Multi Platform Batman: Arkham Knight

ناظم بخش : لو دادن و سوال پرسیدن از داستان بدون استفاده از تگ اسپویلر و تذکر قبل از اسپویلر= 1 هفته بن.

خب بالاخره پروژه مرموز استدیو Rocksteady
که از قبل AO بحثش بود مشخص شد! جدیدترین نسخه از سری بتمن برای کنسول ها نسل جدید و PC!

• گاتهام در AO فقط 2 برابر بزرگ تر از AC بود,اما در AK حدود 5 برابر بزرگ تر هست.:dگاتهام به 3 بخش تقسیم شده.
  • RS هم یک صحبت هایی داشته در رابطه با جزییات مدل ها و تعداد چند ضلعی ها که چه پیشرفتی نسبت به نسخه های قبلی کردند.
  • بازی فقط بخش تک نفره داره.
  • هر زمانی که خواستید می تونید از Batmobile استفاده کنید.
  • RS چند تا villain جدید هم خلق کرده.
با تشکر از بنیامین عزیز (DOCTOR.WHO)

دیگر مثل قبل "کات سین" های بازی از قبل رندر شده نخواهند بود.تمامی کات سین ها به صورت Real-Time اجرا خواهند شد.

در بازی فقط یک Loading وجود خواهد داشت. و در ادامه بازی دیگر شاهد چنین اتفاقی نخواهیم بود.

در ابتدای بازی شما همان "سوئیت" قدیمی خود را به همراه دارید ولی در ادامه قابلیت ارتقاء را خواهید داشت.

شلوغی در خیابان ها بیشتر شده، بیش از 50 تبهکار در هر کوچه و خیابان پرسه می زنند و در حال نابود کردن ماشین ها و مغازه ها هستند.

چیزهایی از قبیل کت بارانی "گوردن" و یا "شنل" بتمن از قابلیت فیزیک Apex برخوردار خواهند بود و همچنین نسبت به باد و حرکات، تغییرات واقعی را نسبت به خود نشان خواهند داد.

زمان ریزش باران، تک تک قطرات از شیارها و سوئیت "بتمن" به صورت بسیار زیبایی سرازیر خواهند شد و جریان پیدا خواهند کرد.

زمانی که "گوردن" صحبت می کند، تمام چین و چروک های صورت او مشخص خواهد بود.

شهر در بازی پرجزئیات تر از قبل خواهد بود. ابرها در حال حرکت هستند و شما در این میان ماه را به صورت بسیار زیبایی مشاهده خواهید کرد.

تابلوهای نئون در تک تک مناطق شهر می درخشند و جلوه زیبایی را به این شهر بخشیده اند.

از دریچه های فاضلاب شهر دودهایی به صورت بسیار طبیعی بیرون خواهند آمد.

در افق آسمان ها، حرکت هلیکوپترها و بالون ها را به صورت بسیار طبیعی مشاهده خواهید کرد.

سازندگان تایید کرده اند که برای آنها جزئیات مهمتر از بزرگ تر بودن شهر است. آنها نمی خواهند که بزرگترین را خلق نمایند، بلکه می خواهند زنده ترین و پویاترین شهر را تا بحال در این سری به ارمغان بیاورند.

"بت موبیل" با هدف بهترین ماشین در همه بازی ها طراحی شده است. این ماشین به تنهایی 160 مگابایت از حافظه را اشغال خواهد کرد.

صدها هزار "چندضلعی" و "تکسچر" و "سایه زن" های مختلف بر روی تک تک قسمت های بازی به کار برده شده است.

این نسخه از بازی حالت "چند نفره" نخواهد داشت.

در مورد عنوان بازی نیز گفته شده که آنطور که شما فکر می کنید نخواهد بود، ما یک شخصیت جدید به همین نام خلق کرده ایم که اطلاعات بیشتری را فعلا در این مورد نمی توانیم منتشر کنیم.

Rocksteady یک چیز کاملا جدید را خلق خواهد کرد.

ضدقهرمانی در این بازی برای بتمن در نظر گرفته شده که تمام مهارت هاش رو به چالش میکشه.

Batmobile رو هر موقع که بخواهید می تونید با یک دکمه درخواست کنید.

خیابون ها به خاطر Batmobile بسیار پهن تر طراحی شده. میتونید از سوی سکوها با این خودرو پرش های بسیار بلندی انجام بدید و کلی مانور پذیری داشته باشید
میتونید با سرعت از خودرو eject کنید و با glide به سمت شیشه ساختمان افراد مورد نظر رو مورد حمله قرار بدید. شکستن شیشه یک چیز جدید اعلام شده!

موقع پرواز از تمامی گدجت ها می تونید بهره ببرید. میتونید با یک ضدفن حریف را به سمت حریفی دیگر پرتاب کنید. یک takedown زمینی جدید اضافه شده. با یک پشتک می توانید batarang به صورت دشمنان پرتاب کنید.

در بخش های predator (همون مخفی کاری) می تونید تا 4 نفر رو پشت سر هم takedown کنید. در بازی جدیدی می تونید از فواصل دوتر هم وارد یک دریچه هوا بشوید (حالا با غلت خوردن یا شیرجه)

معماهای Riddler ظاهرا با خودرو سر و کار داره. به عنوان مثال وارد یک مسیر خاص میشید و با رد شدن از موانع مختلف چراغ ها رو خاموش می کنید.

Batmobile می تونه موشک و اکتریسیته (همون stun که برای میخکوب کردن استفاده می شد) شلیک کنه. این خودرو توقف ناپذیره و با ضربه به هر خودروی دیگری در مسیر اونها به چند قدم اون ور تر شوت می شوند!

داستان بازی بعد از مرگ جوکر ادامه داره و خلافکارها می خواند با هم متحد بشند. بیشتر درباره Scarecrow صحبت شده که در سطح شهر کلی بمب پخش کرده!

Oracle (دختر کارگاه گوردون و Batgirl سابق) نقش پررنگ تری خواهد داشت و می تونید به پایگاه اون سر بزنید و مکالمه ای داشته باشید.

بازی پر از easter egg های بتمن هستش!

صدا پیشه بتمن Kevin Conroy هستش. تمامی صداپیشگان سابق برگشته اند.

Gothom City پنج برابر بزرگتر از AC هستش. به 3 بخش تقسیم شده. هیچ گونه لودینگی وجود ندارد و بدون وقفه وارد ساختمون ها می شوید.

صحبت هایی در مورد مدل جدید کاراکتر ها شده. یکی از کاراکترها چند ضلعی های (polygon) بیشتری حتی از Asylum داره!

بتمن بازی رو با batsuit قدیمی خودش شروع میکنه و در بعضی نقاط میتونه آپگرید کنه.

این بازی با Unreal engine بهینه و تقویت شده و توسط خود استدیو ساخته می شود.

با تشکر از حسین (WANDΞR)

برای دیدن تصاویر بیشتر کلیک کنید

بازی در تاریخ 2 تیر 94 منتشر می‌شود.

ناظم بخش : اسپویل داستان بدون استفاده از تگ اسپویلر و تدگر = 1 هفته بن.

Last edited by a moderator:

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
کمیک بازی اومده دو قسمت، بخونیدش، خوبه، چند تا رفرنس باحال هم داره :d
جدا از اون، شاید اطلاعاتی که در مورد شخصیت Arkham knight می ده یکم زیادی (!) باشه، برا همین اونایی که خودشون رو از خوندن اطلاعات قبل اومدن بازی منع کردن سراغش نرن

آخرین ویرایش:

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
Batman arkham knight combat gameplay mechanics detailed

Make the player feel like they are the Batman
So this time around you can use parts of the environment against your enemies
if you’re paying attention to the environment you can use it too
We’ve also introduced a weapon steal system
allowing Batman to confiscate enemy weapons like lead pipes and turn those weapons against the thugs
From a production standpoint
the game has been in development for over three years

so this final stage is all about polishing the experience to the point where we’re happy handing our baby over to the fans
طبق گفتـه نویسنده مطلب The hype is very real :d

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
دوستان چیزی که تایید شده و بنظرم خیلی مشکوکه ولی اصلا در موردش بحث نشده حظور red hood ه. خیلی تو قسمت کمیک خبره نیستم ولی چیزایی که خوندم
مگه رد هوود هموندجوکر نیس؟ قبل جوکر شدن.. پس چرا این بازی که جوکر مرده رد هوود هست؟؟

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
دوستان چیزی که تایید شده و بنظرم خیلی مشکوکه ولی اصلا در موردش بحث نشده حظور red hood ه. خیلی تو قسمت کمیک خبره نیستم ولی چیزایی که خوندم
مگه رد هوود هموندجوکر نیس؟ قبل جوکر شدن.. پس چرا این بازی که جوکر مرده رد هوود هست؟؟

رد هود شخصیت ثابتی نیست بسیاری از خلافکارا از ماسک قرمز به عنوان یه نماد استفاده میکردن!
اما در کامیک ها دو نفر هستن که آیکان هستن
اولیش جوکر هست:توی کمیک The killing joke اورجین جوکر بصورت رد هود روایت میشه! بطوری که شخصی بوده بسیار بدبخ که طی یک شب زن و بچه ی خودش رو از دست میده و بعد به عنوان زیر دست برای یسری میره دزدی بتمن بسراغش میاد طی یه تعقیب و گریز توی یه ماده ی شیمیایی میوفته و تبدیل میشه به جوکر!
که از قضا آرکهام اورجینز هم ابتدای جوکر رو همینجوری روایت کرد ( پ.ن: جوکر ابتدا های زیادی داره و هیچ چیز مشخصی براش نوشته نشده خودشم توی آرکهام اسایلم میگفت من هیچوخ یادم نمیاد چجوری به اینی که هستم تبدیل شدم شاید چون خیلی دردناکه که یادم رفته)

اما رد هود دوم که اینجا هم خیلی مد نظر هست جیسون تاد هست رابین اول که جوکر اونو اسیر میکنه بتمن نمی تونه اونو نجات بده و میمیره بعدش راس الگول جسد اونو به لزروس پیت میبره و احیاش میکنه اما پیت روی مغز جیسون اثرات مخرب میزاره و میاد تا از بتمن انتقام بگیره ( که چرا بعد از مرگ اون جوکر رو نکشته)
برای اینکه اطلاعاتت کامل شه under the red hood رو بخون .اگه اشتباه نکنم انیمیشنشم اومده بود میتونی انیمیشنشو ببینی :) ببخشید اگه گنگ توضیح دادم!

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
رد هود شخصیت ثابتی نیست بسیاری از خلافکارا از ماسک قرمز به عنوان یه نماد استفاده میکردن!
اما در کامیک ها دو نفر هستن که آیکان هستن
اولیش جوکر هست:توی کمیک The killing joke اورجین جوکر بصورت رد هود روایت میشه! بطوری که شخصی بوده بسیار بدبخ که طی یک شب زن و بچه ی خودش رو از دست میده و بعد به عنوان زیر دست برای یسری میره دزدی بتمن بسراغش میاد طی یه تعقیب و گریز توی یه ماده ی شیمیایی میوفته و تبدیل میشه به جوکر!
که از قضا آرکهام اورجینز هم ابتدای جوکر رو همینجوری روایت کرد ( پ.ن: جوکر ابتدا های زیادی داره و هیچ چیز مشخصی براش نوشته نشده خودشم توی آرکهام اسایلم میگفت من هیچوخ یادم نمیاد چجوری به اینی که هستم تبدیل شدم شاید چون خیلی دردناکه که یادم رفته)

اما رد هود دوم که اینجا هم خیلی مد نظر هست جیسون تاد هست رابین اول که جوکر اونو اسیر میکنه بتمن نمی تونه اونو نجات بده و میمیره بعدش راس الگول جسد اونو به لزروس پیت میبره و احیاش میکنه اما پیت روی مغز جیسون اثرات مخرب میزاره و میاد تا از بتمن انتقام بگیره ( که چرا بعد از مرگ اون جوکر رو نکشته)
برای اینکه اطلاعاتت کامل شه under the red hood رو بخون .اگه اشتباه نکنم انیمیشنشم اومده بود میتونی انیمیشنشو ببینی :) ببخشید اگه گنگ توضیح دادم!
خيلي ممنون از توضيحاتت آرين جان ولي بنظرت بازي اشتباه يا سوتي نداده؟ طبق گفته خودت توي اركهام اريجينز روايت اول رو درست ميگيره ولي توي اين نسخه اخر روايت دوم!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
چرا هیچ خبری از Azrael نیست :( :(
+ امیدوارم مثل AC کاراکتر قابل بازی دیگه ای هم داشته باشه :D ، و البته با کمی حضور پررنگ تر:-"

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
خيلي ممنون از توضيحاتت آرين جان ولي بنظرت بازي اشتباه يا سوتي نداده؟ طبق گفته خودت توي اركهام اريجينز روايت اول رو درست ميگيره ولي توي اين نسخه اخر روايت دوم!

خیر چون الان یکی از گزینه های احتمالی برای آرکهام نایت جیسون تاد هست...
حالا راک استدی میخواسته مارو بفرسته دنبال نوخود سیاه یا اینکه واقعا ارتباطی بینشون هست خدا داند!
توجه کن این دوتا روایت تضادی با هم ندارن می تونن در پی هم اتفاق افتاده باشن! :D
چرا هیچ خبری از Azrael نیست :( :(
+ امیدوارم مثل AC کاراکتر قابل بازی دیگه ای هم داشته باشه :D ، و البته با کمی حضور پررنگ تر:-"

والا امیرحسین آزریال ( ازرائيل خودمون ) هنوز نقشش تو این آرک داستانی معلوم نیست! ینی اصلا معلوم نشد با بتمنه یا علیهش هست!
علاوه بر اون از هاش هم هیچ خبری نیست!!! فک میکردم نقشش تو این نسخه خیلی پر رنگ باشه! :D

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
به حدی ذوق دارم که احساس میکنم pump rate ـه قلبم ممکنه ماهیچه هاشو از جا در بیاره :d یعین تریلر از این بهتر نمیشد... این Rock Steady هم مثل این مامان ها، اول آدم رو حسابی گشنه نگه میداره، بعدش یه غذای تُپُل میذاره جلوی آدم :-"
بخصوص firefly. طراحلی firefly که مستقیم از Arkham Origins اومده
البته اولین طراحی FireFly از همون Arkham Asylum اومدش... توی توضیح شخصیت هاش! تقریباً هم شبیه همونی بود که توی Arkham Origins دیدیم!

کمیک بازی اومده دو قسمت، بخونیدش، خوبه، چند تا رفرنس باحال هم داره :d
دوست عزیز یه لینک از این کمیک ها میدی لطفاً؟

جیسون تاد هست رابین اول که جوکر اونو اسیر میکنه

البته اولین Robin فکر میکنم Dick Grayson بودش، نه Jason Todd :-"

اتفاقاً همین دیروز دوباره Batman: Under The Red Hood رو دیدم... لعنتی جایی که Jason به Batman میگه:
من تو رو به خاطر اینکه نتونستی نجاتم بدی میبخشم، اما به خاطر اینکه گذاشتی این لجن (به The Joker اشاره میکنه) زنده بمونه، نه! اگه من جای تو بودم و جوکر تو رو میکشت، من تمام دنیا رو زیر پا میذاشتم و پیداش میکردم و به خاطر اینکه تو رو از من گرفته، تیکه پاره ـش میکردم اما تو...
میخوام گریه کنممممممممممممممم :(( :(( :(( :((

آخرین ویرایش:

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
مصاحبـه با Sefton Hill کارگردان Batman arkham knight
It’s going to be strange , I know that I’m not worried about what we do next
because of the talent of the people here
I’m super confident that whatever we do , we can make a success of it
The biggest thing that can guarantee the success of the next game is this game
so let’s use our energy to finish this one
Then we’ll worry about what comes next

در آخر نویسنده مطلب گفته که
:d
From all we’ve seen , we’re pretty sure Rocksteady is going to be just fine

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
والا پیمان بیست هزار بار بهش گفتم منبع رو بزار نمیزاره، خو میگید چیکار کنیم؟ :D

همین الان بگه مصاجبه رو کجا و کی انجام داده تا خودم ترجمه شده بدم خدمتتون :D

-------------

خب مثل اینکه پیمان بنده خدا گذاشته لینک رو :D اگه کسی از دوستان زود تر ترجمه نکنه میرم تو کارش :D

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
جدا از موارد زیادی که به بازی اضافه شده که امیدوارم محدود به محیط خاصی نباشه و بشه بارها تجربش کرد
در نسخه های قبلی آرکام وقتی گیمر آماده پرواز کردن بود به محض پریدن از یک بلندی شنلش باز میشد و پرواز میکرد
اما در نسخه جدید، قبل از پرواز گیمر میتونه با BATMAN شیرجه بسیار زیبایی بزنه و بعد پرواز کنه!
قبلا این امکان تنها در بخشهای میان پرده دیده میشد
bat_fly.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر