Battlefield V | PC

از تم جنگ جهانی دوم راضی هستید؟

• بله

Votes: 47 66.2%
  • خیر

Votes: 24 33.8%

• Total voters
    71
  • Poll closed .

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
926
263
نام
alishp
اکانت پریمیر اورجین خریم 100 دلار فقط یک سال بازی رو داریم ؟ : |

و اونوقت باید هر سال 100 دلار بدیم واسه BF V ?!!!
سلام بر شما

نه با خرید اورجین اکسس پرمیوم تمام بازی های اورجین رو تا یه سال میتونی مجانی بازی کنی + اینکه بازیهای که نیومده چند روز زودتر از انتشار تجربه کنی و ....
فرقش با اورجین اکسس معمولی اینه اونو بازی های که از تاریخ انتشارشون یک سالی میگزره و خوده EA مشخص میکنه میتونی بازی کنی ولی با پرمیوم همه رو میتونی مثله فیفا 19 بتلفید و استار واز بود چی بود همه شو ......

Horror

کاربر سایت
Mar 16, 2010
3,427
1,499
نام
Mohammad
اکانت پریمیر اورجین خریم 100 دلار فقط یک سال بازی رو داریم ؟ : |

و اونوقت باید هر سال 100 دلار بدیم واسه BF V ?!!!
این اکانت به درد کسایی میخوره که بیش از یک بازی هدف دارن تو اوریجین
برای منی که فیفا و Anthem و بتل و away out رو حداقل میخوستم برام خیلی ارزشمند بود
حالا کنارش NFS و Star wars هم گرفتم
دسترسی زودهنگامش هم که خب به کنار
بازی رو استارت زدم
گرافیک بازی یه دستی به سر و روش کشیده شده ولی چندان تفاوتی با نسخه قبل نداره
بازی بهینست. تونستم بیشتر از ۱۰۰ فریم دریافت کنم
قسمت DX12 بازی هنوز احساس میکنم یکم مشکل داره !
صدا گذاری و گان پلی بازی مثل همیشه تو این سری در بالاترین حد طراحی شدن و فوق العاده لذت بخشن

آخرین ویرایش:

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
298
97
این اکانت به درد کسایی میخوره که بیش از یک بازی هدف دارن تو اوریجین
برای منی که فیفا و Anthem و بتل و away out رو حداقل میخوستم برام خیلی ارزشمند بود
حالا کنارش NFS و Star wars هم گرفتم
دسترسی زودهنگامش هم که خب به کنار
بازی رو استارت زدم
گرافیک بازی یه دستی به سر و روش کشیده شده ولی چندان تفاوتی با نسخه قبل نداره
بازی بهینست. تونستم بیشتر از ۱۰۰ فریم دریافت کنم
قسمت DX12 بازی هنوز احساس میکنم یکم مشکل داره !
صدا گذاری و گان پلی بازی مثل همیشه تو این سری در بالاترین حد طراحی شدن و فوق العاده لذت بخشن
سلام داداش بخش داستانی کامل بازه میشه بازی کرد اونو یا باید تا موقع انتشار رسمی صبر کرد

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,520
2,106
نام
Behzad
Twitter
Behzad_Khaleghi
درود

از دوستان کسی تونسته بازی کنه منظورم بخش Multi Player هستش ؟ نظرتون چیه نسبت BF1 ؟

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
298
97
یعنی میشه یه روزی بازی ساخته بشه که گرافیکش از این بتلفید بالاتر باشه اصلا خدای گرافیک هستش چه گرافیکی داره بازی واقعا حال کردم خیلی اکشن با حالی هم داره با 1060 کمترین فریم 60 میده با این گرافیک هیولا

• Like
Reactions: s.1 and porfesor

the saw

کاربر سایت
Feb 26, 2012
298
195
نام
رمضون
یعنی میشه یه روزی بازی ساخته بشه که گرافیکش از این بتلفید بالاتر باشه اصلا خدای گرافیک هستش چه گرافیکی داره بازی واقعا حال کردم خیلی اکشن با حالی هم داره با 1060 کمترین فریم 60 میده با این گرافیک هیولا
فراستبایت اعجوبه ایه, دایس هم کار باهاش رو خیلی خوب بلده بازی های دیگه ای که رو این موتور ساخته شدن نصف کیفیت bf رو ندارن

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
298
97
فراستبایت اعجوبه ایه, دایس هم کار باهاش رو خیلی خوب بلده بازی های دیگه ای که رو این موتور ساخته شدن نصف کیفیت bf رو ندارن
دقیقا من تازه امروز امروز اشتراکیش را گرفتم حال کردم با گرافیکش سلطان گرافیکه این بازی

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
407
330
نام
محمد
دقیقا من تازه امروز امروز اشتراکیش را گرفتم حال کردم با گرافیکش سلطان گرافیکه این بازی
داداش بی زحمت میگی اشتراکیش رو از کدوم سایت گرفتی؟ تشکر

HAMID-ROG

کاربر سایت
May 9, 2010
204
38
نام
حمید رضا
درود .
من نسخه deluxe رو ارجینال خریدم . ولی بازی برام 15 سپتامبر باز میشه . شما چجوری زودتر بازی کردین ؟

the saw

کاربر سایت
Feb 26, 2012
298
195
نام
رمضون
درود .
من نسخه deluxe رو ارجینال خریدم . ولی بازی برام 15 سپتامبر باز میشه . شما چجوری زودتر بازی کردین ؟
کسایی که به بازی دسترسی دارن ea access خریدن
یا اینکه نسخه trial شو اد کردن

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟