Multi Platform Battlefield V

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
September 2018
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
https___forum.bazicenter.com_attachments_1613156725250-png.194973_.jpg

سازنده: EA DICE
ناشر: Electronic Arts
موتور گرافیکی: Frostbite
پلتفرم ها: PlayStation 4، Xbox One و رایانه های شخصی
تاریخ انتشار: 20 نوامبر 2018 (29 آبان 1397)
سبک: شوتر اول شخص
مودهای بازی: Grand Operations, Combined Arms, Conquest, Battle Royal و ...
همچنین چند بخش داستانی با داستان های کوتاه

پس از انتشار یک تیزر تریلر، در مراسم رسمی در نظر گرفته شده نسخه پنجم از سری بازی های Battlefield به طور رسمی معرفی شد. در مراسم Gamescom 2018 نیز تریلری از گیم پلی بازی به نمایش در آمد:

اطلاعات بازی:
1-این نسخه در جنگ جهانی دوم جریان خواهد داشت و به جای تمرکز داستان روی وقایع مشهور این جنگ بزرگ، DICE سعی می کند بر روی داستان های گوشه و کنار این مبارزه تمرکز کند تا این وقایع کمتر گفته شده را بهتر به نمایش بگذارد.
یکی از داستان های نمایش داده شده درباره زنی بود که سعی داشت خانواده خود را در جریان حوادث نجات دهد. (در بازی سربازان زن حضور خواهند داشت) .
2- این نسخه از بازی هیچ گونه Premium Pass نخواهد داشت و تمامی محتوای اضافه رایگان خواهند بود.
3- نسخه پنجم شامل یک مود کوآپ به نام Combined Arms می شود. در این مود شما در یک گروه 4 نفره قرار خواهید گرفت. بازی به شما ماموریت هایی می دهد که مجبور هستید برای انجام آن ها به طور مخفیفانه همراه با دوستان خود به خطوط دشمن حمله ور شوید. ماموریت های شما متنوع خواهند بود و بسته به میزان پاداشی که درخواست می کنید ماموریت های سخت تر و دشوار تری به شما و دوستانتان داده می شود.
4- مود بتل رویال برای طرفداران آن قرار داده شده اما مشخص نیست در هنگام عرضه در دسترس است یا به طور جداگانه منتشر می شود. یک مود دیگر به نام Grand Operations برای طرفداران در نظر گرفته شده است. این مود شامل نقشه های وسیع و سیستم "باقی ماندن تا نفر آخر" می شود. هر راند این مود 4 روز (زمان درون بازی) طول می کشد و شما منابع محدودی دارید و باید برای دریافت منابع تلاش کنید تا زنده بمانید!
این مود 64 بازیکن دارد. هر روز به شما ماموریت های جدیدی داده می شود.
5- بازی برای دارندگان نسخه Deluxe و مشترکان EA Access زودتر در دسترس قرار می گیرد.
6- بازیکنان با پیش خرید بازی می توانند به محتویات اضافه برای شخصی سازی شخصیت ها و دسترسی سریع به پنج اسلحه در هنگام عرضه دسترسی داشته باشند.
7- در زمان انتشار شما به آفریقا، فرانسه و هلند دسترسی خواهید داشت.
8- برای Healing نیاز است نزدیک بازیکن افتاده بروید و طی یک انیمیشن فرایند انجام می شود. بازیکن ضربه دیده و افتاده می تواند از شما درخواست کمک کند.
9- گان پلی بازی به طور کامل عوض شده است.
10- می توانید نارنجک های که پرتاب شده اند را برگردانید یا در هوا منفجر کنید.
11- برخلاف نسخه قبل، دیگر سربازان ویژه (مثل سربازی که با اسلحه خود آتش پرتاب میکرد و زره غیر قابل نفوذ داشت) در نسخه پنجم حضور نخواهند داشت.
12- بازی قابلیت ساخت و ساز دوباره ساختمان های تخریب شده را خواهد داشت. دیگر پس از چند دقیقه بازی با یک محیط خراب شده در طرف نخواهید بود و هر لحظه امکان بازسازی توسط دیگر بازیکنان وجود خواهد داشت.
13- شما در حین بازی حس حضور در یک جنگ واقعی را خواهید داشت. هر اتفاقی بر روی شما تاثیر گذار خواهد بود. انفجار ها باعث پرت شدن شما می شوند و موارد این چنینی در بازی مشاهده خواهد شد.
مثلا اگر یک نارجنک را به درون اتاقی پرتاب کنید ممکن است وسایل درون اتاق به همراه جنازه افراد به بیرون پرتاب شوند!
14- بر روی Squad ها تمرکز زیادی شده است. اگر بمیرید، می توانید عملکرد دیگر یارانتان را به صورت سوم شخص مشاهده کنید.
15- قابلیت شخصی سازی به طور وسیعی در این نسخه کار شده است. شما قادر خواهید بود شخصیت و وسایل خود را در جزئی ترین موارد هم شخصی سازی کنید.
16- در این نسخه همانند نسخه قبل 4 کلاس وجود دارد. هر کلاس حالت نقش محور دارد و در هر کلاس انتخاب نقش با شماست.
با تشکر از کاربر CriRo7 برای جمع آوری اطلاعات تکمیلی:
1- سلامتی شما به طور خودکار پر نمی شود و باید بانداژ ببندید. همچین نوار سلامتی به صورت طبقه طبقه قرار داده شده است و با هر بار بانداژ یک طبقه پر می شود.
2- مهمات را باید خودتان از روی زمین بردارید و خود به خود دریافت نمی شود.
3- ریوایو کردن یارانتان در هر اسکوادی امکان پذیر خواهد بود.
4- در هنگام پرش نیز می توان تیراندازی کرد.
5- از پشت دیوار می توان با توجه به قدرت اسلحه دشمنان را مورد هدف قرار داد.
6- می توان به صورت خوابیده یا پشت خیز تیراندازی کرد.
7- می توان وسایل تیراندازی به وسیله نقلیه اضافه کرد تا یار شما بتواند از آن استفاده کند.
8- محیط تاثیرپذیری فیزیکی دارد و به عنوان مثال علف ها له می شوند!
9- تخریب‌پذیری ساختمان ها بستگی به نوع و قدرت ضربه دارد و هر ضربه ای به یک شکل تخریب نمی کند!
10- برای اسکواد لیدر جایزه در نظر گرفته شده است. اگر آخرین نفر اسکواد باشید به شما اطلاع داده می شود.
11- برای ریوایو کردن باید محیط اطراف خود را هم در نظر بگیرید. در شلوغی نمی‌توان به راحتی ریوایو کرد و باید سعی کنید نارنجک دودزا پرتاب کنید تا راحت تر اینکار را انجام دهید یا اینکه دوست خود را بکشید و بعدا ریوایو کنید.
تصاویر:
3390406-bfv_revealscreenshot_01.jpg

3390396-bfv_revealscreenshot_02.jpg

3390398-bfv_revealscreenshot_05.jpg
3390399-bfv_revealscreenshot_06.jpg

3390400-bfv_revealscreenshot_07.jpg

3390401-bfv_revealscreenshot_08.jpg
3390402-bfv_revealscreenshot_09.jpg

3390403-bfv_revealscreenshot_10.jpg

3390404-bfv_revealscreenshot_11.jpg

3390405-bfv_revealscreenshot_12.jpg

3390397-bfv_revealscreenshot_04.jpg

MAXXX

کاربر سایت
Jul 19, 2006
265
شما وقتی از تو جت می پریدی جت بغلیو اسنایپ می کردی بعد می رفتی تو اون یکی جته فراموش می کردی این یه بازیه؟
اینی که شما داری بهش اشاره میکنی یه حالت خاصه که 99% افراد هیچوقت تجربه نمیکنن و فقط تو یوتوب میشه دید
اونیکه من ازش گله دارم یه چیزیه که همه بهش دسترسی دارن و شکل بازی رو کلا دگرگون میکنه

دقيقا ! اينا يجورى حرف ميزنن انگار B1 مستند تاريخى بود مثلا ، ... باو شما چيز واقعى ميخواين ببينيد بريد فهرست شيندلر و نجات سرباز رايان ببينيد ، چرا تو بازى آنلاين دنبال واقعگرايى هستيد؟ حالا اگه بازى سينگل بود باز يه چيزى ...
شما که فانتزی دوست داری برو کارتون ببین چرا میخای یه مسیری که بازی سالها طی کرده و همه با اون میشناسنش رو خراب کنی

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
میدونید جالبیه ایراد گرفتنا چیه؟اگه دایس همون فرمول بتل 1 رو میرفت همینایی که الان ایراد میگیرن چرا بازی حال و هواش با اینکه تو جنگ جهانیه ولی با بتل 1 متفاوته میومدن میگفتن دایس عرضه نداشته ریسک کنه و چسبیده به موفقیت بتل1 (نمونش اوایل صفحه همین تاپیک که از روی عکس هیس گفتن یارو کلا نسخه بازیو پیچیدن که نسخه جدید کپی بتل 1ه!!!)دایس نشون داده بخواد ریسک کنه جواب میگیره همونجور که سر بتل 3 نسبت به قبلیاش ریسک کردن و جواب گرفتن هم سر بدکمپانی 2 نسبت به قبلیش ریسک کردن و جواب گرفتن همونطور که سر بتل 1 و همینطور بتل 5 ریسک کردن و جواب گرفتن و خواهند گرفت!
این دوستان همونایی هستن که تا دیروز ایراد میگرفتن از جنگ تو زمان حال یا اینده خسته شدیم و جنگ جهانی میخوایم!حالا که کود و بتل برگشتن جنگ جهانی میگن نه ما زمان حال و اینده میخوایم!یا اومدن ایراد گرفتن چرا تریلر شلوغه انگار بتل تا قبل این شماره حالت ماینکرفت داشته والا من تا جایی از یادمه بتل همیشه به شیرتوشیر بودنش معروف بوده که این تریلرم همین بود!اینکه از اسمون و زمین گلوله و توپ بریزه سرت و نفهمی کیو زدی و از کجا خوردی!
اطلاعات بازیم که نشون میده بازی در کنار اینکه هنوز شلوغی خودشو داره خیلی تاکتیکی شده و برای یه ریوایو ساده باید کلی زحمت بکشی!مد جدیدم که خودش گویای همه چیزه حالت بقا داره و تو روز اخرش حتی ریسپانم ندارم گویا که شما برای مسیری هم که انتخاب میکنی باید برنامه داشته باشی!کسی اگه ادعای k.d داره اتفاقا تو این بازی باید خودشو نشون بده!
کسی که میاد ایراد میگیره چرا بازی رنگارنگه خب برادر من چهارتا سرچ کن ببین جنگ جهانی دوم کجاها اتفاق افتاده!مستندا هیچی فیلمای تاریخی هالیوود که هست جدای نبردای داخل شهر خیلی جاها تو دشت و جنگل و ... بوده!(جالبیش اینه دم از تم تاریک بتل 1 میزنن ولی یا بازی نکردن یا فراموش کردن که خیلی از همون مپای بتل 1 چه بازی اصلی و چه DLC ها تو دشت و دار و درخت و جنگل اتفاق میفتاد که رنگای شادی داشتن همینطور مپای بتل 3 و 4 و بدکمپانی 2!)
کسیم ناراضیه اشکالی نداره بازی رقیب هست مخلوطی از رنبو و اورواچ و پابجی و بتل و دووم و مسابقات گلادیاتوری که میتونن اونو بازی کنن!:Dبتل 5 هرچقدر چرت باشه حداقل تو تریلرش به اصالت خودش وفادار بود!همین قطعات مصنوعی که برفرض دختره دستش داشت هم اون زمان استفاده شده(نه با این جزییات البته که خب بازیم هست کسی انتظار فرا گرفتن علوم فلسفی و پزشکی و اناتومی بدن انسان رو تو یه بازی شوتر نداره لووللل) کافیه تو گوگل سرچ کنین!

آخرین ویرایش:

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
اقایون چرا اینقدر میکوبونید بازی رو!!!
هربازی ساختش سختی هایی رو داره!
چه بد باشه چه خوب باشه از نظر جنابعالی
باید بایستید و دست بزنید برای سازندگانش چون کار هرکسی نیس بازی ساختن اونم در سطح دنیا و قدرتمند
این همه ایراد میگیرید یکبار هم جنبه دیگ شو بررسی کنید
حتی بازی اگ متای 10 بگیره باید بگید دمشون گرم ما عرزه ساخت این چیزا رو نداریم !!!!
اگر دارید بسازید
اگر ندارید پس ایراد نیارید
این حرفم فقط برای این بازی نیست!!
این حرفم حتی برای کالاف ک سینگل پلیر نداره!!!!!

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,445
میدونید جالبیه ایراد گرفتنا چیه؟اگه دایس همون فرمول بتل 1 رو میرفت همینایی که الان ایراد میگیرن چرا بازی حال و هواش با اینکه تو جنگ جهانیه ولی با بتل 1 متفاوته میومدن میگفتن دایس عرضه نداشته ریسک کنه و چسبیده به موفقیت بتل1 (نمونش اوایل صفحه همین تاپیک که از روی عکس هیس گفتن یارو کلا نسخه بازیو پیچیدن که نسخه جدید کپی بتل 1ه!!!)دایس نشون داده بخواد ریسک کنه جواب میگیره همونجور که سر بتل 3 نسبت به قبلیاش ریسک کردن و جواب گرفتن هم سر بدکمپانی 2 نسبت به قبلیش ریسک کردن و جواب گرفتن همونطور که سر بتل 1 و همینطور بتل 5 ریسک کردن و جواب گرفتن و خواهند گرفت!
این دوستان همونایی هستن که تا دیروز ایراد میگرفتن از جنگ تو زمان حال یا اینده خسته شدیم و جنگ جهانی میخوایم!حالا که کود و بتل برگشتن جنگ جهانی میگن نه ما زمان حال و اینده میخوایم!یا اومدن ایراد گرفتن چرا تریلر شلوغه انگار بتل تا قبل این شماره حالت ماینکرفت داشته والا من تا جایی از یادمه بتل همیشه به شیرتوشیر بودنش معروف بوده که این تریلرم همین بود!اینکه از اسمون و زمین گلوله و توپ بریزه سرت و نفهمی کیو زدی و از کجا خوردی!
اطلاعات بازیم که نشون میده بازی در کنار اینکه هنوز شلوغی خودشو داره خیلی تاکتیکی شده و برای یه ریوایو ساده باید کلی زحمت بکشی!مد جدیدم که خودش گویای همه چیزه حالت بقا داره و تو روز اخرش حتی ریسپانم ندارم گویا که شما برای مسیری هم که انتخاب میکنی باید برنامه داشته باشی!کسی اگه ادعای k.d داره اتفاقا تو این بازی باید خودشو نشون بده!
کسی که میاد ایراد میگیره چرا بازی رنگارنگه خب برادر من چهارتا سرچ کن ببین جنگ جهانی دوم کجاها اتفاق افتاده!مستندا هیچی فیلمای تاریخی هالیوود که هست جدای نبردای داخل شهر خیلی جاها تو دشت و جنگل و ... بوده!(جالبیش اینه دم از تم تاریک بتل 1 میزنن ولی یا بازی نکردن یا فراموش کردن که خیلی از همون مپای بتل 1 چه بازی اصلی و چه DLC ها تو دشت و دار و درخت و جنگل اتفاق میفتاد که رنگای شادی داشتن همینطور مپای بتل 3 و 4 و بدکمپانی 2!)
کسیم ناراضیه اشکالی نداره بازی رقیب هست مخلوطی از رنبو و اورواچ و پابجی و بتل و دووم و مسابقات گلادیاتوری که میتونن اونو بازی کنن!:Dبتل 5 هرچقدر چرت باشه حداقل تو تریلرش به اصالت خودش وفادار بود!همین قطعات مصنوعی که برفرض دختره دستش داشت هم اون زمان استفاده شده(نه با این جزییات البته که خب بازیم هست کسی انتظار فرا گرفتن علوم فلسفی و پزشکی و اناتومی بدن انسان رو تو یه بازی شوتر نداره لووللل) کافیه تو گوگل سرچ کنین!

چقدر خوب و کامل.. بهتر از این نمیشد وضعیت رو شرح داد.
جالبه که خیلی از اساتید قبل از معرفی BF1 کچکترین ایده ای نداشتن ازینکه اصلا یه بازی بر اساس جنگ جهانی اول چطور خواهد بود!
وجالبتر اینکه از دیروز دائما ارجاع میدن به "وترن ها و قدیمی های بتل" که همه ناراضی هستن از V !! انگار ماها با BF1 به تازگی پا به عرصه وجود نهادیم.

آخرین ویرایش:

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
گیم پلی بازی باید دید تا نتیجه گرفت ....
بازی مثل اینکه ایندفه رفته سمت انودیا و از GameWorks استفاده میکنه میشه امید داشت فیزیک بازی خیلی بهتر از قبل باشه :smile:
ولی فریم ریت بازی شاید نه :smile:
بعید میدونم. این موتور گرافیکی امتحان خودش رو پس داده. خیلی بهینه است. شاید یه مشکلاتی مثلا توی بتا داشته باشه و روز لانچ بعید میدونم.

اون افرادی که به دلیل وجود زن تو بازی بازی رو میکوبن با زن ها مشکل ندارن . با تحریف تاریخ مشکل دارن چون جز شوروی هیچ کشوری به طور رسمی تو خط مقدم از زن ها استفاده نکرده . دقت کنید تو خط مقدم

در بقیه قسمتها مثل آشپزخانه ، پرستاری حتی راننده کامیون استفاده کردن ولی در خط مقدم به طور رسمی فقط شوروی استفاده کرده.
در فرانسه هم جز نیروهای مقاومت زنها اسلحه به دست گرفتن . اگر اون اسکواد رو فرانسوی و از نیروهای مقاوت معرفی میکرد مشکلی نبود ولی انگلیسی معرفی کرد .

اما اشتباه می کنند چون طبق مقاله ای که سایت ورج در پاسخ به انتقادات منتشر کرده نشون میده که زنان در ارتشهای دیگه ای هم استفاده شده
Battlefield V fans who failed history are mad that the game has women in it

بقیه ایرادهایی که من دیدم اکثر ناشی از کمبود اطلاعات خودشونه . مثل اینکه دست مصنویی اون زمان نبود یا هدفون رو گوش از کجا اومده

من هم انتظار یه تریلر حماسی داشتم اگر توضیحات جک فرگز نبود من هم نگران شده بودم .اما الان حس میکنم با اومدنش عمر بتل 1 کوتاه میشه و بازی شگفت انگیز خواهد بود
خب مشکل همینه که این کلاس تاریخ نیست یه بازیه. خودشون هزار بار دارن میگن ولی نمیدونم چرا هنوزم این مورد رو ایراد فرض میکنید. بسته به نظر خودشون هم یه سری تغییرات ایجاد کردن که از نظر من نه تنها بد نیست بلکه خوب هم هست. مثل همین کاراکتر زن یا دست مصتوعی، ولی نه اینجوری وگرنه مطمعن باش خودشون بهتر میدونن که تغییراتشون با چیزایی که اتفاق افتاده، مغایرت داره.

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
اقایون چرا اینقدر میکوبونید بازی رو!!!
هربازی ساختش سختی هایی رو داره!
چه بد باشه چه خوب باشه از نظر جنابعالی
باید بایستید و دست بزنید برای سازندگانش چون کار هرکسی نیس بازی ساختن اونم در سطح دنیا و قدرتمند
این همه ایراد میگیرید یکبار هم جنبه دیگ شو بررسی کنید
حتی بازی اگ متای 10 بگیره باید بگید دمشون گرم ما عرزه ساخت این چیزا رو نداریم !!!!
اگر دارید بسازید
اگر ندارید پس ایراد نیارید
این حرفم فقط برای این بازی نیست!!
این حرفم حتی برای کالاف ک سینگل پلیر نداره!!!!!
اگه مفتی میداد وامیسسادیم دست میزدیم :))
البته من خوشم اومد از بازی و تمام بتل ها رو هم تا رنک مکس رفتم
حرف من اینه که تریلراش هایپ الکین

• Like
Reactions: ps4 only

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,721
بعید میدونم. این موتور گرافیکی امتحان خودش رو پس داده. خیلی بهینه است. شاید یه مشکلاتی مثلا توی بتا داشته باشه و روز لانچ بعید میدونم.

خب مشکل همینه که این کلاس تاریخ نیست یه بازیه. خودشون هزار بار دارن میگن ولی نمیدونم چرا هنوزم این مورد رو ایراد فرض میکنید. بسته به نظر خودشون هم یه سری تغییرات ایجاد کردن که از نظر من نه تنها بد نیست بلکه خوب هم هست. مثل همین کاراکتر زن یا دست مصتوعی، ولی نه اینجوری وگرنه مطمعن باش خودشون بهتر میدونن که تغییراتشون با چیزایی که اتفاق افتاده، مغایرت داره.
ویرایش کردم پستم رو .بعد از خوندن مقاله ورج که اتفاقا نشون میده هیترها کتاب تاریخ نخوندن و تریلر منطبق با تاریخ هست لینکش رو هم قرار دادم .
اتفاقا هم دست مصنویی اون زمان بوده و هم زن تو ارتش

large_000000.jpg

FARNOOD007

کاربر سایت
Apr 16, 2012
718
آخرین تریلر خفنی که از دایس دیدم برمیگرده به لانچه BF4.
بعد از اون تریلر ها تعریفی نداشته.
شما برید تریلر Siege of shanghai رو ببنید اصلا از این دنیا خارجه.
من خودم خوشم نیومد اما مطمعن هستم بازی از بهترین بتل ها خواهد بود.

• Like
Reactions: CriRo7

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,517
نام
حسین
آخرین تریلر خفنی که از دایس دیدم برمیگرده به لانچه BF4.
بعد از اون تریلر ها تعریفی نداشته.
شما برید تریلر Siege of shanghai رو ببنید اصلا از این دنیا خارجه.
من خودم خوشم نیومد اما مطمعن هستم بازی از بهترین بتل ها خواهد بود.
یعنی اون تریلر گیم پلی شانگهای که از تو چاپر شروع میشه خداوندگاره تریلره چقدر قشنگ و گروهی بازی میکنن و خیلی هم سادست و خر تو خر نیست
تریلر paracel storm هم که با اهنگ تمه بازی بود خیلی قشنگ بود
تریلر های bf4 بی نظیر بودن

• Like
Reactions: FARNOOD007

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
این که خیلی ها با حضور گسترده بانوان مشکل دارن به دلیل ضد زن بودن یا مشکل داشتن با حضور زنان تو یه بازی شوتر نیست، مشکل اینه که این قضیه از بعد تاریخی به بازی که داره تو جنگ جهانی اتفاق میفته نمیخوره! حالا بعضی دوستان میگن این بازی کجاش رئاله که بخواد اینش رئال باشه! بعضی چیزا رو اگر بازی بخواد رئالیستیک کنه به گیمپلی و تجربه بازی ضربه میزنه مثلا تو واقعیت طرف یه تیر بخوره تو پاش دیگه نمیتونه راه بره چه برسه بدوه، حالا اگر بازی بخواد اینجوری باشه کلا با فلسفه وجودی بتلفیلد تداخل میکنه اما یه سری چیزای حداقلی مثل طراحی یا جنسیت کاراکتر ها که دیگه مشکلی نداره رئالیستیک باشه
اینا تو بتل ۱ تمام تلاششون رو کردن که همه چیز از لحاظ تاریخی دقیق باشه٬ بعضی از مپ ها آنچنان با جزئیات عین نمونه واقعیشون ساخته شدن که حیرت آوره، حتی این اواخر انیمیشن ماسک گذاشتن رو هم عوض کردن چون مثل اینکه اون زمان به این شکل جدید ماسک گاز رو روی صورتشون قرار میدادن حالا سری ای که تو نسخه جنگ جهانی اول تا این حد سعی داشت وقایع از لحاظ تاریخی دقیق باشن بعد یهو بیاد اینجوری کنه یکم برای من غیرقابل قبوله
تریلر هم محیطش به نظر من مشکلی نداشت مشکل تریلر طراحی کاراکتر ها بود که واقعا به جنگ جهانی دوم نمیخورد بیشتر شبیه یه گروه پانک بودن تا سربازای یک ارتش اونم در خونین ترین جنگ دنیا!
اگر بازی این اسم جنگ جهانی دوم رو یدک نمی‌کشید اکثر این مشکلات بهش وارد نبود

BucketHead

کاربر سایت
Feb 25, 2014
305
نام
وحید
این که خیلی ها با حضور گسترده بانوان مشکل دارن به دلیل ضد زن بودن یا مشکل داشتن با حضور زنان تو یه بازی شوتر نیست، مشکل اینه که این قضیه از بعد تاریخی به بازی که داره تو جنگ جهانی اتفاق میفته نمیخوره! حالا بعضی دوستان میگن این بازی کجاش رئاله که بخواد اینش رئال باشه! بعضی چیزا رو اگر بازی بخواد رئالیستیک کنه به گیمپلی و تجربه بازی ضربه میزنه مثلا تو واقعیت طرف یه تیر بخوره تو پاش دیگه نمیتونه راه بره چه برسه بدوه، حالا اگر بازی بخواد اینجوری باشه کلا با فلسفه وجودی بتلفیلد تداخل میکنه اما یه سری چیزای حداقلی مثل طراحی یا جنسیت کاراکتر ها که دیگه مشکلی نداره رئالیستیک باشه
اینا تو بتل ۱ تمام تلاششون رو کردن که همه چیز از لحاظ تاریخی دقیق باشه٬ بعضی از مپ ها آنچنان با جزئیات عین نمونه واقعیشون ساخته شدن که حیرت آوره، حتی این اواخر انیمیشن ماسک گذاشتن رو هم عوض کردن چون مثل اینکه اون زمان به این شکل جدید ماسک گاز رو روی صورتشون قرار میدادن حالا سری ای که تو نسخه جنگ جهانی اول تا این حد سعی داشت وقایع از لحاظ تاریخی دقیق باشن بعد یهو بیاد اینجوری کنه یکم برای من غیرقابل قبوله
تریلر هم محیطش به نظر من مشکلی نداشت مشکل تریلر طراحی کاراکتر ها بود که واقعا به جنگ جهانی دوم نمیخورد بیشتر شبیه یه گروه پانک بودن تا سربازای یک ارتش اونم در خونین ترین جنگ دنیا!
اگر بازی این اسم جنگ جهانی دوم رو یدک نمی‌کشید اکثر این مشکلات بهش وارد نبود

درستش این میشد که کاش بجای اینکه سرباز زن آسالت باشه دقیقا همون پست هایی که تو جنگ داشتن (پایلوت و اسنایپر) رو بهشون محول میکردن.
که البته مشکل این موردم این میشد که عملا کار گذاشتن customization غیر ممکن میشد چون شما سرباز زن کاستوم میکردی ولی فقط تو کلاس خاص میتونستی ازش استفاده کنی که این مشکل رو اومدن اینطوری حلش کردن که سرباز زن رو همه کلاس ها قابل استفاده باشه.
بهرحال من خودم تا حدودی قانع شدم از این بابت که اینا چاره ایی نداشتن، اگر مثل بتل 1 سرباز زن تو پست های مخصوص قابل انتخاب میبود باید قید شخصی سازی رو از بیخ و بن میزدن یا اینکه شخصی سازی رو همزمان برای دو سرباز بکار میبردن تا اینکه یه تنظیم رو برای دو جنس همزمان انجام میدادی و بسته به پستت تو بازی یکی از اینها رو سیستم برات انتخاب میکرد (همونطور که تو بتل وان سیستم برات اسنایپر زن برمیداشت وقتی سمت روس بودی با کلاس اسکات)
اینطور میخواستن جمعیت دختران گیمر رو هم بنحوی بکشن به بتلفیلد !
در کل امیدوارم تو رونمایی اصلی نظرمونو برگردونن حالا بازی باگ و فلان نداشته باشه این چیزا رو آدم فراموش میکنه. (چاره ایی هم نیست البته)
این رشته تویت هم تا حدودی قانع کننده بود !
David Milner on Twitter

آخرین ویرایش:

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,403
شما که فانتزی دوست داری برو کارتون ببین چرا میخای یه مسیری که بازی سالها طی کرده و همه با اون میشناسنش رو خراب کنی

خب شاید بشه گفت یه چیز ذهنیه نه عینی ، بشخصه با آمپول زدن به باسن یه نفر و زنده شدنش حس واقعگرایی و غرق شدن تو بازی بهم دست نمیده ، یا این راحت اسنایپ کردن پشت سر هم از پونصد متری فک نمیکنم خیلی واقعگرا باشه ... با وجود همه اینا تو گذشته سری نمیدونم چرا بعضیا فقط بخاطر شخصی سازی ظاهر و جنسیت کاراکتر میگن اینکه واقعگرا نیست !! اتفاقا BFV واقعگرا تر شده تو یه سری از ویژگی ها ، مثل ریوایو کردن یا سیستم Recoil جدید ، یا محدود بودن مهمات ...

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
سایت VG247 به کسانی که وجود زن رو توی بازی ترول میکنند و غلط میدونند به شدت توهین کرده. در آخر هم یه لینک از Simon Miller گذاشته که شاید متوجه اشتباهشون بشند.

Battlefield 5 has women in it. If that bothers you, please, piss off - VG247

Before you even start – shut up. Sit down. I’ve got children older than you. Behave yourself. If you’re one of those people who has a problem with Battlefield 5 featuring women, blue facepaint and prosthetics, you’re not the type of person we want reading our website.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر