Bethesda برای نسل آینده کنسول ها برنامه نویس استخدام می کند ( امکان Fallout جدید )

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
bethesda_softworks_logo1.jpg

شرکت بازی سازی Bethesda، یک موقعیت شغلی برای کسانی که تجربه ی برنامه نویسی را دارند، قرار داده است و می گوید:" ما شخصی را می خواهیم که با نسل آینده ی کنسول ها کار کرده باشد".

به گزارش NeoGaf، این شرکت اعلام می کند:

"ما به دنبال جذب برنامه نویس هایی باتجربه، برای کار بر روی یک تکنولوژی پیشرفته که مرز های گرافیکی را جابه جا می کند، برای یک عنوان مشخص نشده، متعلق به نسل بعد کنسول ها هستند."

همچنین، سوابق (تجربه های) کاری زیر الزامیست:

"5 سال سابقه ی کار و بازی سازی بر روی عناوین متتعدد از جمله; تجربه ی گسترده در برنامه نویسی و بهینه سازی برای Xbox 360 ,PS3 یا تجربه ی استفاده و کار با DirectX11، جزء لزومات می باشد".

این لیست استخدام شغلی، هیچ نامی از عنوان که قرار است بر روی آن کار شود ذکر ننموده، اما این خبر اطلاعاتی مبنی بر وجود نسخه ای جدید

برای طرفداران بازی Fallout باشد، شایعه ی Fallout 4 برای کنسول های نسل بعد بیشتر است.

منبع #1
منبع #2

آخرین ویرایش:

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
خدا کنه fallout نباشه
حالم از این بازی بهم میخورد (نظر شخصی)
البته من فقط New vegas بازی کردم
NV رو خود Bethesda Game Studios نساخته Obsidian ساخت

Fallout 3 متاش شد 93 و New Vegas شد 84
پ.ن:شانس آوردی گفتی نظر شخصی:D

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,365
نام
علی
ینی چی احتمال!!! اگه حتمی نباشه به صورت انتحاری(دیکته ی درستشو بلد نیستم) بمب میبندم کله Zenimax و Bethesda و تاد و همرو با هم میفرستم هوا:|

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
NV رو خود Bethesda Game Studios نساخته Obsidian ساخت

Fallout 3 متاش شد 93 و New Vegas شد 84
پ.ن:شانس آوردی گفتی نظر شخصی:D
fallout 1 که صدها هزار برابر از fallout 3 بهتره متاش شده 89 این یعنی که الان ضعیف تر از fallout 3 هست؟
به نظر من new vegas بازی بهتری بود چون به ریشه های Fallout نزدیکتر بود،فقط به خاطر گرافیک تاریخ مصرف گذشته اش خیلی بهش گیر دادن

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
امیدوارم از این به بعد بازی های مورد علاقم تو سالی که بازی های Bethesda عرضه میشن، منتشر نشن :| هنوز یادم نرفته Portal بیچاره چطور پارسال پرپر شد :|

پ.ن: :D
باید مثل من همزمان فن 20 تا بازی باشی
yahoo_5.gif
بله، از امضات مشخصه :D

آخرین ویرایش:

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
fallout 1 که صدها هزار برابر از fallout 3 بهتره متاش شده 89 این یعنی که الان ضعیف تر از fallout 3 هست؟
به نظر من new vegas بازی بهتری بود چون به ریشه های Fallout نزدیکتر بود،فقط به خاطر گرافیک تاریخ مصرف گذشته اش خیلی بهش گیر دادن

من این رو گفتم!؟ :-/ :D من اصلاً کار با F1 داشتم!؟ اون سبکش با Fallout های مدرن فرق داره
943148236d1222717717-free-game-fallout-fallout3_wcm.jpg
همیشه بین Fallout 3 شماره اصلی و New Vegas که تفاوت بسیار است;)

من خودم عاشق Fallout2 که کار Black Isle بود هستم، بچه های اصلیش هم الآن همه Obsidian دارن کار میکنن ولی خداییش NV از 3 خیلی ضعیفتر بود:D
با این وجود من کل NV رو جارو کردم رو PC & XBOX هم تمامش کردم:D
بازی سال 97 رو نمیشه با 2008 مقایسه کرد ولی 2008 رو میشه با 2010 کرد:D
امیدوارم از این به بعد بازی های مورد علاقم تو سالی که بازی های Bethesda عرضه میشن، منتشر نشن :| هنوز یادم نرفته Portal بیچاره چطور پارسال پرپر شد :|

پ.ن: :D
:))
باید مثل من همزمان فن 20 تا بازی باشی ;;)

Jason Brady

کاربر سایت
Feb 1, 2013
541
نام
محمد
"ما به دنبال جذب برنامه نویس هایی باتجربه، برای کار بر روی یک تکنولوژی پیشرفته که مرز های گرافیکی را جابه جا می کند، برای یک عنوان مشخص نشده، متعلق به نسل بعد کنسول ها هستند."

ار پی جی و عوض کردن مرز گرافیکی؟ تریلر سایبرپانک رو دیدند جو گیر شدند:d اما ای کاش elder scrolls باشه

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
بنظر من که الان کل شرکت ها میاند جو گیرانه بلف می کنند، البته نه اینکه bethes اینطوری هستاااااا ولی کلی هر کسی داره این خبرارو می ده

که فلان بازی با فلان افکت و .... برای نسل بعد ... :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر