Black Ops 2 رکورد پیش فروش GameStop را شکست

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
Call of Duty: Black Ops 2 رکورد پیش فروش GameStop را شکست همچنین به عقیده ی GameStop، این بازی بزرگترین فروش را در هنگام لانچ خواهد داشت.

blackopsii1.jpg

Tony Bartel رئیس GameStop در این باره گفت:

انتظارات مصرف کنندگان از Black Ops 2 بسیار بالاست. در حال حاضر ما شاهد بیشترین پیش فرش در تارخ هستیم. بازی با سرعتی که هم اکنون پیش می رود، می تواند رکورد های زیادی را بشکند و پر فروش ترین بازی در هنگام لانچ در تاریخ GameStop باشد.

Call of Duty: Black Ops 2 در تاریخ 13 نوامبر برای هر سه پلتفرم اصلی منتشر خواهد شد.

منبع

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
دقت کردید امسال COD کوچکترین هایپی نداشته؟ وقتی بیاد این هایپ نکردنش خیلی به نفعش میشه.

لانچ تریلر بازی هم اومده.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
پیش بینی اون سری از دوستان که مرگ COD رو 4 ساله هی پیش بینی میکنن کماکان اشتباه از آب در اومد..

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
روی pc اره

اتفاقا همیشه متای نسخه کنسولی سری COD یه سر و گردن بالاتر از نسخه PC ش بوده و از اون دسته بازیهایی حساب میشه که همیشه معیار سنجشش نسخه کنسولیش بوده ...

متای MW 3 روی PC و کنسولها :

PC :

l302i1datal7szdv0vfi.png

XBOX360 :

e4c8qe61ow1ge8oia5q.png

PS3 :

2yz7plvfn3xq0ecq4gp6.png

میبینید که تفاوت وحشتناکه ...

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
بله اینم همون IP که سال پیش نابود شد و دیگه خریدار نداره و ... :| البته همه ی خریدارا نوبن و هیچی نمیفهمن ... :| بهترین FPS هم که تکلیفش معلومه Halo 4 , دیگه زیاده روی نکنید :d

GreenLeaf

کاربر سایت
Jul 12, 2010
338
نام
Hamed
بله اینم همون IP که سال پیش نابود شد و دیگه خریدار نداره و ... :| البته همه ی خریدارا نوبن و هیچی نمیفهمن ... :| بهترین FPS هم که تکلیفش معلومه Halo 4 , دیگه زیاده روی نکنید :d
شما نوب نیستی رو میفهمی کافیه ! هر کسی پول داره و عشقق میکشه و از قضای بد گیمر هم هست میره COD میخره !

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
از اون دسته بازیهایی حساب میشه که همیشه معیار سنجشش نسخه کنسولیش بوده ...

گوگل کن ببین Call Of Duty از چه پلتفرمی اومد لطفا تا اقلا حرف بی سند نزنی . البته کسی که در مورد سابقه CoD میره رجوع می کنه به MW3 ؛ مطمئنن عناوین اولیه رو بازی نکرده .

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
باو اون دوستمون که اومد گفت روی PC آره منظورش این بود:
بهترین شوتر امسال روی کنسول و در کل Halo 4 هست ولی حالا برا اینکه گریه نکنید میگیم BO II هم رو PC بهترین شوتره.
===
من میترسم امسال هم مثل سال های قبل همین COD بهترین شوتر سال بشه یه عده افسردگی شدیدی بگیرن.

lucky one

کاربر سایت
Dec 2, 2010
436
گوگل کن ببین Call Of Duty از چه پلتفرمی اومد لطفا تا اقلا حرف بی سند نزنی . البته کسی که در مورد سابقه CoD میره رجوع می کنه به MW3 ؛ مطمئنن عناوین اولیه رو بازی نکرده .
سلام
من یادمه call of duty 1رو ps2بازی میکردیم ونسخه سومش فکر کنم یه سالی دیرواسیpc اومد
بهترین گرافیک رو xboxداره همیشه من چون اکثرا سه تا نسخه اشو تست میکنم

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
میگم مگه پارسال COD MW 3 بهترین فروش رو توی تاریخ COD نداشت ؟

پس چرا همه می گند بد هست ؟ مثل الان که RE 6 رکورد آی پی های قبلشو زده :))

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
من موندم دوستان منبع دیگه ای جز متا ندارن؟ تا اسم یه بازی رو توی BC میاری دوستان میرن سه سوته متای بازی رو می کشن بیرون می زنن تو سر آدم. دیگه اسم متا رو می شنوم کهیر می زنم.

vgowv8hb3mipl4fq9b.jpg

آخرین ویرایش:

S@EET

کاربر سایت
Jun 28, 2011
1,070
نام
مهدی
سلام
من یادمه call of duty 1رو ps2بازی میکردیم ونسخه سومش فکر کنم یه سالی دیرواسیpc اومد
بهترین گرافیک رو xboxداره همیشه من چون اکثرا سه تا نسخه اشو تست میکنم

خب اشتباه یادته

Call of Duty - Wikipedia, the free encyclopedia

Call of Duty is a first-person and third-person shooter video game series franchise. The series began on the PC, and later expanded to consoles and handhelds

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl

مومن کسی زورت کرده پست الکی بدی ؟ نه جدی کسی مجبورت کرده ؟؟؟؟؟؟؟

الان بحث COD های این نسله و مخصوصا شماره های جدیدش ....

بعضی ها چه خود حرفه ای پنداری خفنی دارن واقعا !!

آقا فقط شما از اول سری COD رو بازی کردی نه هیچکس دیگه .... :|

رو هر چی شروع شده فعلا نسخه کنسولیش هست که حرف اول رو میزنه و آبروی این آی پی دستشه ...

شمام گوگل کن ببین سر نسخه 3 چقدر ملت گریه کردن و آخر هم برای PC نیومد ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر