذخیره کنید یا به هم تیمی ها پول بدید.
بانک رو میتونید در Town(پنجمین منطقه ای که اگه با اتوبوس برید پیداش می کنید) پیدا کنید.در Town به دنبال یک در با که با 1000 پوینت می تونید باز کنید بگردید (همون در که اگه با اتوبوس در Town پیاده شید مجبورید بخرید تا بتونید برید ) به داخل برید و یک بمب در نزدیکی گاوصندوق بانک بندازید تا در باز شود (با Ray Gun هم می تونید یه تیر بزنید در باز میشه )به داخل گاوصندوق برید حالا با کمی گشتن خیلی راحت می تونید روی یکی از کشو ها 2 تا پلاک طلایی پیدا کنید میتونید داخل یکی پول بزارید و از اون یکی بردارید.برای پول دادن به هم تیمی ها اول از همه باید galvaknukles (همون نایف برقیه که 6000 تا قیمتشه -عجب اسمی:d !!!!)داشته باشید به داخل بانک برید کنار گاو صندوق 2 تا پلاک دیگه هست که باید با galvaknukles بهشون ضربه بزنید تا روشن بشن و کار کنن. بعد داخلش پول بزارید می بینید که یک پرک ظاهر شده , کافیه دوستتون پرک رو بخوره تا مقدار پولی که ریختین بگیره.
اینم 2 فیلم در یوقتیوب راجع به بانک
Blackops 2 Tranzit Zombies - How To Share Points With Friends *MONEY ORB* - YouTube

Black Ops 2 Tranzit Zombies: How the Bank Works and Misconceptions - YouTube

مکان galvaknukles در Tranzit :در Dinner (منطقه ای که Mystery Box یا همون رندوم در اون قرار داره ) در رستوران در اخر رستوران (:p) باید پارتی رو که با اون از داخل اتوبوس به بالاش میرفتین رو اونجا Add کنید و برید بالا , خوب حالا پشت سرتون می تونید این شوک توپ رو بخرید (البته اگه پول داشته باشید :d!!!!)(که تا راند 14 با یه ضربه زامبی هاروکتلت:dمیکنه)

464px-Galvaknuckles_BOII.jpg

2-Teleporting
blops2_zombies_create_teleporter.jpg

برای تلپورت می بایست در نزدیکی بعضی از چراغ ها (که مکان هاشو میگم بعدا) یکی از اون موجوداتی که وقتی از مناطق اصلی Tranzit خارج میشید میان رو کلتون رو زیر چراغ ها ببرید (البته یا باید توربین نزدیک چراغ ها باشه که روشن بشن یا اینکه برق هارو زده باشید)

یک فیلم یوقتیوب در این باره http://www.youtube.com/watch?v=hStxeFEWYyw‎

اما می رسیم به مکان های این چراغ ها :

1-اولی در همون منطقه اول کنار صندلی ها
2-دومی در منطقه دوم در نزدیکی جایی که پارت اتوبوس انجاست
3-در بین منطقه 2و3 اگه برق هارو روشن کرده باشید میتونید پیداش کنید
4-در بین منطقه 3و4 کنار گندم ها یک چراغ دیگه هستش
5-در بین منطقه 3و4 در نزدیکی منطقه 4
6-در بین منطقه 4و5 یک چراغ دیگه هستش
7-از منطقه 5 مقدار خیلی کمی به سمت منطقه 1 پیش بروید قبل از رسیدن به زمین مذاب یک چراغ اونجاست
8-از منطقه 5 به سمت منطقه 1 پیش برید بعد از گذشتن از زمین مذاب و پل یه چراغ دیگه هست

مکان bowie knife : در بین منطقه 4و5 در نزدیکی جایی که چراغ هست یک خونه هست که توش می تونید bowie knife رو بخرید

3-Pack A Punch

اول از همه باید برق هارو روشن کنید
بعد باید یه توربین داشته باشید (که در منطقه اول میشه ساخت)
خوب حالا باید به منطقه ی 4 برید بعد از رسیدن به منطقه 4 از دری که قیمت ان 750 تا هست بپرید پایین.

حالا پشت سرتون یه علامت برق هست توربین رو در نزدیکی اونجا بزارید.سپس باید به منطقه 5 برید به داخل بانک برید و سپس وارد گاوصندوق بانک بشید(برای باز شدن در کافیه یه بمب در نزدیکی اون بندازید یا با Ray Gun یک تیر به در بزنید ) داخل گاوصندوق یه گاوصندوق دیگه هست اون رو هم باز کنید می بینید که داخل اون یه در باز شده (اگه باز نبود یعنی توربین نابود شده)
به داخل در برید .ازپله ها پایین برید توی اونجا کافیه کمی بگردید تا پارت ها ومیز مربوط به pack a punch رو پیداکنید .

نکته:اگر میخواهید وقتی در منطقه 4 هستید به ویو بعد منتقل نشوید و توربین خراب نشود بهتر است بجای 1 زامبی زنده 7,8 تا زامبی داشته باشید بعد که به منطقه 5 رفتید 4,5 تا زنده میمونن که وقتی کارتون تموم شد اونارو هم بکشید.

STRATEGY

Vengeance

مانند Tranzit ایندفعه هم نکته ای توضیح میدم.

1-How To Free Leroy The Giant
خوب بعد از پایین پریدن و رسیدن به Maze کافیه از پله های کنار Mystery Box بالا برید و به خونه کناری بپرید و از جایی که خراب شده بپرید پایین و در کنار قفس لیروی (Leroy The Giant) یک کلید هست .با اون در قفس رو باز کنید و از کنار غول booze رو بردارید بهش بدید تا در پشت رو نابود کنید .تمام حالا غول به بیرون میره !

2-Bank
با بانک میتونید در Buried پول ذخیره کنید یا به هم تیمی ها پول بدید.
برای پیدا کردن بانک در Buried کافیه بعد از پریدن از محیط بالای Maze به Maze اول گچی رو که مربوط به یک شاتگان میشه بر روی دیوار Add و 1000 امتیاز بگیرید.
بعد از اون از خرابی کنار بپرید پایین سپس دوباره به سمت جلو برین و بپرید پایین .
بعدش از راه کوچک سمت راست به اون طرف برید و باز به سمت چپ برید تا یه راه پله رو ببینید که با یه در 750 تایی میتونید به اون سمتش برید.در رو بخرید و به بالا ببرین و بعد سمت راستتون به پایین پریده تا بانک رو پیدا کنید.
پشت همون پلاک های طلایی اصلی (پشت دیوار)دو تا پلاک کنار هم هست که با اون میتونید به دوستانتون پول بدید.(بعد از برق دادن بهش به وسیله galvaknukles )

مکان galvanukles در Buried : بعد از پریدن از محیط بالایی maze به Maze و Add کردن شاتگان و پریدن به بالای استبل و پایین رفتن باید اول لروی غول(Leroy The Giant) رو ازاد کنید و بعد booze بردارید و ببریدش جلوی یه سری خرت و پرت که بعد از راه کوچک وجود داره (پشت دیوار یه سری گچ هست که galvaknukles هم جزوشون هست )بعد leroy رو به پشت خرت و پرت ها ها ببرید و روش رو بگردونید تا جایی که میخواین بشکونین پشت سرش باشه بعد booze رو بهش بدید تا اونجارو نابود کنه بعد گچ galavaknukles رو از دیوار بردارید و اون رو یک جا که علامت ؟داره Add کنید بعد میتونید بخریدش

اپدیت می شود

Easter Eggs

Tranzit Easter Egg
2 PLAYER :
خوب اول باید پارت های میز زیر دکل رو بسازید که بعدا به مکانشون اشاره می کنم .بعد باید به منطقه 4 برید وبرق هارو روشن کنید.حالا کمی صبر کنید (50 ثانیه)حالا دوباره برقهارو خاموش کنید. خوب 2 تا توربین بردارید(توربین رو می تونید در منطقه اول پیدا کنید) در بین منطقه 3 و 4 در بین گندم های راه هایی هست راه ها رو ادامه بدید تا به یک دکل برق برسید .چند راند در اونجا باشید یا صبر کنید تا boss بازی بیاد(همون برقیه )خوب حالا دو تا دوربین رو زیر دکل قرار بدید و boss رو با emp وقتی زیر دکل هست بکشید .خوب حالا توربین هارو بردارید و یکی رو در منطقه 2 زیر چراغ برق که باهاش تلپورت می کردید بزارید و و اونجا یک مکان برای تلپورت بزارید خوب حالا توربین رو توی مکان تلپورت بزارید .برای چراغ توی بین منطقه 4و5 هم همین کار رو بکنید .خوب حالامی بیند که تروفی براتون باز شده.

Zombies Ranking System :
[SUP]خوب , امروز میخوام بهتون اموزش بدم چجوری به لول های بالا برسید !
خوب لول کاملا به kill/downs ratio شما مربوط می شه !یعنی هر چقدر کشتید(زامبی ) تقسیم به DOWN هاتون !

[/SUP]
74399615342938081786.jpg
[SUP]خوب حالا کنار هر رنک عدد K/D RATIO لازمه رو نوشتم !برای اینکه چشم های اسکلت روشن بشه هم لازمه که در هفته 6 یا 7 روز بازی کنید!
[/SUP]در ضمن اینجوری نیست که با یه بازی 250 تا kill بگیرید (که K/D RATIO تون بره 250) بعد بگید چرا اینجوری ؟ اولا باید از یه تعدادی به بالا کیل داشته باشید و چند روززی از اولین بازیتون گذشته باشه

قرار در بازی

دوستانی که ZOMBIES بازی می کنند PSN ID شون رو بگن تا در لیست قرار بدم
1-Samuel Stolinga
2-kasramovasaghi

اگه به نظرتون تاپیک هرگونه مشکلی داره اطلاع بدید تا برطرف کنم.

هر گونه سوال(:-?) یا بحثی داشتید در همین جا مطرح کنید تا جواب بدم

هر گونه مطلبی داشتید بگید تا اضافه کنم!

آخرین ویرایش:

EHSAN1379U2

کاربر سایت
Aug 12, 2012
229
نام
احسان
دمت گرم ehsan

Sent from my iPhone using Tapatalk 2
مخلصیم
اون موقع میخواستم بیام بنویسم بعد اومدم پا لپتاپ یادم رفت و رفتم کوچه بغلی !
بعده یک و نیم ساعت تازه یادم اومد
اگه کسی میدونه چجوری از گیم پلی فیلم بگیرم دریغ نکنه

راستی پرو فایلتو بزارم تو لیست؟؟

Kasram

کاربر سایت
Jun 21, 2013
66
نام
Kasra
مخلصیم
اون موقع میخواستم بیام بنویسم بعد اومدم پا لپتاپ یادم رفت و رفتم کوچه بغلی !
بعده یک و نیم ساعت تازه یادم اومد
اگه کسی میدونه چجوری از گیم پلی فیلم بگیرم دریغ نکنه

راستی پرو فایلتو بزارم تو لیست؟؟
اره بزار ايديمو

براي اين كه از گيم پلي ت فيلم بگيري بايد اين دستگاه رو
خريداري كني.
اسمش card captured يا video captured
اينم يه نمونه

Elgato Game Capture HD PlayStation 3/Xbox 360 Recorder for Mac and PC up to 1080P (10025010)

a8a6eje9.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

EHSAN1379U2

کاربر سایت
Aug 12, 2012
229
نام
احسان
در مورد چیزی که من میگم شک نکن !!!!!!
- - -ویرایش - - -

بعدشم شما به اون نکته اش دقت کن!!!
کهدیگه مارو به کشتن ندید حالا کاشکی یه زامب نگه میداشتی ورداشتین نصفشو خوردین!!!!!

اره !اشتپ شد!اول باید برقارو هم روشن کنید!!!!!!
پست اپدیت شد با تشکر از کسری عزیز

آخرین ویرایش:

Damon -

کاربر سایت
Aug 14, 2013
198
من یه سوالی داشتم در رابطه با لول اپ کردن .... من kill رو به 25000 رسوندم اما هنوز به اون اسکلتی که چاقو خورده نرسیدم همون اسکلت چشم روشن قبلش موندم .....دیگه نمیدونم چی کار کنم .. یه راهنمایی کنید ...

EHSAN1379U2

کاربر سایت
Aug 12, 2012
229
نام
احسان
من یه سوالی داشتم در رابطه با لول اپ کردن .... من kill رو به 25000 رسوندم اما هنوز به اون اسکلتی که چاقو خورده نرسیدم همون اسکلت چشم روشن قبلش موندم .....دیگه نمیدونم چی کار کنم .. یه راهنمایی کنید ...

down هات چند تاست ؟؟؟

EHSAN1379U2

کاربر سایت
Aug 12, 2012
229
نام
احسان
25000تقسیم بر 630 میشه 39.68 (خودم حساب کردماااا:d)که از 60 هم کمتره برای اینکه به لول های بالا برید بااید k/d ratio تون رو افزایش بدید تا 120 برید !
راحت ترین راه هم اینه که خودتون تو town survival بازی کنید و تا حدود راند بیست که رقتید (نه اینکه همش down بشی !!) بازی رو end بدید !(با هر دفعه حدود 500 تا kill می گیرید)

630 ضربدر 120 75600 میشه وباید 50000 کیل بدون down بگیرید یا به ازای هر دفعه down تا 160کیل هم بگیرید

- - -ویرایش - - -

راه دیگه اش هم اینه که با یه پروفایل دیگه بری k/d ratio خوب واسه خودت درست کنی:d عین من!!!!!!!!!

- - -ویرایش - - -

او کی میرم بیشتر دنبالش می گردم

- - -ویرایش - - -

630 بار

من خودم به همون روش گفته شده تقسیم کردم اومده 39 !! خب اگه اونی که شما گفتی درسته من چطور با 39 اسکلت چراغ روشن شدم در صورتیکه باید 60 باشم!!

خوب شما درست می گید !من فعلا دنبالشم سعی می کنم پیداش کنم !(همیشه درست نیست اینها همه چیز تو رنک تاثیر داره ولی k/d ratio بیشترین تاثیر داره
در ضمن پست اپ شد

آخرین ویرایش:

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
سلام من تمام easter eggs کل مپ ها رو انجام دادمو همه جاهای مپ ها مثل کف دستم بلدم اگه یه زمانی کمکی خواستی بگو ببشترین راند هم که زدم یک نفره 58 بوده و دارم مشکل تنمو حل می کنم که بالای 100 بزنم که رنک جهانی بزنم!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر