Behind The Rain : Heavy Rain Spoil Topic

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
درود

Come feed the Rain ... Poets of fall

کم کم میشه ابر هایی که برای ریزش احساسات آمده اند را دید . خوب بازی از امروز توی ایران دیده شده و قطعا از امروز بازی به دست بچه ها میرسه . به علت مانور خیلی زیاد Heavy Rain روی داستان و اهمیت Spoil نشدن داستان برای کسانی که موفق به انجام بازی نشده اند این تاپیک رو زدم . تمام بحث ها و سوال و جواب ها پیرامون داستان ، راز و رمز های Origami Killer و ... تو این تاپیک انجام میشه . کسانی که از این تاپیک استفاده می کنند باز هم موظف به استفاده از
spoiler.gif
هستند . پس مشاهده نشه که چون اینجا تاپیک گفت و گو راجع به داستان ِ پس از Spoiler استفاده نکنیم .

هر کس از قوانین تاپیک سرپیچی کنه طرف حسابش با شخص سیاوش ( Darkf1eld ) و بنده خودم مستقیم تخلفات رو به ایشون گزارش میدم .

چتر رو کنار بزارید ، اجازه بدید بارون خیس خیستون کنه .

با اجازه از حمید ِ عزیز . :smile:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
خوب دوستان من بازی رو تموم کردم. می تونم بگم شاهکار بودش. امکان نداره کسی بفهمه که چه کسی Origami Killer هست. در ضمن این رو هم بهتون بگم که وقتی می فهمید که چه کسی این کار رو انجام داده خود به خود دوست دارید یک بار دیگه بازی رو برید تا حرکات شخصیت رو نگاه کنید و ببینید. فوق العاده بود. سوالی داشتین چه در مورد داستان و چه در مورد مراحل بازی من در خدمتم.
موفق باشید

BAZI C

کاربر سایت
Sep 1, 2009
101
نام
علیرضا
خوب دوستان من بازی رو تموم کردم. می تونم بگم شاهکار بودش. امکان نداره کسی بفهمه که چه کسی Origami Killer هست. در ضمن این رو هم بهتون بگم که وقتی می فهمید که چه کسی این کار رو انجام داده خود به خود دوست دارید یک بار دیگه بازی رو برید تا حرکات شخصیت رو نگاه کنید و ببینید. فوق العاده بود. سوالی داشتین چه در مورد داستان و چه در مورد مراحل بازی من در خدمتم.
موفق باشید
سلام مرسی از توضیحاتتون میشه بگید چند مرحله بود
و بعد بدترین باگش چی بود ایا شما پچی دانلود کردین؟:biggrin1:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
سلام مرسی از توضیحاتتون میشه بگید چند مرحله بود
و بعد بدترین باگش چی بود ایا شما پچی دانلود کردین؟:biggrin1:
دوست عیزیز بازی 52 تا مرحله داره که هر کدوم در یک قسمت و مکان متفاوت رخ میده و بسته به کاری که باید بکنید می تونه بین 5 دقیقه تا 30 دقیقه طول بکشه.
درمورد باگ هم من چیزی ندیدم که خیلی بد باشه و به نظرمن بدترینش این بود که مثلا کروات یکی رو داشتین می بسیتن دست شما تو بعضی قسمت ها میرفت

daniel45

کاربر سایت
Dec 25, 2008
521
نام
دانیال
داستان بازی فراتر از اون چیزی بود که فکر میکردم!همونطور که دوستان اشاره کردند همه ی حدسها رو بزارید کنار!یکی از تنها کسانی که مطمئنید قاتل نیست،قاتله!انتخاب ها هم روی داستان بازی تاثیر جدی میزارند....داستان بازی هم بی نظیر بود!
واقعا تا کجا حاضرید برای آزاد کردن فرزندتون بجنگید؟تا 5 مایل برعکس رفتن جاده؟یا بریدن انگشتتون؟!یا رد شدن از روی سیم های برق؟!یا کشتن یه پدر؟!یا خوردن سم؟!

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
داستان بازی فراتر از اون چیزی بود که فکر میکردم!همونطور که دوستان اشاره کردند همه ی حدسها رو بزارید کنار!یکی از تنها کسانی که مطمئنید قاتل نیست،قاتله!انتخاب ها هم روی داستان بازی تاثیر جدی میزارند....داستان بازی هم بی نظیر بود!
واقعا تا کجا حاضرید برای آزاد کردن فرزندتون بجنگید؟تا 5 مایل برعکس رفتن جاده؟یا بریدن انگشتتون؟!یا رد شدن از روی سیم های برق؟!یا کشتن یه پدر؟!یا خوردن سم؟!
خوب بلاخره یکی دیگه هم تمومش کرد:biggrin1: البته Task 4 که شما بهش اشاره کری بیشتر جنبه مواد فروش بودن طرف مد نظر بود تا اینکه پدر باشه. من با کمال میل و خون سردی ایشون رو کشتم و دلیلم هم این بودش که ایشون 100 تا تیر شاتگان داشت رو من خالی می کرد و آخر سر هم جلو خودم ماشه رو کشید ولی تیرش تموم شده بود. حالا به نظر شما همچین آدمی حتی اگر یک پدر باشه مستحق زندگی هست؟ به نظر من نه و تو اون شرایط باید کشته می شد.

daniel45

کاربر سایت
Dec 25, 2008
521
نام
دانیال
خوب بلاخره یکی دیگه هم تمومش کرد:biggrin1: البته Task 4 که شما بهش اشاره کری بیشتر جنبه مواد فروش بودن طرف مد نظر بود تا اینکه پدر باشه. من با کمال میل و خون سردی ایشون رو کشتم و دلیلم هم این بودش که ایشون 100 تا تیر شاتگان داشت رو من خالی می کرد و آخر سر هم جلو خودم ماشه رو کشید ولی تیرش تموم شده بود. حالا به نظر شما همچین آدمی حتی اگر یک پدر باشه مستحق زندگی هست؟ به نظر من نه و تو اون شرایط باید کشته می شد.
با این حال وقتی عکس بچه هاشو بهم نشون داد یه جوری شدم!قبول دارم آدم آشغالی بود ولی یه پدر بود!من نتونستم بکشمش!شاید اشتباه کردم!ولی اون لحظه تصمیم گیری خیلی سخت بود!و احساساتم بر منطق غلبه کرد...
لذت بخش ترین مرحله واسه من اونجائی بود که باید جاده رو برعکس میرفتیم.....هیجانش خیلی زیاد بود!شاید یه اشتباه کاراکترو به کشتن میداد!(شایدم نمیداد ولی من بدون اشتباه رفتم
!)

salarasoo

کاربر سایت
Apr 1, 2009
87
نام
salar
بلاخره تموم شد لامصب این کیج چه داستانی نوشته بود. خودمو می کشتم فکر نمی کردم اون باشه. حالا جالبیش اینه ازش بیشتر از بقیه خوشم اومده بود. منم نمی خواستم بکشمش ولی تا رفتم تو با اون شات گان کذایی گرفت به رگبار من بدونه معطلی ماشه رو کشیدم

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
با این حال وقتی عکس بچه هاشو بهم نشون داد یه جوری شدم!قبول دارم آدم آشغالی بود ولی یه پدر بود!من نتونستم بکشمش!شاید اشتباه کردم!ولی اون لحظه تصمیم گیری خیلی سخت بود!و احساساتم بر منطق غلبه کرد...
لذت بخش ترین مرحله واسه من اونجائی بود که باید جاده رو برعکس میرفتیم.....هیجانش خیلی زیاد بود!شاید یه اشتباه کاراکترو به کشتن میداد!(شایدم نمیداد ولی من بدون اشتباه رفتم
!)
آره این حرف شما هم تا حدودی درست هست ولی من به کسی که بهم تیر اندازی کنه دیگه رحم نمی کنم. در ضمن این صحنه ای که کشتش خیلی به نظر جالب بود چون روش رو اون ور کرد و ماشه رو کشید و گفتم I'am a father too و بعدش هم بالا آورد.
اون جا که خدا بود. آدرنالین من رو فضا بود:biggrin1:

بلاخره تموم شد لامصب این کیج چه داستانی نوشته بود. خودمو می کشتم فکر نمی کردم اون باشه. حالا جالبیش اینه ازش بیشتر از بقیه خوشم اومده بود. منم نمی خواستم بکشمش ولی تا رفتم تو با اون شات گان کذایی گرفت به رگبار من بدونه معطلی ماشه رو کشیدم
آره خیلی جالب بود. بقیش هم که تلفنی بهم دیگه گفتیم:biggrin1:

EJI

کاربر سایت
Sep 16, 2009
224
نام
ارسلان اجابتی فر
يكي بياد توي اسپويلر بگه اريگامي كيلر كي بوده؟؟

خود اسکات(شلبی)

بچه ها بگید بر اساس انتخابتون داستان چه طور تموم شد؟من خودم:

رفتم تو کامپیوتر اسکات پسووردو درست زدم(MAX) و جای شاون رو فهمیدم.ضمنا با Ethan هم سم رو نخوردم.:biggrin1:اما نتونستم با نورمن بفهمم چیزی.:biggrin1:به هر حال Road رو انتخاب کردم تو موبایل Ethan و رفتم.اون جا پسررو نجات دادم همون لحظه مدیسون هم اومد.لحظاتی بعد اسکات هم اومد.اومد تیر زد به Ethan .با مدیسون من در رفتم که یهو دیدم Ethan تیر زد به اسکات و کشتش.:biggrin1:بعد با خوبی و خوشی زندگی کردن.:biggrin1:نورمن هم استعفا داد.:biggrin1:

البته بر خلاف میلم یه بار دیگه این بار با انتخاب غلط رفتم که::biggrin1:

پسووردو از قصد غلط زدم.با Ethan هم مسیرو اشتباه رفتم.شاون مرد.:biggrin1:اسکاتم فرار کرد.:biggrin1:آخرشم مدیسون پیشنهاد ازدواج داد یهو Ethan خود کشی کرد!!!!نورمن هم مرد.:biggrin1:

منم بدون ذره ای شک یارو رو کشتم.:biggrin1:

salarasoo

کاربر سایت
Apr 1, 2009
87
نام
salar
منم رمز مکس درست زدم بعد اسکات زندانیم کرد در رفتم زنگ زدم جای شانو به ایتان گفتم چونکه اون مرحله برقی تو کارخونه رو رد نکردم خود ایتان ادرس بِِیدا نکرد زهرم خوردم. با جیدنم جای شان بیدا کردم.
با ایتان اومدم بیشه شان بعد اسکات اومد تا خواست شلیک کنه جیدن نذاشت .یه در گیری خوف بالای اونجا با هم داشتند که اخرش اسکات اویزون میمونه میتونی نجاتش بدی که ندادم.بعدشم ایتان می فهمه زهر نمی کشتش.
اخرشم ایتان مدیسونو شان میان خونه جدید.
جیدنم میره می خوابه توانبخشی ترک می کنه.:laughing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر