BioShock: Infinite با دوره رنسانس هماهنگ بود ، حذف محتوایی به اندازه 5 ، 6 بازی کامل

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
20121221_bioshock_infinite.jpg

اوایل کار BioShock: Infinite نیز همانند بازی Assassin’s Creed 2 د ر دوره رنسانس ساخته شده بود تا اینکه سازنده بازی ایده های جدید بازی را ازبین برد . Bill Gardner یکی از کاربران متخصص و باتجربه Irrational Games طی صحبت با Polygon توضیح داد ، زمانی که او رهبری تیم طراحی بازی را بر عهده داشت ، درصدد افزودن دوره رنسانس به این مجموعه بود .

Gardner گفت : " میخواهم بگویم که من در واقع ، برای چیزی بیشتر از رنسانس فشار وارد کردم ، ولی Assassin’s Creed 2 شش ماه بعد اعلام شد و من به آنها ( منظور درگیری سازنده و ناشر است )اوکی دادم ، چون ما را در منگنه گذاشتند " .
اواضافه کرد : " مقار محتوایی که ما ازبازی حذف کردیم ، به اندازه 5 ، 6 بازی کامل ارزش داشت . این هشدار دهنده هست . منظورمن این است که ، درد آور است ، زمانی که درباره از بین بردن آنها صحبت میکنید ، چون مثل نوزدان ما هستند ، اما در نهایت ما را به سمت قطعه نهایی هدایت میکند . در نهایت یکسال بعد مخاطبان هیچ دلواپسی ندارند و شما هم هیچ دلواپسی ندارید " .

منبع

آخرین ویرایش:

K3l!0$

کاربر سایت
Sep 11, 2012
628
نام
کیانوش
حسین جان توی منبع ننوشته بازی در زمان رنسانس هست (خط آخر ترجمه ات) پرسیده اگه بازی با حال و هوای اون زمان میومد به نظر شما چی میشد؟
لطفا این قسمت رو درست کن باعث گیج شدن و منحرف شدن ذهن دوستان (که بازی در زمان قدیمه) نشه.
مرسی.
ولی بازی اگه حال هوای رنسانسی داشت خیلی عجیب میشد. البته خیلی هم باحال. مثلا بوکر به جای شاتگان شمشیر و تیرکمون دستش بود! این بازی سازهای Irrational هم چه ذهن آشفته ای دارن این چیزا به ذهنشون میرسه!:d حیف شد ای کاش حداقل یه تریلر از ایده شون درست میکردن و میدادن بیرون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر