Beyond Good & Evil 2 | PC

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,915
5,548
نام
امیرحسین
ویوندی الان کجای کار بود؟!
اگه هم ویوندی قصد خرید داشته باشه حداقل تا یک سال آینده خبری از مدیریتش نیست! این آپدیت ها هم چیزی هست که قولش رو داده بودن، تازه به نظرم کم هم هست!
از گارد دفاعی بیا بیرون 5 دقیقه. مگه گفتم کار بدی دارن می کنن؟ ویوندی هم یوبی رو بخره قطعا نصف بازی های جدید کنسل می شن که پروژه بلند پروازانه ای مثل BG&E2 هم جزوشونه. اما با هایپ و آپدیت های زیاد می تونن کاری کنن که کنسل کردن بازی ارزش اخبار منفی رو برای شرکت نداشته باشه و جلوگیری کنن از این کار.
پ.ن: یوبیسافت رو مثل میکامی نکنید لطفا.
 

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
2,967
10,186
نام
آرمين
از گارد دفاعی بیا بیرون 5 دقیقه. مگه گفتم کار بدی دارن می کنن؟ ویوندی هم یوبی رو بخره قطعا نصف بازی های جدید کنسل می شن که پروژه بلند پروازانه ای مثل BG&E2 هم جزوشونه. اما با هایپ و آپدیت های زیاد می تونن کاری کنن که کنسل کردن بازی ارزش اخبار منفی رو برای شرکت نداشته باشه و جلوگیری کنن از این کار.
پ.ن: یوبیسافت رو مثل میکامی نکنید لطفا.
گارد دفاعی نبود، سوالی بود به همراه تعجب!
آخه اینی که گفتی ربطی نداشت کلا! خیلی غیر منتظره بود در واقع! نگفتم که می گی کار بدی می کنن، گفتم که چیزی هست که قولش رو دادن و وبسایت SpaceMonkey هم برای همین راه انداختن!

به هر حال فعلا ویوندی وضعیت مشخصی نداره، یه سری هم احتمال می دن که کلا بیخیال بشه و بره جای دیگه سرمایه گذاری کنه! در هر حال اگه هم اتفاقی بیافته تا سپتامبر سال بعد تغییری توی مدیریت یوبی صورت نمی گیره!
**************

جدا از بحث، یعنی جواب دادن به یه کامنت یعنی گارد دفاعی گرفتن؟!
 

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
2,967
10,186
نام
آرمين
Michel Ancel توی اینستاگرام 2تا پست جدید ارسال کرده، اولی رو نفهمیدم قضیش چیه زیاد! ولی گفته چیزهایی رو دیدم که باور نمی کنید!

دومی هم عکس از شهر Ganesh بازی هست که در حال ساخته! گفته هم دنبال این هستن یه Playable Build بسازن از بازی که یه سری جنبه های گیم پلی رو در بر بگیره! عکس ها هم به ترتیب آپلود می کنم!


I've seen things you people wouldnt' believe . . .BGE2 - Ganesh city work in progress - Designers and artists are working all together on this massive city and the ingame result is gonna be fantastic . The player can freely go and land everywhere . The whole team is focusing on a playable build that will showcase different gameplay scales : From space battle to underground bar investigations and combat ... Keep in touch on the #spacemonkeyprogram site for more hot news !​
 

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
2,967
10,186
نام
آرمين
پست بعدی سایت bgegame.com هم منتشر شد و سوالی بود در مورد اینکه شما به عنوان یک Space Pirate چه مسیری رو انتخاب می کنید و چه کارهایی رو بیشتر به دنبالشون می رید! عکسی هم که برای این پست انتخاب شده خیلی جذاب هست و طراحی خیلی خوب شخصیت ها رو نشون می ده و همچنین استفاده از ابزار مکانیکی به جای اجزای بدن که خوب قبلا هم توی سری اول معرفی شخصیت ها بود!

 

Wrath of Legion

کاربر سایت
Jul 26, 2017
352
675
هولی شت! :| من چطور اینو ندیده بودم تا حالا. زدن از بیخ و بن ریبوت کردن IP رو، طوری که میشه گفت اصلا دیگه BG&E نیست! :D تمام ایده هایی که توی نسخه اول به دلایل سخت افزاری/مالی/ناشر قابل اجرا نبوده رو داره اینجا پیاده میکنه انسل! که خب خارالعاده است.

ولی یه احساس دوگانه ای دارم الان بهش. با توجه به سوابق ناشر اصلا معلوم نیست چطور به همچین چیزی رضایت داده باشن. حتما انسل یه فاکتورهایی در راستای خط مشی اونها نشونشون داده که توجیه شدن ولی آیا اینها به تجربه بازی صدمه نمیزنه؟! تا عرضه خود بازی نمیشه فهمید...

در ضمن انقد femaleـباز نباشید. کاراکتر فقط کاراکتر شماره 3. ^:)^:D
 

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
2,967
10,186
نام
آرمين
پست جدید هم ارسال شده که مربوط به یه سری استفاده های ابزاری از Hybridها توی دنیای System 3 هست که یکی از شاخه های اقتصادی مهم این سیستم هم شناخته می شه!تولید انبوه و استفاده به عنوان اسباب بازی و وسایل سرگرمیاستفاده برای مسابقات خونین و جلب بینندهبیگاری کشیدن و انجام کارهای سختاینم کوچیک گذاشتم که مشکلی نباشه :D استفاده هم معلومه :-?

 

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
2,967
10,186
نام
آرمين
پست جدید اینستاگرام انسل، که می گه E3 امسال خیلی خوب بود، ولی E3 سال بعد فوق العاده و باورنکردنی خواهد بود. از بازی هم به عنوان بزرگترین پروژه یوبی تا به حال نام برده. همچنین گفته که به زودی اطلاعات بیشتری از بازی منتشر می شه. حالا اینکه توی TGA یا PSX نمایش داره معلوم نیست، فقط یادمه گفته بودن تا آخر سال بازم از بازی چیزی نشون می دن!

 

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
2,967
10,186
نام
آرمين
امروز ساعت 20:30 (اگه اشتباه می کنم تصحیح کنید لطفا) بازی یه Live Stream داره که در مورد ساخت بازی قراره خود Michel Ancel حرف بزنه، محتوی کامل معلوم نیست، اما می تونین توی شبکه های اجتماعی و اکانت اصلی خود Ubi این استریم رو دنبال کنین.
سر فرصت هم همه اطلاعات مهم به این تاپیک اضافه می شه اگه یه وقتی از دست دادین نمایش رو نگران نباشین :D

 

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
2,967
10,186
نام
آرمين
Live Stream دیروز برگزار شد و اطلاعات خوبی رو در بر داشت، البته خودم انتظار یه تریلر هرچند کوتاه داشتم که خوب فکر نمی کنم فعلا شاهد همچین چیزی باشیم، چون هنوز کار ساخت بازی به صورت کامل شروع نشده!
خوب همونطور که قول دادم، اطلاعات مهم و اگه شد کامل این Live Stream رو براتون توی این پست و پست اول و دوم تاپیک قرار می دم و امیدوارم که هم خوشتون بیاد و هم مورد استفاده قرار بگیره.

این اولین Live Stream رسمی از سمت سازندگان بود که در تاریخ 7 DEC سال 2017 میلادی برگزار شد. استریم های دیگه ای هم قراره برگزار بشه ولی تاریخ و برنامه مشخصی ندارن. اما آخرین پست Michel Ancel توی صفحه اینستاگرام به این مورد اشاره می کنه که توی برنامه های بعدی چیزهایی از گیم پلی هم می بینیم.

 • در ابتدای استریم در مورد Space Monkey Program و اهدافش گفته شد که می تونین به سایت bgegame.com برای عضویت مراجعه کنین.
 • سپس در مورد سوالاتی که توی سایت bgegame.com و جواب مردم صحبت شد، از پیدا کردن Easter Egg ها تا سوالاتی که توی این تاپیک هم پوشش داده شد.
 • دنیای بازی BGE2 کاملا وابسته به عنوان اصلی سری هست ، و کنار گذاشته شدن سبک کارتونی شماره اول به دلیل رسیدن بازی به حالت بزرگسالانه تر و جدی تری صورت گرفته ولی با این حال، دنیای بازی کاملا مرتبط با اصالت خودش خواهد بود.
 • گذشته برخی از شخصیت های عنوان اصلی را می توانید در BGE2 مشاهده و جست و جو کنید و اینکه برای فهم بیشتر اگر تا به حال موفق به انجام بازی اول نشدید، نیازی به بازی کردن آن ندارید و همه چیز در شماره دوم به صورت کامل توضیح داده خواهد شد.
 • در خلال سفرهایی که در بازی خواهید داشت، می توانید مواردی همچون مجسمه، نقاشی، کتاب و به طور کلی انواع Collectibleها را جمع کنید و به Mother Ship خود بیاورید و حتی به عنوان دکور داخلی از آن ها استفاده کنید.
 • در انجام ماموریت های بازی آزادی عمل زیادی وجود خواهد داشت که در این مورد می توان به تصمیمات شما، نحوه انجام، همراهان و تجهیزات و ... اشاره کرد.
 • بازی تمرکز زیادی بر روی آداب و رسوم مختلف و همچنین ادیان گوناگون دارد.
 • طراحی برخی از شخصیت های بازی بر اساس ادیان، افسانه ها و موارد مشابه صورت گرفته است.
 • محیط ها و تمدن های زیر آب هنوز قطعی نشده اند، اما تیم سازنده در حال بررسی موارد مربوط هست.
 • Pirate بودن یکی از ارکان مهم بازی هست و به همین خاطر، هرچیزی که مربوط به Pirateها بوده در این بازی با پیشوند Space و البته منطق فضایی بودن وجود دارد.
 • سیستم طراحی شخصیت های بازی یکی از بزرگترین دست آوردهای تیم سازنده بود. با این سیستم علاوه بر اعمال عملیات ساده مانند جنسیت شخصیت، قد و هیکل و ... می توانند Hybridهایی از ترکیب های مختلف نیز بسازند و گونه ها محدود به انسان-حیوان نخواهد بود. مثلا ترکیبی از پلنگ و کوسه!
 • اکثر شخصیت های خلق شده داستان و یا پیش زمینه ای برای خود دارند و تنها برای پر کردن فضا نخواهند بود.
 • یک سری از شخصیت ها که با نام Legendary از آن ها یاد کردن، دارای پیش زمینه داستانی کامل تر خواهند بود. قابل تعامل هستند و حتی توانایی استخدام برخی از آن ها را خواهید داشت.
 • هر شخصیت قابل استخدام، توانایی های شخصی خود را خواهد داشت و می توانند در یک موضوع خاص که تا به حال قادر به انجام آن نبودید شما را یاری کنند. مثلا برای استفاده از یک مدل خاص از وسیله نقلیه، نیاز به فردی خاص خواهید داشت.
 • شخصیت های مهم بازی دارای داستان و ماموریت های مخصوص خود هستند و برخی از این داستان ها می تواند به صورت داینامیک اتفاق بیافتد. برای مثال شاید در زمانی ببینید شخصیت Knox بسیار ناراحت بوده و دلیل آن مرگ خانواده اوست و شما به عنوان بازیکن می توانید این جریان را پیگیری کنید.
 • کشتی های فضایی در بازی در کلاس های مختلف هستند و هر کدام از لحاظ عملکرد با سایرین متفاوت هستند. این تفاوت ها به سرعت، قدرت مانور، گنجایش، قدرت جنگی، قدرت صوت و ... بستگی دارد.
 • قابلیت شخصی سازی داخلی و خارجی کشتی های فضایی به صورت کامل وجود خواهد داشت. در قسمت خارجی می توانید از رنگ و طرح ها گرفته، تا بخش های اساسی مانند موتور و ... را تغییر دهید. فضای داخلی را هم می توانید با آیتم های بدست آمده در سفرهایتان تزیین نمایید.
 • تیم ساخت بازی از زمان E3 تا به حال از نظر تعداد نفرات 3 برابر شده. بازی هنوز وارد فاز اصلی ساخت نشده، اما با توجه به تعداد نفرات و امکاناتی که در اختیارشون هست، به نظر به زودی وارد مرحله Full Development میشه .
 • شهر Gnash که در نمایش اول بازی بوده به صورت کامل ساخته شده.
 • شهر ها به صورت رندم ساخته نشده اند و همه آن ها کاملا طراحی شده هستند. هر شخصیت درون آن ها فعالیت مخصوص خود و داستان مربوط به خود را دارند.
 • هدف اولیه Beyond Good & Evil ساخت یک سه گانه بود. اما دنیای بازی از نظر Ancel اینقدر بزرگ بود که لازمه این کار ساخت یک پیش درآمد برای بازی بود تا دنیای آن را کامل توضیح دهد. اینکه فلسفه وجود Hybridها چیست، آداب و رسوم چطور منتقل شدند و ... همگی در این شماره توضیحی خواهند داشت. حتی در قسمتی گفته شده که پس از این عنوان موارد برای ادامه سری هم بررسی خواهند شد.
اطلاعات بالا به صورت کامل از استریم برداشته شده. پست جداگانه ای برای این موارد ذکر نشده و کسی اگر دنبال منبع اصلی هست باید لایو استریم رو دانلود کنه که لینک مستقیم رو هم قرار می دم، البته به دلیل زمان طولانی کیفیت لینک مستقیم 480 هست. عکس هایی هم از روی ویدیو گرفتم که با توضیحات مربوط در پایین قرار می دم، برای روشن شدن برخی مواردی که بالا توضیح داده شد. یک ویدیو 5 دقیقه ای هم برای جمع بندی همه این موارد توسط UbiBlog منتشر شد، برای کسایی که وقت ندارن حتما توصیه می کنم حداقل این ویدیو رو ببینن.نمونه ای از طراحی شخصیت بر اساس ادیان و افسانه های هند


نمونه ای از ترکیب حیوان-حیوان


یکی از شخصیت های Legandary که وجود Factionهای مختلف در بازی را نیز تایید می کند.


یکی از Concept Artها از فضای زیر آب


یک Space Pirate Base که محل تجمع Pirateها و مکانی برای معاملات و غیره هست.


تعداد کمی از طرح ها و مدل های مختلف از Space Shipها که درون بازی موجود هست.مدل ها و طرح های مختلفی که با اعمال تغییراتمی توان از یک نوع Space Ship ایجاد کرد.

ویدیوها:

دانلود ویدیو لایو استریم به صورت کامل با کیفیت 480:

دانلود ویدیو جمع بندی UbiBlog با کیفیت 720

از لینک های زیر هم می تونید به مرجع اصلی ویدیو ها دسترسی داشته باشید:


 
آخرین ویرایش:

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
2,967
10,186
نام
آرمين
خوب همونطور که قول دادم پست بالا رو ویرایش کردم و عکس و ویدیو هم قرار دادم. اگه مشکلی هست توی پست خوشحال می شم اطلاع بدید.
به زودی خلاصه اطلاعات بالا در پست های اول و دوم تاپیک هم قرار داده می شه.
 

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
2,967
10,186
نام
آرمين
چند روز پیش سایت bgegame.com آپدیت شد و البته اطلاعات خاصی ارائه نشد. فقط این سوال مطرح شد که بیشتر علاقه مند هستین که چه مکان هایی رو توی بازی ببینید! به همراه این پست هم 3 تا Artwork منتشر شد که همینجا قرار می دم.
احتمال اینکه اطلاعات زیادی از بازی تا E3 منتشر بشه کم هست، هرچقدر پیشروی داشته باشن احتمال زیاد برای E3 نگه می دارن، چون خود Ancel هم گفته بود که E3 امسال براشون فوق العاده خواهد بود.

 

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
2,967
10,186
نام
آرمين
فردا دومین Live Stream بازی برگزار می شه. قبل از E3 یکم بعید بود این حرکت، اما امیدوارم بازم اطلاعات خوبی از بازی و پیشرفتش در دسترس باشه، مثل سری قبل قسمت های مهم هم برای کسایی که نرسیدن ببینن به هر دلیلی توی این تاپیک قرار می گیره!


 

m.d.makan

کاربر سایت
Apr 14, 2007
2,886
5,406
نام
مــاکــان
عالی بود، چقدر خوب این BGE 2 ،واقعا ارزش 2 نسل انتظار داشت که بازی به این سطح برسه.:x
همین یک عنوان + Splinter Cell جدید کنفرانس یوبی تبدیل میکنه به بهترین کنفرانس چند سال اخیرشون.
چقدر دست پر امسال Ubi.
 
Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟