BF3 l PSN

erfan-shojaei

کاربر سایت
May 6, 2011
510
نام
♥Erfan♥
سلام کسی واسه ی جهاد انلاین هست؟؟
اگه هست میتونه یاد بده که بازی کنیم؟؟
کلا جمع بشید بازی کنیم دیگه.;).
فقط من از انلاین بتل سر در نمیارم که چطوریه و چجوری باید واردش بشی.
ممنون.

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
داداش‏ ‏شما‏ ‏برو‏ قسمت ‏کلوب‏ ‏ها‏ ‏بعد‏ ‏بتل‏ ‏فیلد‏ ‏۳‏ ‏رو‏ ‏سرچ‏ ‏کن‏ ‏عضو‏ ‏شو‏ ‏اومنجا‏ ‏بعد‏ ‏بیا‏ ‏قسمت‏ ‏ps3 اونجا‏ ‏ایدیت‏ ‏رو‏ ‏بزار‏ ‏یا‏ ‏بقیه‏ ‏رو‏ ‏ادد‏ ‏کن‏ خیلی‏ ‏هم‏ ‏هستن‏ ‏بچه‏ ‏های‏ ‏بتل‏ ‏تو‏ ‏ps3

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
اگر استارتر تاپیک اجازه بدن یه سرو سامونی به این تاپیک بدم البته قبلش با یکی از ناظمان هماهنگ کنم اینجا پاک شه !

best player

کاربر سایت
Jul 22, 2012
160
من بتلفید 3 رجین 3 خریدم تو مرحله ایش یارو دوستمون داره میدوئه یه دفعه ای از توی ماشین رد میشه میره جلوتر و بافت ها کمی دیر می ان وشبیه این ها نیز مشکلاتی هست این مشکلات تو انلاینشم هست بعضی هاش که وقت نیست بگم میگم مال شما هم اینجوریه؟

D.D.S

کاربر سایت
Nov 24, 2006
316
نام
بابک
من بالاخره موفق شدم بعد از کلی دردسر این جهاد رو گیر بیارم. واقعا که واسه انلاین هیچی بتل نمیشه. یه ۱۴۰۰مگ هم اپدیت رو دسم گذاشت لامصب. حالا میخام ببینم بچه کی جهادی اینجا هست قرار بزاریم. من فعلا سرباز صفرم تو این ولی از اونجایی که کلا خوراکم انلاین بتله زود تیمسار میشم. لوووول.

Rippеr

کاربر سایت
Sep 30, 2011
173
نام
امـیـر
من یه هفته ای نرفتم تو بتل 3 بعدش که اومدم دیدم یه اپدیت 1.5 گیگی میخواد دانلود میدونید این اپدیت به چه دردی میخوره؟
این دی ال سی Armored kill هست که تازگی عرضه شده و برای پیدا کردن سرورهای بیشتر و بازی کردن تو مپهای جدید لازمه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر