Multi Platform Batman: Arkham Knight

ناظم بخش : لو دادن و سوال پرسیدن از داستان بدون استفاده از تگ اسپویلر و تذکر قبل از اسپویلر= 1 هفته بن.

خب بالاخره پروژه مرموز استدیو Rocksteady
که از قبل AO بحثش بود مشخص شد! جدیدترین نسخه از سری بتمن برای کنسول ها نسل جدید و PC!

• گاتهام در AO فقط 2 برابر بزرگ تر از AC بود,اما در AK حدود 5 برابر بزرگ تر هست.:dگاتهام به 3 بخش تقسیم شده.
  • RS هم یک صحبت هایی داشته در رابطه با جزییات مدل ها و تعداد چند ضلعی ها که چه پیشرفتی نسبت به نسخه های قبلی کردند.
  • بازی فقط بخش تک نفره داره.
  • هر زمانی که خواستید می تونید از Batmobile استفاده کنید.
  • RS چند تا villain جدید هم خلق کرده.
با تشکر از بنیامین عزیز (DOCTOR.WHO)

دیگر مثل قبل "کات سین" های بازی از قبل رندر شده نخواهند بود.تمامی کات سین ها به صورت Real-Time اجرا خواهند شد.

در بازی فقط یک Loading وجود خواهد داشت. و در ادامه بازی دیگر شاهد چنین اتفاقی نخواهیم بود.

در ابتدای بازی شما همان "سوئیت" قدیمی خود را به همراه دارید ولی در ادامه قابلیت ارتقاء را خواهید داشت.

شلوغی در خیابان ها بیشتر شده، بیش از 50 تبهکار در هر کوچه و خیابان پرسه می زنند و در حال نابود کردن ماشین ها و مغازه ها هستند.

چیزهایی از قبیل کت بارانی "گوردن" و یا "شنل" بتمن از قابلیت فیزیک Apex برخوردار خواهند بود و همچنین نسبت به باد و حرکات، تغییرات واقعی را نسبت به خود نشان خواهند داد.

زمان ریزش باران، تک تک قطرات از شیارها و سوئیت "بتمن" به صورت بسیار زیبایی سرازیر خواهند شد و جریان پیدا خواهند کرد.

زمانی که "گوردن" صحبت می کند، تمام چین و چروک های صورت او مشخص خواهد بود.

شهر در بازی پرجزئیات تر از قبل خواهد بود. ابرها در حال حرکت هستند و شما در این میان ماه را به صورت بسیار زیبایی مشاهده خواهید کرد.

تابلوهای نئون در تک تک مناطق شهر می درخشند و جلوه زیبایی را به این شهر بخشیده اند.

از دریچه های فاضلاب شهر دودهایی به صورت بسیار طبیعی بیرون خواهند آمد.

در افق آسمان ها، حرکت هلیکوپترها و بالون ها را به صورت بسیار طبیعی مشاهده خواهید کرد.

سازندگان تایید کرده اند که برای آنها جزئیات مهمتر از بزرگ تر بودن شهر است. آنها نمی خواهند که بزرگترین را خلق نمایند، بلکه می خواهند زنده ترین و پویاترین شهر را تا بحال در این سری به ارمغان بیاورند.

"بت موبیل" با هدف بهترین ماشین در همه بازی ها طراحی شده است. این ماشین به تنهایی 160 مگابایت از حافظه را اشغال خواهد کرد.

صدها هزار "چندضلعی" و "تکسچر" و "سایه زن" های مختلف بر روی تک تک قسمت های بازی به کار برده شده است.

این نسخه از بازی حالت "چند نفره" نخواهد داشت.

در مورد عنوان بازی نیز گفته شده که آنطور که شما فکر می کنید نخواهد بود، ما یک شخصیت جدید به همین نام خلق کرده ایم که اطلاعات بیشتری را فعلا در این مورد نمی توانیم منتشر کنیم.

Rocksteady یک چیز کاملا جدید را خلق خواهد کرد.

ضدقهرمانی در این بازی برای بتمن در نظر گرفته شده که تمام مهارت هاش رو به چالش میکشه.

Batmobile رو هر موقع که بخواهید می تونید با یک دکمه درخواست کنید.

خیابون ها به خاطر Batmobile بسیار پهن تر طراحی شده. میتونید از سوی سکوها با این خودرو پرش های بسیار بلندی انجام بدید و کلی مانور پذیری داشته باشید
میتونید با سرعت از خودرو eject کنید و با glide به سمت شیشه ساختمان افراد مورد نظر رو مورد حمله قرار بدید. شکستن شیشه یک چیز جدید اعلام شده!

موقع پرواز از تمامی گدجت ها می تونید بهره ببرید. میتونید با یک ضدفن حریف را به سمت حریفی دیگر پرتاب کنید. یک takedown زمینی جدید اضافه شده. با یک پشتک می توانید batarang به صورت دشمنان پرتاب کنید.

در بخش های predator (همون مخفی کاری) می تونید تا 4 نفر رو پشت سر هم takedown کنید. در بازی جدیدی می تونید از فواصل دوتر هم وارد یک دریچه هوا بشوید (حالا با غلت خوردن یا شیرجه)

معماهای Riddler ظاهرا با خودرو سر و کار داره. به عنوان مثال وارد یک مسیر خاص میشید و با رد شدن از موانع مختلف چراغ ها رو خاموش می کنید.

Batmobile می تونه موشک و اکتریسیته (همون stun که برای میخکوب کردن استفاده می شد) شلیک کنه. این خودرو توقف ناپذیره و با ضربه به هر خودروی دیگری در مسیر اونها به چند قدم اون ور تر شوت می شوند!

داستان بازی بعد از مرگ جوکر ادامه داره و خلافکارها می خواند با هم متحد بشند. بیشتر درباره Scarecrow صحبت شده که در سطح شهر کلی بمب پخش کرده!

Oracle (دختر کارگاه گوردون و Batgirl سابق) نقش پررنگ تری خواهد داشت و می تونید به پایگاه اون سر بزنید و مکالمه ای داشته باشید.

بازی پر از easter egg های بتمن هستش!

صدا پیشه بتمن Kevin Conroy هستش. تمامی صداپیشگان سابق برگشته اند.

Gothom City پنج برابر بزرگتر از AC هستش. به 3 بخش تقسیم شده. هیچ گونه لودینگی وجود ندارد و بدون وقفه وارد ساختمون ها می شوید.

صحبت هایی در مورد مدل جدید کاراکتر ها شده. یکی از کاراکترها چند ضلعی های (polygon) بیشتری حتی از Asylum داره!

بتمن بازی رو با batsuit قدیمی خودش شروع میکنه و در بعضی نقاط میتونه آپگرید کنه.

این بازی با Unreal engine بهینه و تقویت شده و توسط خود استدیو ساخته می شود.

با تشکر از حسین (WANDΞR)

برای دیدن تصاویر بیشتر کلیک کنید

بازی در تاریخ 2 تیر 94 منتشر می‌شود.

ناظم بخش : اسپویل داستان بدون استفاده از تگ اسپویلر و تدگر = 1 هفته بن.

Last edited by a moderator:

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
دوستان یه سوال داشتم راجع به خط داستانی 78%
این تانک آرخام نایت رو وقتی نقاط ضعفش رو میترکونیم ! :D بعدش چجوری باید بزنمش !!؟
تو بخش جلوییش یه بخش حساس شبیه قابلمه هست :D باید اونو بزنی. 7-8 تا بزنی حله

- - -ویرایش - - -

دوستان این زمین لرزه که با ماشین ایجاد میکنه کدوم دکمه باید زد
L3
برای ارسال امواج عمیق تر باید L3 رو نگه داری

pourya.x

کاربر سایت
Feb 25, 2015
143
سلام کسی میتونه راهنمای کنه تو لول airship اون سربازه که یه مینی گان دستشه رو چطور باید کشت ویدیو هم دیدم ولی معلوم نیست با چه دکمه ای باید از ضرباتش جا خالی بدی ؟؟؟

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
سلام کسی میتونه راهنمای کنه تو لول airship اون سربازه که یه مینی گان دستشه رو چطور باید کشت ویدیو هم دیدم ولی معلوم نیست با چه دکمه ای باید از ضرباتش جا خالی بدی ؟؟؟

با مثلث جاخالی بده و ضربه بزن چند بار تکرار کن تا بمیره :d

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
یکی از معماهای ریدلر اینه کت‌ومن رو اسکن کنیم. الان من کت‌ومن رو نجات دادم و دیگه نیستش و نمی‌دونم الان چطوری این معما رو حل کنم! راه حلی نداره؟ الان نصف معمایی که حل کردیم پرید؟ :\
باید بری همون اتاقی که گردنبند انفجاریش افتاده و گردنبد رو اسکن کنی.

hosein_xz

کاربر سایت
Apr 30, 2014
65
نام
حسین
آقا این console game community چه صیغه ایه؟؟
خوب نیست،برش گردونید مثل سابق.
الان چهار پنج روزه من نمیدونستم فروم بتمن کجاست

kamranjk

کاربر سایت
Oct 5, 2014
598
a85d857683e7c6dd1abf48ad7f1a29fd.jpg

آخرین ویرایش:

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
PS4

دوستان دو تا DLC بازی که مربوط به Harley Quinn و Scarecrow ارزش داره کدشون رو بزنیم و بازی کنیم ؟
اگر کسی هر دو تا رو بازی کرده یه توضیح کوچیک بده ممنون میشم فقط لو نده داستانشون چیه مثلا مراحل زیاده یا کم ، ارزش بازی کردن دارن یا نه و ...

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
دوستان دو تا DLC بازی که مربوط به Harley Quinn و Scarecrow ارزش داره کدشون رو بزنیم و بازی کنیم ؟
اگر کسی هر دو تا رو بازی کرده یه توضیح کوچیک بده ممنون میشم فقط لو نده داستانشون چیه مثلا مراحل زیاده یا کم ، ارزش بازی کردن دارن یا نه و ...
من Harley Quinn رو توی 11 دقیقه تموم کردم ! چیزه خاصی هم نداره. اون Scarecrow هم توی 8 دقیقه تموم کردم.فقط رانندگی با بتموبیل بود.
از لحاظ ارزش به نظرم تنها ارزشی که داشتن دادن تروفی برای هرکدومشون هست وگرنه ارزش خاصی ندارن و بازی کردن یا نکردنشون اصلا مهم نیست.

Mammad Prince

کاربر سایت
Dec 2, 2011
366
نام
محمد
دوستان معلوم نیست این Red Hood کی میاد واسه کسایی که سیزن پس رو خریدن ؟

خود ش مهم نیستا ( چون احتمالا مثل هارلی یه ربع بیشتر نباشه ! ) ؛ ولی این یه دونه تروفی ش رو اعصابه ! :d

بازی رو پلات کردیم . هارلی و اسکیرکرو و بت گیرل رو هم رفتیم ! ولی این یه دونه مونده !

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
یه 4 تا تروفی میخوام بگیرم الان 2-3 روزه گیرم . اصلا عجیب یا تروفی رو نمیده یا سخته !
کسی این 4 تا تروفی رو میدونه دقیقا چطوری بگیریم توی کودوم چلنج ؟
Brutality 101
Seduction of the Gun : واسه این بیشتر از 10 بار چلنج ONE MAN ARMY رو رفتم . بازی رو هم 2 بار تموم کردم ولی هنوز نداده . کنار صفحه هم میزنه PERFECT SHOT و CRITICAL SHOT ولی هرچی میزنم بازم تروفی رو نمیده ! دقیق راهی بلده کسی ؟ سرویس شدم سر این !
Run Through the Jungle : این یکی هم همه اپگرید هارو گرفتم ولی باز دومین پل رو که رد میکنم میرم واس سومی دیگ کم میاره و میافتم توی اب :D . کسی راهی بلده ؟ ویدیو هم دیدم ولی باز نشد ! اصلا یه طوریه لامصب !
A Leap of Faith : هرچی جامپ توی بازی بود رو رفتم ( فول اپگرید ) ولی باز نداد اینو . هرچی جامپ میزنم نمیده ! از روی بیشتر از 10 تا سکو پریدم ولی نمیده لامصب ! قلقی داره ؟

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
یه 4 تا تروفی میخوام بگیرم الان 2-3 روزه گیرم . اصلا عجیب یا تروفی رو نمیده یا سخته !
کسی این 4 تا تروفی رو میدونه دقیقا چطوری بگیریم توی کودوم چلنج ؟
Brutality 101
Seduction of the Gun : واسه این بیشتر از 10 بار چلنج ONE MAN ARMY رو رفتم . بازی رو هم 2 بار تموم کردم ولی هنوز نداده . کنار صفحه هم میزنه PERFECT SHOT و CRITICAL SHOT ولی هرچی میزنم بازم تروفی رو نمیده ! دقیق راهی بلده کسی ؟ سرویس شدم سر این !
Run Through the Jungle : این یکی هم همه اپگرید هارو گرفتم ولی باز دومین پل رو که رد میکنم میرم واس سومی دیگ کم میاره و میافتم توی اب :D . کسی راهی بلده ؟ ویدیو هم دیدم ولی باز نشد ! اصلا یه طوریه لامصب !
A Leap of Faith : هرچی جامپ توی بازی بود رو رفتم ( فول اپگرید ) ولی باز نداد اینو . هرچی جامپ میزنم نمیده ! از روی بیشتر از 10 تا سکو پریدم ولی نمیده لامصب ! قلقی داره ؟

برای Brutality 101 باید 15 حرکت رو بدون اینکه کسی لمست کنه و پشت سر هم انجام بدی یعنی نوار کمبو نباید خالی بشه باید پشت سر هم حرکات رو انجام بدی و همینطور درجه کمبو رو پر کنی :d
از AR قسمت Combat چلنج Batman & Knightwing میتونی انجامش بدی
در مجموع 30 تا حرکت هست که میتونی 15 تا رو که راحت تری اجرا کنی :dفقط باید حرکات رو حفظ کنی و به ترتیب اجرا کنی تمرین و تمرکز بالا میخواد :d
Seduction of the Gun این که خیلی راحته همین حرکتی که زدی رو فقط 50 بار انجام بده سعی کن مستقیم با R1 بزنی تو چراغ های ابی رنگشون .ماشینم اگه ارتقا داده باشی با R3 میتونی زوم کنی و راحت تر بزینشون :d
Run Through the Jungle شروع این خیلی مهمه وقتی از بت موبیل اجکت کردی کمی به سمت جلو میری بعد با R2 + X شیرجه میزنی تا زیر پل. هم زمان که به سمت جلو شیرجه رفتی جهت رو به سمت راست بده تا تو همون حالت شیرجه رو به پل به سمتش نزدیک بشی بعد هم r2 رو ول میکنی با ضربدر از زیرش رد میشی :d وقتی پل اول رو به سرعت رد کنی و با سرعت به سمت بالا اوج بگیری بقیه دیگه راحته تا پل دوم رو با همون R2 + X میری.پل دوم رو هم به همین حالت با یه شیرجه خوب از زیرش رد بشی تمومه :d یکمی تکرار و تمرین کنی دستت میاد و همونطور که گفتم دایو اول با r2 خیلی مهمه
A Leap of Faith من خودم اینو دو بار رفتم. بعضی از جامپ هایی که میزنی شاید ناقص باشه و بیشتر از 100 متر نشده باشه برای همین سعی کنی تا میتونی از دفعه قبلیت بیشتر بپری کلا 8 تا پرش میخواد .سعی کن 8 تایی که سر راست تر از بقیه هست رو انتخاب کنی و هر کدوم رو دو بار بپری :d

آخرین ویرایش:

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
دوستان کسی هست مختصات آتش نشان ها رو بده من نجاتشان بدم 3 تا مونده پیدا نمیشه هر چی دنبالشون میگردم

من تمام بمب ها رو خنثی کردم الان فقط یکی مونده اونم قفل نمیشه پیداش کرد روش میرم علامت قفل هست

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
برای Brutality 101 باید 15 حرکت رو بدون اینکه کسی لمست کنه و پشت سر هم انجام بدی یعنی نوار کمبو نباید خالی بشه باید پشت سر هم حرکات رو انجام بدی و همینطور درجه کمبو رو پر کنی :d
از AR قسمت Combat چلنج Batman & Knightwing میتونی انجامش بدی
در مجموع 30 تا حرکت هست که میتونی 15 تا رو که راحت تری اجرا کنی :dفقط باید حرکات رو حفظ کنی و به ترتیب اجرا کنی تمرین و تمرکز بالا میخواد :d
Seduction of the Gun این که خیلی راحته همین حرکتی که زدی رو فقط 50 بار انجام بده سعی کن مستقیم با R1 بزنی تو چراغ های ابی رنگشون .ماشینم اگه ارتقا داده باشی با R3 میتونی زوم کنی و راحت تر بزینشون :d
Run Through the Jungle شروع این خیلی مهمه وقتی از بت موبیل اجکت کردی کمی به سمت جلو میری بعد با R2 + X شیرجه میزنی تا زیر پل. هم زمان که به سمت جلو شیرجه رفتی جهت رو به سمت راست بده تا تو همون حالت شیرجه رو به پل به سمتش نزدیک بشی بعد هم r2 رو ول میکنی با ضربدر از زیرش رد میشی :d وقتی پل اول رو به سرعت رد کنی و با سرعت به سمت بالا اوج بگیری بقیه دیگه راحته تا پل دوم رو با همون R2 + X میری.پل دوم رو هم به همین حالت با یه شیرجه خوب از زیرش رد بشی تمومه :d یکمی تکرار و تمرین کنی دستت میاد و همونطور که گفتم دایو اول با r2 خیلی مهمه
A Leap of Faith من خودم اینو دو بار رفتم. بعضی از جامپ هایی که میزنی شاید ناقص باشه و بیشتر از 100 متر نشده باشه برای همین سعی کنی تا میتونی از دفعه قبلیت بیشتر بپری کلا 8 تا پرش میخواد .سعی کن 8 تایی که سر راست تر از بقیه هست رو انتخاب کنی و هر کدوم رو دو بار بپری :d

نمیشه لامصب . یعنی سرویس شدم سر این 50 تا CRIT SHOT . هرچی میزنم نمیشه . بیشتر 10 بار چلنج ONE MAN ARMY رو رفتم همه تانکارو با CRIT SHOT و PERFECT CRIT زدم ولی نمیده دیگ اعصابمو خورد کرده :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر