Multi Platform Batman: Arkham Knight

ناظم بخش : لو دادن و سوال پرسیدن از داستان بدون استفاده از تگ اسپویلر و تذکر قبل از اسپویلر= 1 هفته بن.

خب بالاخره پروژه مرموز استدیو Rocksteady
که از قبل AO بحثش بود مشخص شد! جدیدترین نسخه از سری بتمن برای کنسول ها نسل جدید و PC!

• گاتهام در AO فقط 2 برابر بزرگ تر از AC بود,اما در AK حدود 5 برابر بزرگ تر هست.:dگاتهام به 3 بخش تقسیم شده.
  • RS هم یک صحبت هایی داشته در رابطه با جزییات مدل ها و تعداد چند ضلعی ها که چه پیشرفتی نسبت به نسخه های قبلی کردند.
  • بازی فقط بخش تک نفره داره.
  • هر زمانی که خواستید می تونید از Batmobile استفاده کنید.
  • RS چند تا villain جدید هم خلق کرده.
با تشکر از بنیامین عزیز (DOCTOR.WHO)

دیگر مثل قبل "کات سین" های بازی از قبل رندر شده نخواهند بود.تمامی کات سین ها به صورت Real-Time اجرا خواهند شد.

در بازی فقط یک Loading وجود خواهد داشت. و در ادامه بازی دیگر شاهد چنین اتفاقی نخواهیم بود.

در ابتدای بازی شما همان "سوئیت" قدیمی خود را به همراه دارید ولی در ادامه قابلیت ارتقاء را خواهید داشت.

شلوغی در خیابان ها بیشتر شده، بیش از 50 تبهکار در هر کوچه و خیابان پرسه می زنند و در حال نابود کردن ماشین ها و مغازه ها هستند.

چیزهایی از قبیل کت بارانی "گوردن" و یا "شنل" بتمن از قابلیت فیزیک Apex برخوردار خواهند بود و همچنین نسبت به باد و حرکات، تغییرات واقعی را نسبت به خود نشان خواهند داد.

زمان ریزش باران، تک تک قطرات از شیارها و سوئیت "بتمن" به صورت بسیار زیبایی سرازیر خواهند شد و جریان پیدا خواهند کرد.

زمانی که "گوردن" صحبت می کند، تمام چین و چروک های صورت او مشخص خواهد بود.

شهر در بازی پرجزئیات تر از قبل خواهد بود. ابرها در حال حرکت هستند و شما در این میان ماه را به صورت بسیار زیبایی مشاهده خواهید کرد.

تابلوهای نئون در تک تک مناطق شهر می درخشند و جلوه زیبایی را به این شهر بخشیده اند.

از دریچه های فاضلاب شهر دودهایی به صورت بسیار طبیعی بیرون خواهند آمد.

در افق آسمان ها، حرکت هلیکوپترها و بالون ها را به صورت بسیار طبیعی مشاهده خواهید کرد.

سازندگان تایید کرده اند که برای آنها جزئیات مهمتر از بزرگ تر بودن شهر است. آنها نمی خواهند که بزرگترین را خلق نمایند، بلکه می خواهند زنده ترین و پویاترین شهر را تا بحال در این سری به ارمغان بیاورند.

"بت موبیل" با هدف بهترین ماشین در همه بازی ها طراحی شده است. این ماشین به تنهایی 160 مگابایت از حافظه را اشغال خواهد کرد.

صدها هزار "چندضلعی" و "تکسچر" و "سایه زن" های مختلف بر روی تک تک قسمت های بازی به کار برده شده است.

این نسخه از بازی حالت "چند نفره" نخواهد داشت.

در مورد عنوان بازی نیز گفته شده که آنطور که شما فکر می کنید نخواهد بود، ما یک شخصیت جدید به همین نام خلق کرده ایم که اطلاعات بیشتری را فعلا در این مورد نمی توانیم منتشر کنیم.

Rocksteady یک چیز کاملا جدید را خلق خواهد کرد.

ضدقهرمانی در این بازی برای بتمن در نظر گرفته شده که تمام مهارت هاش رو به چالش میکشه.

Batmobile رو هر موقع که بخواهید می تونید با یک دکمه درخواست کنید.

خیابون ها به خاطر Batmobile بسیار پهن تر طراحی شده. میتونید از سوی سکوها با این خودرو پرش های بسیار بلندی انجام بدید و کلی مانور پذیری داشته باشید
میتونید با سرعت از خودرو eject کنید و با glide به سمت شیشه ساختمان افراد مورد نظر رو مورد حمله قرار بدید. شکستن شیشه یک چیز جدید اعلام شده!

موقع پرواز از تمامی گدجت ها می تونید بهره ببرید. میتونید با یک ضدفن حریف را به سمت حریفی دیگر پرتاب کنید. یک takedown زمینی جدید اضافه شده. با یک پشتک می توانید batarang به صورت دشمنان پرتاب کنید.

در بخش های predator (همون مخفی کاری) می تونید تا 4 نفر رو پشت سر هم takedown کنید. در بازی جدیدی می تونید از فواصل دوتر هم وارد یک دریچه هوا بشوید (حالا با غلت خوردن یا شیرجه)

معماهای Riddler ظاهرا با خودرو سر و کار داره. به عنوان مثال وارد یک مسیر خاص میشید و با رد شدن از موانع مختلف چراغ ها رو خاموش می کنید.

Batmobile می تونه موشک و اکتریسیته (همون stun که برای میخکوب کردن استفاده می شد) شلیک کنه. این خودرو توقف ناپذیره و با ضربه به هر خودروی دیگری در مسیر اونها به چند قدم اون ور تر شوت می شوند!

داستان بازی بعد از مرگ جوکر ادامه داره و خلافکارها می خواند با هم متحد بشند. بیشتر درباره Scarecrow صحبت شده که در سطح شهر کلی بمب پخش کرده!

Oracle (دختر کارگاه گوردون و Batgirl سابق) نقش پررنگ تری خواهد داشت و می تونید به پایگاه اون سر بزنید و مکالمه ای داشته باشید.

بازی پر از easter egg های بتمن هستش!

صدا پیشه بتمن Kevin Conroy هستش. تمامی صداپیشگان سابق برگشته اند.

Gothom City پنج برابر بزرگتر از AC هستش. به 3 بخش تقسیم شده. هیچ گونه لودینگی وجود ندارد و بدون وقفه وارد ساختمون ها می شوید.

صحبت هایی در مورد مدل جدید کاراکتر ها شده. یکی از کاراکترها چند ضلعی های (polygon) بیشتری حتی از Asylum داره!

بتمن بازی رو با batsuit قدیمی خودش شروع میکنه و در بعضی نقاط میتونه آپگرید کنه.

این بازی با Unreal engine بهینه و تقویت شده و توسط خود استدیو ساخته می شود.

با تشکر از حسین (WANDΞR)

برای دیدن تصاویر بیشتر کلیک کنید

بازی در تاریخ 2 تیر 94 منتشر می‌شود.

ناظم بخش : اسپویل داستان بدون استفاده از تگ اسپویلر و تدگر = 1 هفته بن.

Last edited by a moderator:

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
این پروتوکل یازده رو قبلا هم من گفتم یه چندتا هینت خیلی بزرگم داره
هینت اول سری کامیک ترور که تو اون هوگو استرنج و اسکیرکرو با هم متحد میشن... حالا یادتون ه رمز قایق مترسک تو بازی چی بود؟؟؟arkham city of TERROR
هینت دوم... وختی از سینما میای بیرون اسم فیلمی که کلی فیس توش بازی مپکرده و اتفاقا روی صفحه ام داره نشون میده TERROR هستش...
استرنج خیلی باهوش تر از اونه که یه پروتوکل برای یه انفجار ساده در نظر بگیره
نکته سوم اینکه پسورد پروتوکل Wayne هست و آرکهام نایت هم نمونه ی وین هست
حالا من میگم این آرکهام نایت یا یه تیگر گارد پیشرفتس و ممکنه ما چند تا ازش ببینیم درون بازی...
یا اینکه خود استرنج هست
در کل شک نکنیاسترنج یه نقش اساسی تو داستان داره

خب دقیقا منم منظورم همینه دیگه :D دمت گرم انصافا چیزی رو که نتونستم بگم رو گفتی :)
منم عین تو مطمئنم این استرنج خیلی باهوش بوده و همین باهوشیش هم کمکش کرد تا سوتی بتمن رو بگیره و بفهمه بروس وینه :D
هینت اول : کمیک رو نخوندم ولی رمز قایق این بود : city of terror و شما داخل قایق میتونستی یه برگه پیدا کنی که به دیوار چسبیده و قرارداد فالکونی با دکتر جاناتان (مترسک) رو ببینی .
هینت دوم : اون واقعا فیلمش پخش شده بوده ولی سر قضیه ارکهام زدن داغونش کردن !
هینت سوم : چرا وین ؟! :D

قانع شدم! :D
البته ممکنم هست روایت اون آرک فرق میکرده چون بعضا این اتفاقا میوفته! :)
اما در کل بنظر من زیاد ارتباطی با رد هود نداره آرکهام نایت...
چون یکم دیره یه شخصیت کلیدی به این شکل رو وارد داستان کنن اون آخر طوری که دو نسخه ی اولم هیچ صحبتی ازش نبوده!!!
-
راک استیدی کارشو عالی بلده ;) نشونش هم اینه که ما الان این همه در مورد داستان داریم بحث میکنیم ! :x

الیوت داستان فرعی هست و دنبال بروس میگرده نه بتمن...
و هیچ ایده ای هم نداره که بروس بتمن هست ممکنه طی داستان یسری مشکلات ایجاد کنه به نام بروس ولی اصلا و ابدا امکان نداره آرکهام نایت باشه!!!

[/QUOTE]

تو یکی از کمیکا الیوت یه شب زمانی که بروس تو خونه رفت به طور داغونی پنجره رو شکست و وارد wayne manor شد و به الفرد گفت که شب سختی داشتم و خیلی خستم و ... (دقیقا عین بتمن ! ) :| خب ؟؟؟
تا الانم که تالیا میدونسته بتمن همون بروس وینه ! چرا ra's ندونه ؟! از کجا معلوم strange با استفاده از این پروتوکل هویت بتمن رو فاش نکنه ؟؟ از کجا معلوم تو بازی ارکهام نایت اتفاقاتی برای oracle و الفرد به خاطر هویت بتمن نیفته ؟ :-/

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
دوستان يه سوال ارزش داره بازى رو پيش خريد كنم ؟ أين اولين بارمه دارم پيش خريد ميكنم ؟ براى دانلود هم شب براى دانلود ميزارم بعد يه چيزى pre order إز كي شروع ميشه؟ بعد اكه سايتى ميشناسين كه psn code با قيمت خوب ميده ميشه بگين ؟ ممنونم ارزش داره ؟

بله کاملا ارزشش رو داره ! این بازی هم اولین pre order هست که من تو عمرم انجام دادم ! یعنی تا قبلش اصلا سراغش هم نرفته بودم !
مطمئن باش عالیه ! من عکساشو گذاشتم برو ببین :
http://forum.bazicenter.com/thread86804/page21/#post3687419

- - -ویرایش - - -

یعنی ،واقعا انتظار داری طرف بیاد بگه راس الغول با لهجه ی عربی؟ ! خوب معلومه اونطوری تلفظ میکنه،ولی خب اسم همون راس الغوله ! که ما میتونیم درست تلفظ کنیم ! @M.S.A.A
http://en.wikipedia.org/wiki/Ghoul
:D

:| اقا من یه سوال از شما میپرسم :| مگه ما با لهجه عربی میگیم راس الغول ؟ :D اینا طرز خوندنشون تو زبون های مختلف فرق داره و خب چون ما پارسی رو پاس میداریم و انگلیسی را زاپاس و از عربی هم رسما دوری میکنیم ، به طور خارجکی بگیم بهتره :D

- - -ویرایش - - -

مشکل کوین نیست، کلاً انگلیسی ها همینطورین. قضیه همون الطائر و الطایر و الطیر و آلطاهیر و ایناست :d عربی تلفظ کردن واسه انگلیسیا خیلی سخته ولی تلفظ درستش همون راس الغول (سر غول :| ) ـه
پ.ن: آخه اینا اومدن غول رو هم Demon ترجمه کردن :| غول تا اونجایی که ما می دونیم آدم (جنس مذکر) بدهایی هستن که تو داستان های پریان ـن و ما بهشون میگیم آقا غوله :d :|

اقا بالاخره معلوم نشده هنوز این altair چه جوریه :| آلطاییر ؟ آلطایِر ؟ اَلطَیر ؟!

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
بله کاملا ارزشش رو داره ! این بازی هم اولین pre order هست که من تو عمرم انجام دادم ! یعنی تا قبلش اصلا سراغش هم نرفته بودم !
مطمئن باش عالیه ! من عکساشو گذاشتم برو ببین :
http://forum.bazicenter.com/thread86804/page21/#post3687419

- - -ویرایش - - -

:| اقا من یه سوال از شما میپرسم :| مگه ما با لهجه عربی میگیم راس الغول ؟ :D اینا طرز خوندنشون تو زبون های مختلف فرق داره و خب چون ما پارسی رو پاس میداریم و انگلیسی را زاپاس و از عربی هم رسما دوری میکنیم ، به طور خارجکی بگیم بهتره :D

- - -ویرایش - - -

اقا بالاخره معلوم نشده هنوز این altair چه جوریه :| آلطاییر ؟ آلطایِر ؟ اَلطَیر ؟!
رأس الغول رو خداییش عربی تلفظ میکنیم ! :D همون تلفظ همزه یعنی اینکه میتونیم تلفظ کنیم،مثلا میگیم در رأس قدرت و...الغول هم که مشکلی نداره،همون غوله فقط یه ال بنداز قبلش.
بعد من کاری ندارم چطور تلفظ میکنیم،من کلامم اینه اسم بنده خدا رأس الغوله،حالا به هر دلیل خارجی ها یه جور تلفظ میکنن ولی ایده ی اسم کاراکتر که معنی هم داره همون رأس الغول هست،
altair هم همون
اَلطَیر درسته،ولی خب تلفظ ها متفاوته،مثل تلفظ اسم خودم(رضا) که خودمم هم درست تلفظ نمیکنم :D

آخرین ویرایش:

Jeffy_Original

کاربر سایت
May 23, 2010
64
نام
امین
میدونم خیلی بیخود به نظر میاد ولی فقط برای اینکه بیشتر شما رو به شک بندازم برای هویت آرکهام نایت:
vi1r6r1era5uozx9f813.jpg

M.S.A.A

کاربر سایت
Sep 25, 2014
125
نام
محمدرضا
آقا اصلاً آرخام نایت آلفرد ـه :d :))

میدونم خیلی بیخود به نظر میاد ولی فقط برای اینکه بیشتر شما رو به شک بندازم برای هویت آرکهام نایت:
vi1r6r1era5uozx9f813.jpg

گفتم که :d
هم تو بعضی از کمیک ها سابقه نظامی داشته، هم بروس رو خوب میشناسه :d

این کمیک کدوم کمیک ـه؟ توش از همون اول جوکر آلفرد بوده یا جوکر رفته کنار و آلفرد واسه این که دوباره بتمن بیاد تو صحنه و روحیه ـش رو به دست بیاره داره این کار رو می کنه؟

آخرین ویرایش:

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
vi1r6r1era5uozx9f813.jpg

بیخود هم نیست !!! آلفرد ؟؟؟ :o

-----------------------------------------

دوستان این ویدیو هم ببینید بد نیست :

[video=aparat;LRdrO]http://www.aparat.com/v/LRdrO[/video]

Jeffy_Original

کاربر سایت
May 23, 2010
64
نام
امین
این کمیک کدوم کمیک ـه؟ توش از همون اول جوکر آلفرد بوده یا جوکر رفته کنار و آلفرد واسه این که دوباره بتمن بیاد تو صحنه و روحیه ـش رو به دست بیاره داره این کار رو می کنه؟
Whatever Happened to the Caped Crusader

چیزی که دیده میشه ظاهرا از اول آلفرد جوکر بوده، ولی باز هم از همون داستانهای مثل Killing Joke میمونه که آدم نمیفهمه چی میشه

آخرین ویرایش:

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
راس الغول اتفاقا درسته حالا بتمن بلد نیست تلفظ کنه مشکل خودشه :D
Ra's al Ghul - Wikipedia, the free encyclopedia
تا اونجایی که میدونم اسم اصلی این کاراکتر قرار نبوده مثل عربی راس خونده بشه چون این آمریکاییها بدجوری تحت تاثیر زبان عبری هستن(به علت اینکه یهودیها در جامعه آمریکا نفوذ زیادی دارن و اکثر نویسندگان و هنرمندان آمریکایی یهودی هستن) و چون در زبان عبری راس عربی رو رش تلفظ میکنن واسه همین اکثر اوقات در فیلمها و بازیها اسم این کاراکتر رو رش تلفظ میکنن,ضمنا زبان عربی و عبری ریشه سامی دارن و بیشتر کلماتشون شبیه هم هستن :d

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
تا اونجایی که میدونم اسم اصلی این کاراکتر قرار نبوده مثل عربی راس خونده بشه چون این آمریکاییها بدجوری تحت تاثیر زبان عبری هستن(به علت اینکه یهودیها در جامعه آمریکا نفوذ زیادی دارن و اکثر نویسندگان و هنرمندان آمریکایی یهودی هستن) و چون در زبان عبری راس عربی رو رش تلفظ میکنن واسه همین اکثر اوقات در فیلمها و بازیها اسم این کاراکتر رو رش تلفظ میکنن,ضمنا زبان عربی و عبری ریشه سامی دارن و بیشتر کلماتشون شبیه هم هستن :d
من اینو رآز میشنوم :D هم تو فیلم هم تو بازی. رآز ال غول! :D

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
راس الغول
Head of demon
کلا ینی سر شیطان...
تو آرکهام سیتی اگه به شمشیرش توجه میکردین روش نوشته بود به عربی
راس الشیطان
ربطی خیلی به عربی و آمریکایی نداره! :D

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
راس الغول
Head of demon
کلا ینی سر شیطان...
تو آرکهام سیتی اگه به شمشیرش توجه میکردین روش نوشته بود به عربی
راس الشیطان
ربطی خیلی به عربی و آمریکایی نداره! :D
خب منم علت اینکه چرا بعضی وقتا اسمش رو رش تلفظ میکنن گفتم دیگه :d
راس و رش هر دو درست هستن,اولی به زبان عربی و دومی به زبان عبری!

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
والا christian bale و michael caine و tom hardy که خیلی خوب رأس(ز) رو تلفظ میکردن :D
حالا بعضی جاها رش تلفظ میکنن من نمیگم اشتباهه،ولی رأس درست تره،چون اسمش عربیه،یعنی شما هر جا بری،اشاره میکنن که عربیه همون head of the demon هستش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر