black ops 2 black screen

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
دوستان سلام ..

تو سایت xbox360iso میخواستم black ops 2 دانلود کنم دیدم یه تایپیک زده شده به این black ops 2 black screen من تو جه نکردم و بازی رو دانلود کردم و رایت کردم روی دیسک بازی رو ریختم روی هارد و گادش کردم و بازی رو اجرا کردم ولی وقطی میخواد مرحله شروع بشه صفحه سیاه میمونه و فر یریز میشه ..بعد رفتم تو همون تایپیکی که گفتم دیدم هموش در این مورد بحث میکنن یکشون گفته باید اخرین اپدیتو بریزی تا اجرا بشه من همین اپدیت اخرو با فری بوت ساختم ریختم رو دستگاه ولی باز نشد و صفحه سیاه موند حتی بازی هم از دوستم که خریده بود گرفتم دیدم اون هم اینجوری شد ...دوستان اگه میشه راهنمایی کنند چون این مشگل من نیست وباید حل شه ..ببخشید دوستان گرامی...

mohsen_one

کاربر سایت
Jul 11, 2011
88
نام
محسن
مال منم دقیقا همین جوریه ... صفحه سیاه میشه و دیگه بالا نمیاد !!! ممکنه مشکل از رایت 97% باشه ؟ ؟ ؟

چون این DVD رفیقم برنرمکس نیست !

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
من اینو دیدم تو xbox360iso ..فکر کنم با روش میشه ولی یک پیچیدس ..یه عزیز ترجمه میکنه ..

Here is what I did:
- Im on 14... firmware dash, installed the latest dashlaunch (3.03)
- From file manager of fsd, ran the default.xex from the installer directory in latest dashlaunch (3.03).
- Installed the dashlaunch and console restarted.
- Ran the default.xex from the installer directory in latest dashlaunch (3.03). This time it shows the dashlaunch menu.
- Press "RB" 2 times and there comes a menu where you can "unload" the dashlaunch with the corresponding option.
- Then you return to normal NXE.
- At this point I could not load the game because my NXE does not see the GOD version of the game (it was in GOD ver. and put in the HDD:/content/0000000000000000 directory)
- So I downloaded the LIVE version of xexmenu. Put it in the HDD:/content/0000000000000000 directory.
- With this I can open xexmenu from the NXE, after unloading dashlaunch.
- So open xexmenu, press RB 1 time, a browser resembling the file manager in the fsd will come.
- Select the default.xex file of the COD BO2 directory and launch,
- That way I was able to run it and there is no black screen, no problems whatsoever until now. (played about 3-4 hours)

DOKTOR_PS3

کاربر سایت
Feb 20, 2008
416
نام
کسرا
آره متاسفانه مال من هم همینطور شد.البته من توی یه دستگاهی که rgh نبود تست کردم مشکلی نداشت.خواهشا دوستانی که برنرمکس تست کردن بیان بگن مشکل داشتن یا نه؟میخوام بدونم کسی روی داشبورد 16.197 فریبوت ساخته چک کرده؟اون دوستمون که چک کرده آیا کسی دیگه هم چک کرده؟

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
آره متاسفانه مال من هم همینطور شد.البته من توی یه دستگاهی که rgh نبود تست کردم مشکلی نداشت.خواهشا دوستانی که برنرمکس تست کردن بیان بگن مشکل داشتن یا نه؟میخوام بدونم کسی روی داشبورد 16.197 فریبوت ساخته چک کرده؟اون دوستمون که چک کرده آیا کسی دیگه هم چک کرده؟
یعنی ماله برنر مکس نبودنه من که بعید میدونم تو سایتای دیگه نوشت بود ماله dashlaunch ..الان تو داشبورد 16.197 هستم 100 بار امتحان کردم نشد که نشد. چه گرفتاری شدیم ..

ezio love

کاربر سایت
Nov 3, 2009
338
نام
محسن
برای اجرا باید داش لانچ رو غیر فعال کنید توجه کنید که داشلانچتون هم ورژن3 باشه من انجام دادم بدون مشکلی اجرا شد

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
برای اجرا باید داش لانچ رو غیر فعال کنید توجه کنید که داشلانچتون هم ورژن3 باشه من انجام دادم بدون مشکلی اجرا شد
اقا داش لانچو غیر فعال کنم وقطی کنسول ریبوت بشه دیگه مستقیم تو فری استیل نمیر بعد چطور غیره فعال بشه..

Squall*

کاربر سایت
Mar 13, 2009
539
نام
فرید
دوستان داشلانج رو غیر فعال نکنین که مسئله به نظر من بودار هست. دارم تاپیکش رو میخونم ببینم راه بهتری هست یا نه.
من اینو دیدم تو xbox360iso ..فکر کنم با روش میشه ولی یک پیچیدس ..یه عزیز ترجمه میکنه ..
Here is what I did:
- Im on 14... firmware dash, installed the latest dashlaunch (3.03)
- From file manager of fsd, ran the default.xex from the installer directory in latest dashlaunch (3.03).
- Installed the dashlaunch and console restarted.
- Ran the default.xex from the installer directory in latest dashlaunch (3.03). This time it shows the dashlaunch menu.
- Press "RB" 2 times and there comes a menu where you can "unload" the dashlaunch with the corresponding option.
- Then you return to normal NXE.
- At this point I could not load the game because my NXE does not see the GOD version of the game (it was in GOD ver. and put in the HDD:/content/0000000000000000 directory)
- So I downloaded the LIVE version of xexmenu. Put it in the HDD:/content/0000000000000000 directory.
- With this I can open xexmenu from the NXE, after unloading dashlaunch.
- So open xexmenu, press RB 1 time, a browser resembling the file manager in the fsd will come.
- Select the default.xex file of the COD BO2 directory and launch,
- That way I was able to run it and there is no black screen, no problems whatsoever until now. (played about 3-4 hours)
این هم از ترجمه ولی چیز خاصی نداره و معلومه که طرف ناوارد هست و زیاد روش حساب نکن :
من این کارها رو کردم :
داشبردم 14 هزار بود که آخرین ورژن داشلانچ 3.03 رو نصب کردم
با استفاده از فایل منجر داشبرد فری استایل فایل دیفالت.زکس مربوط به داشلانج رو از پوشه اینیستالر اجرا کردم
بعد از نصب داشلانچ کنسول ری استارت شد
فایل دیفالت.زکس رو دوباره از پوشه اینیستالر اجرا کردم و این دفعه منوی داشلانج بالا اومد
دکمه آر بی (کمکی راست ) رو دو بار زدم. صفحه ای میاد که میشه داشلانج رو غیر فعال کرد
به داشبرد نکسه برگرشتم
حالا داشبرد نکسه نمیتونه ورژن گاد شده بازی رو تشخیص بده. بازی به صورت گاد شده توی این مسیر بود
HDD:/content/0000000000000000
ورژن لایو زکس منو رو دانلود کردم و توی مسیر زیر ریختمش
HDD:/content/0000000000000000
حالا به طور مستقیم از طریق داشبرد نکسه، زکس منو رو اجرا کردم، در حالی که داشلانچ هم غیر فعال بود
بعد زکس منو رو اجرا کردم و دکمه آر بی رو یک بار زدم تا منویی شبیه فایل منجر فری استایل اومد
فایل دیفالت.زکس رو از داخل پوشه کال آف دیوتی اجرا کردم و بازی اجرا شد
به این صورت من تونستم بازی رو اجرا بکنم بدونه اینکه صفحه سیاه بیاد و بعد از گذشت سه چهار ساعت بازی هنوز به مشکل خاصی برخورد نکردم

---------- نوشته در 07:29 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:06 PM ارسال شده بود ----------

مثل اینکه کارمون در اومد. فعلا تنها راهش همین آنلود (غیرفعال) کردن داشلانچ هست. البته ظاهرا با اومدن داشلانچ جدید مشکل حل خواهد شد ولی برنامه نویسش رفته تعطیلات! :-s

ezio love

کاربر سایت
Nov 3, 2009
338
نام
محسن
داشلانچ رو فقط آن لود می کنید بعدا که ریستارت کنید دوباره خودش اتوماتیک لود می شه برای اجرای بازی هم از XEXMENUE استفاده کنید با اون هم می تونید برید داخل FSD من با این روش دارم بازی می کنم کلا با کنسولم آنلاین نمی شم پس فکر نکنم مشکلی پیش بیاد

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
1,536
نام
K @ M Y A B
برای منم اینطوریه. چجوری داشلانچ رو غیر فعال کنم؟؟

m_nazary2001

کاربر سایت
Oct 20, 2008
393
نام
محمد نظری
کمک دیوانه شدم یکی بیاد یه راهنمایی درست حسابی کنه

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
کمک دیوانه شدم یکی بیاد یه راهنمایی درست حسابی کنه
به خدا از دیشب اعصاب برام نزاشته این بلک یوپس 2 من داش لانچ هم دستگاری کردم نشد ..لطفا کمک کنید ..

DOKTOR_PS3

کاربر سایت
Feb 20, 2008
416
نام
کسرا

آقا ممنون ok شد.
ببینید تنها راه حل اینه که به وسیله j-runer ایمیج مربوط به داشبوردتون رو با استفاده از دامپ اصلی بسازید.موقع درست کردن ایمیج تیک مربوط به dashlunch patch رو بردارید.ایمیج رو بسازید بریزید رو دستگاه.داشبورد رو هم با usb بزنید تا آوار رو هم داشته باشید.اما توی آپدیتهای بعدی مثلا بعد از 16.197 حواستون باشه اگه اومد با اطلاع از وضعیت جیتگ آپدیت رو انجام بدید.نیاز به نصب dashlunch جدید هم نیست.

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
آقا ممنون ok شد.
ببینید تنها راه حل اینه که به وسیله j-runer ایمیج مربوط به داشبوردتون رو با استفاده از دامپ اصلی بسازید.موقع درست کردن ایمیج تیک مربوط به dashlunch patch رو بردارید.ایمیج رو بسازید بریزید رو دستگاه.داشبورد رو هم با usb بزنید تا آوار رو هم داشته باشید.اما توی آپدیتهای بعدی مثلا بعد از 16.197 حواستون باشه اگه اومد با اطلاع از وضعیت جیتگ آپدیت رو انجام بدید.نیاز به نصب dashlunch جدید هم نیست.
من الان اپدیت 16 هست و داش لانچم هم نسخه د3.3 هست چیکار کنم این بازی بیاد بالا قبل از اینکه جونم بیاد بالا:(

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟