BioWare :به كساني كه بازي اشتباهي گرفته اند يك عدد Mass Effect Trilogy هديه مي دهيم.

Techman

کاربر سایت
Jan 12, 2010
448
74662917934280884611.jpg

BioWare :به كساني كه Call of Duty ي اشتباهي گرفته اند يك عدد Mass Effect Trilogy هديه مي دهيم!

قبلا خبر اين را داشتيم كه در فروش Call of Duty: Black Ops 2 در بعضي پك ها اشتباها ديسكي از بازي Mass Effect 2 بوده اما حالا BioWare اعلام كرده كه به

كساني كه اين مشكل را داشته اند يك نسخه از بازي Mass Effect Trilogy به صورت رايگان خواهد داد!

براساس جزئياتي كه در بلاگ BioWare منتشر شده به اولين 50 نفري كه ثابت كنند نسخه مشكل دار بازي به دستشان رسيده يك نسخه از وژن PC بازي
Mass Effect Trilogy داده خواهد شد.

اين افراد بايد بايد براي اثبات ادعايشان عكسي واضح و شفاف از ديسك هاي بازيشان به ايميل community@bioware.com ارسال كنند.

BioWare از اين اشتباهي كه رخ داده حسابي خوشحال به نظر مي رسد چراكه نه خود شركت سازنده و نه كمپاني ناشر Mass Effect هيچ نقشي در اين
اتفاقات نداشته اند.

سازندگان Mass Effect گفتند:

شايعه شده كه حدود 1000نفر از از كساني كه نسخه PC بازي Call of Duty: Black Ops 2 را خريداري كرده اند اين مشكل را داشته اند. اگر شما هم جزو اين افراد

هستيداين شانس را داريد . ممکن است با خود فکر کنید این یک اشتباه بوده است اما ما ترجیح می دهیم این را به پای شانس خوب شما بگذاریم

و زمانی که این دنیا ( اشاره به دنیای سری بازی های Mass Effect ) شما را فرا می خواند، شما هم ناگذیر باید به ندای این جهان گوش بسپارید.

اگر این دنیا از شما می خواهد به انجام بازی Mass Effect بپردازید، ما چگونه می توانیم مانع این کار شویم؟ در واقع ما می خواهیم به شما کمک کنیم.

منبع

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
خیلی رو دارن به خدا .... سوتی به این گندگی دادن ... بعد میگن میخواستیم خوشبختتون کنیم ... و کمکتون کنیم ... برو بابا ...

Techman

کاربر سایت
Jan 12, 2010
448
خیلی رو دارن به خدا .... سوتی به این گندگی دادن ... بعد میگن میخواستیم خوشبختتون کنیم ... و کمکتون کنیم ... برو بابا ...

من الان بالاخره نفهميدم اين سوتي ازجانب كي بوده؟؟؟:d

اين حرف هارو Bioware زده نه Activision

TVVTTVVT

کاربر سایت
Sep 15, 2012
165
اگر این دنیا از شما می خواهد به انجام بازی Mass Effect بپردازید، ما چگونه می توانیم مانع این کار شویم؟ در واقع ما می خواهیم به شما کمک کنیم.

با این قسمت خیلی حال کردم

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
داره بازی مفت میده به ملت . رو داشتن چیه؟؟؟؟به biow ربطی نداره ها!!!

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
عجیب نیست بچه ها :d

بو داره قضیه :)) Activition بره اشتباه توی همه ی PC BO II دیسک مس افکت میذاره

بعد EA ( Bioware میاد میگه هدیه میدیم

خیلی برای من جالبه

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
من که زیاد از ME خوشم نمیومد ولی به هر حال حرکت خیلی باحالی بود.
کاش جاش دیسک BF3 رو اشتباهی گذاشته بودن =)).

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر