Beyond: Two Souls، و پیام تاثیر گذارش برای بازیگران دیگر

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
Beyond.jpg

کارگردان و نویسنده عنوان Beyond: Two Souls، آقای دیوید کیج طی یک مصاحبه با VG247 صحبت هایی مبنی بر اینکه این بازی و طریقه فیلمبرداری و بازیگری آن نقش یک پیام ارزشمند برای هردو صنعت بازی سازی و فیلم سازی را ایفا خواهد کرد داشته.

ایشون طی صحبتی که با VG247 در جشنواره gamescom داشته، به موارد زیر اشاره کرده:

"این عنوان قراره بخاطر بازی توانمندانه Ellen Page هنگام فیلمبرداری، نقش یک پیام قدرتمند و تاثیر گذار رو برای صنعت بازیسازی، و از طرفی هالییود ایفا کنه."

"اگر بازی موفقیت آمیز از آب در بیاد و بازی Ellen هم جوری باشه که کیفیت این تجربه (بازی) رو اثبات کنه، بازی حکم یک پیام به این صنعت رو خواهد داشت که میگه: نگاه کن، میشه بازی هارو اینجوری هم ساخت!"

"همچنین این بازی یک پیام برای هالیوود با این مضمون خواهد بود که: حالا این یک محصول با ارزش و قابله احترامه، اگر بازیگر با استعداد و توانمندی باشی، بازیهایی خواهند بود که بهت فرصت درخشیدن رو بدن و همزمان بتونن تاثیر گذاری رو که یک فیلم داره روی مخاطبشون داشته باشن"

" در صنعت هالیوود، هنوز خیلیها فکر میکنن که بازیها فقط درمورد تیر اندازی هستن، پس بازیگر ها هیچ علاقه ای بهشون ندارن. اونا نمیخوان که توی بازی فقط حکم یک چهره و ظاهر کرکتر رو داشته باشن که داره به بقیه تیر اندازی میکنه. البته میشه گفت هالیوود بهایی به بازی ها میده، اما هنوز خیلی محتاطانه در این مورد کار میکنه. Beyond کاری میکنه که هالیوود رو به صنعت بازیسازی علاقه مند کنه"

* به زودی متن کامل این مصاحبه "طولانی" هم در این سایت قرار میگیره.

منبع

آخرین ویرایش:

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
اوه اوه اوه!! الانه که باز بر و بچ سنتری بریزن اینجا و باز همون پستای تکراری! بچه ها خودتونو آماده کنید دارن میان!هرکی از کیج حمایت میکنه اعلام آمادگی کنه!! این خبرنگارا هم سوژه کردنا میرن سرچ میکنن هرچی این بنده خدا گفته باشه سریع تایپکش میکنن

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا
و این چنین شد که دیوید کیج می خواهد به اسکورسیزی، دیوید فینچر، تارانتینو، اسپیلبرگ، دیوید لینچ، تیم برتون و ... طریقه ی فیلمسازی، فیلمبرداری و انتخاب بازیگر یاد بدهد. پس فردا دیدین تو بازی کیج اسم برد پیت و بقیه رفقا رو دیدین جا نخورید یه وقت.

پ.ن: حالا هوادارها بیاین بگین صوالات! تازه روی منبر رفته جالا حالا ها پایین بیا نیست این کیج. :d

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
اون بازیگر محبوب بنده که او فیلم Inception بازی میکنه .... همون دختر جو ون دانشگاهیه !!!

تو این بازی
صدا گذار نقش اصلیه

عاشقشم ... خیلی دوسش دارم

Send from HtC One X using tapatalk 2

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
خودش غیر مستقیم دیگه داره میگه من فیلم میسازم !!
تازه به هالیوود هم میخواد تدریس کنه !!
باز عده ای اینجا قبول ندارن :|

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا
خودش غیر مستقیم دیگه داره میگه من فیلم میسازم !!
تازه به هالیوود هم میخواد تدریس کنه !!
باز عده ای اینجا قبول ندارن :|

از طرفی استفاده از بازیگرها برای موشن کپچر چیز جدید و بدی نیست و می تونه خوب هم باشه. ولی حالا که دوستان فهمیدن که ایشون می خواد فیلم/بازی (!) بسازه این رو باید بپذیرن که داستان بازی با فیلم های مشهور مقایسه بشه. داستان HR چون تو صنعت بازی تا حالا دیده نشده بود بازخورد تقریباّ مثبتی داشت، ولی اگه منتقدها نگاهشون رو عوض کنن رسماّ متای بازی پایین 87 می شه!

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا
دیوید کیج با این شاهکاراش کم مونده بره هالیوود !!
بزارید بازی بیادد مثه هوی رین شاهکار میشه.

خودش هم می دونه اگه بره در زمینه ی فیلمنامه نویسی کاری نمی تونه بکنه. همین HR که صد بار گفتم ایده اش قدیمی بود، پر از اشکال بود. هر وقت میانگین بالای 95 بعد بیان لقب شاهکار بدین. این روزها هر بازی که بالای 80 می گیره همه می گن که شاهکاره، مثل این که معنی لغت شاهکار داره به فراموشی سپرده می شه.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
خودش هم می دونه اگه بره در زمینه ی فیلمنامه نویسی کاری نمی تونه بکنه. همین HR که صد بار گفتم ایده اش قدیمی بود، پر از اشکال بود. هر وقت میانگین بالای 95 بعد بیان لقب شاهکار بدین. این روزها هر بازی که بالای 80 می گیره همه می گن که شاهکاره، مثل این که معنی لغت شاهکار داره به فراموشی سپرده می شه.
جون من بیخیال دیگه دارین مضحکه میشین . این تاپیکای کیج که هر روز زده میشه تله ای هست واسه افرادی مثل شما . به خاطر خودتون میگم دیگه بسه پست ندین تو تاپیکای کیج یا لا اقل حرفای تکراری نزنین و به قول ماکان جایگاهتون رو بدونین !

آخرین ویرایش:

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
جان من، رفاقتی، مرامی بذارید این یه تاپیک دیگه سالم بمونه. هنوز تاپیک قبلی که توش همین حرفها رو زدید آپه. حداقل یه آنتراک بدید به خودتون.

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
بهنام باور کن به حرف منو تو نیس!! اینا اصلا آلرژی دارن به اسم کیج ,باور کن حتی تو تایپک بازیهای انحصاری خودشون هم انقد پست نمیدن!! حالا ببین این تایپکا چقد واسشون ارزشمنده ها

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
ولی جدا خوشحالم که میبینم new ip های مثل HR یا BEYOND که تقریبا سبک های جدید و خاصی تو صنعت گیم دارن اینجوری ازشون استقبال میشه توسط دوستان عزیز ..حالا چه موافق چه مخالف:d

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا
اینا رو می گیم پس فردا نیاین کیج رو در حد اسکورسیزی بالا ببرین.

پ.ن: مخصوصاّ با این حرفی که الان زد.

پ.ن 2: اینا همش هایپ ـه تا من ُ شما بازی رو بخریم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر