Bizarre Creations با یک Racing جان گرفت.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,474
نام
مهدی
l46xquu1nim2owe6ukt3.jpgیکی از استدیو‌ها خلاق در سبک Racing یعنی Bizarre Creations به دست Activision بسته شد و حالا برخی کارمندان سابق این استدیو اقدام به تاسیس استدیوی جدید با نام Lucid Games کردند. مدیر توسعه سابق Bizzare یعنی Pete Wallace بود او حال هدایت این استدیو جدید را برعهده دارد. او گفت:" ما می‌توانیم روح Bizarre Creations را پیشرفت دهیم و ببینیم." مردم به خوبی می‌دانستند که بزودی استدیو بسته خواهد شد ولی کارکنان مجبور بودند برای کارکردن به Seattle و کاندا بروند. همچنین Andy Davidson مدیر بخش تجاری این استدیو گفت:" ما می‌خواهیم کمی به عقب برگردیم و چیزی که Activision می‌خواست از ساخت‌های Bizarre بدست بیاورد را برگردانیم.

Bizarre Creations سازنده عناوین Project Gotham Racing و Blur بوده است Activision بعد از نا امید شدن از Blur چند ماه پیش اقدام به بستن استدیو Bizarre Creations کرد. Wallace گفت: توانسته 50 کارمند سابق این استدیو به Lucid Games بیاورد. روز پیش مدیر سابق طراحان Bizarre Creations آقای Gareth Wilson گفت:" این طوفانی عالی از شرایط بد کنونی است. Bizarre در این شرایط صعنت گیم می‌تواتد هنوز جایگاهش را بدست آورد.

در وب سایت جدید این استدیو به نظر می‌رسد آنان در حال ساخت یک بازی Racing می‌باشند. آنان قول دادند این بازی در سال 2013 عرضه گردد.

 
آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر