Multi Platform Batman: Arkham Knight

ناظم بخش : لو دادن و سوال پرسیدن از داستان بدون استفاده از تگ اسپویلر و تذکر قبل از اسپویلر= 1 هفته بن.

خب بالاخره پروژه مرموز استدیو Rocksteady
که از قبل AO بحثش بود مشخص شد! جدیدترین نسخه از سری بتمن برای کنسول ها نسل جدید و PC!

• گاتهام در AO فقط 2 برابر بزرگ تر از AC بود,اما در AK حدود 5 برابر بزرگ تر هست.:dگاتهام به 3 بخش تقسیم شده.
  • RS هم یک صحبت هایی داشته در رابطه با جزییات مدل ها و تعداد چند ضلعی ها که چه پیشرفتی نسبت به نسخه های قبلی کردند.
  • بازی فقط بخش تک نفره داره.
  • هر زمانی که خواستید می تونید از Batmobile استفاده کنید.
  • RS چند تا villain جدید هم خلق کرده.
با تشکر از بنیامین عزیز (DOCTOR.WHO)

دیگر مثل قبل "کات سین" های بازی از قبل رندر شده نخواهند بود.تمامی کات سین ها به صورت Real-Time اجرا خواهند شد.

در بازی فقط یک Loading وجود خواهد داشت. و در ادامه بازی دیگر شاهد چنین اتفاقی نخواهیم بود.

در ابتدای بازی شما همان "سوئیت" قدیمی خود را به همراه دارید ولی در ادامه قابلیت ارتقاء را خواهید داشت.

شلوغی در خیابان ها بیشتر شده، بیش از 50 تبهکار در هر کوچه و خیابان پرسه می زنند و در حال نابود کردن ماشین ها و مغازه ها هستند.

چیزهایی از قبیل کت بارانی "گوردن" و یا "شنل" بتمن از قابلیت فیزیک Apex برخوردار خواهند بود و همچنین نسبت به باد و حرکات، تغییرات واقعی را نسبت به خود نشان خواهند داد.

زمان ریزش باران، تک تک قطرات از شیارها و سوئیت "بتمن" به صورت بسیار زیبایی سرازیر خواهند شد و جریان پیدا خواهند کرد.

زمانی که "گوردن" صحبت می کند، تمام چین و چروک های صورت او مشخص خواهد بود.

شهر در بازی پرجزئیات تر از قبل خواهد بود. ابرها در حال حرکت هستند و شما در این میان ماه را به صورت بسیار زیبایی مشاهده خواهید کرد.

تابلوهای نئون در تک تک مناطق شهر می درخشند و جلوه زیبایی را به این شهر بخشیده اند.

از دریچه های فاضلاب شهر دودهایی به صورت بسیار طبیعی بیرون خواهند آمد.

در افق آسمان ها، حرکت هلیکوپترها و بالون ها را به صورت بسیار طبیعی مشاهده خواهید کرد.

سازندگان تایید کرده اند که برای آنها جزئیات مهمتر از بزرگ تر بودن شهر است. آنها نمی خواهند که بزرگترین را خلق نمایند، بلکه می خواهند زنده ترین و پویاترین شهر را تا بحال در این سری به ارمغان بیاورند.

"بت موبیل" با هدف بهترین ماشین در همه بازی ها طراحی شده است. این ماشین به تنهایی 160 مگابایت از حافظه را اشغال خواهد کرد.

صدها هزار "چندضلعی" و "تکسچر" و "سایه زن" های مختلف بر روی تک تک قسمت های بازی به کار برده شده است.

این نسخه از بازی حالت "چند نفره" نخواهد داشت.

در مورد عنوان بازی نیز گفته شده که آنطور که شما فکر می کنید نخواهد بود، ما یک شخصیت جدید به همین نام خلق کرده ایم که اطلاعات بیشتری را فعلا در این مورد نمی توانیم منتشر کنیم.

Rocksteady یک چیز کاملا جدید را خلق خواهد کرد.

ضدقهرمانی در این بازی برای بتمن در نظر گرفته شده که تمام مهارت هاش رو به چالش میکشه.

Batmobile رو هر موقع که بخواهید می تونید با یک دکمه درخواست کنید.

خیابون ها به خاطر Batmobile بسیار پهن تر طراحی شده. میتونید از سوی سکوها با این خودرو پرش های بسیار بلندی انجام بدید و کلی مانور پذیری داشته باشید
میتونید با سرعت از خودرو eject کنید و با glide به سمت شیشه ساختمان افراد مورد نظر رو مورد حمله قرار بدید. شکستن شیشه یک چیز جدید اعلام شده!

موقع پرواز از تمامی گدجت ها می تونید بهره ببرید. میتونید با یک ضدفن حریف را به سمت حریفی دیگر پرتاب کنید. یک takedown زمینی جدید اضافه شده. با یک پشتک می توانید batarang به صورت دشمنان پرتاب کنید.

در بخش های predator (همون مخفی کاری) می تونید تا 4 نفر رو پشت سر هم takedown کنید. در بازی جدیدی می تونید از فواصل دوتر هم وارد یک دریچه هوا بشوید (حالا با غلت خوردن یا شیرجه)

معماهای Riddler ظاهرا با خودرو سر و کار داره. به عنوان مثال وارد یک مسیر خاص میشید و با رد شدن از موانع مختلف چراغ ها رو خاموش می کنید.

Batmobile می تونه موشک و اکتریسیته (همون stun که برای میخکوب کردن استفاده می شد) شلیک کنه. این خودرو توقف ناپذیره و با ضربه به هر خودروی دیگری در مسیر اونها به چند قدم اون ور تر شوت می شوند!

داستان بازی بعد از مرگ جوکر ادامه داره و خلافکارها می خواند با هم متحد بشند. بیشتر درباره Scarecrow صحبت شده که در سطح شهر کلی بمب پخش کرده!

Oracle (دختر کارگاه گوردون و Batgirl سابق) نقش پررنگ تری خواهد داشت و می تونید به پایگاه اون سر بزنید و مکالمه ای داشته باشید.

بازی پر از easter egg های بتمن هستش!

صدا پیشه بتمن Kevin Conroy هستش. تمامی صداپیشگان سابق برگشته اند.

Gothom City پنج برابر بزرگتر از AC هستش. به 3 بخش تقسیم شده. هیچ گونه لودینگی وجود ندارد و بدون وقفه وارد ساختمون ها می شوید.

صحبت هایی در مورد مدل جدید کاراکتر ها شده. یکی از کاراکترها چند ضلعی های (polygon) بیشتری حتی از Asylum داره!

بتمن بازی رو با batsuit قدیمی خودش شروع میکنه و در بعضی نقاط میتونه آپگرید کنه.

این بازی با Unreal engine بهینه و تقویت شده و توسط خود استدیو ساخته می شود.

با تشکر از حسین (WANDΞR)

برای دیدن تصاویر بیشتر کلیک کنید

بازی در تاریخ 2 تیر 94 منتشر می‌شود.

ناظم بخش : اسپویل داستان بدون استفاده از تگ اسپویلر و تدگر = 1 هفته بن.

Last edited by a moderator:

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,566
نام
Alireza
دقت کردید گوردون به مرور زمان جوون تر میشه؟! :d :|

1499632_989577547741404_5045741114015481908_n.jpg

11401050_903873213012088_8437682643267737756_n.jpg

لول :D :D
دو سه تا بازی دیگه بسازن یهو یه بچه دوازده ساله با این تیپ میاد به بتمن ماموریت میده :D

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
مبارزات ابر مضخرف؟ :D
فایتینگش غیر از یکی دو حرکت اضافه کپی AC بود، اگه بگی مبارزات این مضخرفه یک جورایی گفتی AC هم مضخرفه :D
AO مشکلی که داشت این بود که در حد DLC ـه AC بود از نظر پیشرفت + طراحی مراحل خیلی داغون تر و مخصوصا باس فایتای فاجعه اونم در صورتی که کلی باس معروف و خفن توش گذاشته بودن که اگه دست راکستدی میوفتاد شاید یک چیز خفن تری از AC هم در میاورد :D
ببین کلیت فایتینگش مثل AC بود، اما به حدی باگ داشت و خشک بود اصلا نمی شد مقایسه کرد.

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
دقیقا من aa va ac رو هرکدوم 3 یا 4 بار رفتم این ao بزووور یک بار.

va ؟ :-/ بازی جدیده ؟ :| باید باور کنم حرفتو در مورد va ؟ :D
:| دیگه این جوری ندیدم ضایع شم :| باو خب وسط جمله فارسی که این طوری از انگلیسی استفاده نمیکنن :-o یه دقیقه طول کشید بفهمم منظورش "و" هست :|

- - -ویرایش - - -

آره منم خودم نصف نسخه های قبلی با این حال نکردم و منطقی ـم هست، بازیای راکستدی قابل مقایسه نیستن با بقیه.
اما در کل قضیه خسته کننده شدن بازی و اینا بیشتر به همون روند داستان و مراحل و باس فایتای بیخود ربط داره نه به مبارزات چون مبارزات تغییر خاصی نکردن و بنظرم مثل نسخه های قبل عالی بود اما بدون پیشرفت خاصی.

چند روز دیگه میاد و قضیه AO برا همیشه فراموش میشه :x
فقط بالاخره بازی Preload نداره؟

- - -ویرایش - - -

آره منم خودم نصف نسخه های قبلی با این حال نکردم و منطقی ـم هست، بازیای راکستدی قابل مقایسه نیستن با بقیه.
اما در کل قضیه خسته کننده شدن بازی و اینا بیشتر به همون روند داستان و مراحل و باس فایتای بیخود ربط داره نه به مبارزات چون مبارزات تغییر خاصی نکردن و بنظرم مثل نسخه های قبل عالی بود اما بدون پیشرفت خاصی.

چند روز دیگه میاد و قضیه AO برا همیشه فراموش میشه :x
فقط بالاخره بازی Preload نداره؟

برای همیشه فراموش میشه یعنی چی دیگه :| اون بدبخت هم جزو سری ارکهام بود چه بخوای چه نخوای :D
پری لود که این قدر اینا ماستن اون زمان هم بدن من مسافرتم مجبورم دیتاشو بخرم :| باو ر#دن تو این زمینه :|

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
دقت کردید گوردون به مرور زمان جوون تر میشه؟! :d :|

1499632_989577547741404_5045741114015481908_n.jpg

11401050_903873213012088_8437682643267737756_n.jpg

باو انصافا نامردیه نسخه aa رو با ak مقایسه کنی :| تو aa سازنده ها ازش یه داش مشتی ساخته بودن رسما :| همین تصویر بالایی :| یعنی این با این هیکلش بتمن رو حریف بود :D
تو ac باز یکم به قول معروف طبیعی تر و جوون تر شد :| رنگ موهاش و فرم صورتش تغییر کرد !
تو این که اصلا فاجعس ! همه شخصیتا رو دارن برمیگردونن به دوران طفولیت :| اصلا رنگ موش تو حلقم !
احساس میکنم راک استیدی وضعش خرابتره تو طراحی شخصیتا نسبت به wb montreal :|:| جدا خجالت اوره این قیافه :|

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
باو انصافا نامردیه نسخه aa رو با ak مقایسه کنی :| تو aa سازنده ها ازش یه داش مشتی ساخته بودن رسما :| همین تصویر بالایی :| یعنی این با این هیکلش بتمن رو حریف بود :biggrin1:
تو ac باز یکم به قول معروف طبیعی تر و جوون تر شد :| رنگ موهاش و فرم صورتش تغییر کرد !
تو این که اصلا فاجعس ! همه شخصیتا رو دارن برمیگردونن به دوران طفولیت :| اصلا رنگ موش تو حلقم !
احساس میکنم راک استیدی وضعش خرابتره تو طراحی شخصیتا نسبت به wb montreal :|:| جدا خجالت اوره این قیافه :|

کسی حرف های ایشون رو میفهمه یا بنده فقط نمیتونم بفهمم؟

اصلا خودت میفهمی چی میگی؟ ماشالا یه بند هم تو این تاپیک پست میدی و نمیزاری دو نفر دیگه سر دوتا چیز بدردبخور صحبت کنن. بس، یکم استراحت بده به خودت عزیزم.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
va ؟ برای همیشه فراموش میشه یعنی چی دیگه :| اون بدبخت هم جزو سری ارکهام بود چه بخوای چه نخوای :D
پری لود که این قدر اینا ماستن اون زمان هم بدن من مسافرتم مجبورم دیتاشو بخرم :| باو ر#دن تو این زمینه :|
یعنی اینکه AO یک جورایی یک بازی اضافی بین سری آرکهام هست و فکته باید قبول کرد :D این سری مال راکستدی بوده و باید همشم خودش میساخت و تو دوتا اول که شاهکار کرد این یکی هم که نمایشاش عالی بود.
ولی AO بین اون دوتا دیگه یک شکست محسوب میشه در صورتی که من خودم خیلی باهاش حال کردم و کاملا ارزش یک بار تموم کردنو داشت حداقل واسه گیم پلی خوبش و ... ولی بازم خیلی راحت فراموش میشه چون چیز خاصی نداشت که تو ذهن ها بمونه.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
چقدر ao ac ad ag می کنید بذارید بازی 10 روز دیگه میاد بحث می کنیم دیگه. در ضمن همه ی نسخه های بتمن عالی بودن چه راکستدی چه غیرش گرافیک همشون هم عالی کار شدن

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,878
نام
صابر
چقدر ao ac ad ag می کنید بذارید بازی 10 روز دیگه میاد بحث می کنیم دیگه. در ضمن همه ی نسخه های بتمن عالی بودن چه راکستدی چه غیرش گرافیک همشون هم عالی کار شدن

گرافیکش عالی بود ! اما نسخه ی Arkham City خیلی افت فریم داشت اون اوایل و چند تا پچ دادن حل شد اما بازم مشکل داره بعضی جاها افت فریم داره الانم من دارم بازی میکنم هست !

امیدوارم این نسخه بهینه باشه ! که یکم بعید میدونم :|

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
آرکام اورجینز نه تنها بازی خوبیه بلکه از جهاتی بالاتر از دو نسخه قلبه
از تجربش واقعا لذت بردم
اورجینز اولین تجربه تیم سازنده بوده که خیلی خوب از پسش بر اومد
وارنر به گروه خوبی اعتماد کرد و اورجینز تجربه خوبی بود براشون
میشه امید داشت که بعد از راک استدی باز هم شاهد BATMAN خواهیم بود!

origins.jpg

آخرین ویرایش:

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
کسی حرف های ایشون رو میفهمه یا بنده فقط نمیتونم بفهمم؟

اصلا خودت میفهمی چی میگی؟ ماشالا یه بند هم تو این تاپیک پست میدی و نمیزاری دو نفر دیگه سر دوتا چیز بدردبخور صحبت کنن. بس، یکم استراحت بده به خودت عزیزم.

به اون واضحی صحبت کردم ! حالا نفهمیدنش خب درک شما رو میرسونه :)
همه چیز هم از تصاویر بالایی و طراحی شخصیتا معلومه ! اگه یکمی بتونی فکر کنی میبینی که رسما طراحی gordon از اولین سری تا الان به سمت جوون تر شدن ایشون پیش رفته .
به کسی ربطی نداره من چه قدر تو تاپیک پست میدم و دوستان هم دارن مطالب بدردبخورشونو میذارن . اگه مشکلی داری باور کن مجبور نیستی بیای این تاپیک ! و حتی در اون حدی هم نیستی که بخوای فعالیت کاربرا رو تعیین کنی :-*

------------------------------------------------

نسخه هاي فيزيكي كي ميرسه ايران؟

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

این طور که فروشگاه ها زدن 29 خرداد هست !

----------------------------------------------

این ویدیو رو هم ببینید بد نیست .

[video=aparat;OAJyn]http://www.aparat.com/v/OAJyn[/video]

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
گرافیکش عالی بود ! اما نسخه ی Arkham City خیلی افت فریم داشت اون اوایل و چند تا پچ دادن حل شد اما بازم مشکل داره بعضی جاها افت فریم داره الانم من دارم بازی میکنم هست !

امیدوارم این نسخه بهینه باشه ! که یکم بعید میدونم :|

اره یادمه ابتدای dx11 بود که سازنده ها گند می زدن یادمه dx9 هیچ مشکلی نداشت 11 افت فریم می گرفت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر