Multi Platform Battlefield V

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
September 2018
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
https___forum.bazicenter.com_attachments_1613156725250-png.194973_.jpg

سازنده: EA DICE
ناشر: Electronic Arts
موتور گرافیکی: Frostbite
پلتفرم ها: PlayStation 4، Xbox One و رایانه های شخصی
تاریخ انتشار: 20 نوامبر 2018 (29 آبان 1397)
سبک: شوتر اول شخص
مودهای بازی: Grand Operations, Combined Arms, Conquest, Battle Royal و ...
همچنین چند بخش داستانی با داستان های کوتاه

پس از انتشار یک تیزر تریلر، در مراسم رسمی در نظر گرفته شده نسخه پنجم از سری بازی های Battlefield به طور رسمی معرفی شد. در مراسم Gamescom 2018 نیز تریلری از گیم پلی بازی به نمایش در آمد:

اطلاعات بازی:
1-این نسخه در جنگ جهانی دوم جریان خواهد داشت و به جای تمرکز داستان روی وقایع مشهور این جنگ بزرگ، DICE سعی می کند بر روی داستان های گوشه و کنار این مبارزه تمرکز کند تا این وقایع کمتر گفته شده را بهتر به نمایش بگذارد.
یکی از داستان های نمایش داده شده درباره زنی بود که سعی داشت خانواده خود را در جریان حوادث نجات دهد. (در بازی سربازان زن حضور خواهند داشت) .
2- این نسخه از بازی هیچ گونه Premium Pass نخواهد داشت و تمامی محتوای اضافه رایگان خواهند بود.
3- نسخه پنجم شامل یک مود کوآپ به نام Combined Arms می شود. در این مود شما در یک گروه 4 نفره قرار خواهید گرفت. بازی به شما ماموریت هایی می دهد که مجبور هستید برای انجام آن ها به طور مخفیفانه همراه با دوستان خود به خطوط دشمن حمله ور شوید. ماموریت های شما متنوع خواهند بود و بسته به میزان پاداشی که درخواست می کنید ماموریت های سخت تر و دشوار تری به شما و دوستانتان داده می شود.
4- مود بتل رویال برای طرفداران آن قرار داده شده اما مشخص نیست در هنگام عرضه در دسترس است یا به طور جداگانه منتشر می شود. یک مود دیگر به نام Grand Operations برای طرفداران در نظر گرفته شده است. این مود شامل نقشه های وسیع و سیستم "باقی ماندن تا نفر آخر" می شود. هر راند این مود 4 روز (زمان درون بازی) طول می کشد و شما منابع محدودی دارید و باید برای دریافت منابع تلاش کنید تا زنده بمانید!
این مود 64 بازیکن دارد. هر روز به شما ماموریت های جدیدی داده می شود.
5- بازی برای دارندگان نسخه Deluxe و مشترکان EA Access زودتر در دسترس قرار می گیرد.
6- بازیکنان با پیش خرید بازی می توانند به محتویات اضافه برای شخصی سازی شخصیت ها و دسترسی سریع به پنج اسلحه در هنگام عرضه دسترسی داشته باشند.
7- در زمان انتشار شما به آفریقا، فرانسه و هلند دسترسی خواهید داشت.
8- برای Healing نیاز است نزدیک بازیکن افتاده بروید و طی یک انیمیشن فرایند انجام می شود. بازیکن ضربه دیده و افتاده می تواند از شما درخواست کمک کند.
9- گان پلی بازی به طور کامل عوض شده است.
10- می توانید نارنجک های که پرتاب شده اند را برگردانید یا در هوا منفجر کنید.
11- برخلاف نسخه قبل، دیگر سربازان ویژه (مثل سربازی که با اسلحه خود آتش پرتاب میکرد و زره غیر قابل نفوذ داشت) در نسخه پنجم حضور نخواهند داشت.
12- بازی قابلیت ساخت و ساز دوباره ساختمان های تخریب شده را خواهد داشت. دیگر پس از چند دقیقه بازی با یک محیط خراب شده در طرف نخواهید بود و هر لحظه امکان بازسازی توسط دیگر بازیکنان وجود خواهد داشت.
13- شما در حین بازی حس حضور در یک جنگ واقعی را خواهید داشت. هر اتفاقی بر روی شما تاثیر گذار خواهد بود. انفجار ها باعث پرت شدن شما می شوند و موارد این چنینی در بازی مشاهده خواهد شد.
مثلا اگر یک نارجنک را به درون اتاقی پرتاب کنید ممکن است وسایل درون اتاق به همراه جنازه افراد به بیرون پرتاب شوند!
14- بر روی Squad ها تمرکز زیادی شده است. اگر بمیرید، می توانید عملکرد دیگر یارانتان را به صورت سوم شخص مشاهده کنید.
15- قابلیت شخصی سازی به طور وسیعی در این نسخه کار شده است. شما قادر خواهید بود شخصیت و وسایل خود را در جزئی ترین موارد هم شخصی سازی کنید.
16- در این نسخه همانند نسخه قبل 4 کلاس وجود دارد. هر کلاس حالت نقش محور دارد و در هر کلاس انتخاب نقش با شماست.
با تشکر از کاربر CriRo7 برای جمع آوری اطلاعات تکمیلی:
1- سلامتی شما به طور خودکار پر نمی شود و باید بانداژ ببندید. همچین نوار سلامتی به صورت طبقه طبقه قرار داده شده است و با هر بار بانداژ یک طبقه پر می شود.
2- مهمات را باید خودتان از روی زمین بردارید و خود به خود دریافت نمی شود.
3- ریوایو کردن یارانتان در هر اسکوادی امکان پذیر خواهد بود.
4- در هنگام پرش نیز می توان تیراندازی کرد.
5- از پشت دیوار می توان با توجه به قدرت اسلحه دشمنان را مورد هدف قرار داد.
6- می توان به صورت خوابیده یا پشت خیز تیراندازی کرد.
7- می توان وسایل تیراندازی به وسیله نقلیه اضافه کرد تا یار شما بتواند از آن استفاده کند.
8- محیط تاثیرپذیری فیزیکی دارد و به عنوان مثال علف ها له می شوند!
9- تخریب‌پذیری ساختمان ها بستگی به نوع و قدرت ضربه دارد و هر ضربه ای به یک شکل تخریب نمی کند!
10- برای اسکواد لیدر جایزه در نظر گرفته شده است. اگر آخرین نفر اسکواد باشید به شما اطلاع داده می شود.
11- برای ریوایو کردن باید محیط اطراف خود را هم در نظر بگیرید. در شلوغی نمی‌توان به راحتی ریوایو کرد و باید سعی کنید نارنجک دودزا پرتاب کنید تا راحت تر اینکار را انجام دهید یا اینکه دوست خود را بکشید و بعدا ریوایو کنید.
تصاویر:
3390406-bfv_revealscreenshot_01.jpg

3390396-bfv_revealscreenshot_02.jpg

3390398-bfv_revealscreenshot_05.jpg
3390399-bfv_revealscreenshot_06.jpg

3390400-bfv_revealscreenshot_07.jpg

3390401-bfv_revealscreenshot_08.jpg
3390402-bfv_revealscreenshot_09.jpg

3390403-bfv_revealscreenshot_10.jpg

3390404-bfv_revealscreenshot_11.jpg

3390405-bfv_revealscreenshot_12.jpg

3390397-bfv_revealscreenshot_04.jpg

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
حالا زیاد تعریف نکردن از بازی تو این صفحه ولی برای من که لذت بخش بود تو 6 7 ساعتی که زدم .. باگیم ندیدم واقعا :D جرفای دیشبو میخوندم انتظار یه چیز خیلی بدو داشتم که اینجوری نبود
تنها چیزی که میشه ایراد گرفت به نظرم همون ساکت بودن بازیه .. یه ذره بیشتر کنن صداهارو حس بهتری میده بازی
ولی در کل واسه خود من به شخصه عالی بود تا اینجا

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
این قسمتی که موقع مردن باید r2 یا l2 بزنی خیلی رو اعصابه.هم فیزیکش داغونه هم اعصاب خوردکنه.گرافیک دست و پا هم فاجعه هستش.این جنازه ها هم مدام وول میخورن آدم فکر میکنه زندن تیر میزنی میبینی جنازه بودش,جاتم راحت لو میره
بعضي جنازه ها هم بحالت ركوع هستن :))

• Like
Reactions: WCW and Alireza717

Alireza717

کاربر سایت
Aug 12, 2016
1,518
یه باگ وحشتناکی که برای من پیش اومده اینه که نمیتونم اسنایپر و M1 بردارم :| موقع اسپاون شدن ارور میده :D
جنازه ها واقعا بدن
بعضیاشون به صورت نود درجه معلق رو هوا میمونن =))
بعضیا هم که منتظر ریوایو شدنن هنوز تکون میخورن که انگار زنده ان که نیستن :| کلا این سیستم جدید ریوایو کاملا غیر منطقیه :D هنوز زندست ولی نمیتونی بکشیش :D حداقل مثل انچارتد Down و KO میزاشتن منطقی تر بود
ساپورت هم گزینه خوبی شده برای کمپ کردن توی ابجکت کمپ کنی راحت میشه کیل گرفت
جای یه مپ بزرگ مثل Sinai desert هم توی بتا خالیه که ببینیم بازی توی مپ بزرگ چجوری میشه

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
راستي اون اسلحه كه توي بتلهاي قبلي توي كلاس support بود خشاب زيادي داره ريلود تايمشم خيلي طولانيه اون توي كدوم كلاسه؟اعتياد وحشتناكي به اون اسلحه دارم

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
بعضي جنازه ها هم بحالت ركوع هستن :))
بعضی جنازه ها که رو‌ هوا دارن میچرخن انگار روحشون داره از بدن خارج‌ میشه:D
مهمترین قضیه ی بازی
کار تیمی هستش،
به هیچ عنوان تنهایی فایده نداره،
بشدت موافقم
این قسمتی که موقع مردن باید r2 یا l2 بزنی خیلی رو اعصابه
چپ و‌ راست مدیک از بغلت رد میشه کمکت نمیکنه بیشتر رو مخم‌ میره :|
نظرات منفی که میخونم واقعا خندداره دقیقا همینا برای بتل ۴ بتل ۱ حتی ۳میگفتن یادش بخیر دقیقا یعنی همین جملات بود
اولشه آخرشم یه سال همه بازی میکنیم بازی fps بهتری تو‌ بازار نیست مجبوریم:D
خدایی کار ایرانیا قابل تحسینه .. این خارجیا اکثرا دارن بازی میکنن پینگای زیر 50 دارن ! با پینگ 120 به بالا داریم با اینا بازی میکنیم ...
دقیقا =D>

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
بله شما بیشتر میدونی :))
جدی شما به این میگی میدان نبرد ؟ بازی کاملا سایلنته بعد شما میگی صدا گذاری عالیه ؟
برادر، نسخه ی بتاست!
شما نسخه ی بتای 3 و 4 رو بازی نکردی مگه؟
توی بتای 3، زمان خودش اینقدر باگ داشت که اعصاب آدم رو خورد میکرد!
قرار نیست فول ورژن باشه که، همین الان میپری تو آب میری زیر آب هیچی نیست! خب نسخه ی بتا با نسخه ی نهایی یه فرق هایی داره.
درباره صدا گذاری هم، برای من صدا هست و صداگذاری واقعا خوبه نمیدونم مشکل شما چیه!
-----------------

من کلا 4 ساعت بتل وان فکر کنم کلهم بازی کردم و رفتم سراغ همون بتل 4، این نسخه نسبت به وان خیلی بهتر و سر تر هست. این هوای پویای بازی هم خیلی جذابش کرده.
من که واقعا لذت بردم! یه چیزی هم که خوب شده حس تیر اندازیه که تو این نسخه یه حس خوبی میده تو وان که هیچی تو بتل 4 و 3 یه حس خشکی داشتی!

در کل من که نسبتا راضی بودم بعد از بتل وان که واقعا نا امیدم کرد این نسخه بتا خیلی خوب بود ولی شدیدا باگ داره و از لحاظ گرافیکی هم پرجزئیات ولی آدم حس میکنه یه فیلتری زدن کیفیت بازی رو آوردن پائین!

• Like
Reactions: hitman68

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
من از بتلفیلد 1 اصلا خوشم نیومد،همه جوره یتلفیلد 4 رو بهش ترجیح میدادم.
الان هم از بتلفیلد 5 واقعا خوشم اومده،بتلفیلد 1 خیلی کیلویی بازی جلو میرفت،کیل گرفتن راحت بود،گور بابای تاکتیک (نسبت به بتلفیلد 4)،مپ های به شدت شلوغ و سیستم رنک آپ هم به شدت کیلویی.
الان بتلفیلد 5 به نظرم حد فاصل بین بتلفیلد های قبلی و 1 ه و از نظر من خوبه.
هر چند سر مسئله ی SJW و اون مسخره بازی ها از دایس شاکی ام و حتی شاید نخرم.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,091
نام
مــاکــان
فقط آنلاین تست کردی ؟
آره، بخش آفلاین که نداره بتا.
بله شما بیشتر میدونی :))
جدی شما به این میگی میدان نبرد ؟ بازی کاملا سایلنته بعد شما میگی صدا گذاری عالیه ؟
هرجوری حساب کنی صداگذاری واقعا پیشرفت کرده،نمیدونم چجوری میتونی بگی صدا نداره.
احتمالا مشکل از بازیت هست.

• Like
Reactions: kamyy

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
دوستان یه سوال این بتا رو میشه با بچه ها و رفقا تیمی بازی کرد؟اگه اوکیه دوستان که پایه‌ان این چند روزه بیایم گروهی بزنیم خیلی بیشتر حال میده
آیدی بنده : xSiavash_MHx

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,517
نام
حسین
منم بازی کردم باید بگم سرعت سربازا و دویدنشون خیلی اومده پایین انگار اسلوموشنه
گیم پلی الفا خیلی سرعتی تر و روون تر بود جالبه به نظر من الفا بهتر از بتا بود کاش نسخه نهایی شبیه الفا باشه

FARNOOD007

کاربر سایت
Apr 16, 2012
718
منم بازی کردم باید بگم سرعت سربازا و دویدنشون خیلی اومده پایین انگار اسلوموشنه
گیم پلی الفا خیلی سرعتی تر و روون تر بود جالبه به نظر من الفا بهتر از بتا بود کاش نسخه نهایی شبیه الفا باشه
این بیلد بازی معلوم نیست دقیقا چیه و چی نیست.

• Like
Reactions: CriRo7

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
دوستان عزیز اسم اینی که شما الان دارید بازی میکنه بتا هستش،پس انتظار یه بازی عالی و کامل و پولیش شده گرافیکی رو نباید داشته باشید که میاید از گرافیک و فلان تکسچر ایراد میگیرید
منم امروز چند دست بتا رو بازی کردم ولی مشکل آنچنانی ندیدم که بخوام کل بازی که هنوز عرضه و آپدیت نشده رو به باد انتقاد بگیرم
بازم تکرار میکنم که ما و شما داریم بتای بتلفیلد رو بازی میکنیم،هر وقت بازی کامل ریلیز شد و آپدیتش کردید و تکسچر دست و آب و اسلحه و در و دیوار افتضاح بود اون وقت بهتون حق میدم که به زمین و زمان بد و بیراه بگید ولی الان به نظرم انتقاد شما از یه بتا که اسمش با خودشه منطقی نیست

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
دوستان عزیز اسم اینی که شما الان دارید بازی میکنه بتا هستش،پس انتظار یه بازی عالی و کامل و پولیش شده گرافیکی رو نباید داشته باشید که میاید از گرافیک و فلان تکسچر ایراد میگیرید
منم امروز چند دست بتا رو بازی کردم ولی مشکل آنچنانی ندیدم که بخوام کل بازی که هنوز عرضه و آپدیت نشده رو به باد انتقاد بگیرم
بازم تکرار میکنم که ما و شما داریم بتای بتلفیلد رو بازی میکنیم،هر وقت بازی کامل ریلیز شد و آپدیتش کردید و تکسچر دست و آب و اسلحه و در و دیوار افتضاح بود اون وقت بهتون حق میدم که به زمین و زمان بد و بیراه بگید ولی الان به نظرم انتقاد شما از یه بتا که اسمش با خودشه منطقی نیست

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
حرف شما درسته بتا یه نسخه اولیه هست اما تنها چیزی که میتونن توی بازی نهایی تغییر بدن بهتر کردن گرافیک و رفع یه سری باگ هست نه گیم پلی...!
انتقاد روی گرافیک بازی نیست قاعدتا همه میدونن گرافیک کلا مشکل توی کل سری های بتل نیست
مسله ازار دهنده گیم پلی بازی هست که به هیچ عنوان نمیتونن تغییر چشمگیری توش بدن و همینی که الان میبینیده...
کلا از بازی استقبال چندانی نشده متاسفانه همه دارن به شدت انتقاد میکنن و ناراحتن حالا یه سری هم خوششون اومده که اون برمیگرده به سلیقه شخصی
خود پیج BATTLEFIELD توی اینستا از بعد عرضه بتا هر پستی میزاره بازیکنا بهش حمله میکنن که این چه بازیه و فلان و فلان:)):((:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر