Multi Platform Battlefield V

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
September 2018
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
https___forum.bazicenter.com_attachments_1613156725250-png.194973_.jpg

سازنده: EA DICE
ناشر: Electronic Arts
موتور گرافیکی: Frostbite
پلتفرم ها: PlayStation 4، Xbox One و رایانه های شخصی
تاریخ انتشار: 20 نوامبر 2018 (29 آبان 1397)
سبک: شوتر اول شخص
مودهای بازی: Grand Operations, Combined Arms, Conquest, Battle Royal و ...
همچنین چند بخش داستانی با داستان های کوتاه

پس از انتشار یک تیزر تریلر، در مراسم رسمی در نظر گرفته شده نسخه پنجم از سری بازی های Battlefield به طور رسمی معرفی شد. در مراسم Gamescom 2018 نیز تریلری از گیم پلی بازی به نمایش در آمد:

اطلاعات بازی:
1-این نسخه در جنگ جهانی دوم جریان خواهد داشت و به جای تمرکز داستان روی وقایع مشهور این جنگ بزرگ، DICE سعی می کند بر روی داستان های گوشه و کنار این مبارزه تمرکز کند تا این وقایع کمتر گفته شده را بهتر به نمایش بگذارد.
یکی از داستان های نمایش داده شده درباره زنی بود که سعی داشت خانواده خود را در جریان حوادث نجات دهد. (در بازی سربازان زن حضور خواهند داشت) .
2- این نسخه از بازی هیچ گونه Premium Pass نخواهد داشت و تمامی محتوای اضافه رایگان خواهند بود.
3- نسخه پنجم شامل یک مود کوآپ به نام Combined Arms می شود. در این مود شما در یک گروه 4 نفره قرار خواهید گرفت. بازی به شما ماموریت هایی می دهد که مجبور هستید برای انجام آن ها به طور مخفیفانه همراه با دوستان خود به خطوط دشمن حمله ور شوید. ماموریت های شما متنوع خواهند بود و بسته به میزان پاداشی که درخواست می کنید ماموریت های سخت تر و دشوار تری به شما و دوستانتان داده می شود.
4- مود بتل رویال برای طرفداران آن قرار داده شده اما مشخص نیست در هنگام عرضه در دسترس است یا به طور جداگانه منتشر می شود. یک مود دیگر به نام Grand Operations برای طرفداران در نظر گرفته شده است. این مود شامل نقشه های وسیع و سیستم "باقی ماندن تا نفر آخر" می شود. هر راند این مود 4 روز (زمان درون بازی) طول می کشد و شما منابع محدودی دارید و باید برای دریافت منابع تلاش کنید تا زنده بمانید!
این مود 64 بازیکن دارد. هر روز به شما ماموریت های جدیدی داده می شود.
5- بازی برای دارندگان نسخه Deluxe و مشترکان EA Access زودتر در دسترس قرار می گیرد.
6- بازیکنان با پیش خرید بازی می توانند به محتویات اضافه برای شخصی سازی شخصیت ها و دسترسی سریع به پنج اسلحه در هنگام عرضه دسترسی داشته باشند.
7- در زمان انتشار شما به آفریقا، فرانسه و هلند دسترسی خواهید داشت.
8- برای Healing نیاز است نزدیک بازیکن افتاده بروید و طی یک انیمیشن فرایند انجام می شود. بازیکن ضربه دیده و افتاده می تواند از شما درخواست کمک کند.
9- گان پلی بازی به طور کامل عوض شده است.
10- می توانید نارنجک های که پرتاب شده اند را برگردانید یا در هوا منفجر کنید.
11- برخلاف نسخه قبل، دیگر سربازان ویژه (مثل سربازی که با اسلحه خود آتش پرتاب میکرد و زره غیر قابل نفوذ داشت) در نسخه پنجم حضور نخواهند داشت.
12- بازی قابلیت ساخت و ساز دوباره ساختمان های تخریب شده را خواهد داشت. دیگر پس از چند دقیقه بازی با یک محیط خراب شده در طرف نخواهید بود و هر لحظه امکان بازسازی توسط دیگر بازیکنان وجود خواهد داشت.
13- شما در حین بازی حس حضور در یک جنگ واقعی را خواهید داشت. هر اتفاقی بر روی شما تاثیر گذار خواهد بود. انفجار ها باعث پرت شدن شما می شوند و موارد این چنینی در بازی مشاهده خواهد شد.
مثلا اگر یک نارجنک را به درون اتاقی پرتاب کنید ممکن است وسایل درون اتاق به همراه جنازه افراد به بیرون پرتاب شوند!
14- بر روی Squad ها تمرکز زیادی شده است. اگر بمیرید، می توانید عملکرد دیگر یارانتان را به صورت سوم شخص مشاهده کنید.
15- قابلیت شخصی سازی به طور وسیعی در این نسخه کار شده است. شما قادر خواهید بود شخصیت و وسایل خود را در جزئی ترین موارد هم شخصی سازی کنید.
16- در این نسخه همانند نسخه قبل 4 کلاس وجود دارد. هر کلاس حالت نقش محور دارد و در هر کلاس انتخاب نقش با شماست.
با تشکر از کاربر CriRo7 برای جمع آوری اطلاعات تکمیلی:
1- سلامتی شما به طور خودکار پر نمی شود و باید بانداژ ببندید. همچین نوار سلامتی به صورت طبقه طبقه قرار داده شده است و با هر بار بانداژ یک طبقه پر می شود.
2- مهمات را باید خودتان از روی زمین بردارید و خود به خود دریافت نمی شود.
3- ریوایو کردن یارانتان در هر اسکوادی امکان پذیر خواهد بود.
4- در هنگام پرش نیز می توان تیراندازی کرد.
5- از پشت دیوار می توان با توجه به قدرت اسلحه دشمنان را مورد هدف قرار داد.
6- می توان به صورت خوابیده یا پشت خیز تیراندازی کرد.
7- می توان وسایل تیراندازی به وسیله نقلیه اضافه کرد تا یار شما بتواند از آن استفاده کند.
8- محیط تاثیرپذیری فیزیکی دارد و به عنوان مثال علف ها له می شوند!
9- تخریب‌پذیری ساختمان ها بستگی به نوع و قدرت ضربه دارد و هر ضربه ای به یک شکل تخریب نمی کند!
10- برای اسکواد لیدر جایزه در نظر گرفته شده است. اگر آخرین نفر اسکواد باشید به شما اطلاع داده می شود.
11- برای ریوایو کردن باید محیط اطراف خود را هم در نظر بگیرید. در شلوغی نمی‌توان به راحتی ریوایو کرد و باید سعی کنید نارنجک دودزا پرتاب کنید تا راحت تر اینکار را انجام دهید یا اینکه دوست خود را بکشید و بعدا ریوایو کنید.
تصاویر:
3390406-bfv_revealscreenshot_01.jpg

3390396-bfv_revealscreenshot_02.jpg

3390398-bfv_revealscreenshot_05.jpg
3390399-bfv_revealscreenshot_06.jpg

3390400-bfv_revealscreenshot_07.jpg

3390401-bfv_revealscreenshot_08.jpg
3390402-bfv_revealscreenshot_09.jpg

3390403-bfv_revealscreenshot_10.jpg

3390404-bfv_revealscreenshot_11.jpg

3390405-bfv_revealscreenshot_12.jpg

3390397-bfv_revealscreenshot_04.jpg

the saw

کاربر سایت
Feb 26, 2012
298
نام
رمضون
اگه قرار باشه با لحظاتی که هیچوقت تو بازی اتفاق نمیفتن یا به اصطلاحی دله مردم رو با pre scripted پر کنن , این میشه همون کمپانی شیطانی که بعدا بهش میگیم نگا کن چجوری گنجیشک رنگ کرد قناری فروخت بمون , همون بهتر که در حد خود بازی نه بیشتر تبلیغ کردن

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,059
نام
AmiR
نقده هایی که منتشر شد و خیلی از منتقد های و سایت های معتبر نمرات خوب و لقب های خوبی به بازی دادن،
کسی ناراحت نشد؟
من به شخصه برعکس خیلی ها انتظار نمره ی پایین نداشتم و میدونستم خوب میشه ولی مثل اینکه
بر خلاف انتظار خیلی ها بوده!
حالا اینکه طرف میاد به تریلر لانچ گیر میده واقعا من درک نمیکنم چیزی که بعد از چند وقت و در آخر واسه یه بازی آنلاین
باقی میمونه هسته ی گیم پلی و سرور هاش هست که دومی مطمئنه و اولی هم با
گیم پلی هایی که دیدم خیلی امیدوار کننده هستش.
یه بار اینو بگم و تموم، وسط 63 تا پلیر + خودت یه جنگ تمام عیار حالا هرچی باشه اوپریشن یا کانکوئست و ...
همه ی تلاشت و تمرکزت روی بازیت هست و حریف،
دیگه یادت نمیاد مارکتینگ ضعیف بود یا بازیکنی که کنارته کاراکترش تو بازی دختره
یا تریلر لانچ ضعیف بود!(این دیگه تهش بود) و هزار جور حرفو حدیثی که قبل از اومدن بازی شنیدی!

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
بچه ها کسی بازی رو تست کرده؟
من بی اف 1 رو دارم و بازی میکنم میخوام بدونم چقدر تفاوت هست بین این دو تا
توی بتا ، بازی زمین تا آسمون با بتل 1 فرق داشت یعنی اصلا نگران این مساله نباش که مثلا قراره یکنواخت باشن چون به هیچ عنوان اینجوری نیست.فقط از لحاظ تم‌ طراحی مپ شبیه هستن وگرنه گیم پلی و گرافیک متفاوتن و از همه مهمتر V به میزان بسیار زیادی به جزییات پرداخته که اینقدرن زیادن که تا زمانی بازی نکنی نخواهی فهمید به خصوص توی محیط برفی.
نکته اینجاست توی تریلرها آدم خییییلی احساس میکنه بتلفیلد v گیم پلیش کپی 1 هست ولی وقتی خودت کنترلر رو میگیری دستت میفهمی تفاوت چقدر فاحش هست.

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,059
نام
AmiR
کلی بخوام بگم و بعد از تجربه ی بتا و گیم پلی های V اینه که گیم پلی سریع تر شده و یه سری که ثابت یه جا
وایمستادن و کیل میگرفتن خیلی نمیشه ایستا بازی کرد حتی اسنایپرها. یعینی همش باید در حال فعالیت و
جنب و جوش باشی.
اگه بتا رو هم دیده باشی و اطلاع داشته باشی نسبت به1 اسلحه های کلاس ها تغییر کردن ،
توی 1 مدیک اکثر سلاح ها واسه رینج بلند و متوسط خوب بود در صورتی که ازالت بیشتر رینج نزدیک و متوسط بود
(اسلحه ها نه گجت ها) ولی اینجا عوض شدن ، مدیک بیشتر Close Range شده البته SMG هایی که بازیشون رو دیدم
که Sten و تامسون بود دور رو هم خیلی خوب میزد البته اینی که دیدم پلیر بود احتمالا ریکویل اسلحه رو کنترل میکرد.
یه سری رایفل نیمه اتوماتیک دمیج بالا مثل رایفل RSC وارد اسکات شده...
در کل چون WW1 اسلحه کم داشته و توی BF1 کلی از WWII اسلحه ریختن توبازی یه خورده از اسلحه ها تکراری اند.
طراحی مپ ها هم من خیلی خوشم اومد و یه چیز دیگه اینکه کیل گرفتن با ویکل ها مفت نیست و زحمت داره.
اینکه اینی که دیدم طرف Throwing Knife مینداخت قشنگ ول میداد راحت کیل میگرفت ولی خب طرف پلیر بودا!
KD 33-2 اینا بود همش هم راش.

the saw

کاربر سایت
Feb 26, 2012
298
نام
رمضون
از لحاظ شباهت طراحی و اسلحه ها شبیه هم هستن ولی همونجور که دوستان گفتن بشینی پشت بازی کامل فرق میکنن اصلا سیستم یچیز دیگس
بتلفیلد 1 یجورایی تلاش و میدون تست دایس برای ارزیابی امکانات جدید به منظور انقلابی کردن سری بود , خیلی چیزای جدید به بازی اوردن و امتحان کردن , بعضی چیزا جالب بود بعضیا نه و بتلفیلد 5 حکم حاصل کار استدیو هست , کسی که بازی کنه میفهمه از بهترین بتلفیلد ها یه ترکیب زیبا درست کردن
قطعا چه کسی که با 1 لذت برده یا veteran قدیمی سری هست با V حال میکنه

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
از لحاظ شباهت طراحی و اسلحه ها شبیه هم هستن ولی همونجور که دوستان گفتن بشینی پشت بازی کامل فرق میکنن اصلا سیستم یچیز دیگس
بتلفیلد 1 یجورایی تلاش و میدون تست دایس برای ارزیابی امکانات جدید به منظور انقلابی کردن سری بود , خیلی چیزای جدید به بازی اوردن و امتحان کردن , بعضی چیزا جالب بود بعضیا نه و بتلفیلد 5 حکم حاصل کار استدیو هست , کسی که بازی کنه میفهمه از بهترین بتلفیلد ها یه ترکیب زیبا درست کردن
قطعا چه کسی که با 1 لذت برده یا veteran قدیمی سری هست با V حال میکنه
مرسی از پاسخ همتون.
من با بتل وان به شدت حال میکنم! و از بتل 4 به شدت بدم میاد! وقتی یکم تریلر گیم پلی 5 رو دیدم حالم گرفته شده بود که این خود 1 هست با تم جدید! ولی با توضیحات شما مطمعن شدم که هسته ی گیم پلیم تغییر کرده و با چیزایی که گفتین به نظرم بهتر شده! اسنایپر ها خیلی توی مخ بودن گاهی توی 1! من ازالت بازی میکنم اکثرا میندازم دنبال ملت اصلا وای نمیستم یه جا.
بلک اپس 4 رو قسمت بتل رویال تست کردم واقعا واسم پوچ بود!
پس 5 همونیه که میخوام ایول:D

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,486
نام
Farhad
مرسی از پاسخ همتون.
من با بتل وان به شدت حال میکنم! و از بتل 4 به شدت بدم میاد! وقتی یکم تریلر گیم پلی 5 رو دیدم حالم گرفته شده بود که این خود 1 هست با تم جدید! ولی با توضیحات شما مطمعن شدم که هسته ی گیم پلیم تغییر کرده و با چیزایی که گفتین به نظرم بهتر شده! اسنایپر ها خیلی توی مخ بودن گاهی توی 1! من ازالت بازی میکنم اکثرا میندازم دنبال ملت اصلا وای نمیستم یه جا.
بلک اپس 4 رو قسمت بتل رویال تست کردم واقعا واسم پوچ بود!
پس 5 همونیه که میخوام ایول:D
اگه با وان حال کردی شک نکن با اینم حال میکنی مخصوصا با محتوایی که در اینده براش میاد و بتل رویال :x

• Like
Reactions: R.I.P

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
یه سوال فنی؟!!!
گیر دادن به تریلر لانچ ایا ربطی به کیفیت خود بازی داره؟ که دارید الان جبهه میگیرد؟:|:D
ایا کسی که بگه چقدر تریلر لانچ مزخرفه یعنی خود بازی هم مزخرفه و متاش 70میشه؟
قشنگ معلومه زخم خورده اید:)) حالا از چی از کی از کجا خدا میدونه:D

• Like
Reactions: malek911

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek
چندتا تا چیزو درست کنن میتونم باهاش کنار بیام.
یکی این حالت نشست روی زمین و شلیک کردن که خیلی خیلی ضایع هستش
دومی تشخیص دشمن هستش که تو نسخه بتا همه برامون افتاب پرست شده بودن
سومی گرافیک و صدای کیل گرفتن هستش که تو بتل 1 عالی شده بود
چهارمی جنازه های روی زمین که که دارن دراز نشست میرن که یکی بیاد زندشون کنه.فوق العاده مضخرف طراحی شده
پنجمی گرافیک دست و پا هستش که یه نسل عقبتر رفته بود
آخریش هم که به نظر من خیلی سخته درستش کنن فیزیک دویدن دوست و دشمن هستش

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
چندتا تا چیزو درست کنن میتونم باهاش کنار بیام.
یکی این حالت نشست روی زمین و شلیک کردن که خیلی خیلی ضایع هستش
دومی تشخیص دشمن هستش که تو نسخه بتا همه برامون افتاب پرست شده بودن
سومی گرافیک و صدای کیل گرفتن هستش که تو بتل 1 عالی شده بود
چهارمی جنازه های روی زمین که که دارن دراز نشست میرن که یکی بیاد زندشون کنه.فوق العاده مضخرف طراحی شده
پنجمی گرافیک دست و پا هستش که یه نسل عقبتر رفته بود
آخریش هم که به نظر من خیلی سخته درستش کنن فیزیک دویدن دوست و دشمن هستش

اینطوری که میگی کلا باید بازیو بزنن زمین از اول بسازن :D

بازی اصلا بازی بدی نیست که اینقدر جبهه گرفتن در برابرش!

• Like
Reactions: FARNOOD007 and ps34

the saw

کاربر سایت
Feb 26, 2012
298
نام
رمضون
یه سوال فنی؟!!!
گیر دادن به تریلر لانچ ایا ربطی به کیفیت خود بازی داره؟ که دارید الان جبهه میگیرد؟:|:D
ایا کسی که بگه چقدر تریلر لانچ مزخرفه یعنی خود بازی هم مزخرفه و متاش 70میشه؟
قشنگ معلومه زخم خورده اید:)) حالا از چی از کی از کجا خدا میدونه:D
درک نمیکنم
شما نظرتو گفتی محترمانه هم پاسخ گرفتی کسی تو این تاپیک وقت و حوصله بچه بازی نداره لطفا از اول برید دوباره بخونید متوجه شید

• Like
Reactions: FARNOOD007

FARNOOD007

کاربر سایت
Apr 16, 2012
718
درک نمیکنم
شما نظرتو گفتی محترمانه هم پاسخ گرفتی کسی تو این تاپیک وقت و حوصله بچه بازی نداره لطفا از اول برید دوباره بخونید متوجه شید
کلی ایده بود توی بتل 1 که نمیشد پیاده کرده، اومدن پایه رو با بتل 1 گذاشتن بعد پیاده کردن.
الکی دارن گیر میدن.
منم خودم بعد بتا کمی سرد شدم اما الان نظرات رو نگاه میکنم ،حرف های استریمر ها بازی خیلی بهتر شده و بازی قطعاً توی این سیکل 2 ساله تکمیلتر و بهتر خواهد شد بدون شک.
بعدشم مگه بتل 3 نبود ،اوایل اینقدر مشکل داشت آخرش شد یکی از بهترین های سری.
اینم همونطوره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر