Beat Hazard | PC

حضور یکی از عناوین محبوب وموفق XBL بر روی PC شما!
تجربه ی بدیعی از یک Dual Stick shooter خلاقانه که track های مورد علاقه ی شما روند بازی را رقم خواهد زد.
تجربه ای شبیه به ترکیبی از AUDIO SURF و Geometry Wars.!

Cold Beam Games
ShadowRage
Shoot-'Em-Up
Release: Apr 15, 2010​

GAMEPLAY POWERED by YOUR MUSIC​

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
نورانی ترین بازی سال ؟

بازی Beat Hazard همانطوری که اشاره شد یک بازی ریتمیک هست که با توجه به آهنگ در حال پخش اقدام به ایجاد مراحلی هماهنگ با ضرب آهنگ آن قطعه ی موسیقی می نماید. در واقع به تعداد موزیک های موجود در هاردتون مرحله دارید !!!
کنترل یک سفینه ی کوچک در فضایی سیاهرنگ به عهده ی شماست که باید با شلیک به سفینه های دشمن و همچنین زباله های فضایی از دو عدد جانی که در هر قطعه ی موسیقی در اختیار شما قرار داده شده , محافظت کنید و آن موزیک را به اتمام برسانید.
تمامی تیر های شلیک شده (که به انواع و اقسام رنگها تغییر رنگ می دهند) و همچنین ستاره ها و آیتمهای ارتقاع , همگی با توجه به ریتم آهنگ انتخابی تغییر رنگ داده و دچار تحرک می شوند .
در طول هر مرحله , به غیر از سفینه های کوچک , هر از چند گاهی تعدادی سفینه ی بزرگتر نیز پدیدار می شوند که نابودی آنها به مراتب سخت تر از دیگر سفینه ها است. هر مرحله دارای 4 سختی متفاوت برای انتخاب است که با انتخاب درجه های سختی بالاتر , تعداد دشمنان و همراه آن تعداد منورهای موجود در صفحه افزایش می یابد.
کنترل بازی مانند بازیهای اول شخص به کمک ماوس و کیبرد (WASD) انجام میگیرد که امکان مانور بسیار و حرکات سریع را به بهترین نحو ممکن فراهم می آورد. در طول هر مرحله , تعدادی Power Up در اختیار شما قرار میگیرد که در کل باعث افزایش امتیاز نهایی شما خواهند شد. برای مثال آیتم Vol , بلندی موزیک و آیتم
Power , قدرت تیرهای شما را افزایش می دهد.
گرافیک بازی جزو بهترین بخشهای بازیست و شما هم احتمالا با دیدن رنگین کمانی از رنگها که بر روی صفحه ی نمایش به رقص در می آیند دچار شگفتی شده و از دیدن آنها لذت خواهید برد.
موزیکهای پیشفرض بازی که تعداد آنها به تعداد انگشتان دست هم نمی رسد بسیار زیبا انتخاب شده اند ولی تنها برای شروع کار مناسب هستند چراکه آرشیو موزیکهای شما انتظارتان را می کشند. نکته ی آخر اینکه هرچه موزیکهای انتخابی از ضرب آهنگ بیشتری برخوردار باشند قدرت تیرهای شما زیادتر شده و همراه با آن هیجان بازی نیز دو چندان می شود , پس بهتر است که از آهنگهای تندتری مثل آهنگهای تکنو در این بازی استفاده شود.

به مهمانی رنگها خوش آمدید...

تصاویر :

http://www.gamespot.com/pc/action/beathazard/images.html

• Like
Reactions: Kasra-M

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
به هر کسی که اهل گیم و موزیک هست این بازی شاهکار رو پیشنهاد میکنم. این بازی رو به هیچ وجه نباید از دست داد!

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
منم وسوسه شدم اومدم دان کنم ، داره دانلود میشه ، میخوام تا 13 روز دیگه که مافبا میاد خودمو سرگرم کنم ، با این (نمیخوام دمو بازی رو دان کنم) :D

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
دانلود کردم .
ممنون از arvin_666 عزیز برای لینک ،
من شاید خیلی بی توجه یا شاید بی دقت چون یه آهنگ انتخاب کردم ولی وقتی مرحله رو رد کردم هیچ رابطه ای بین آهنگ و نوع مرحله پیدا نکردم .
میشه بگید مرحله با توجه به چه ارکان هایی آهنگ رو مرتبط میکنه ؟

آخرین ویرایش:

arvin_666

کاربر سایت
Feb 7, 2006
3,102
نام
Rwin
دانلود کردم .
ممنون از arvin_666 عزیز برای لینک ،
من شاید خیلی خنگم یا شاید بی دقت چون یه آهنگ انتخاب کردم ولی وقتی مرحله رو رد کردم هیچ رابطه ای بین آهنگ و نوع مرحله پیدا نکردم .
میشه بگید مرحله با توجه به چه ارکان هایی آهنگ رو مرتبط میکنه ؟

احتمالا شما آهنگت یک نواخت بود
یه آهنگی بزار که اول یا وسطش ملایم بشه
اونوقت میبنی که که تیر مثلا ضعیف میشه
و هر وقت آهنگ میره بالا تیرت کاملا پخشی و قوی میشه

یکم کار کنی میاد دستت ;)

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
نسخه ی Ultra Edition این بازی هم منتشر شد که دارای گرافیکی بهتر, غولها و دشمنان جدید و یکسری آهنگ و قابلیت جدید هست - قابلیت آنلاین هم اضافه شده که با نسخه ی کرک شده نمیشه

228 مــگ

لــینک نیمه مستقیم امتحان شده :

لــینک غیر مستقیم امتحان شده :

این بازی از اون بازیهاست که اگر بازیش نکنی نصف عمرت برفناستا... b-)

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
شاهکاره ! اصلا یه لحظه فکر کردم که توی دنیای Scott Pilgrim vs. the World غوطه ور شدم !

با Evanescence: Together Again بازیش کردم اصلا یه حسه دیگه ای بود... !

به هیچ وجه از دستش ندید !

axivxi

کاربر سایت
Dec 7, 2008
79
با سلام خدمت دوستان،
اینم سیو بازی که 100% هستش و شامل اچیومنت هاش هم میشه (برای ورژنی که raya2 زحمتش رو کشیده بودند). اگه دوست ندارید اچیومنت ها رو بریزید کافیه که فقط فایل savegame4.sav رو جایگزین سیو خودتون بکنید. حتماً از سیو خودتون Backup بگیرید که اگه خواستید دوباره بتونید به حالت قبلی برگردید.
این سیو رو یه کم دستکاری کردم که با این دستکاری ها می تونید هر آهنگی رو روی مد suicidal به راحتی تموم کنید. (حتی مد Boss Rush رو تا ویو 100 میشه رفت)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر