Multi Platform Battlefield V

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
September 2018
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
https___forum.bazicenter.com_attachments_1613156725250-png.194973_.jpg

سازنده: EA DICE
ناشر: Electronic Arts
موتور گرافیکی: Frostbite
پلتفرم ها: PlayStation 4، Xbox One و رایانه های شخصی
تاریخ انتشار: 20 نوامبر 2018 (29 آبان 1397)
سبک: شوتر اول شخص
مودهای بازی: Grand Operations, Combined Arms, Conquest, Battle Royal و ...
همچنین چند بخش داستانی با داستان های کوتاه

پس از انتشار یک تیزر تریلر، در مراسم رسمی در نظر گرفته شده نسخه پنجم از سری بازی های Battlefield به طور رسمی معرفی شد. در مراسم Gamescom 2018 نیز تریلری از گیم پلی بازی به نمایش در آمد:

اطلاعات بازی:
1-این نسخه در جنگ جهانی دوم جریان خواهد داشت و به جای تمرکز داستان روی وقایع مشهور این جنگ بزرگ، DICE سعی می کند بر روی داستان های گوشه و کنار این مبارزه تمرکز کند تا این وقایع کمتر گفته شده را بهتر به نمایش بگذارد.
یکی از داستان های نمایش داده شده درباره زنی بود که سعی داشت خانواده خود را در جریان حوادث نجات دهد. (در بازی سربازان زن حضور خواهند داشت) .
2- این نسخه از بازی هیچ گونه Premium Pass نخواهد داشت و تمامی محتوای اضافه رایگان خواهند بود.
3- نسخه پنجم شامل یک مود کوآپ به نام Combined Arms می شود. در این مود شما در یک گروه 4 نفره قرار خواهید گرفت. بازی به شما ماموریت هایی می دهد که مجبور هستید برای انجام آن ها به طور مخفیفانه همراه با دوستان خود به خطوط دشمن حمله ور شوید. ماموریت های شما متنوع خواهند بود و بسته به میزان پاداشی که درخواست می کنید ماموریت های سخت تر و دشوار تری به شما و دوستانتان داده می شود.
4- مود بتل رویال برای طرفداران آن قرار داده شده اما مشخص نیست در هنگام عرضه در دسترس است یا به طور جداگانه منتشر می شود. یک مود دیگر به نام Grand Operations برای طرفداران در نظر گرفته شده است. این مود شامل نقشه های وسیع و سیستم "باقی ماندن تا نفر آخر" می شود. هر راند این مود 4 روز (زمان درون بازی) طول می کشد و شما منابع محدودی دارید و باید برای دریافت منابع تلاش کنید تا زنده بمانید!
این مود 64 بازیکن دارد. هر روز به شما ماموریت های جدیدی داده می شود.
5- بازی برای دارندگان نسخه Deluxe و مشترکان EA Access زودتر در دسترس قرار می گیرد.
6- بازیکنان با پیش خرید بازی می توانند به محتویات اضافه برای شخصی سازی شخصیت ها و دسترسی سریع به پنج اسلحه در هنگام عرضه دسترسی داشته باشند.
7- در زمان انتشار شما به آفریقا، فرانسه و هلند دسترسی خواهید داشت.
8- برای Healing نیاز است نزدیک بازیکن افتاده بروید و طی یک انیمیشن فرایند انجام می شود. بازیکن ضربه دیده و افتاده می تواند از شما درخواست کمک کند.
9- گان پلی بازی به طور کامل عوض شده است.
10- می توانید نارنجک های که پرتاب شده اند را برگردانید یا در هوا منفجر کنید.
11- برخلاف نسخه قبل، دیگر سربازان ویژه (مثل سربازی که با اسلحه خود آتش پرتاب میکرد و زره غیر قابل نفوذ داشت) در نسخه پنجم حضور نخواهند داشت.
12- بازی قابلیت ساخت و ساز دوباره ساختمان های تخریب شده را خواهد داشت. دیگر پس از چند دقیقه بازی با یک محیط خراب شده در طرف نخواهید بود و هر لحظه امکان بازسازی توسط دیگر بازیکنان وجود خواهد داشت.
13- شما در حین بازی حس حضور در یک جنگ واقعی را خواهید داشت. هر اتفاقی بر روی شما تاثیر گذار خواهد بود. انفجار ها باعث پرت شدن شما می شوند و موارد این چنینی در بازی مشاهده خواهد شد.
مثلا اگر یک نارجنک را به درون اتاقی پرتاب کنید ممکن است وسایل درون اتاق به همراه جنازه افراد به بیرون پرتاب شوند!
14- بر روی Squad ها تمرکز زیادی شده است. اگر بمیرید، می توانید عملکرد دیگر یارانتان را به صورت سوم شخص مشاهده کنید.
15- قابلیت شخصی سازی به طور وسیعی در این نسخه کار شده است. شما قادر خواهید بود شخصیت و وسایل خود را در جزئی ترین موارد هم شخصی سازی کنید.
16- در این نسخه همانند نسخه قبل 4 کلاس وجود دارد. هر کلاس حالت نقش محور دارد و در هر کلاس انتخاب نقش با شماست.
با تشکر از کاربر CriRo7 برای جمع آوری اطلاعات تکمیلی:
1- سلامتی شما به طور خودکار پر نمی شود و باید بانداژ ببندید. همچین نوار سلامتی به صورت طبقه طبقه قرار داده شده است و با هر بار بانداژ یک طبقه پر می شود.
2- مهمات را باید خودتان از روی زمین بردارید و خود به خود دریافت نمی شود.
3- ریوایو کردن یارانتان در هر اسکوادی امکان پذیر خواهد بود.
4- در هنگام پرش نیز می توان تیراندازی کرد.
5- از پشت دیوار می توان با توجه به قدرت اسلحه دشمنان را مورد هدف قرار داد.
6- می توان به صورت خوابیده یا پشت خیز تیراندازی کرد.
7- می توان وسایل تیراندازی به وسیله نقلیه اضافه کرد تا یار شما بتواند از آن استفاده کند.
8- محیط تاثیرپذیری فیزیکی دارد و به عنوان مثال علف ها له می شوند!
9- تخریب‌پذیری ساختمان ها بستگی به نوع و قدرت ضربه دارد و هر ضربه ای به یک شکل تخریب نمی کند!
10- برای اسکواد لیدر جایزه در نظر گرفته شده است. اگر آخرین نفر اسکواد باشید به شما اطلاع داده می شود.
11- برای ریوایو کردن باید محیط اطراف خود را هم در نظر بگیرید. در شلوغی نمی‌توان به راحتی ریوایو کرد و باید سعی کنید نارنجک دودزا پرتاب کنید تا راحت تر اینکار را انجام دهید یا اینکه دوست خود را بکشید و بعدا ریوایو کنید.
تصاویر:
3390406-bfv_revealscreenshot_01.jpg

3390396-bfv_revealscreenshot_02.jpg

3390398-bfv_revealscreenshot_05.jpg
3390399-bfv_revealscreenshot_06.jpg

3390400-bfv_revealscreenshot_07.jpg

3390401-bfv_revealscreenshot_08.jpg
3390402-bfv_revealscreenshot_09.jpg

3390403-bfv_revealscreenshot_10.jpg

3390404-bfv_revealscreenshot_11.jpg

3390405-bfv_revealscreenshot_12.jpg

3390397-bfv_revealscreenshot_04.jpg

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,445
این بازی هم متاسفانه یا خوشبختانه اگر بخوام واقع بینانه ببینم سرنوشت بتلفرانت 2 رو خواهد داشت.

بله خب اینم شانس گند منه..
بیشتر از 10 سال آزگار روزارو شمردم که نوبت به یه بتلفیلد WWII (که مورد علاقه ترین چیز زندگیم هست) برسه و غرق لذت اوریجینال بشم..
حتی COD WWII رو تهیه نکردم که اشتها و ولعم زیاد باشه برای V !
حالا وضعیت شده این..

یکی میگه آرکید شده بازی..
یکی میگه EA صرفا یچیزی سرهم کرده که بره سراغ نسل بعد زودتر..
شما هم که میگی بتلفرانت2 میشه (که خب فحشه عملا)..

تجربه خودمم از بتا چیزی جز اینها نیست البته، اما هضم و قبولش سخته برام..
یعنی وایسم تا 10 سال دیگه مثلا؟
یا همچنان خودمو گول بزنم که تا دوماه دیگه ازین رو به اون رو میشه بازی؟

FARNOOD007

کاربر سایت
Apr 16, 2012
718
بیشتر از 10 سال آزگار روزارو شمردم که نوبت به یه بتلفیلد WWII (که مورد علاقه ترین چیز زندگیم هست) برسه و غرق لذت اوریجینال بشم..
حالا وضعیت شده این..

این بازی خیلی شبیه به بتل 4 هستش .
12 ماه دقیقاً 12 ماه طول کشید تا بازی کامل درست بشه.
از نظر گیم پلی اصلا شبیه COD نیست و اصلا شبیه battlefront نیست.
گیم پلی بازی فکر میخواد که خیلی ها بتل 1 رو بدون فکر بازی میکردن، راش میدادن میرفتن جلو.
الان باید با اسکواد و تیم همکاری کنی و گرنه بازی رسماً غیر قابل تحمله.
چرایی گفتن شبیه بتلفرانت هم از اینجا میاد که سیستم منو و خرید تجهیزات لعنتی دقیقا مثل اونه.
این EA لعنتی انگار یاد نمیگیره.
بازی کار داره تا تکمیل شدن .
ولی تکمیل شدنش اصولا انجام نمیگیره بخاطر EA بی همه چیز.

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,445
این بازی خیلی شبیه به بتل 4 هستش .
12 ماه دقیقاً 12 ماه طول کشید تا بازی کامل درست بشه.
از نظر گیم پلی اصلا شبیه COD نیست و اصلا شبیه battlefront نیست.
گیم پلی بازی فکر میخواد که خیلی ها بتل 1 رو بدون فکر بازی میکردن، راش میدادن میرفتن جلو.
الان باید با اسکواد و تیم همکاری کنی و گرنه بازی رسماً غیر قابل تحمله.
چرایی گفتن شبیه بتلفرانت هم از اینجا میاد که سیستم منو و خرید تجهیزات لعنتی دقیقا مثل اونه.
این EA لعنتی انگار یاد نمیگیره.
بازی کار داره تا تکمیل شدن .
ولی تکمیل شدنش اصولا انجام نمیگیره بخاطر EA بی همه چیز.

حقیقتا بعد از 600، 700 ساعت بتل4، شباهت زیادی نمیبینیم..
اون بازی هویت داشت. زمان لانچ ایرادات ریز و درشت زیادی داشت اما همون زمان هم چندین لول وضعیتش از V بهتر بود.
آره. بردن بازی بسمت اجبار برای کار گروهی بنظر من بزرگترین نقطه قوت V است. (اگر نگم تنها نقطه قوت!)
و بله. همون جمله آخر مدام داره تو ذهن من رژه میره. بخصوص حالا که پریمیوم پسی هم در کار نیست و EAای که رسوای عالمه...

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
حالا وضعیت شده این..

منم دقیقا مثل شما هستم و مدت ها منتظر چنین روزی بودم.
ولی متاسفانه مدیوم گیم هم یک رسانه است و امروزه مثل باقی رسانه ها سعی در لوس کردن و محو واقعیات جنگ جهانی دوم داره.خیلی وقته که یا بازی ای با محتوا جنگ جهانی ساخته نمیشه یا اگر هم بشه سانسور های شدید مثل حذف سواستیکا و یا لوس کردن موضوع با اضافه کردن المان های بی معنی مثل زنان،دست رباتیک و محیط شاد و ... دارن.
و میبینیم هم که موفق نبودن چون همیشه با مخالفت های جدی مردم رو به رو شدن.
جدا از مبحث جهان بینی دایس از جنگ جهانی دوم که ساده لوحانه است خود بازی هم از نظر گیم پلی و المان های گیمینگ در سطح خوبی قرار نداره و مشکل اصلی این هستش که دایس به زور EA یا هر چیز دیگه ای سعی داره مخاطب جدید جذب کنه که نه تنها موفق نبوده مخاطب های قدیمی رو هم داره از دست میده چون یه آش بدرد نخور پخته که نه مخاطب جدید کسب میکنه نه مخاطب قدیمی رو راضی میکنه.
بتلفید 5 و 1 رو حداقل من بتلفیلد نمی دونم.

tranceyou

کاربر سایت
Nov 11, 2010
210
با سلام
از دوستان و با تجربه های این بازی درخواستی داشتم و اون اینه که من از کجا میتونم یه اموزشی از این بازی رو پیدا کنم
و اطلاعاتی در مورد استفاده از امکانتش بدست بیارم ، در حال حاضر نسخه بتا رو نصب و دارم بازی میکنم اما چون من
بازی 1 رو بازی نکردم به صورت انلاین.
سپاس

• Like
Reactions: kamyy

MHD.ir

کاربر سایت
Feb 11, 2017
654
نام
محمد
با سلام
از دوستان و با تجربه های این بازی درخواستی داشتم و اون اینه که من از کجا میتونم یه اموزشی از این بازی رو پیدا کنم
و اطلاعاتی در مورد استفاده از امکانتش بدست بیارم ، در حال حاضر نسخه بتا رو نصب و دارم بازی میکنم اما چون من
بازی 1 رو بازی نکردم به صورت انلاین.
سپاس
برید گیم پلی افراد حرفه ای رو تو یوتیوب اپارت تویچ ببنید همه چی دستتون میاد

• Like
Reactions: kamyy

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,486
نام
Farhad
بتلفید 5 و 1 رو حداقل من بتلفیلد نمی دونم.
بتل جدید کار ندارم ولی یکش شاهکار بود بنظرم بعد بتل ۳ بتل ۱ بهترین بود با اینکه شخصی سازیش کم بود یا بهتر بگم اصلا نداشت.حالا زود قضاوت نکین دیدین یهو v ترکوند :-??جدا از مسائل باگ چیز بدی ازش ندیدم.بازم میگم بزارین نسخه نهایی ببینیم چی میشه من خودم نمیدونم چرا احساس میکنم موفق میشه:Dالبته اگه این باگا لعنتیو درست کنن.:-wعادت کردن به تغییرات واقعا سخته سر بتل ۴اصلا نمیتونستم از بتل ۳ دست بکشم ولی اخر بعد ابدیتا با ۴رش زندگی کردم برای بتل ۱ هم همیطور بود خواستم بعد یک هفته بفروشمش بس که تغییر کرده بود ولی در اخر بازم مثل بتل۴ دوسال باش زندگی کردم:x

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
بی معنی مثل زنان،دست رباتیک و محیط شاد و ... دارن.
بقیه حرفاتونو کار ندارم ولی شما وقت کردی چند دست انلاین بزن بتارو بعیده اصلا توجه کنی به حضور زنا .. جز اینکه خیلی زوم کنی روشون
اصلا نمیشه فهمید زنی هست تو بازی

• Like
Reactions: porfesor

FARNOOD007

کاربر سایت
Apr 16, 2012
718
من واقعاً میتونم بعد از حدود 30+ ساعت بگم که بازی هسته گیم پلی خوبی داره.
حذف اسپات سه بعدی از کار های خوب بود.
سیستم ATTRITION (کمبود مهمات و سلامتی) جای بالانس کردن داره شدیدا .
گرافیک روی کنسول فاجعست. (معلومه درست کار نکردن روی نسخه کنسول )
وسایل نقلیه تانک بد نیست اما وای به حالت سوار هواپیما بشی، افتضاحه، من نمیگم مثل بتل 1 بهشت هواپیما سوار ها باشه ولی اینقدر هم افتضاح نباشه.
انگار داری به جای هواپیما پیستونی یه کشتی n تنی رو میرونی.
و این هم بگم دلتون روی برای لانچ بازی صابون نزنید و حتی نه برای بعد از لانچ.
بازی اگر کم بفروشه EA بازی رو فی امان الله ول میکنه هر چند اگر دایس نخواد.
و این رو اطمینان دارم تمام مشکل پیش اومده از کم کاری DICE نیست همش مشکل از EA هستش.
استودیویی که بتل بد کمپانی و 3 و1 (یک هر چند برای من جذاب نبود اما واقعاً غیر از اسلحه کم در زمان لانچ حرف نداشت)، امکان نداشته که بخواد فرنچایز رو خراب کنه ولی خب EA دستور میده میخوام بازی بتل رویال داشته باشه، بازی فلان قشر هم جذب کنه.
دایس چاره ای جز اینکه بگه بله قربان نداره.
من نظرم اینه کم کم باید با بتل هم مثل مدال خداحافظی کنیم.
روز های خوب داشتیم ولی EA ....
پ.ن: بازی تغییرات مثبت بزرگی از نظر گیم پلی داشته ولی در سایه اینهمه مشکل و مزخرف و پول پرستی EA و خود کمپانی EA گم میشه.
چون بازی راه 2 ساله داره و EA در 3 سال اخیر اصلا اینکاره نبوده.
الانم سیزن پس حذف شده هیچی دیگه.

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,059
نام
AmiR
من هم مثل خیلی های دیگه به بازی امید داشتم (قبلا) و الان هم دارم ،
ولی نگران بازی شدم،
چون دیگه بحث انتقاد از بازی از حالت موج سواری گذشته،
یه سری انتقاد ها واقعا وارده،
حرص و ولع EA واقعا داره گند میزنه به اندک روزنه های امید این بازی،
به نظرتون همین بتا رو فرض کنید با برطرف شدن باگ ها ، مشکلتون باهاش حل میشه یا همون
کالافیزه شدن رو قراره تکرار کنید؟!

پیشنهاد میدم یه نظر سنجی بذارید با این مضمون که چقدر به آینده ی این بازی امیدوار هستید؟

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
بقیه حرفاتونو کار ندارم ولی شما وقت کردی چند دست انلاین بزن بتارو بعیده اصلا توجه کنی به حضور زنا .. جز اینکه خیلی زوم کنی روشون
اصلا نمیشه فهمید زنی هست تو بازی
بتا رو بازی کردم
به هر حال دلیل نمیشه که وقتی از نظر تاریخی چنین چیزی نبوده تو بازی به هر نحوی گنجونده بشه.
وقتی بر اساس یک رویداد واقعی چیزی ساخته میشه و ادعا میشه که تحقیقات صورت گرفته برای ساخت نمیشه با برداشت آزاد بازی رو بسازی و هر چی دلت خواست اضافه کنی بعد در جواب اعتراض ها بگی هر کی مشکل داره نخره.
بتلفیلد یک بازی با سبک واقع گرایانه است نه فانتزی.

FARNOOD007

کاربر سایت
Apr 16, 2012
718
بتا رو بازی کردم
به هر حال دلیل نمیشه که وقتی از نظر تاریخی چنین چیزی نبوده تو بازی به هر نحوی گنجونده بشه.
وقتی بر اساس یک رویداد واقعی چیزی ساخته میشه و ادعا میشه که تحقیقات صورت گرفته برای ساخت نمیشه با برداشت آزاد بازی رو بسازی و هر چی دلت خواست اضافه کنی بعد در جواب اعتراض ها بگی هر کی مشکل داره نخره.
بتلفیلد یک بازی با سبک واقع گرایانه است نه فانتزی.
یکی از مشکلات بازی دقیقا همینه.
قرار نیست من گند بزنم به بازی بخاطر چهار تا SJW مزخرف.
ضربه اول بازی این بود.
بعدش اون حرف Don't like it don't buy it .
بعدش حتی سعی نکردن damage control بکنن.
مارکتینگ مزخرف بعد مزخرف.
انگار EA از قصد بازی رو میخواسته بکوبه .
بعدشم که بتا با این همه مشکل و نواقص.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر