Battlefield 4 در يكي از كنسول هاي نسل بعدي بسيار بهتر است !

• Thread starter !_Meshki_!
  • تاریخ آغاز
M

!_Meshki_!

battlefield-4-angry-sea-single-player-screens_7-wm-670x376.jpg

Jack Frags يوتيوبـره معروف قول يك Direct Feed ـه 1080p از بازي Battlefield 4 بر روي كنسول هاي نسل بعدي را در تاريخ 29 اكتبر داده است . طبق گفته هاي او در يكي از نسخه هاي نسل بعد گرافيك بسيار بهتر است .
" ويدئو گيم پلي از Xbox One و PS4 را در تاريخ 29 اكتبر پخش خواهم كرد ; ساعت ها گيم پلي از مالتي پلير PS4 و سينگل پلير Xbox One را دارم . تا آن موقع نمي توانم چيز بيشتري بگويم اما با ديدن اين ويدئو شگفت زده خواهيد شد زيرا Battlefield 4در يكي از نسخه هاي نسل بعد بسيار بهتر به نظر مي رسد . "

منبع

shafie

کاربر سایت
Jul 24, 2007
232
نام
ID
والا من هم 4-5 تا ویدیو و کلی عکس دیدم. هر چی نگاه میکنم از لحاظ بصری تفاوت اونطوری نیست که تو اعداد و ارقام گفته میشه:D یعنی مثلا اولش به کسی نگی شاید اصلا متوجه نشه انقدر تفاوت رزولوشن وجود داره. افراد خیلی زیادی هم تو Neogaf (قبله عالم:D) اینو دارن میگن و در کل بیشترشون سورپرایز شدن و گفتن فکر میکردن تفاوت زیاد باشه. DF هم به این موضوع اشاره کرده که تو این پست گذاشتم:

http://forum.bazicenter.com/thread83443/page28/#post2920743

تنها جایی که تفاوت رزولوشن کاملا مشخص میشه دندونه هاست که اونم بعضی صحنه ها واضحه و بعضی دیگه باید خیلی دقت کرد. در عوض به نظرم یه مقداری کیفیت بافت ها رو X One بهتره. از لحاظ Performance هم PS4 بهتره البته. در واقع از لحاظ تکنیکی PS4 کاملا بهتره، ولی از لحاظ بصری زیاد تفاوت ندارن و سخت میشه متوجهش شد.
یعنی خدایی شما نمیبینی x1 یا کلا سایه نداره یا اگه داشته باشه در حد RE3 هستن!
میخ آهنی نرود در سنگ!
مایکرو باید چند عدد عینک طبی هم بزاره تویه پکیج x1!!

mostafa_cpp

کاربر سایت
Jan 29, 2006
977
نام
مصطفي
طرف رفته عکسارو با فتوشاپ زغال کرده گذاشته فکر کرده آبرو ps4 رو میتونه بخره
yahoo_21.gif

خدا شفا بده ایشالا
نمندونم واقعن چرا شما ها اینقدر توهم توطئه دارید ، چرا کلن چیزی رو قبول نمی کنید ؟
برو فیلم مقایسه رو نگاه کن بعد بیا افاضه فضل کن

:arrowd:

X1
1920x-1
PS4
1920x-1
PC
1920x-1

منبعش هم روی خوده عکساست از یورو گیمر که نگین کسی ویرایششون میکنه .

m49663

کاربر سایت
Sep 27, 2010
653
نام
علیرضا
کلا با ایکس باکس حال میکنم تصاویر توش زندس.پی اس هر چقدر تو این بازی aa و موشن بلور و ... داشته باشه.تصاویر توش مردس نه تو این کنسولتوناتو کنسول قبلیتونم همین بود. حالا هی بیاین لبه ها رو با زره بین مشخص کنید با آنالوگ های داغون پی اس.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
والا من هم 4-5 تا ویدیو و کلی عکس دیدم. هر چی نگاه میکنم از لحاظ بصری تفاوت اونطوری نیست که تو اعداد و ارقام گفته میشه:D یعنی مثلا اولش به کسی نگی شاید اصلا متوجه نشه انقدر تفاوت رزولوشن وجود داره. افراد خیلی زیادی هم تو Neogaf (قبله عالم:D) اینو دارن میگن و در کل بیشترشون سورپرایز شدن و گفتن فکر میکردن تفاوت زیاد باشه. DF هم به این موضوع اشاره کرده که تو این پست گذاشتم:

http://forum.bazicenter.com/thread83443/page28/#post2920743

تنها جایی که تفاوت رزولوشن کاملا مشخص میشه دندونه هاست که اونم بعضی صحنه ها واضحه و بعضی دیگه باید خیلی دقت کرد. در عوض به نظرم یه مقداری کیفیت بافت ها رو X One بهتره. از لحاظ Performance هم PS4 بهتره البته. در واقع از لحاظ تکنیکی PS4 کاملا بهتره، ولی از لحاظ بصری زیاد تفاوت ندارن و سخت میشه متوجهش شد.

حقیقتش اینجا که فرق زیاده کلا افتاب غیبه:

1920x-1
1920x-1

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
bf4شد بازی اشغال diceشد سازنده تنبل کل امار گیری من از پست های مایکرو فن اینها شد
بابا واقعبت رو ببینید از روی شکم پری حرف نزنید با منطق صبحت کنید

- - -ویرایش - - -

bf4شد بازی اشغال diceشد سازنده تنبل کل امار گیری من از پست های مایکرو فن اینها شد
بابا واقعبت رو ببینید از روی شکم پری حرف نزنید با منطق صبحت کنید

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,029
نام
نیما
PS4 که تکنیکالی خیلی بهتره رزولوشن بالاتر ،اغلب مواقع فریم ریت بهتر ، تکنیک AO که البته سازنده گفته تو نسخه نهایی XO اضافه میشه. ولی جالب برام شارپ بودن نسخه XO با وجود رزولوشن کمتره! به چشم من مسئله فراتر از کنتراست و FXAA ـه کلا Texture Quality رو روی X1 بالاتر میدونم.
ولی طبق گفته DF که گفته بیلد نهایی نیستن احتمال Improve شدن نسخه XO به جز AO (که سازنده تایید کرد) رو زیاد میدونم ولی اینکه مقدارش چقدره و روی چه مواردیه رو تا اومدن پچ نهایی نمیشه حدس زد.
یه چیز دیگه ام اینکه احتمالا چون Dev kit های مایکرو خیلی دیرتر از سونی رسیدن دست سازنده ها ، بازیا رو X1 خوب Scale نشدن و فکر میکنم تو مولتی پلتای آینده فاصله کمتر باشه الان ماجرا یه جورایی مثل اوایل PS3 و 360 هست.

شفافیت X1 رو من هم گفتم و مشخصه ، ولی یه نکته ای که هست اینه که چرا حتی از PC هم شفاف تره ! در حالی رزولوشن PC نیتیو 1080 ه ! اینجاست که سوال پیش میاد ! نمیتونیم بگیم که PC نتونسته تکسچرهای شفاف تر داشته باشه ! بعد چرا PS4 بیاد رزولوشن بالاتر داشته باشه ، فریم ریت بهتری هم داشته باشه AA ش هم بهتر باشه ( اینو قبول داری که اختلاف AA فقط بخاطر رزولوشن نیست ؟ ) اما تکسچرهاش ضعیف تر باشه ؟! خب چرا ؟!

------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوستان لطفا دیگه عکس نذارید ، ترکید همه صفحات . این لینک همه عکسهای مقایسه

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,100
شفافیت X1 رو من هم گفتم و مشخصه ، ولی یه نکته ای که هست اینه که چرا حتی از PC هم شفاف تره ! در حالی رزولوشن PC نیتیو 1080 ه ! اینجاست که سوال پیش میاد ! نمیتونیم بگیم که PC نتونسته تکسچرهای شفاف تر داشته باشه ! بعد چرا PS4 بیاد رزولوشن بالاتر داشته باشه ، فریم ریت بهتری هم داشته باشه AA ش هم بهتر باشه ( اینو قبول داری که اختلاف AA فقط بخاطر رزولوشن نیست ؟ ) اما تکسچرهاش ضعیف تر باشه ؟! خب چرا ؟!
باو کجا تکستچرهاش از PC بهتره؟:D اینو ببین:

PC
XO
اینم PS4

یه کم دقت کنی معلومه PC بهتره. فقط نکته عجیب اینه که خود تکسچر تو PS4 فرق داره با اون دو تا ! همین عکس رو ببینی کلا چینش سنگ ها و تعدادشون تو X One و PC دقیقا عین همه، ولی تو PS4 کاملا متفاوته. نمیدونم چرا:-/

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
حوصله ندارم بگردم . ولی چندین عکس تو صفخات قبلی دیدم که نسخه PC و PS4 خیلی شبیه هم هستن ولی نسخه X1 متفاوته .

در کل بارها واسه من ثابت شده که عکس زیاد مشخص کننده نیست من ویدیو ها رو دیدم کلا فرق داشت با عکسا .

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
گرچه کنتراست xbox one خيلی بالا هستش و جالب نيستش اين به کنار اوميدوارم که AO بهش اضافه بشه وگرنه .....
ولی به لحاظ کيفيت بافت توی عکس هايی که من ديدم از هر دو
پلتفرم ديگه بالاتر هستش
از نظر من مثل تفاوت ميآن 2048 و 4096 هستش يعنی توی ورژن pc و ps3 بافت ها به يک دوم کاهش
يافته

تو اين عکس خودش را نشون ميده

PC
PS4
Xone

نسخه X1 رنگاش خیلی بیش از حد تیرست انگاری سوخته . ماله PS4 و PC تقریبا مثله همن

مثلا تو این دوتا
دليلش نبودن AO هستش که گويا قراره توی ورژن آخر اضافه بشه

البته بيشتر به Global illumination و final gather برميگرده تا AO

آخرین ویرایش:

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد
@اونی که میگه ps4 خورشید نداره!
به امام زاده بیژن قسم یارو یه نمه بره اونورتر خورشید هم معلوم میشه=))
اینقدر خودتونو سوژه نکنید...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر