Beyond Good & Evil 2 | PC

bqj2_znt1_uy1_for_threadjpeg.jpg

Beyond Good and Evil 2
Developer:
Ubisoft Montpellier
Director: Michel Ancel
Engine: Voyager
Publisher:
Ubisoft
Platform: TBA
Release Date: TBA
پس از حدود 15 سال از نسخه اول و حدود 10 سال از نسخه دوم که رنگ بازار را به خود ندید، در E3 2017 بازی Beyond Good & Evil 2 با اشک های کارگردان محبوبش یعنی Michel Ancel معرفی شد. او از طرفداران سری که در این مدت طولانی همچنان مشتاق بودند تشکر کرد و سپس از رییس یوبی سافت که این امر را برای او محقق ساخته بود قدردانی نمود. پس از مدت ها انتظار، حتی لحظه معرفی این بازی نیز در تاریخ صنعت گیم فراموش نشدنی خواهد بود.
معرفی بازی تنها با یک تریلر CG صورت گرفت و تصویر چندانی از گیم پلی منتشر نشد. اما اطلاعات اندکی از جزییات بازی در دسترس قرار گرفت که به آن ها اشاره می کنیم!
سایتی نیز برای مشارکت علاقه مندان طراحی شده که می توانند به ساخت بازی کمک کنند، البته این کمک به معنی کمک مالی نیست، زیرا به نظر می رسد یوبسافت هزینه زیادی برای این بازی کرده است. برای ثبت نام می توانید از لینک زیر استفاه کنید:
BGE2

اطلاعات منتشر شده:

• جریان داستان باری قبل از شماره اول و تولد Jade، شخصیت شماره اول می باشد.
  • داستان بازی در منظومه ای دوردست به نام System 3 در قرن 24 روایت می شود.
  • بازی از سیستم Procedurally Generated پیشرفته برای ساخت برخی مناطق بازی استفاده می کند. اما همچنان قسمت های طراحی شده با دست و خط داستانی مشخص وجود خواهند داشت.
  • جهان خلق شده زنده است، همه چی در تعامل با هم هستند. در طول زمان می توانید حرکت سیارات را در مدار خود ببینید و تاثیر خورشید منظومه بر هر کدام را مشاهده کنید.
  • شرکت های مختلف با سو استفاده از Hybrid ها و توانایی آن ها سعی در دست گرفتن کنترل جامعه را دارند.
  • بازیکن در نقش یک Pirate که جزوی از یک گروه بزرگ است بازی می کند و هدف این گروه جنگ برای آزادیست.
  • بازیکن می تواند شخصیت خود را بسازد، جنسیت آن و نژاد آن را تایین کند.
  • دنیای بازی به شخصیتی که شما انتخاب می کند واکنش های متفاوتی نشان می دهد.
  • کل دنیای بازی به صورت یکپارچه بوده که هم قابلیت بازی به صورت تمام آنلاین را داشته و هم به صورت کاملا تک نفره!
  • ساخت بازی تقریبا از 3 سال پیش شروع شده که بیشتر وقت آن به خلق Engine جدید و اختصاصی این بازی اختصاص گرفته! نام انجین ساخته شده Voyager می باشد.
  • شخصیت های بازی همه طراحی شخص Ancel می باشند و نهایت وسواس برای هرکدام به خرج داده شده است.
  • اشاره ای به شخصیت Pay'j در تریلر پخش شده می شود. لحظه ای که Knox (میمون) مجسمه را به Zhau Yuzhu (خوک) می دهد.
  • جزییات زیادی در زمینه Lore داستانی و شکل گیری چیزی که در شماره اول بازی دیده شد در بازی وجود خواهد داشت.
  • Hook و Jet Pack در بازی حضور خواهند داشت که به شما برای فرار از موقعیت های خطرناک کمک می کنند.
  • شهر بر اساس طراحی های باستانی ولی با تکنولوژی جدید طراحی شده، طراحی که شاید آن را از دنیای Cyberpunk و SteamPunk جدا می کند.
  • اشارات مذهبی بسیاری در بازی وجود خواهد داشت.
  • وسایل نقلیه در بازی همانطور که در تریلر بود وجود دارند و تیر اندازی و مبارزه بر روی آن ها نیز امکان پذیر است.
  • قابلیت تخریب پذیری مکان های بزرگ و همچنین وسایل در بازی وجود دارد. اما همه چیز قابل تخریب نخواهد بود.
  • گشت و گذار نه تنها در شهر ها، بلکه در منطقه های حاشیه ای و حتی در فضا نیز امکان پذیر است و همه این ها یکپارچه خواهند بود بدون وجود هیچ گونه صفحه لودینگ. این ایده ای بود که قبلا به دلیل ضعف سخت افزاری مانع ساخت بازی شد.
  • در بازی شما Spaceship با اندازه و تجهیزات مختلف گوناگونی را خواهید داشت که به نوعی پایگاه شما خواهد بود.
  • در دیسکی که توسط Knox دزدیده شد، نقشه ای از یک Artifact وجود دارد. تصویر نشان می دهد که بسیاری تلاش کرده اند که به آن برسند اما هرگز برنگشته و کشته شده اند. حتی سیاره ای در نزدیکی آن را مشاهده می کنیم که در حال نابودیست.

تریلر بازی با یک رستوران کوچک شروع می شود که نشان از توجه زیاد به جزییات کوچم است و با یک Spaceship غول آسا تمام می شود که نشانگر عظمت بازیست.

همانطور که اول متن ذکر شد، وبسایتی با عنوان Space Monkey Program طراحی شده تا علاقه مندان بتوانند آخرین اخبار را از آنجا دنبال کنند، در بتا شرکت کنند و با نظریات خود به ساخت بازی کمک کنند. شایعاتی مبنی بر انحصاری زمانی بودن این عنوان چند وقتیست که در فضای اینترنت بخش شده، اما شواهد حاکی از آن است که این اطلاعات غلط می باشند. این شواهد هم از بخش ثبت نام سایت ذکر شده به دست آمده و هم از جوابی که شخص Ancel به دوست خوبم @sadegh93 داده است.

شخصیت های بازی:

dav_uihb_bge2_e3_knox_blog-300x113.jpg

Knox: Punk-a** hybrid monkey who is always looking for trouble

h8on_w1df_bge2_e3_zhou_yuzhu_blog-300x113.jpg

Zhau Yuzhu: Hybrid pig, pretentious collector and ruthless crime boss

klab_42x2_bge2_e3_li_daiyu_blog-300x113.jpg

Li Daiyu: Rejuvenated madam who runs Zhou’s backrooms

lreb_nwzi_bge2_e3_shani_blog-300x113.jpg

Shani: Badass biker and ingenious mechanic of Somalian ancestry

z4xg_o5eu_bge2_e3_dakini_blog-300x113.jpg

Dakini: Mysterious Captain of the Gada
اطلاعات بالا تقریبا تمام چیزی است که تا به حال منتشر شده. در صورت انتشار اطلاعات بیشتر پست اول آپدیت می شود.

عکس های منتشر شده:

آخرین ویرایش:

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
خوب همونطور که گفتم، این پست رو اختصاص می دم به اخباری که از بازی منتشر می شه و مقالات خوبی که نوشته شده و خواهد شد. سعی می کنم این پست رو تا زمانی که هستم آپدیت کنم!

تریلر ها و ویدیو های منتشر شده:
تریلرهارو از لینک اصلی Youtube قرار می دم، چون لینک های مستقیم مدت محدود دارن!

Beyond Good and Evil 2 - Cinematic Reveal Trailer

Beyond Good and Evil 2 - Meet the Team behind the Scene

Beyond Good and Evil 2 - First In-Engine Footage

Beyond Good and Evil 2 - Why You Need Crew

آپدیت های سایت اصلی بازی (bgegame.com):

• نظر سنجی در مورد اولین سری از طرح شخصیت های بازی

jdh0_bge2_character-lineup_01-1024x474.jpg

4ga0_tiger_closeup_01_1024-1024x384.jpg

• شخصیت بعدی که معرفی شد یه پاندا هیبرید هست به اسم HSING-HSING که تلفظش (Shing-Shing) هست!
یه کافه برای خودش توی زیر زمین Ganesha باز کرده و بهترین چای رو سرو می کنه!:D

m4tr_hsing-hsing.jpg

• سفینه فضایی تاجران Merchant Mothership که هم اعتبار بالایی داره و هم بسیار خطرناک هست!
i156_bge2_smp_mothership_v21-1024x803.jpg

• این پست هم سوالی بوده از سمت سازنده ها که به عنوان یک Space Pirate چه می کنید که با این Artwork خفن از بازی همراه شده!
gz5m_2nd_post.jpg

o8ry_bge2_hybrid-pig_pet.jpg

مقالات سایت ها:

Beyond Good and Evil 2 team reveal the secrets of E3's biggest surprise

مقاله بالا یکی از کامل تری مقالات در مورد بازی بود که البته قبل از انتشار ویدیو In-Engine منتشر شده بود.

Beyond Good & Evil 2 is making a lot of promises we've heard before | PC Gamer

اینم مقاله PC Gamer در مورد بازی و موارد مشابهی که قبلا در موردشون توی بازی های دیگه صحبت شده بود و اینکه چرا باید با نگرانی به بازی نگاه کرد.

Beyond Good and Evil 2 is online world of space pirates

اینم برای RPS که اصولا مقالات جالبی می نویسه.
نظر سنجی:

این بخش هم سعی می کنیم راه بندازیم، البته می دونم زیاد بازدید نمی خوره، اما برای کسایی مثل خودم که پیگیر هستن می تونه جالب باشه!

آخرین ویرایش:

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
پلتفرم هایی که برای بتا می تونن ثبت نام کنن، X1,PS4,PC هستن! البته من ثبت نام کردم و دسترسی به اون صفحه ندارم!

7ol1_6-14-2017_3-39-14_pm.jpg

فکر کنم با این دوتا عکس اخیر بشه اون شایعه انحصاری (/زمانی) Switch رو رد کرد!

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
پست اول با کامل ترین اطلاعات در دسترس (دسترس خودم شاید :D) آپدیت شد. اگر مشکلی هست لطفا بگید تا اصلاح کنم!
تشکر از همگی

توی سایت هم حتما ثبت نام کنید. اگه بتایی هم در کار بود و دعوت شدید مارو هم دعوت کنید :D

• Like
Reactions: m.a.t and -Poormaz-

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
پلتفرم هایی که برای بتا می تونن ثبت نام کنن، X1,PS4,PC هستن! البته من ثبت نام کردم و دسترسی به اون صفحه ندارم!

7ol1_6-14-2017_3-39-14_pm.jpg

فکر کنم با این دوتا عکس اخیر بشه اون شایعه انحصاری (/زمانی) Switch رو رد کرد!
میشه لینکش رو بدی؟ چون هرچی میزنم میگه Page not found. با قند شکن باید ثبت نام کرد؟

http://bgegame.com/smp-signup/

yaran

کاربر سایت
Apr 15, 2015
1,705
نام
MOHSEN
من کلا فقط اسم این بازی رو شنیدم
نسخه اول برای PC موجود هست دانلود کنیم ببینیم چیه که اینقدر خاطرخاه داره
نسخه اولو الان بخوای بازی کنی سریع شیفت دیلیت میکنی
با احتساب اینکه قبلا بازی نکردین
تو ذوقتون میخوره

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
لینک پست اول کار نمی کنه؟
این:

BGE2
آرمین جان. لینک ثبت نام بتا رو میگم. انگار از سایت حذفش کردن یا من نمیبینمش.

ویرایش: فکر کنم انجامش دادم. باید از قسمت Sign Up سمت راست استفاده کنید. ممنون

من کلا فقط اسم این بازی رو شنیدم
نسخه اول برای PC موجود هست دانلود کنیم ببینیم چیه که اینقدر خاطرخاه داره
به خاطر 30 سالگی شدن یوبی، بازیش مجانی شد بود. اگه گرفتینش باید تو Uplay باشه. فکر کنم حجمش هم 2 گیگ باشه

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,074
نام
مــاکــان
نسخه اولو الان بخوای بازی کنی سریع شیفت دیلیت میکنی
با احتساب اینکه قبلا بازی نکردین
تو ذوقتون میخوره
به هیچ وجه اینطوری نیست، گرافیک،رنگبندی و استایل هنری بازی تا اونجائی که یاد من هست کاملا هنوزم زیباست.
من اونو 5-2004 بازی کردم، اما همش مثل تابلوی رنگی تو ذهنم نقش بسته.
کاملا یک بازی یونیک بود و هست، بازی کردنش کاملا پیشنهاد میشه.

• Like
Reactions: armin_shadow

yaran

کاربر سایت
Apr 15, 2015
1,705
نام
MOHSEN
به هیچ وجه اینطوری نیست، گرافیک،رنگبندی و استایل هنری بازی تا اونجائی که یاد من هست کاملا هنوزم زیباست.
من اونو 5-2004 بازی کردم، اما همش مثل تابلوی رنگی تو ذهنم نقش بسته.
کاملا یک بازی یونیک بود و هست، بازی کردنش کاملا پیشنهاد میشه.
منم نگفتم بد هست
چون این دوستمون اون موقع بازی نکردن
و الان برن سمت ی بازی قدیمیه گرافیک تو ذوق میزنه
وگرنه من خودم همین الان تمام بازیهای سگا رو سیستم با شبیه ساز بازی میکنم خیلیم حال میده
ولی کسی که اون موقع بازی نکرده الان نمیتونه باهاش ارتباط برقرار کنه
مثل این میمونه که درایور 1 رو با جی تی ای وی مقایسه کنیم

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,074
نام
مــاکــان
منم نگفتم بد هست
چون این دوستمون اون موقع بازی نکردن
و الان برن سمت ی بازی قدیمیه گرافیک تو ذوق میزنه
وگرنه من خودم همین الان تمام بازیهای سگا رو سیستم با شبیه ساز بازی میکنم خیلیم حال میده
ولی کسی که اون موقع بازی نکرده الان نمیتونه باهاش ارتباط برقرار کنه
مثل این میمونه که درایور 1 رو با جی تی ای وی مقایسه کنیم
منظور منم همون گرافیکی هست که بخاطر استایلش اصلا تو ذوق نمیزنه.
الان به نظرت این گرافیک تو ذوق میزنه؟
از خیلی از بازیهائی که الان بازی میکنیم (Jrpg , ایندی و...) بهتر و خوش آب و رنگ تر هست.
تازه کیفیت کپچر و ویدئو پائین هم هست.
غیر از مسئله گرافیک یک سری از بازیها هستن که اصلا سن و سال براشون معنی نداره، BGE جزو این دستست.

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
با اطلاعات جدیدی که منتشر شده باید گفت بازی به شدت جاه طلبانه هست! خیلی از چیزهایی که No Man's Sky قول انجامشون رو داده بود اینجا دیده می شه! البته به صورت خیلی پیشرفته تر و حساب شده تر! از اون سمت اشاراتی به Zelda شده و ...

طبق چیزی که خود Ancel گفته احتمالا به زودی اون نمایش پشت درهای بسته برای عموم هم منتشر می شه و قعلا منتظر هستن که سایت ها مقالاتشون رو بنویسن!

این فعلا 2تا مقاله منتشر شده که من دیدم:
Beyond Good & Evil 2 lets you create your own character

Four Features Ubisoft Envisions For Beyond Good And Evil 2

اگه حوصله داشتین که بخونین، نشد اطلاعات مهم توی پست اول گذاشته شده!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر