Multi Platform Batman: Arkham Knight

ناظم بخش : لو دادن و سوال پرسیدن از داستان بدون استفاده از تگ اسپویلر و تذکر قبل از اسپویلر= 1 هفته بن.

خب بالاخره پروژه مرموز استدیو Rocksteady
که از قبل AO بحثش بود مشخص شد! جدیدترین نسخه از سری بتمن برای کنسول ها نسل جدید و PC!

• گاتهام در AO فقط 2 برابر بزرگ تر از AC بود,اما در AK حدود 5 برابر بزرگ تر هست.:dگاتهام به 3 بخش تقسیم شده.
  • RS هم یک صحبت هایی داشته در رابطه با جزییات مدل ها و تعداد چند ضلعی ها که چه پیشرفتی نسبت به نسخه های قبلی کردند.
  • بازی فقط بخش تک نفره داره.
  • هر زمانی که خواستید می تونید از Batmobile استفاده کنید.
  • RS چند تا villain جدید هم خلق کرده.
با تشکر از بنیامین عزیز (DOCTOR.WHO)

دیگر مثل قبل "کات سین" های بازی از قبل رندر شده نخواهند بود.تمامی کات سین ها به صورت Real-Time اجرا خواهند شد.

در بازی فقط یک Loading وجود خواهد داشت. و در ادامه بازی دیگر شاهد چنین اتفاقی نخواهیم بود.

در ابتدای بازی شما همان "سوئیت" قدیمی خود را به همراه دارید ولی در ادامه قابلیت ارتقاء را خواهید داشت.

شلوغی در خیابان ها بیشتر شده، بیش از 50 تبهکار در هر کوچه و خیابان پرسه می زنند و در حال نابود کردن ماشین ها و مغازه ها هستند.

چیزهایی از قبیل کت بارانی "گوردن" و یا "شنل" بتمن از قابلیت فیزیک Apex برخوردار خواهند بود و همچنین نسبت به باد و حرکات، تغییرات واقعی را نسبت به خود نشان خواهند داد.

زمان ریزش باران، تک تک قطرات از شیارها و سوئیت "بتمن" به صورت بسیار زیبایی سرازیر خواهند شد و جریان پیدا خواهند کرد.

زمانی که "گوردن" صحبت می کند، تمام چین و چروک های صورت او مشخص خواهد بود.

شهر در بازی پرجزئیات تر از قبل خواهد بود. ابرها در حال حرکت هستند و شما در این میان ماه را به صورت بسیار زیبایی مشاهده خواهید کرد.

تابلوهای نئون در تک تک مناطق شهر می درخشند و جلوه زیبایی را به این شهر بخشیده اند.

از دریچه های فاضلاب شهر دودهایی به صورت بسیار طبیعی بیرون خواهند آمد.

در افق آسمان ها، حرکت هلیکوپترها و بالون ها را به صورت بسیار طبیعی مشاهده خواهید کرد.

سازندگان تایید کرده اند که برای آنها جزئیات مهمتر از بزرگ تر بودن شهر است. آنها نمی خواهند که بزرگترین را خلق نمایند، بلکه می خواهند زنده ترین و پویاترین شهر را تا بحال در این سری به ارمغان بیاورند.

"بت موبیل" با هدف بهترین ماشین در همه بازی ها طراحی شده است. این ماشین به تنهایی 160 مگابایت از حافظه را اشغال خواهد کرد.

صدها هزار "چندضلعی" و "تکسچر" و "سایه زن" های مختلف بر روی تک تک قسمت های بازی به کار برده شده است.

این نسخه از بازی حالت "چند نفره" نخواهد داشت.

در مورد عنوان بازی نیز گفته شده که آنطور که شما فکر می کنید نخواهد بود، ما یک شخصیت جدید به همین نام خلق کرده ایم که اطلاعات بیشتری را فعلا در این مورد نمی توانیم منتشر کنیم.

Rocksteady یک چیز کاملا جدید را خلق خواهد کرد.

ضدقهرمانی در این بازی برای بتمن در نظر گرفته شده که تمام مهارت هاش رو به چالش میکشه.

Batmobile رو هر موقع که بخواهید می تونید با یک دکمه درخواست کنید.

خیابون ها به خاطر Batmobile بسیار پهن تر طراحی شده. میتونید از سوی سکوها با این خودرو پرش های بسیار بلندی انجام بدید و کلی مانور پذیری داشته باشید
میتونید با سرعت از خودرو eject کنید و با glide به سمت شیشه ساختمان افراد مورد نظر رو مورد حمله قرار بدید. شکستن شیشه یک چیز جدید اعلام شده!

موقع پرواز از تمامی گدجت ها می تونید بهره ببرید. میتونید با یک ضدفن حریف را به سمت حریفی دیگر پرتاب کنید. یک takedown زمینی جدید اضافه شده. با یک پشتک می توانید batarang به صورت دشمنان پرتاب کنید.

در بخش های predator (همون مخفی کاری) می تونید تا 4 نفر رو پشت سر هم takedown کنید. در بازی جدیدی می تونید از فواصل دوتر هم وارد یک دریچه هوا بشوید (حالا با غلت خوردن یا شیرجه)

معماهای Riddler ظاهرا با خودرو سر و کار داره. به عنوان مثال وارد یک مسیر خاص میشید و با رد شدن از موانع مختلف چراغ ها رو خاموش می کنید.

Batmobile می تونه موشک و اکتریسیته (همون stun که برای میخکوب کردن استفاده می شد) شلیک کنه. این خودرو توقف ناپذیره و با ضربه به هر خودروی دیگری در مسیر اونها به چند قدم اون ور تر شوت می شوند!

داستان بازی بعد از مرگ جوکر ادامه داره و خلافکارها می خواند با هم متحد بشند. بیشتر درباره Scarecrow صحبت شده که در سطح شهر کلی بمب پخش کرده!

Oracle (دختر کارگاه گوردون و Batgirl سابق) نقش پررنگ تری خواهد داشت و می تونید به پایگاه اون سر بزنید و مکالمه ای داشته باشید.

بازی پر از easter egg های بتمن هستش!

صدا پیشه بتمن Kevin Conroy هستش. تمامی صداپیشگان سابق برگشته اند.

Gothom City پنج برابر بزرگتر از AC هستش. به 3 بخش تقسیم شده. هیچ گونه لودینگی وجود ندارد و بدون وقفه وارد ساختمون ها می شوید.

صحبت هایی در مورد مدل جدید کاراکتر ها شده. یکی از کاراکترها چند ضلعی های (polygon) بیشتری حتی از Asylum داره!

بتمن بازی رو با batsuit قدیمی خودش شروع میکنه و در بعضی نقاط میتونه آپگرید کنه.

این بازی با Unreal engine بهینه و تقویت شده و توسط خود استدیو ساخته می شود.

با تشکر از حسین (WANDΞR)

برای دیدن تصاویر بیشتر کلیک کنید

بازی در تاریخ 2 تیر 94 منتشر می‌شود.

ناظم بخش : اسپویل داستان بدون استفاده از تگ اسپویلر و تدگر = 1 هفته بن.

Last edited by a moderator:

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
the dark knight rises? the dark knight rises

-----

خود اون تصویر Limited Edition رو هم بذار تو Spoiler مومن :d خیلی واضحه

آخرین ویرایش:

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
:| اگه این لیسته خود Knight کو پ؟
جوکرم به احتمال زیاد زامبیه!
نه نه نه... من از روی لیست اسم نبردم :d اینایی که اسم بردم کاراکترهایی بودن که خودم توی Trailer دیدم :p
من هنوزم آخه نمیتونم بپذیرم Joker مرده باشه :(( آخه به اون کشکی که نمیشه یکی از شاخ ترین Villain های تاریخ رو از داستان خارج کرد :((
WHY

این Scarecrow تو فیلم بتمن فقط کاری میکرد که بتمن توهم بزنه . تو کامیک یا تو بازی میتونه کار دیگه ای هم بکنه یا مثلا به عنوان سردسته ی گروه خاصی تو بازی هست ؟!
اصلاً این Scarecrow کارش همینه مردیکه مترسک :d یادمه توی AA وقتی داشتم بازی میکردم و یهو Screen شروع میکنه به گیر کردن... من که رسماً دو دوستی زدم توی سر خودم :d گفتم PS 3ـم نابود شد :d بعدش تازه فهمیدم کار این مردک بوده :d

آقایون در نظرسنجی شرکت کنید :D
بچه ها من به Jason Todd رای دادم. این یارو همونی بود که توی AC یه سری قتل انجام میداد و از تیکه های صورت اونا، صورت خودش رو دقیقاً شبیه Bruce کرده بود؟ اگه همون باشه که مطمئنم این Arkham Night خودشه چون به Batman گفتش که من برمیگردم :dالبته زیاد بهش نمیخوره بتونه ژانگولر بازی در بیاره و از اینور به اونور بره :d این کارا بیشتر به پسر Batman میخوره :p

آخرین ویرایش:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
بچه ها من به Jason Todd رای دادم. این یارو همونی بود که توی AC یه سری قتل انجام میداد و از تیکه های صورت اونا، صورت خودش رو دقیقاً شبیه Bruce کرده بود؟ اگه همون باشه که مطمئنم این Arkham Night خودشه چون به Batman گفتش که من برمیگردم :dالبته زیاد بهش نمیخوره بتونه ژانگولر بازی در بیاره و از اینور به اونور بره :d این کارا بیشتر به پسر Batman میخوره :p
اون Hush هستش. Jason Todd رابین دوم هست.

amir nakhaee

کاربر سایت
Dec 13, 2013
1,802
نام
امیر
ای خاک بر سرشون :|(2)
این دیگه چه اشتباه وحشتناکی بود که کردن ؟:| اگه پایان بازی همین باشه ( که به احتمال زیاد هست ) قشنگ نصف لذت بازی به شخصه برای خودم از بین رفت !:| ای کاش هیچوقت اون اسپویلر لعنتی رو باز نمیکردم :|

Amin 47

کاربر سایت
Jun 7, 2010
826
ببینید قطعا هیچکدوم از مخاطبای بازی فکر نمی کنن بتمن تا ابد بتمن میمونه!
پس باید در پایان سه گانه اصلی آرخام یک پایانی برای بتمن در نظر گرفته بشه.
خوب حالا ما خودمون می دونیم بتمن یا میمیره یا بازنشست میشه و به عنوان بروس وین زندگی می کنه.
از جمله هم لزوما این طور برنمیاد که بتمن میمیره...
اگر درست به قضیه نگاه کنیم چیزی اسپویل نشده.

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,021
اصلاً این Scarecrow کارش همینه مردیکه مترسک :d یادمه توی AA وقتی داشتم بازی میکردم و یهو Screen شروع میکنه به گیر کردن... من که رسماً دو دوستی زدم توی سر خودم :d گفتم PS 3ـم نابود شد :d بعدش تازه فهمیدم کار این مردک بوده :d
من یادمه سره این صحنه تا دو سه هفته بازی رو نرفتم از ترس اینکه 360 ام سه چراغ شه :)) بعد دیگه یه بار دل زدم به دریا فهمیدم قضیه چی بوده :d
من هنوزم آخه نمیتونم بپذیرم Joker مرده باشه :(( آخه به اون کشکی که نمیشه یکی از شاخ ترین Villain های تاریخ رو از داستان خارج کرد :((
این مرگ جوکرم شک و شبهه زیاد داره:خیلیا با توجه به cut-scene آخر بازی میگن جوکر برخلاف اون چیزی که ما دیدیم زمانی که بتمن بیهوش بود immortality ایش رو بدست آورده همونطور که تالیا پیشنهادش رو بهش داد یا اینکه باز وقتی بتمن بیهوش میشه Clay Face دوباره جاش رو با جوکر عوض می کنه که توی DLC ـه هارلی هم گوردون برای بتمن به یه مشکلی اشاره می کنه که می تونه گم شدن جسد جوکر باشه یا وقتی ویکی ویل ازش درباره جسد جوکر اطلاعات میخواد طفره میره!
اینکه بازی با تابلو The Duality Of man در اتاق Two-Face که توش قابیل جسد هابیل رو حمل می کرد شروع شد و با صحنه حمل جسد جوکر توسط بتمن تموم شد فوق العاده بود.ولی یه جورایی موقعیتاشون در تضاده!

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
638
نام
Hamid Anahid
ممکنه واقعا مرده باشه و ممکن هم هست مثل پایان تریلوژی نولان دوست داشته باشه که مردم گاتام فکر کنند که مرده . خیلی اطمینان نداشته باشید از این موضوع

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
خدا کنه فقط با انجین unreal 4 بسازنش اگه اینگونه باشه اصلا برایه نسل هفتم قابل اجرا نخواهد بود فقط pc , نسل هشتم
اول اینکه انجین بازی هیچ ربطی به نسل بازی نداره!با UE4 ـم میشه بازی ساخت و جوری بهینش کرد که روی نسل هفتم هم خوب اجرا بشه! به خروجی انجین کاری ندارم ولی قابل پورت کردن هست کافیه به اندازه قدرت کنسولای نسل هفتم بازی رو سبک تر کنن از نظر جزئیات و گرافیک!
و دوم اینکه انجین بازی خیلی وقته مشخص شده و UE3 آپدیت شده هست و گرافیک بازی هم متحیر کننده میباشد و فقط برای PC و نسل هشتم میاد ولاغیر:)
این بحثا چیه دیگه:D
UE4 کلا خروجی نسل هفتم نداره:D البته Open Sourceـه و میشه یه کاریش کرد، ولی خوب کار حضرت فیله:D
خودم گفتم که :D

آخرین ویرایش:

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
اول اینکه انجین بازی هیچ ربطی به نسل بازی نداره!با UE4 ـم میشه بازی ساخت و جوری بهینش کرد که روی نسل هفتم هم خوب اجرا بشه! به خروجی انجین کاری ندارم ولی قابل پورت کردن هست کافیه به اندازه قدرت کنسولای نسل هفتم بازی رو سبک تر کنن از نظر جزئیات و گرافیک!
و دوم اینکه انجین بازی خیلی وقته مشخص شده و UE3 آپدیت شده هست و گرافیک بازی هم متحیر کننده میباشد و فقط برای PC و نسل هشتم میاد ولاغیر:)
این بحثا چیه دیگه:D
UE4 کلا خروجی نسل هفتم نداره:D البته Open Sourceـه و میشه یه کاریش کرد، ولی خوب کار حضرت فیله:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر