Multi Platform Battlefield V

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
September 2018
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
https___forum.bazicenter.com_attachments_1613156725250-png.194973_.jpg

سازنده: EA DICE
ناشر: Electronic Arts
موتور گرافیکی: Frostbite
پلتفرم ها: PlayStation 4، Xbox One و رایانه های شخصی
تاریخ انتشار: 20 نوامبر 2018 (29 آبان 1397)
سبک: شوتر اول شخص
مودهای بازی: Grand Operations, Combined Arms, Conquest, Battle Royal و ...
همچنین چند بخش داستانی با داستان های کوتاه

پس از انتشار یک تیزر تریلر، در مراسم رسمی در نظر گرفته شده نسخه پنجم از سری بازی های Battlefield به طور رسمی معرفی شد. در مراسم Gamescom 2018 نیز تریلری از گیم پلی بازی به نمایش در آمد:

اطلاعات بازی:
1-این نسخه در جنگ جهانی دوم جریان خواهد داشت و به جای تمرکز داستان روی وقایع مشهور این جنگ بزرگ، DICE سعی می کند بر روی داستان های گوشه و کنار این مبارزه تمرکز کند تا این وقایع کمتر گفته شده را بهتر به نمایش بگذارد.
یکی از داستان های نمایش داده شده درباره زنی بود که سعی داشت خانواده خود را در جریان حوادث نجات دهد. (در بازی سربازان زن حضور خواهند داشت) .
2- این نسخه از بازی هیچ گونه Premium Pass نخواهد داشت و تمامی محتوای اضافه رایگان خواهند بود.
3- نسخه پنجم شامل یک مود کوآپ به نام Combined Arms می شود. در این مود شما در یک گروه 4 نفره قرار خواهید گرفت. بازی به شما ماموریت هایی می دهد که مجبور هستید برای انجام آن ها به طور مخفیفانه همراه با دوستان خود به خطوط دشمن حمله ور شوید. ماموریت های شما متنوع خواهند بود و بسته به میزان پاداشی که درخواست می کنید ماموریت های سخت تر و دشوار تری به شما و دوستانتان داده می شود.
4- مود بتل رویال برای طرفداران آن قرار داده شده اما مشخص نیست در هنگام عرضه در دسترس است یا به طور جداگانه منتشر می شود. یک مود دیگر به نام Grand Operations برای طرفداران در نظر گرفته شده است. این مود شامل نقشه های وسیع و سیستم "باقی ماندن تا نفر آخر" می شود. هر راند این مود 4 روز (زمان درون بازی) طول می کشد و شما منابع محدودی دارید و باید برای دریافت منابع تلاش کنید تا زنده بمانید!
این مود 64 بازیکن دارد. هر روز به شما ماموریت های جدیدی داده می شود.
5- بازی برای دارندگان نسخه Deluxe و مشترکان EA Access زودتر در دسترس قرار می گیرد.
6- بازیکنان با پیش خرید بازی می توانند به محتویات اضافه برای شخصی سازی شخصیت ها و دسترسی سریع به پنج اسلحه در هنگام عرضه دسترسی داشته باشند.
7- در زمان انتشار شما به آفریقا، فرانسه و هلند دسترسی خواهید داشت.
8- برای Healing نیاز است نزدیک بازیکن افتاده بروید و طی یک انیمیشن فرایند انجام می شود. بازیکن ضربه دیده و افتاده می تواند از شما درخواست کمک کند.
9- گان پلی بازی به طور کامل عوض شده است.
10- می توانید نارنجک های که پرتاب شده اند را برگردانید یا در هوا منفجر کنید.
11- برخلاف نسخه قبل، دیگر سربازان ویژه (مثل سربازی که با اسلحه خود آتش پرتاب میکرد و زره غیر قابل نفوذ داشت) در نسخه پنجم حضور نخواهند داشت.
12- بازی قابلیت ساخت و ساز دوباره ساختمان های تخریب شده را خواهد داشت. دیگر پس از چند دقیقه بازی با یک محیط خراب شده در طرف نخواهید بود و هر لحظه امکان بازسازی توسط دیگر بازیکنان وجود خواهد داشت.
13- شما در حین بازی حس حضور در یک جنگ واقعی را خواهید داشت. هر اتفاقی بر روی شما تاثیر گذار خواهد بود. انفجار ها باعث پرت شدن شما می شوند و موارد این چنینی در بازی مشاهده خواهد شد.
مثلا اگر یک نارجنک را به درون اتاقی پرتاب کنید ممکن است وسایل درون اتاق به همراه جنازه افراد به بیرون پرتاب شوند!
14- بر روی Squad ها تمرکز زیادی شده است. اگر بمیرید، می توانید عملکرد دیگر یارانتان را به صورت سوم شخص مشاهده کنید.
15- قابلیت شخصی سازی به طور وسیعی در این نسخه کار شده است. شما قادر خواهید بود شخصیت و وسایل خود را در جزئی ترین موارد هم شخصی سازی کنید.
16- در این نسخه همانند نسخه قبل 4 کلاس وجود دارد. هر کلاس حالت نقش محور دارد و در هر کلاس انتخاب نقش با شماست.
با تشکر از کاربر CriRo7 برای جمع آوری اطلاعات تکمیلی:
1- سلامتی شما به طور خودکار پر نمی شود و باید بانداژ ببندید. همچین نوار سلامتی به صورت طبقه طبقه قرار داده شده است و با هر بار بانداژ یک طبقه پر می شود.
2- مهمات را باید خودتان از روی زمین بردارید و خود به خود دریافت نمی شود.
3- ریوایو کردن یارانتان در هر اسکوادی امکان پذیر خواهد بود.
4- در هنگام پرش نیز می توان تیراندازی کرد.
5- از پشت دیوار می توان با توجه به قدرت اسلحه دشمنان را مورد هدف قرار داد.
6- می توان به صورت خوابیده یا پشت خیز تیراندازی کرد.
7- می توان وسایل تیراندازی به وسیله نقلیه اضافه کرد تا یار شما بتواند از آن استفاده کند.
8- محیط تاثیرپذیری فیزیکی دارد و به عنوان مثال علف ها له می شوند!
9- تخریب‌پذیری ساختمان ها بستگی به نوع و قدرت ضربه دارد و هر ضربه ای به یک شکل تخریب نمی کند!
10- برای اسکواد لیدر جایزه در نظر گرفته شده است. اگر آخرین نفر اسکواد باشید به شما اطلاع داده می شود.
11- برای ریوایو کردن باید محیط اطراف خود را هم در نظر بگیرید. در شلوغی نمی‌توان به راحتی ریوایو کرد و باید سعی کنید نارنجک دودزا پرتاب کنید تا راحت تر اینکار را انجام دهید یا اینکه دوست خود را بکشید و بعدا ریوایو کنید.
تصاویر:
3390406-bfv_revealscreenshot_01.jpg

3390396-bfv_revealscreenshot_02.jpg

3390398-bfv_revealscreenshot_05.jpg
3390399-bfv_revealscreenshot_06.jpg

3390400-bfv_revealscreenshot_07.jpg

3390401-bfv_revealscreenshot_08.jpg
3390402-bfv_revealscreenshot_09.jpg

3390403-bfv_revealscreenshot_10.jpg

3390404-bfv_revealscreenshot_11.jpg

3390405-bfv_revealscreenshot_12.jpg

3390397-bfv_revealscreenshot_04.jpg

FARNOOD007

کاربر سایت
Apr 16, 2012
718
من رو حساب بتل 3 و بتل یک گفتم روز اول میخرم بازیو ولی با تست بتا نظرم به روز آخرم نمیخرم عوض شد:| لول واقعا ناراحتم میبینم حال و روز بتل اینه! یه شوتر به درد بخور داریم اونم همینه! بقیه تاکتیکالن مثه رینبو که من آدم اینجور شوترا نیستم با اینکه خیلی با Ghost Recon: Future Soldier حال کردم که برا نسل قبله و حالم از وایلد لندز بهم خورد! کالم که هیچی همه میدونید چیه لول
همین الان با رفقا بودم چقدر به EA داشتن فحش میدادن.

• Like
Reactions: J. Constantine

CaeZer

کاربر سایت
Sep 20, 2014
283
دوست عزیزم بله دقیق گفتی ولی بنده دیدم منظورم من استفاده از ابزارها و اصطلاحات موجود در بازی هست
سلام

برای اینکار باید نسخه آفلاین بازی کنید . چون آفلاین مرحله به مرحله هست ، و هر مرحله یک امکان یا ممکنه توی مرحله اول چندتا امکان آموزش بده ، مثلا بنده بتلفیلد 4 یادمه وقتی گرفتم مستقیم رفتم آنلاین نووب که چه عرض کنم بدتر ، همش کشته میشدم و حتی نمیتونستم یک کیل شانسی داشته باشم ، تا اینکه رفتم و آفلاین رو تموم کردم ، تا تونستم یک چیزی توی آنلاین انجام بدم.

• Like
Reactions: tranceyou and kamyy

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,059
نام
AmiR
چقدر جو منفی بدی داره بازی کلا پشیمون شدم با خوندن نظرات از لیست خط خورد :D
با کامنت های ملت و جوّ بد بخوای از لیست خط بزنی همون بهتر که تو لیست نباشه:D
من فن بازی نیستم ، انتقادم به جوگیر شدن ملت هستش که با اندک اطلاعات یا حتی بدون اطلاعات چون طرف
فلان جا خونده که فلانی اونطوری گفته پس بازی بده!
حالا کاشف به عمل اومده همون فلانی هیچی سرش نمیشه!
یکی از بچه های فامیلیمون رو دیدم ازیناس که تازه کنسول گرفته و 50 تومن داده روی کنسولش هــکی براش 100 تا بزی ریختن کیلویی، سوال کرد شوتر خوب چی بگیرم چندتا گفتم بهش ، گفتم V هم آخر مهر میاد، گفت به درد نمیخوره!
گفتم کی گفته؟ گفت همه میگن:-w=))

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
با کامنت های ملت و جوّ بد بخوای از لیست خط بزنی همون بهتر که تو لیست نباشه:D
من فن بازی نیستم ، انتقادم به جوگیر شدن ملت هستش که با اندک اطلاعات یا حتی بدون اطلاعات چون طرف
فلان جا خونده که فلانی اونطوری گفته پس بازی بده!
حالا کاشف به عمل اومده همون فلانی هیچی سرش نمیشه!
یکی از بچه های فامیلیمون رو دیدم ازیناس که تازه کنسول گرفته و 50 تومن داده روی کنسولش هــکی براش 100 تا بزی ریختن کیلویی، سوال کرد شوتر خوب چی بگیرم چندتا گفتم بهش ، گفتم V هم آخر مهر میاد، گفت به درد نمیخوره!
گفتم کی گفته؟ گفت همه میگن:-w=))
اتفاقا هیچی از بتلفیلد سرم نمیشه رک و رو راست بعد وقتی این اساتیدی که اینجا همه با سابقه ان تو بتلفیلد انقدر دقیق میگن من کی باشم که بخوام خوشم بیاد:D:D

• Like

meysam1980

کاربر سایت
Jun 4, 2011
204
من جایی که با تانک از روی ماشین کنار خیابون رد شدم وتانک چپ کرد خیلی بهم بر خورد بنظرم بازی خیلی کار داره اقلا میزاشتن شش ماه دیگه میدادن بیرون با ریلیز red dead هم فاصله میگرفتن مثل اینکه سازنده قصد خودکشی داشته

• Like

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
من جایی که با تانک از روی ماشین کنار خیابون رد شدم وتانک چپ کرد خیلی بهم بر خورد بنظرم بازی خیلی کار داره اقلا میزاشتن شش ماه دیگه میدادن بیرون با ریلیز red dead هم فاصله میگرفتن مثل اینکه سازنده قصد خودکشی داشته
باگه پیش میاد
من توی BF3 هم واسم پیش اومده طرف با جیپش زد کنار تانکم یهویی تانک به اون عظمت چپ کرد،اون تازه بازی کامل و پچ شده بود اون باگ توش پیش اومد بعد شما از یه بتا چه انتظاری داری؟
البته با اینکه بازی رو باید در زمان دیگه ای و با تاخیر بیشتری ریلیز کنن موافقم ولی نمیدونم اینا چه لجی دارن که حتما BF رو حتی شده به قیمت ضربه خوردن به اعتبارشون هم که شده توی آبان ماه منتشر کنن

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,059
نام
AmiR
نه درستش اینه که پابلیشر قصد کشتن یه IP و سازندشو استودیوش رو داشته!
اتفاقا هیچی از بتلفیلد سرم نمیشه رک و رو راست بعد وقتی این اساتیدی که اینجا همه با سابقه ان تو بتلفیلد انقدر دقیق میگن من کی باشم که بخوام خوشم بیاد:D:D
من اون پستم جنبه فان داشت دوس ندارم جدی بگیریش دلخور شی، حرف دلم رو خواستم بزنم.

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
بینندگان محترم تصاویری که همینک مشاهده میفرمایید مربوط به عنوان MOH:Airborne سال 2007 نیست، مال همین 2018 خودمونه..

شب و روزگار خوش...
بابا اون 2 ماهی که به ریلیز مونده رو قرار نیست برن استریپ کلاب خوش گذرونی کنن که. دارید بتا بازی می کنید، بتا!
یعنی گیمر جماعت اگه الکی از همه چی عصبانی نشه می میره. جای فحش دادن برید Survey ـه Dice رو پر کنید و فیدبک درست بهشون بدید تا فیکس کنن مشکلات رو.

آخرین ویرایش:

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
642
بابا اون 2 ماهی که به ریلیز مونده رو قرار نیست برن استریپ کلاب خوش گذرونی کنن که. دارید بتا بازی می کنید، بتا!
یعنی گیمر جماعت اگه الکی از همه چی عصبانی نشه می میره. جای فحش دادن برید Survey ـه Dice رو پر کنید و فیدبک درست بهشون بدید تا فیکس کنن مشکلات رو.
ناز نفست. گل گفتی.

gladiator12

کاربر سایت
Mar 20, 2014
415
من از صبح نشستم پاش کلا بازی به دلم نشست و من واقعا نسبت به بتل 1 حس بهتری از بازی گرفتم...اگه از ایرادات فنی بازی فاکتور بگیریم به نظرم بازی میتونه موفق بشه... افت فریم تو سرورای 64 نفره و نقاط شلوغ یه طوریه که اصلا دیگه ادم هیچی نمیبینه..در کل من ب بازی کردیت میدم:Dچون بتاست

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,445

باشه.. میرم فیدبک میدم خبر دارید گرافیکتون خیلی داغونه؟! بی زحمت درستش کنید تا یک ماه و نیم دیگه. ممنون. بای:*

آخرین ویرایش:

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
امروز وقت کردم بشینم پای بتا
واقعا عالی بود
از بتل 1 خیلی بیشتر به دلم نشست
گیمپلی یه سری تغییرات داشته که بازیو خیلی جذاب تر کرده
مثلا وقتی به کسی تیر میزنید و 70 دمیج بهش وارد میکنید میدونید که با مخفی شدن پشت کاور سلامتش بر نمیگرده پس راحت میتونید بکشیدش
تیر اندازی با اسلحه هاش هم خیلی لذت بخش بود
نسبت به بتل 1 راحت تر شده کلا
سرورا هم وضعیت خوبی دارن و موقع بازی اصلا کارم به لگ نمیکشه
یه چیز خیلی خوبیه

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,516
نام
حسین
اینو بدونید مثل تموم بتل های قبلی یه روز این بازی تموم ایراداتش بر طرف میشه و کامل میشه ولی با این وضعیت دلار شما دیگه راه توبه و برگشت و خرید این بازی رو ندارید ، وای که چه روز شومیست برای کافرین:Dپس ایمان بیاورید:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر