Multi Platform Batman: Arkham Knight

ناظم بخش : لو دادن و سوال پرسیدن از داستان بدون استفاده از تگ اسپویلر و تذکر قبل از اسپویلر= 1 هفته بن.

خب بالاخره پروژه مرموز استدیو Rocksteady
که از قبل AO بحثش بود مشخص شد! جدیدترین نسخه از سری بتمن برای کنسول ها نسل جدید و PC!

• گاتهام در AO فقط 2 برابر بزرگ تر از AC بود,اما در AK حدود 5 برابر بزرگ تر هست.:dگاتهام به 3 بخش تقسیم شده.
  • RS هم یک صحبت هایی داشته در رابطه با جزییات مدل ها و تعداد چند ضلعی ها که چه پیشرفتی نسبت به نسخه های قبلی کردند.
  • بازی فقط بخش تک نفره داره.
  • هر زمانی که خواستید می تونید از Batmobile استفاده کنید.
  • RS چند تا villain جدید هم خلق کرده.
با تشکر از بنیامین عزیز (DOCTOR.WHO)

دیگر مثل قبل "کات سین" های بازی از قبل رندر شده نخواهند بود.تمامی کات سین ها به صورت Real-Time اجرا خواهند شد.

در بازی فقط یک Loading وجود خواهد داشت. و در ادامه بازی دیگر شاهد چنین اتفاقی نخواهیم بود.

در ابتدای بازی شما همان "سوئیت" قدیمی خود را به همراه دارید ولی در ادامه قابلیت ارتقاء را خواهید داشت.

شلوغی در خیابان ها بیشتر شده، بیش از 50 تبهکار در هر کوچه و خیابان پرسه می زنند و در حال نابود کردن ماشین ها و مغازه ها هستند.

چیزهایی از قبیل کت بارانی "گوردن" و یا "شنل" بتمن از قابلیت فیزیک Apex برخوردار خواهند بود و همچنین نسبت به باد و حرکات، تغییرات واقعی را نسبت به خود نشان خواهند داد.

زمان ریزش باران، تک تک قطرات از شیارها و سوئیت "بتمن" به صورت بسیار زیبایی سرازیر خواهند شد و جریان پیدا خواهند کرد.

زمانی که "گوردن" صحبت می کند، تمام چین و چروک های صورت او مشخص خواهد بود.

شهر در بازی پرجزئیات تر از قبل خواهد بود. ابرها در حال حرکت هستند و شما در این میان ماه را به صورت بسیار زیبایی مشاهده خواهید کرد.

تابلوهای نئون در تک تک مناطق شهر می درخشند و جلوه زیبایی را به این شهر بخشیده اند.

از دریچه های فاضلاب شهر دودهایی به صورت بسیار طبیعی بیرون خواهند آمد.

در افق آسمان ها، حرکت هلیکوپترها و بالون ها را به صورت بسیار طبیعی مشاهده خواهید کرد.

سازندگان تایید کرده اند که برای آنها جزئیات مهمتر از بزرگ تر بودن شهر است. آنها نمی خواهند که بزرگترین را خلق نمایند، بلکه می خواهند زنده ترین و پویاترین شهر را تا بحال در این سری به ارمغان بیاورند.

"بت موبیل" با هدف بهترین ماشین در همه بازی ها طراحی شده است. این ماشین به تنهایی 160 مگابایت از حافظه را اشغال خواهد کرد.

صدها هزار "چندضلعی" و "تکسچر" و "سایه زن" های مختلف بر روی تک تک قسمت های بازی به کار برده شده است.

این نسخه از بازی حالت "چند نفره" نخواهد داشت.

در مورد عنوان بازی نیز گفته شده که آنطور که شما فکر می کنید نخواهد بود، ما یک شخصیت جدید به همین نام خلق کرده ایم که اطلاعات بیشتری را فعلا در این مورد نمی توانیم منتشر کنیم.

Rocksteady یک چیز کاملا جدید را خلق خواهد کرد.

ضدقهرمانی در این بازی برای بتمن در نظر گرفته شده که تمام مهارت هاش رو به چالش میکشه.

Batmobile رو هر موقع که بخواهید می تونید با یک دکمه درخواست کنید.

خیابون ها به خاطر Batmobile بسیار پهن تر طراحی شده. میتونید از سوی سکوها با این خودرو پرش های بسیار بلندی انجام بدید و کلی مانور پذیری داشته باشید
میتونید با سرعت از خودرو eject کنید و با glide به سمت شیشه ساختمان افراد مورد نظر رو مورد حمله قرار بدید. شکستن شیشه یک چیز جدید اعلام شده!

موقع پرواز از تمامی گدجت ها می تونید بهره ببرید. میتونید با یک ضدفن حریف را به سمت حریفی دیگر پرتاب کنید. یک takedown زمینی جدید اضافه شده. با یک پشتک می توانید batarang به صورت دشمنان پرتاب کنید.

در بخش های predator (همون مخفی کاری) می تونید تا 4 نفر رو پشت سر هم takedown کنید. در بازی جدیدی می تونید از فواصل دوتر هم وارد یک دریچه هوا بشوید (حالا با غلت خوردن یا شیرجه)

معماهای Riddler ظاهرا با خودرو سر و کار داره. به عنوان مثال وارد یک مسیر خاص میشید و با رد شدن از موانع مختلف چراغ ها رو خاموش می کنید.

Batmobile می تونه موشک و اکتریسیته (همون stun که برای میخکوب کردن استفاده می شد) شلیک کنه. این خودرو توقف ناپذیره و با ضربه به هر خودروی دیگری در مسیر اونها به چند قدم اون ور تر شوت می شوند!

داستان بازی بعد از مرگ جوکر ادامه داره و خلافکارها می خواند با هم متحد بشند. بیشتر درباره Scarecrow صحبت شده که در سطح شهر کلی بمب پخش کرده!

Oracle (دختر کارگاه گوردون و Batgirl سابق) نقش پررنگ تری خواهد داشت و می تونید به پایگاه اون سر بزنید و مکالمه ای داشته باشید.

بازی پر از easter egg های بتمن هستش!

صدا پیشه بتمن Kevin Conroy هستش. تمامی صداپیشگان سابق برگشته اند.

Gothom City پنج برابر بزرگتر از AC هستش. به 3 بخش تقسیم شده. هیچ گونه لودینگی وجود ندارد و بدون وقفه وارد ساختمون ها می شوید.

صحبت هایی در مورد مدل جدید کاراکتر ها شده. یکی از کاراکترها چند ضلعی های (polygon) بیشتری حتی از Asylum داره!

بتمن بازی رو با batsuit قدیمی خودش شروع میکنه و در بعضی نقاط میتونه آپگرید کنه.

این بازی با Unreal engine بهینه و تقویت شده و توسط خود استدیو ساخته می شود.

با تشکر از حسین (WANDΞR)

برای دیدن تصاویر بیشتر کلیک کنید

بازی در تاریخ 2 تیر 94 منتشر می‌شود.

ناظم بخش : اسپویل داستان بدون استفاده از تگ اسپویلر و تدگر = 1 هفته بن.

Last edited by a moderator:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
تیزر جدید (کامل تر از قبلی) تا دقایقی دیگر :whistling:

70178705782740722856.jpg

26240504851219555700.jpg

Official Batman: Arkham Knight – “2 Days” Trailer Countdown | 1080

آخرین ویرایش:

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
اقا کت ومن چرا این شکلی شده ؟ :-&

- - -ویرایش - - -

دوستان نیاز به دیدن تیزر نیست ! :|
احساس میکنم طراحای final fantasy اومدن راک استیدی :| اقا نبینین خیلی مزخرفه

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα

- - -ویرایش - - -

چشه ؟ فقط یکم سنش بیشتر میزنه :whistling: ولی هم چنان H*T و **Bada میزنه :whistling:

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483

- - -ویرایش - - -

چه ربطی به فاینال فنتسی داره؟! :|
همون نسخه سیتیه یکم لاغر تر شده!

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
این تیزر تریلر ها و سورپرایزهاشون ظاهراً همین 4 تا کرکتر بوده که ملت فهمیدن و لو رفته گویا :D تریلر قبلی عزرائیل بود ، این یکی هم سلینا ، بعدی هم یا رابینه یا نایت وینگ یا جفتشون با هم احتمالاً :D حالا باید دید اون تریلر اصل کاری چیه :D یا باید یه چیز مفصل و تپل باشه ، یا اینکه از همین 4 تا کرکتر یه چیز کامل تر نشون میده :D

تا اینجای کار چهره ی تمامی کرکتر ها به نظرم هیچ مشکلی نداره :D چهره ها رئال تر و آدمیزادی تر شده که به نظرم همچین چیزی بیشتر به حال و هوای بتمن میخوره تا مدلای فانتزی و ... :D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
این کجاش h*t میزنه احمد جان ! قیافه رو ببین تو رو خدا :D امیدوارم فیک باشه :(
به نظر من که هست بعدم صبر کن معلوم میشه هنوز گرمیشو نگه داشته یا نه :whistling::D
خیلی هم خوب :

27306790408163740847.jpg

البته اینجا یکم زاویه دوربین و حالت چهر فرق داره ولی خو همون گیفا خیلم خوبه :whistling:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
چشه مگه :x ؟
هیچی تعجب کردم! مگه قبلا خبری اومده بود که قراره توی بازی باشه؟؟؟ من یادم نمیاد گفته باشن.
این اولین تریلری بود که کت وومنو نشون دادن؟

ذوق زده شدم شدید :x قابل بازی باید باشه دیگه :D

- - -ویرایش - - -

نمیدونم یا ما کوریم یا شما چشم بصیرت دارید :D
باو جان من ببین قیافه رو زمین تا اسمون تغییر کرده :|
قیافش که بد نبود :D
قیافه هارلی کویین هم زمین تا آسمون تغییر کرده :D

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
به نظر من که هست بعدم صبر کن معلوم میشه هنوز گرمیشو نگه داشته یا نه :whistling::D
خیلی هم خوب :

27306790408163740847.jpg

البته اینجا یکم زاویه دوربین و حالت چهر فرق داره ولی خو همون گیفا خیلم خوبه :whistling:

هر جور حساب کنی مال ارکهام سیتی بهتر بود :|
البته من نظرم سریع عوض میشه معمولا باید دید تو تریلر اصلی چه جوریه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر