Bioware در حال استخدام نیرو برای Dragon Age III

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,245
نام
امیرحسین
dragon-age-ii.jpg

طبق اخباری که Alistair McNally یکی از طراحان هنری شرکت Bioware منتشر کرده است ، شعبه ی Edmonton این شرکت برای کار بر روی عنوان Dragon Age III نیاز به طراح هنری محیطی (environment artists )دارد و دست به گسترش تیم خود زده است .

این اولین باری است که دوماه پس از انتشار Dragon Age II خبری مبنی بر ساخت ادامه ی آن به گوش می رسد .

• Like
Reactions: Captain Bl4ck3

Isildur

کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,245
نام
امیرحسین
به امضات رجوع کن و به بلیزارد :D. همین دوتا موندن. این DnD: Daggerdale باید دید چجوری میشه. البته من اصلا امیدی ندارم. واقعا از RPG افتادیم دیگه هیچی نیست. این یاروها که Drakensang میسازن هم بد نیستن.

لکن نرزول بزرگ را شکر که به حیلت اوی دیابلو و پیش آن میدان کارزار روزگار خویش گذر کنیم و از گزندها ذّم نبینیم و از زخم شوخ چشمان خسته نباشیم و از خذلان خُمار WoW به رنج نیاییم.

چونان آورده‌اند شیخنا عبدوالحضیرِ کالدئوم آبادی دِکارد کِین را بدید و بدو بگفت یا شیخ تو را باشد از جانب دوست رسالتی که در عرضه دیابلو تعجیل نکنی و در هلاکت او مقهور نباشی. مکعب هورادریک نذور یلان محراب باشد و ایشان مقرر به تهجُّد و ستیهندگی. کِین بگفت: از اشارت دوستان گذشتن مباشد و رأی خردمندان را خلاف نتوان کرد.

بلیزارد که بحثش جداست اصلا افول براش معنی نداره :D

اما حتی همین Witcher 2 هم از نظر من از لحاظ ارزش هی کیفی تولید با آثار بزرگ این سبک فاصله داره ، من دلم Torment میخواد :((

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
احتمالا می خوان تو نسخه سوم دیالوگهای بازی رو به سبک دیالوگهای بازی منچ تغییر بدن. :d
این رو توضیح میدی وحید ؟ :)
=======================
امیدوارم عصر اژدهای 3 راه 2 رو در پیش بگیره .

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
=======================
گیرهای بنی اسرائیلی تو شروع شد؟ :d
یعنی سیستم انتخاب دیالوگهای بازی تو نسخه دوم از حالت کلاسیک نسخه اول خارج شده بود و شبیه به ME شده بود. این خودش بازی رو خیلی خطی تر و ساده کرده بود. همیشه دیالوگ اول خوب بود، دومی حالت تمسخر داشت و سومی عصبی بود.
اگر بخوان چنین چیزهاییرو پیاده کنن همون بهتر که اصلا DA3 ساخته نشه.
باید اصالت بازیرو برگردونن به نسخه اول.

• Like
Reactions: kamran_dotnet

Isildur

کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,245
نام
امیرحسین
لکن نرزول بزرگ را شکر که به حیلت اوی دیابلو و پیش آن میدان کارزار روزگار خویش گذر کنیم و از گزندها ذّم نبینیم و از زخم شوخ چشمان خسته نباشیم و از خذلان خُمار WoW به رنج نیاییم.

چونان آورده‌اند شیخنا عبدوالحضیرِ کالدئوم آبادی دِکارد کِین را بدید و بدو بگفت یا شیخ تو را باشد از جانب دوست رسالتی که در عرضه دیابلو تعجیل نکنی و در هلاکت او مقهور نباشی. مکعب هورادریک نذور یلان محراب باشد و ایشان مقرر به تهجُّد و ستیهندگی. کِین بگفت: از اشارت دوستان گذشتن مباشد و رأی خردمندان را خلاف نتوان کرد.

5yj3ce76cblxdp3ggala.gif

ولی ظرفیتشو داره که تبدیل به یه H&S خفن بشه:d من که استقبال میکنم

بفرمایید god سلاخی کنید شما .

• Like
Reactions: Kavigne

kamran_dotnet

کاربر سایت
Jan 13, 2008
171
=======================
راه دو رو در پيش بگيره سوپر مبتدي ها حال ميكنن كه تعدادشون هم كم هست.
DA باز هاي درست و حسابي همه با اولي حال ميكنن.دومي جز بزن بكش جذاب تر، چيز ديگه اي نداشت.

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
راه دو رو در پيش بگيره سوپر مبتدي ها حال ميكنن كه تعدادشون هم كم هست.
DA باز هاي درست و حسابي همه با اولي حال ميكنن.دومي جز بزن بكش جذاب تر، چيز ديگه اي نداشت.
یَنی چقدر هاردکُر وجود داره اینجا ! واقعا تو بی سی آدم احساس حقارت میکنه بسکه این همه "سخت هسته" دوروبر آدم هست ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر