Multi Platform Batman: Arkham Knight

ناظم بخش : لو دادن و سوال پرسیدن از داستان بدون استفاده از تگ اسپویلر و تذکر قبل از اسپویلر= 1 هفته بن.

خب بالاخره پروژه مرموز استدیو Rocksteady
که از قبل AO بحثش بود مشخص شد! جدیدترین نسخه از سری بتمن برای کنسول ها نسل جدید و PC!

• گاتهام در AO فقط 2 برابر بزرگ تر از AC بود,اما در AK حدود 5 برابر بزرگ تر هست.:dگاتهام به 3 بخش تقسیم شده.
  • RS هم یک صحبت هایی داشته در رابطه با جزییات مدل ها و تعداد چند ضلعی ها که چه پیشرفتی نسبت به نسخه های قبلی کردند.
  • بازی فقط بخش تک نفره داره.
  • هر زمانی که خواستید می تونید از Batmobile استفاده کنید.
  • RS چند تا villain جدید هم خلق کرده.
با تشکر از بنیامین عزیز (DOCTOR.WHO)

دیگر مثل قبل "کات سین" های بازی از قبل رندر شده نخواهند بود.تمامی کات سین ها به صورت Real-Time اجرا خواهند شد.

در بازی فقط یک Loading وجود خواهد داشت. و در ادامه بازی دیگر شاهد چنین اتفاقی نخواهیم بود.

در ابتدای بازی شما همان "سوئیت" قدیمی خود را به همراه دارید ولی در ادامه قابلیت ارتقاء را خواهید داشت.

شلوغی در خیابان ها بیشتر شده، بیش از 50 تبهکار در هر کوچه و خیابان پرسه می زنند و در حال نابود کردن ماشین ها و مغازه ها هستند.

چیزهایی از قبیل کت بارانی "گوردن" و یا "شنل" بتمن از قابلیت فیزیک Apex برخوردار خواهند بود و همچنین نسبت به باد و حرکات، تغییرات واقعی را نسبت به خود نشان خواهند داد.

زمان ریزش باران، تک تک قطرات از شیارها و سوئیت "بتمن" به صورت بسیار زیبایی سرازیر خواهند شد و جریان پیدا خواهند کرد.

زمانی که "گوردن" صحبت می کند، تمام چین و چروک های صورت او مشخص خواهد بود.

شهر در بازی پرجزئیات تر از قبل خواهد بود. ابرها در حال حرکت هستند و شما در این میان ماه را به صورت بسیار زیبایی مشاهده خواهید کرد.

تابلوهای نئون در تک تک مناطق شهر می درخشند و جلوه زیبایی را به این شهر بخشیده اند.

از دریچه های فاضلاب شهر دودهایی به صورت بسیار طبیعی بیرون خواهند آمد.

در افق آسمان ها، حرکت هلیکوپترها و بالون ها را به صورت بسیار طبیعی مشاهده خواهید کرد.

سازندگان تایید کرده اند که برای آنها جزئیات مهمتر از بزرگ تر بودن شهر است. آنها نمی خواهند که بزرگترین را خلق نمایند، بلکه می خواهند زنده ترین و پویاترین شهر را تا بحال در این سری به ارمغان بیاورند.

"بت موبیل" با هدف بهترین ماشین در همه بازی ها طراحی شده است. این ماشین به تنهایی 160 مگابایت از حافظه را اشغال خواهد کرد.

صدها هزار "چندضلعی" و "تکسچر" و "سایه زن" های مختلف بر روی تک تک قسمت های بازی به کار برده شده است.

این نسخه از بازی حالت "چند نفره" نخواهد داشت.

در مورد عنوان بازی نیز گفته شده که آنطور که شما فکر می کنید نخواهد بود، ما یک شخصیت جدید به همین نام خلق کرده ایم که اطلاعات بیشتری را فعلا در این مورد نمی توانیم منتشر کنیم.

Rocksteady یک چیز کاملا جدید را خلق خواهد کرد.

ضدقهرمانی در این بازی برای بتمن در نظر گرفته شده که تمام مهارت هاش رو به چالش میکشه.

Batmobile رو هر موقع که بخواهید می تونید با یک دکمه درخواست کنید.

خیابون ها به خاطر Batmobile بسیار پهن تر طراحی شده. میتونید از سوی سکوها با این خودرو پرش های بسیار بلندی انجام بدید و کلی مانور پذیری داشته باشید
میتونید با سرعت از خودرو eject کنید و با glide به سمت شیشه ساختمان افراد مورد نظر رو مورد حمله قرار بدید. شکستن شیشه یک چیز جدید اعلام شده!

موقع پرواز از تمامی گدجت ها می تونید بهره ببرید. میتونید با یک ضدفن حریف را به سمت حریفی دیگر پرتاب کنید. یک takedown زمینی جدید اضافه شده. با یک پشتک می توانید batarang به صورت دشمنان پرتاب کنید.

در بخش های predator (همون مخفی کاری) می تونید تا 4 نفر رو پشت سر هم takedown کنید. در بازی جدیدی می تونید از فواصل دوتر هم وارد یک دریچه هوا بشوید (حالا با غلت خوردن یا شیرجه)

معماهای Riddler ظاهرا با خودرو سر و کار داره. به عنوان مثال وارد یک مسیر خاص میشید و با رد شدن از موانع مختلف چراغ ها رو خاموش می کنید.

Batmobile می تونه موشک و اکتریسیته (همون stun که برای میخکوب کردن استفاده می شد) شلیک کنه. این خودرو توقف ناپذیره و با ضربه به هر خودروی دیگری در مسیر اونها به چند قدم اون ور تر شوت می شوند!

داستان بازی بعد از مرگ جوکر ادامه داره و خلافکارها می خواند با هم متحد بشند. بیشتر درباره Scarecrow صحبت شده که در سطح شهر کلی بمب پخش کرده!

Oracle (دختر کارگاه گوردون و Batgirl سابق) نقش پررنگ تری خواهد داشت و می تونید به پایگاه اون سر بزنید و مکالمه ای داشته باشید.

بازی پر از easter egg های بتمن هستش!

صدا پیشه بتمن Kevin Conroy هستش. تمامی صداپیشگان سابق برگشته اند.

Gothom City پنج برابر بزرگتر از AC هستش. به 3 بخش تقسیم شده. هیچ گونه لودینگی وجود ندارد و بدون وقفه وارد ساختمون ها می شوید.

صحبت هایی در مورد مدل جدید کاراکتر ها شده. یکی از کاراکترها چند ضلعی های (polygon) بیشتری حتی از Asylum داره!

بتمن بازی رو با batsuit قدیمی خودش شروع میکنه و در بعضی نقاط میتونه آپگرید کنه.

این بازی با Unreal engine بهینه و تقویت شده و توسط خود استدیو ساخته می شود.

با تشکر از حسین (WANDΞR)

برای دیدن تصاویر بیشتر کلیک کنید

بازی در تاریخ 2 تیر 94 منتشر می‌شود.

ناظم بخش : اسپویل داستان بدون استفاده از تگ اسپویلر و تدگر = 1 هفته بن.

Last edited by a moderator:

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
نمیشه لامصب . یعنی سرویس شدم سر این 50 تا CRIT SHOT . هرچی میزنم نمیشه . بیشتر 10 بار چلنج ONE MAN ARMY رو رفتم همه تانکارو با CRIT SHOT و PERFECT CRIT زدم ولی نمیده دیگ اعصابمو خورد کرده :D

بیشتر سعی کن شاید هنوز 50 تا نشده و یا اونایی رو که خودت حساب کردی اشتباه بوده >:) :d
فکر نکنم باگ شده باشه احتمالا به حد نصاب نرسیده :d

ASHKAN KING

King in The North
کاربر سایت
Oct 29, 2013
509
نام
اشــــکـــــان
دوستان کسی هست مختصات آتش نشان ها رو بده من نجاتشان بدم 3 تا مونده پیدا نمیشه هر چی دنبالشون میگردم

من تمام بمب ها رو خنثی کردم الان فقط یکی مونده اونم قفل نمیشه پیداش کرد روش میرم علامت قفل هست

تو نت یه سرچ بزن Crew 17 Location
رو نقشه همه رو برات میاره

در مورد سوال تو اسپویل هم باید تمام چک پوینت ها و برج های مراقبت رو تموم کنی بعد باز میشه اون مرحله..............

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
بیشتر سعی کن شاید هنوز 50 تا نشده و یا اونایی رو که خودت حساب کردی اشتباه بوده >:) :d
فکر نکنم باگ شده باشه احتمالا به حد نصاب نرسیده :d
باور کن بیشتر 10 بار رفتم چلنج رو نمیده که نمیده . با همون r1 میزنم داخل چراغ ابی کنار تانک . کنار صفحه هم میزنه CRIT SHOT یا PERFECT CRIT ولی نمیده لامصب :D . باز دقیقا باید چیکار کرد بگو شاید اشتب میرم :D همه رو باید توی یه چلنج گرفت یا نه روی هم جمع میشن ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان کسی هست مختصات آتش نشان ها رو بده من نجاتشان بدم 3 تا مونده پیدا نمیشه هر چی دنبالشون میگردم

من تمام بمب ها رو خنثی کردم الان فقط یکی مونده اونم قفل نمیشه پیداش کرد روش میرم علامت قفل هست
[h=3]BLEAKE ISLAND LOCATIONS
[/h]
Map Coordinates
Unlocks After
1638, 2619
Bring Poison Ivy to GCPD

Map Coordinates
Unlocks After
1523, 2103
Bring Poison Ivy to GCPD

• Enemies: 6 Unarmed Thugs

Map Coordinates
Unlocks After
1820, 2218
Escape Ace Chemicals

• Enemies: 8 Thugs (3 Firearms, 2 Knives, 1 Bat)

Map Coordinates
Unlocks After
2270, 3172
Escape Ace Chemicals

• Enemies: 12 Thugs (1 Firearm, 2 Knives, 2 Shields)

Map Coordinates
Unlocks After
2263, 2303
Escape Ace Chemicals

• Enemies: 1 Brute, 9 Thugs (1 Firearm, 1 Shield)

Map Coordinates
Unlocks After
1981, 3182
Escape Ace Chemicals

• Enemies: 6 Armed Thugs

[h=3]MIAGANI ISLAND LOCATIONS
[/h]
Map Coordinates
Unlocks After
2649, 2801
Miagani Bridge Access

• Enemies: 7 Thugs (6 Firearms)

Map Coordinates
Unlocks After
3042, 2472
Miagani Bridge Access

• Enemies: 10 Thugs (1 Firearm)

Map Coordinates
Unlocks After
3710, 2916
Miagani Bridge Access

• Enemies: 9 Thugs (8 Firearms)
Map Coordinates
Unlocks After
3304, 2688
Miagani Bridge Access

• Enemies: 4 Unarmed Thugs (6 Sentry Turrets)
[h=3]FOUNDERS' ISLAND LOCATIONS
[/h]
Map Coordinates
Unlocks After
1824, 1683
Founders' Island Access

• Enemies: 6 Armed Thugs (1 Sniper, 1 Detective Mode Jammer)
Map Coordinates
Unlocks After
2248, 1569
Founders' Island Access

• Enemies: 3 Brutes, 11 Thugs (2 Bats, 1 Weapon Crate)
Map Coordinates
Unlocks After
2152, 1187
Founders' Island Access

• Enemies: 2 Brutes, 8 Thugs, (2 Bats, 1 Weapon Crate)

Map Coordinates
Unlocks After
3105, 1334
Founders' Island Access

• Enemies: 8 Armed Thugs (1 Mine Pack)

Map Coordinates
Unlocks After
2136, 1568
Miagani Bridge Access

• Enemies: 2 Brutes, 20 Thugs (2 Firearms, 2 Shields, 1 Weapon Crate)

[h=3]RESCUING THE FIRE CHIEF
[/h]
Map Coordinates
Unlocks After
2057, 1682
All Firefighters Rescued

• Enemies: 11 Armed Thugs (2 Mine Packs, 1 Deployed Sentry Gun)

اینا همه مختصات و availability هاشون هست D: لول
از ign کپی کردم برات In case اگر هیتلره همین کارت رو راه میندازه

دوستان معلوم نیست این Red Hood کی میاد واسه کسایی که سیزن پس رو خریدن ؟

خود ش مهم نیستا ( چون احتمالا مثل هارلی یه ربع بیشتر نباشه ! ) ؛ ولی این یه دونه تروفی ش رو اعصابه ! :d

بازی رو پلات کردیم . هارلی و اسکیرکرو و بت گیرل رو هم رفتیم ! ولی این یه دونه مونده !

هنوز معلوم نیست ولی میاد

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
باور کن بیشتر 10 بار رفتم چلنج رو نمیده که نمیده . با همون r1 میزنم داخل چراغ ابی کنار تانک . کنار صفحه هم میزنه CRIT SHOT یا PERFECT CRIT ولی نمیده لامصب :D . باز دقیقا باید چیکار کرد بگو شاید اشتب میرم :D همه رو باید توی یه چلنج گرفت یا نه روی هم جمع میشن ؟

نه دیگه رو هم جمع میشه هر کدوم که میزنی حساب میشه :d
خیلی حال داری از اول شروع کن و شمارش کن >:):d

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
کسی از اسکین زیر اطلاعی داشت ؟!

T0TP9g6.jpg

این چه جوری تو بازی به دست میاد ؟ مثل این که خود سازنده ساختتش و الان یه عده دارنش :|

secertman

کاربر سایت
Jul 13, 2015
16
سلام دوستان
ببخشید دوتا سوال دارم لطف میکنین جواب بدین
اولیش اینکه کی میتونیم با بتموبیل بریم FOUNDERS ISLAND؟کار خاصی باید انجام داد؟
دوم اینکه این خفاشه کجاست؟هر جا تو شهر میگردم نیست که نیست!!

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
سلام دوستان
ببخشید دوتا سوال دارم لطف میکنین جواب بدین
اولیش اینکه کی میتونیم با بتموبیل بریم FOUNDERS ISLAND؟کار خاصی باید انجام داد؟
دوم اینکه این خفاشه کجاست؟هر جا تو شهر میگردم نیست که نیست!!
درود

1. باید تمامی Drone های توی شهر رو نابود کنی " هر چیزی که پرواز میکنه تو سطح جزیره :D" و بعد یک میسل لانچر رو باید نابود کنی تا بتونی وارد شهر بشی

2 . خفاشه هم شما باید وقتی میگردید توی سطح شهر " نه با بتموبیل با GLide کردن . " صدای ناآشنایی میخوره به گوشتون . سریع Detective Mode رو بزنید تا محل صدا رو پیدا کنید " صداش خیلی واضح هست "

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
نمیشه لامصب . یعنی سرویس شدم سر این 50 تا CRIT SHOT . هرچی میزنم نمیشه . بیشتر 10 بار چلنج ONE MAN ARMY رو رفتم همه تانکارو با CRIT SHOT و PERFECT CRIT زدم ولی نمیده دیگ اعصابمو خورد کرده :D
باید با R1 یا همون Vulcan Gun بزنیدا این critical ها رو تا حساب کنه

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
باید با R1 یا همون Vulcan Gun بزنیدا این critical ها رو تا حساب کنه

پلات شد رفت :D . تروفی رو هم قبلا گرفته بودم مثل اینکه . چون نت نداشتم نتوسنتم سینک کنم از توی اسکرین شات ها چک میکردم بعد دیدم اسکرین شات این تروفی نیست فک کردم نگرفتم :D

Bat vigilante

the murderer
کاربر سایت
Dec 7, 2012
211
نام
اميرهمايون
دوستان من تا72% این بمب ها رفتم بعد به یه قسمت میرسم خیلی میان نمیتونم بزنمشون! هی میترکونم همرو بازم اضافه میشن! راهی رو من دارم اشتباه میرم؟همه ی آپدیت های ماشینمم انجام دادم بازم نمیتونم!

ASHKAN KING

King in The North
کاربر سایت
Oct 29, 2013
509
نام
اشــــکـــــان
دوستان من تا72% این بمب ها رفتم بعد به یه قسمت میرسم خیلی میان نمیتونم بزنمشون! هی میترکونم همرو بازم اضافه میشن! راهی رو من دارم اشتباه میرم؟همه ی آپدیت های ماشینمم انجام دادم بازم نمیتونم!

بتموبیل رو آپدیت کن حتما.

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
433

حتما حتما از دکمه مثلث استفاده کن و هک کن درون ها رو که بهت کمک کنن ، وقتی هک میکنیشون ، توجه دشمن هات هم به اونا میره و یکم سرت خلوت میشه ! چند بار هم امتحان کن چون تعداد دشمن هایی که میریزن سرت یکی هست اما گاهی ترتیبشون و تراکمشون فرق میکنه و سختتر و آسونتر میشه . . .

===================

فقط باید New game + رو برم تا پلاتش کنم !! از الان برای اون مرحله تانکها و اداره پلیس اعصابم خورده !! خیلی تراکم داشتن و آدم راحت کشته میشه !

SOAP MACTAVISH

کاربر سایت
May 7, 2010
2,189
نام
امیر
حتما حتما از دکمه مثلث استفاده کن و هک کن درون ها رو که بهت کمک کنن ، وقتی هک میکنیشون ، توجه دشمن هات هم به اونا میره و یکم سرت خلوت میشه ! چند بار هم امتحان کن چون تعداد دشمن هایی که میریزن سرت یکی هست اما گاهی ترتیبشون و تراکمشون فرق میکنه و سختتر و آسونتر میشه . . .

===================

فقط باید New game + رو برم تا پلاتش کنم !! از الان برای اون مرحله تانکها و اداره پلیس اعصابم خورده !! خیلی تراکم داشتن و آدم راحت کشته میشه !

بهترین که واسه این مرحله اینه که وقتی از پارکینگ اداره پلیس در اومدی سمت چپت یه کوچه ی باریکه برو تو اون منتظر بمون , دونه دونه میان بزن لهشون کن :D اون هایی هم که میسایل لاک می کنن , موشک هاشون میخوره به ساختمون عمرا تاثیری روت ندارن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر