Multi Platform Batman: Arkham Knight

ناظم بخش : لو دادن و سوال پرسیدن از داستان بدون استفاده از تگ اسپویلر و تذکر قبل از اسپویلر= 1 هفته بن.

خب بالاخره پروژه مرموز استدیو Rocksteady
که از قبل AO بحثش بود مشخص شد! جدیدترین نسخه از سری بتمن برای کنسول ها نسل جدید و PC!

• گاتهام در AO فقط 2 برابر بزرگ تر از AC بود,اما در AK حدود 5 برابر بزرگ تر هست.:dگاتهام به 3 بخش تقسیم شده.
  • RS هم یک صحبت هایی داشته در رابطه با جزییات مدل ها و تعداد چند ضلعی ها که چه پیشرفتی نسبت به نسخه های قبلی کردند.
  • بازی فقط بخش تک نفره داره.
  • هر زمانی که خواستید می تونید از Batmobile استفاده کنید.
  • RS چند تا villain جدید هم خلق کرده.
با تشکر از بنیامین عزیز (DOCTOR.WHO)

دیگر مثل قبل "کات سین" های بازی از قبل رندر شده نخواهند بود.تمامی کات سین ها به صورت Real-Time اجرا خواهند شد.

در بازی فقط یک Loading وجود خواهد داشت. و در ادامه بازی دیگر شاهد چنین اتفاقی نخواهیم بود.

در ابتدای بازی شما همان "سوئیت" قدیمی خود را به همراه دارید ولی در ادامه قابلیت ارتقاء را خواهید داشت.

شلوغی در خیابان ها بیشتر شده، بیش از 50 تبهکار در هر کوچه و خیابان پرسه می زنند و در حال نابود کردن ماشین ها و مغازه ها هستند.

چیزهایی از قبیل کت بارانی "گوردن" و یا "شنل" بتمن از قابلیت فیزیک Apex برخوردار خواهند بود و همچنین نسبت به باد و حرکات، تغییرات واقعی را نسبت به خود نشان خواهند داد.

زمان ریزش باران، تک تک قطرات از شیارها و سوئیت "بتمن" به صورت بسیار زیبایی سرازیر خواهند شد و جریان پیدا خواهند کرد.

زمانی که "گوردن" صحبت می کند، تمام چین و چروک های صورت او مشخص خواهد بود.

شهر در بازی پرجزئیات تر از قبل خواهد بود. ابرها در حال حرکت هستند و شما در این میان ماه را به صورت بسیار زیبایی مشاهده خواهید کرد.

تابلوهای نئون در تک تک مناطق شهر می درخشند و جلوه زیبایی را به این شهر بخشیده اند.

از دریچه های فاضلاب شهر دودهایی به صورت بسیار طبیعی بیرون خواهند آمد.

در افق آسمان ها، حرکت هلیکوپترها و بالون ها را به صورت بسیار طبیعی مشاهده خواهید کرد.

سازندگان تایید کرده اند که برای آنها جزئیات مهمتر از بزرگ تر بودن شهر است. آنها نمی خواهند که بزرگترین را خلق نمایند، بلکه می خواهند زنده ترین و پویاترین شهر را تا بحال در این سری به ارمغان بیاورند.

"بت موبیل" با هدف بهترین ماشین در همه بازی ها طراحی شده است. این ماشین به تنهایی 160 مگابایت از حافظه را اشغال خواهد کرد.

صدها هزار "چندضلعی" و "تکسچر" و "سایه زن" های مختلف بر روی تک تک قسمت های بازی به کار برده شده است.

این نسخه از بازی حالت "چند نفره" نخواهد داشت.

در مورد عنوان بازی نیز گفته شده که آنطور که شما فکر می کنید نخواهد بود، ما یک شخصیت جدید به همین نام خلق کرده ایم که اطلاعات بیشتری را فعلا در این مورد نمی توانیم منتشر کنیم.

Rocksteady یک چیز کاملا جدید را خلق خواهد کرد.

ضدقهرمانی در این بازی برای بتمن در نظر گرفته شده که تمام مهارت هاش رو به چالش میکشه.

Batmobile رو هر موقع که بخواهید می تونید با یک دکمه درخواست کنید.

خیابون ها به خاطر Batmobile بسیار پهن تر طراحی شده. میتونید از سوی سکوها با این خودرو پرش های بسیار بلندی انجام بدید و کلی مانور پذیری داشته باشید
میتونید با سرعت از خودرو eject کنید و با glide به سمت شیشه ساختمان افراد مورد نظر رو مورد حمله قرار بدید. شکستن شیشه یک چیز جدید اعلام شده!

موقع پرواز از تمامی گدجت ها می تونید بهره ببرید. میتونید با یک ضدفن حریف را به سمت حریفی دیگر پرتاب کنید. یک takedown زمینی جدید اضافه شده. با یک پشتک می توانید batarang به صورت دشمنان پرتاب کنید.

در بخش های predator (همون مخفی کاری) می تونید تا 4 نفر رو پشت سر هم takedown کنید. در بازی جدیدی می تونید از فواصل دوتر هم وارد یک دریچه هوا بشوید (حالا با غلت خوردن یا شیرجه)

معماهای Riddler ظاهرا با خودرو سر و کار داره. به عنوان مثال وارد یک مسیر خاص میشید و با رد شدن از موانع مختلف چراغ ها رو خاموش می کنید.

Batmobile می تونه موشک و اکتریسیته (همون stun که برای میخکوب کردن استفاده می شد) شلیک کنه. این خودرو توقف ناپذیره و با ضربه به هر خودروی دیگری در مسیر اونها به چند قدم اون ور تر شوت می شوند!

داستان بازی بعد از مرگ جوکر ادامه داره و خلافکارها می خواند با هم متحد بشند. بیشتر درباره Scarecrow صحبت شده که در سطح شهر کلی بمب پخش کرده!

Oracle (دختر کارگاه گوردون و Batgirl سابق) نقش پررنگ تری خواهد داشت و می تونید به پایگاه اون سر بزنید و مکالمه ای داشته باشید.

بازی پر از easter egg های بتمن هستش!

صدا پیشه بتمن Kevin Conroy هستش. تمامی صداپیشگان سابق برگشته اند.

Gothom City پنج برابر بزرگتر از AC هستش. به 3 بخش تقسیم شده. هیچ گونه لودینگی وجود ندارد و بدون وقفه وارد ساختمون ها می شوید.

صحبت هایی در مورد مدل جدید کاراکتر ها شده. یکی از کاراکترها چند ضلعی های (polygon) بیشتری حتی از Asylum داره!

بتمن بازی رو با batsuit قدیمی خودش شروع میکنه و در بعضی نقاط میتونه آپگرید کنه.

این بازی با Unreal engine بهینه و تقویت شده و توسط خود استدیو ساخته می شود.

با تشکر از حسین (WANDΞR)

برای دیدن تصاویر بیشتر کلیک کنید

بازی در تاریخ 2 تیر 94 منتشر می‌شود.

ناظم بخش : اسپویل داستان بدون استفاده از تگ اسپویلر و تدگر = 1 هفته بن.

Last edited by a moderator:

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
این چی بود؟! :o
واقعا تریلرایی که راک استدی میده هایپ بر انگیزن تو دو دیقه کلی چیز نشون دادن
احتمالا اضافه شدن کو آپ
چند نوع کلاس جدید از دشمنا
بتوینگ
کارکترای جدید
فینیشینگ موو های ترکیبی...
در بحث داستانی ام مهمتریم قسمت پیام آزراییل بود!
واقعا فوق العاده بود! :D
بی صبرانه منتظر بررسیش بیاد!

- - -ویرایش - - -

هرچی بیشتر میگذره و تریلر های بیشتری بیرون میاد بیشر فکرم به سمت مرگ بتمن سوق پیدا میکنه ( اهنگ دراماتیک تریلر هم کلا نابودم کرد )!:| مثل این که جدی جدی باید خودمونو برای مرگ بتمن اماده کنیم !
چیزی هم که توی اکثر تریلر ها ازارم میده کتک خوردن بتمن از AK_ه ! یعنی اینقدر بتمن در مقابلش ضعیفه ؟

سافتون هیل:
هر یک از دشمنان بتمن او را در زمینه ی خاصی به چالش میکشند ما میخواستیم برای اولین بار دشمنی را خلق کنیم که بتمن را در مبارزات به چالش بکشد

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
تا سر حد مرگ هایپ شدم :-o:-o:-o:-o
بعله خانموها و آقایون Coop :bighug: تا سه نفر رو نشون دادن (البته کنار هم بودن فقط گیمپلی دونفر فن ترکیبی میزدن :bighug:) ولی انگاز عزرائیل قابل بازی نیست :(

آخرین ویرایش:

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
به نظر نمیاد رسمی باشه باشه چون خود کانال رسمی BtmanArkham منتشر نشده به هر حال :

09179984929086716455.jpg

Batman Arkham Knight - "All Who Follow You" | 720

- - -ویرایش - - -

تا سر حد مرگ هایپ شدم :-o:-o:-o:-o
بعله خانموها و آقایون Coop تا سه نفر رو نشون دادن (البته کنار هم بودن فقط گیمپلی دونفر فن ترکیبی میزدن :bighug:) ولی انگاز عزرائیل قابل بازی نیست :(

Co Op رسما تایید شد!؟ :bighug: داداش یه لینکی چیزی میدی بی زحمت؟!
من فک میکردم ممکنه مثل اسیستای توی AC باشه! :D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
Co Op رسما تایید شد!؟ :bighug: داداش یه لینکی چیزی میدی بی زحمت؟!
من فک میکردم ممکنه مثل اسیستای توی AC باشه! :D
لینک تایید شدن ؟ دیگه داشت نشون میداد چیو تایید کنن :d هم رابین هم کت وومن همم اون یکی ....
احتمال Coop چهار نفره میره هم ولی خوب درصدش کمه! ما به همون دونفرش ـم راضییم :bighug:

دوستان دقت کنن اینی که پخش شده رسمی نیست احتمالا از یـ جا لیک شده رسمی ـش یا همون 6 میاد یا 9 (مثل قبلیا) که احتمالا اطلاعات هم باهاش میاد صبر کنید ....

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
آقا اینکه چند نفری با هم مبارزه میکردن نمیتونه دلیلی بر وجود Co-Op باشه ها. خواستم بگم که الکی هایپ نشید بعد بخوره تو ذوقتون :D FF 15 هم همچین استایل مبارزه ای داره که با هوش مصنوعی کنارتون فن های ترکیبی میزنید./

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
لینک تایید شدن ؟ دیگه داشت نشون میداد چیو تایید کنن :d هم رابین هم کت وومن همم اون یکی ....
احتمال Coop چهار نفره میره هم ولی خوب درصدش کمه! ما به همون دونفرش ـم راضییم :bighug:

دوستان دقت کنن اینی که پخش شده رسمی نیست احتمالا از یـ جا لیک شده رسمی ـش یا همون 6 میاد یا 9 (مثل قبلیا) که احتمالا اطلاعات هم باهاش میاد صبر کنید ....

فک کردم رسما تایید شده!
ممکنه با هوش مصنوعی باشه در جال فرقی نداره من بشدت هایپ شدم! :D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
آقا اینکه چند نفری با هم مبارزه میکردن نمیتونه دلیلی بر وجود Co-Op باشه ها. خواستم بگم که الکی هایپ نشید بعد بخوره تو ذوقتون :D FF 15 هم همچین استایل مبارزه ای داره که با هوش مصنوعی کنارتون فن های ترکیبی میزنید./

فک کردم رسما تایید شده!
ممکنه با هوش مصنوعی باشه در جال فرقی نداره من بشدت هایپ شدم! :D
من با فنای ترکیبی حال می کنم حالا Coop هم نباشه مهم نی :-":| :D

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
خوب رسمیش اومد 1080 رو هم قرار میدم :

94433382309078892661.jpg

Official Batman: Arkham Knight Trailer - "All Who Follow You" | 1080 | 720

من زدم دانلود :D

- - -ویرایش - - -

ووواااایی خدا :| این چی بود ؟ :-o
گرافیک که به کنار اصلا فوق العاده بود تریلر ! :(( پس کی این بازی میاد :(
این حرکات ترکیبی رو من هنوز مفهومشو نفهمیدم ! نفهمیدن مفهومشم اینه که تو بازی اصلی نمیتونه باشه و فقط امکانش تو co op هست . یعنی فوق العاده بود کیفیت حرکات و گیم پلی .
دیگه حرفی ندارم بزنم فقط این که باید منتظر بازی موند و فقط نسخه اوریجینالشو تهیه کرد ! علاوه بر ps4 من دیروز واسه pc هم pre order کردم جهت اطمینان :D

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
خیلی جالبه، اولش که زمان تریلر رو دیدم و فهمیدم که همش 2 دقیقه ـست کلی ناراحت شدم... گفتم چه حیف. ولی به گفته یکی از دوستان همین 2 دقیقه اونقدر پُر و پیمون بود که بسی ذوق زده گشتیم :d
چند تا مورد :d
اول اینکه همون اوایل تریلر وقتی که Scarecrow داره دور بتمن میچرخه و بتمن افتاده روی زمین، 2 بار یه گِیج رو نشون میده. یعنی ایندفعه میزان ترس رو با گِیج نشون میدن؟
ویرایش:
فاااااااااااااااک، SCRATCH THAT :d جمله بالا رو فراموش کنید، چرت و پرتی بیش نبود :d روی اون گِیج نوشته بود Scionis Still Mill :d

اون روبات هایی هم که بتمن و Catwoman باهاشون مبارزه میکنن همون روبات های هارلی کویین هستن یا از Wonder City اومدن؟

از اون حرکات ترکیبی هم به شدت استقبال میشه ولی امیدوارم به این معنی نباشه که بیشتر مواقع یکی حتماً باید همراه بتمن باشه :|

و اینکه این Azraeel هم برای خودش مثل اینکه Merceneries داره. راستش من زیاد پیگیر خبرها نیستم، نمیدونم. نکنه همین خودش Arkham Knight باشه؟ یه جا هم که بتمن اصلاً با یکی مبارزه میکنه که لباسش دقیقاً رنگبندی لباس Azraeel رو داره و مهمتر اینکه از یه تیغه ای استفاده میکنه که به شدت شبیه همونیه که Azraeel توی Arkham City ازش استفاده میکرد و اون علامت ها رو روی زمین میذاشت.

در کل اینکه هایپ زده بودیم، هایپ مینیا شدیم :d

یه پی نوشت کاملاً بی ربط :d : چرا این تاپیک مهم نمیشه و نمیره توی بخش تاپیک های مهم؟

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
لینک بالایی ^^^^ :
Update: According to publisher Warner, the game will feature a “dual-play” mechanic that allows players to switch between Batman and his allies – Catwoman, Robin, Nightwing – during combat. It’s not quite co-op, but it sounds like an interesting alternative

دارم میپوکم جا نداره دیگه هایپ دونم ....

این متن کامل از یورو گیمر یـ نفر بیزحمت ترجمش کنه :

.UPDATE: Batman: Arkham Knight has a new "dual play" mechanic, Warner Bros. has confirmed
."This sees the player "switch seamlessly" between Batman and his allies, including Robin, Nightwing and Catwoman in "free-flow combat
.So, no co-op, then, as some took the trailer below to indicate, but exciting nonetheless
.ORIGINAL STORY: A new Batman: Arkham Knight trailer has shown off superheroes Robin, Nightwing and Catwoman

The video, below, shows Batman working with Robin, Nightwing and Catwoman in what looks like tag-team combat. Developer Rocksteady and publisher Warner Bros. has yet to announce any kind of co-op gameplay, so we assume this is simply tag-team attacks with computer-controlled allies in, perhaps, challenge rooms

Either that, or at select points during the campaign Batman can work together with one of his partners in crime fighting

We already know you can play as Harley Quinn as part of a downloadable content challenge maps pack. As Quinn you fight within the Blüdhaven Police Department in a story that takes place prior to the events of Arkham Knight

And finally, the video confirms mysterious assassin Azrael is in the game, although to what extent we don't know

Batman: Arkham Knight is due out 23rd June 2015.a story that takes place prior to the events of Arkham Knight

New Batman: Arkham Knight trailer shows off Robin, Nightwing and Catwoman • Eurogamer.net

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر