Multi Platform Batman: Arkham Knight

ناظم بخش : لو دادن و سوال پرسیدن از داستان بدون استفاده از تگ اسپویلر و تذکر قبل از اسپویلر= 1 هفته بن.

خب بالاخره پروژه مرموز استدیو Rocksteady
که از قبل AO بحثش بود مشخص شد! جدیدترین نسخه از سری بتمن برای کنسول ها نسل جدید و PC!

• گاتهام در AO فقط 2 برابر بزرگ تر از AC بود,اما در AK حدود 5 برابر بزرگ تر هست.:dگاتهام به 3 بخش تقسیم شده.
  • RS هم یک صحبت هایی داشته در رابطه با جزییات مدل ها و تعداد چند ضلعی ها که چه پیشرفتی نسبت به نسخه های قبلی کردند.
  • بازی فقط بخش تک نفره داره.
  • هر زمانی که خواستید می تونید از Batmobile استفاده کنید.
  • RS چند تا villain جدید هم خلق کرده.
با تشکر از بنیامین عزیز (DOCTOR.WHO)

دیگر مثل قبل "کات سین" های بازی از قبل رندر شده نخواهند بود.تمامی کات سین ها به صورت Real-Time اجرا خواهند شد.

در بازی فقط یک Loading وجود خواهد داشت. و در ادامه بازی دیگر شاهد چنین اتفاقی نخواهیم بود.

در ابتدای بازی شما همان "سوئیت" قدیمی خود را به همراه دارید ولی در ادامه قابلیت ارتقاء را خواهید داشت.

شلوغی در خیابان ها بیشتر شده، بیش از 50 تبهکار در هر کوچه و خیابان پرسه می زنند و در حال نابود کردن ماشین ها و مغازه ها هستند.

چیزهایی از قبیل کت بارانی "گوردن" و یا "شنل" بتمن از قابلیت فیزیک Apex برخوردار خواهند بود و همچنین نسبت به باد و حرکات، تغییرات واقعی را نسبت به خود نشان خواهند داد.

زمان ریزش باران، تک تک قطرات از شیارها و سوئیت "بتمن" به صورت بسیار زیبایی سرازیر خواهند شد و جریان پیدا خواهند کرد.

زمانی که "گوردن" صحبت می کند، تمام چین و چروک های صورت او مشخص خواهد بود.

شهر در بازی پرجزئیات تر از قبل خواهد بود. ابرها در حال حرکت هستند و شما در این میان ماه را به صورت بسیار زیبایی مشاهده خواهید کرد.

تابلوهای نئون در تک تک مناطق شهر می درخشند و جلوه زیبایی را به این شهر بخشیده اند.

از دریچه های فاضلاب شهر دودهایی به صورت بسیار طبیعی بیرون خواهند آمد.

در افق آسمان ها، حرکت هلیکوپترها و بالون ها را به صورت بسیار طبیعی مشاهده خواهید کرد.

سازندگان تایید کرده اند که برای آنها جزئیات مهمتر از بزرگ تر بودن شهر است. آنها نمی خواهند که بزرگترین را خلق نمایند، بلکه می خواهند زنده ترین و پویاترین شهر را تا بحال در این سری به ارمغان بیاورند.

"بت موبیل" با هدف بهترین ماشین در همه بازی ها طراحی شده است. این ماشین به تنهایی 160 مگابایت از حافظه را اشغال خواهد کرد.

صدها هزار "چندضلعی" و "تکسچر" و "سایه زن" های مختلف بر روی تک تک قسمت های بازی به کار برده شده است.

این نسخه از بازی حالت "چند نفره" نخواهد داشت.

در مورد عنوان بازی نیز گفته شده که آنطور که شما فکر می کنید نخواهد بود، ما یک شخصیت جدید به همین نام خلق کرده ایم که اطلاعات بیشتری را فعلا در این مورد نمی توانیم منتشر کنیم.

Rocksteady یک چیز کاملا جدید را خلق خواهد کرد.

ضدقهرمانی در این بازی برای بتمن در نظر گرفته شده که تمام مهارت هاش رو به چالش میکشه.

Batmobile رو هر موقع که بخواهید می تونید با یک دکمه درخواست کنید.

خیابون ها به خاطر Batmobile بسیار پهن تر طراحی شده. میتونید از سوی سکوها با این خودرو پرش های بسیار بلندی انجام بدید و کلی مانور پذیری داشته باشید
میتونید با سرعت از خودرو eject کنید و با glide به سمت شیشه ساختمان افراد مورد نظر رو مورد حمله قرار بدید. شکستن شیشه یک چیز جدید اعلام شده!

موقع پرواز از تمامی گدجت ها می تونید بهره ببرید. میتونید با یک ضدفن حریف را به سمت حریفی دیگر پرتاب کنید. یک takedown زمینی جدید اضافه شده. با یک پشتک می توانید batarang به صورت دشمنان پرتاب کنید.

در بخش های predator (همون مخفی کاری) می تونید تا 4 نفر رو پشت سر هم takedown کنید. در بازی جدیدی می تونید از فواصل دوتر هم وارد یک دریچه هوا بشوید (حالا با غلت خوردن یا شیرجه)

معماهای Riddler ظاهرا با خودرو سر و کار داره. به عنوان مثال وارد یک مسیر خاص میشید و با رد شدن از موانع مختلف چراغ ها رو خاموش می کنید.

Batmobile می تونه موشک و اکتریسیته (همون stun که برای میخکوب کردن استفاده می شد) شلیک کنه. این خودرو توقف ناپذیره و با ضربه به هر خودروی دیگری در مسیر اونها به چند قدم اون ور تر شوت می شوند!

داستان بازی بعد از مرگ جوکر ادامه داره و خلافکارها می خواند با هم متحد بشند. بیشتر درباره Scarecrow صحبت شده که در سطح شهر کلی بمب پخش کرده!

Oracle (دختر کارگاه گوردون و Batgirl سابق) نقش پررنگ تری خواهد داشت و می تونید به پایگاه اون سر بزنید و مکالمه ای داشته باشید.

بازی پر از easter egg های بتمن هستش!

صدا پیشه بتمن Kevin Conroy هستش. تمامی صداپیشگان سابق برگشته اند.

Gothom City پنج برابر بزرگتر از AC هستش. به 3 بخش تقسیم شده. هیچ گونه لودینگی وجود ندارد و بدون وقفه وارد ساختمون ها می شوید.

صحبت هایی در مورد مدل جدید کاراکتر ها شده. یکی از کاراکترها چند ضلعی های (polygon) بیشتری حتی از Asylum داره!

بتمن بازی رو با batsuit قدیمی خودش شروع میکنه و در بعضی نقاط میتونه آپگرید کنه.

این بازی با Unreal engine بهینه و تقویت شده و توسط خود استدیو ساخته می شود.

با تشکر از حسین (WANDΞR)

برای دیدن تصاویر بیشتر کلیک کنید

بازی در تاریخ 2 تیر 94 منتشر می‌شود.

ناظم بخش : اسپویل داستان بدون استفاده از تگ اسپویلر و تدگر = 1 هفته بن.

Last edited by a moderator:

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
تا 13 خرداد میشه 4 ماه ؟ :D تازه بازی شونصد روز زودتر گلد میشه و سه سوت همه جا گیر میاد :D
بعد اگه حواست به اونور سال باشه از یه ماه قبل از E3 (شایدم بیشتر) همه جا پر از شایعه و هایپ های E3 ـه :D اون موقع چهارتا دونه تیزر به درد کجام می خوره :D اینا باید هر از چند گاهی چهارتا ویدئو از پروسه ی ساخت و داخل استودیو و ... خلاصه از این جور مخلفات بدن تا اون جو بازی برای آدم حفظ بشه :D اون یه ماه آخرم هم به درد عمشون می خوره چون توی اون بازه یه Launch Trailer میدن و تمام ، که از بس اسپویل داره کسی نمیبینه :D

اینم که تاپیک خالیه نه به فن هاش ربطی داره نه به بحث مولتی بودنش :D مشکل از خود راکستدیه ، الان ما اینجا در مورد چی حرف بزنیم ؟ تعداد لایک های فیس دوغ بازی ؟ :D

:))
اینم حرفیه، ولی همیشه حرف برای زدن هست تو کافیه بری تو فروم Arkhamverse ببینی چه بحثایی که اونجا نمیشه از Q&Aهایی که با سازنده ها داشتن گرفته تا هزار جور تعوری و حدس و گمان راجع به هویت آرکهام نایت و مراسم های مختلف ! همین تاپیک گاد رو ببین هیچی هیچی از بازی نیومده و تعداد صفحاتش سه تا کمتر از این تاپیکه!!!
حالا یه مقاله راجع به هویت آرکهام نایت نوشته بودم قبلا برای یکی از سایتا (سایت که نیست شد کلا) ولی اگه تونستم سیوش رو پیدا کنم میزارم یکمبحث شکل بگیره ! :D

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
حالا یه مقاله راجع به هویت آرکهام نایت نوشته بودم قبلا برای یکی از سایتا (سایت که نیست شد کلا) ولی اگه تونستم سیوش رو پیدا کنم میزارم یکمبحث شکل بگیره ! :D
حالا تو رو خدا مواظب باش اون مقالت این یکی سایت رو نیست نکنه :-"
رفیق شوخی کردم ناراحت نشی! واقعیتش منم در تعجبم از سکوت آرخام گونه این تاپیک :d حالا شاید مقاله شما یه Kick Startـی باشه برای اینجا ;)

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
اتفاقا خوبه که اصلا هایپ نمی کنن بازی رو، بهویی یه چند تا عکس/ویدئو می دن بعدش گندش در میاد که بازی دانگرید شده، دوباره 3 ماه تاخیرش می زنن، بهونه هم میارن کیفیت عکس/ویدئو پایین بوده (اصلا فکر هم نکنید که دارم به بازی خاصی اشاره می کنم). حالا بار خوبه Rocksteady جرئتش رو داشته که بگه نمایش ها تا الان رو PC بودن

کلا WB برای بازی هاش خیلی Hype نمی کنه، از Arkham Asylum بگیرید تا shadow of mordor همین طوری بودن

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
دوستان هایپ چیه دیگه :| واسه ارکهام اوریجینز چند تا تریلر اومد ؟ واسه سیتی ؟ و اسایلوم ؟ :|
این بازی این قدر اطلاعات ندادن فک کنم صد در صد تاخیری تو کار باشه و یا اصلا ساخت بازی رو هواس :D
بازی 4 ماه دیگه باید بیاد که با این وضع لغو شه ساختش خیلی بهتر از اینه که یه چیز به درد نخور بدن تحویل ملت :| نه از یوبی سافت که واسه بازیش روزی یه تریلر میده نه از rocksteady که با توجه به اون سابقه درخشانش تو ساخت شاهکارهای قبلی که برعکس الان معلوم نیست بازیش چی داره میشه :D
یه شبکه یوتیوب بود به اسم batmanarkhamvideos که یکی از سوپر فن های بتمن (واقعا اطلاعاتش در مورد بتمن فوق العادس :D) توش ویدیو میذاره زمانی که ارکهام اوریجینز و سیتی داشتن میومدن و حتی اومده بودن این قبلش راز هایی که پیدا میکرد و چیزهایی که از تریلرها در می اورد رو میذاشت :D سر ارکهام نایت خوابیده پیجش رسما :D

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
بازی 4 ماه دیگه باید بیاد که با این وضع لغو شه ساختش خیلی بهتر از اینه که یه چیز به درد نخور بدن تحویل ملت :|
به درد نخور دیگه از کجا اومد ؟! :|
چون هر 3 ثانیه یه بار تریلر نمیدن یعنی احتمالا چیزی که دارن میسازن به درد نخوره ؟! :|

به نظرم به قدر کافی هم تریلر از بازی در کردن تا حالا :-" حالا یه سری زیادی تریلر میدن بیرون دیگه مشکل این ها نیست :D
اتفاقا خوبه که اصلا هایپ نمی کنن بازی رو، بهویی یه چند تا عکس/ویدئو می دن بعدش گندش در میاد که بازی دانگرید شده، دوباره 3 ماه تاخیرش می زنن، بهونه هم میارن کیفیت عکس/ویدئو پایین بوده (اصلا فکر هم نکنید که دارم به بازی خاصی اشاره می کنم). حالا بار خوبه Rocksteady جرئتش رو داشته که بگه نمایش ها تا الان رو PC بودن

کلا WB برای بازی هاش خیلی Hype نمی کنه، از Arkham Asylum بگیرید تا shadow of mordor همین طوری بودن
کلا فقط خواستی تیکه بندازی دیگه !؟ :D

به غیر از اون تریلر ACــه ، چندتا تریلر دادن !؟ 2 تا !؟ :)) :D

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA

بابا فقط یه واچ داگزی دانگرید شده بود ها ...

البته چند تا نمایش هم رو PS4 داشت بازی

Jeffy_Original

کاربر سایت
May 23, 2010
64
نام
امین
کسی از قضیه هویت آرکهام نایت که توی سایت 4chan فاش شده خبر داره؟

(اسپویلر احتمالی)
که آرکهام نایت در واقع یه کلون (clone) بروس وینه که توسط آماندا والر با استفاده از تایتان درست شده.

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
کسی از قضیه هویت آرکهام نایت که توی سایت 4chan فاش شده خبر داره؟

(اسپویلر احتمالی)
که آرکهام نایت در واقع یه کلون (clone) بروس وینه که توسط آماندا والر با استفاده از تایتان درست شده.
این شایعه برای 6 ماه پیشه، رد هم شده

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
دوستان هایپ چیه دیگه :| واسه ارکهام اوریجینز چند تا تریلر اومد ؟ واسه سیتی ؟ و اسایلوم ؟ :|
این بازی این قدر اطلاعات ندادن فک کنم صد در صد تاخیری تو کار باشه و یا اصلا ساخت بازی رو هواس :D
بازی 4 ماه دیگه باید بیاد که با این وضع لغو شه ساختش خیلی بهتر از اینه که یه چیز به درد نخور بدن تحویل ملت :| نه از یوبی سافت که واسه بازیش روزی یه تریلر میده نه از rocksteady که با توجه به اون سابقه درخشانش تو ساخت شاهکارهای قبلی که برعکس الان معلوم نیست بازیش چی داره میشه :D
یه شبکه یوتیوب بود به اسم batmanarkhamvideos که یکی از سوپر فن های بتمن (واقعا اطلاعاتش در مورد بتمن فوق العادس :D) توش ویدیو میذاره زمانی که ارکهام اوریجینز و سیتی داشتن میومدن و حتی اومده بودن این قبلش راز هایی که پیدا میکرد و چیزهایی که از تریلرها در می اورد رو میذاشت :D سر ارکهام نایت خوابیده پیجش رسما :D
رسما نابود کردی Rocksteady رو :| حالا خوبه نسخه های قبلی شاهکار بودن تو همه موارد وگرنه نمیدونستم چی میخوای بگی :| بابا هر شرکتی یـ استراتژی داره واسه مارکتینگ و تبلیغ و این حرفا همه که مثل هم نیستن :| اینیم که چیزی از بازی به اون صورت بیرون نمیده (که داده منتحی درجا همه رو باهم بیرون داده) نشون میده Rocksteady چقدر به خودش و سابقش اعتماد داره مثل شرکت X نیست که رسما بخواد فقط تبلیغ کنه تا فروش بازیش تضمین بشه خودش میدونه تو چه لولی ـیه نیازی نمیبینه زیاد سر و صدا را بندازه بعدم هرچی نمایش از بازی کمتر حساس شدن فن های بازی هم کمتر به همین راحتی ...

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
رسما نابود کردی Rocksteady رو :| حالا خوبه نسخه های قبلی شاهکار بودن تو همه موارد وگرنه نمیدونستم چی میخوای بگی :| بابا هر شرکتی یـ استراتژی داره واسه مارکتینگ و تبلیغ و این حرفا همه که مثل هم نیستن :| اینیم که چیزی از بازی به اون صورت بیرون نمیده (که داده منتحی درجا همه رو باهم بیرون داده) نشون میده Rocksteady چقدر به خودش و سابقش اعتماد داره مثل شرکت X نیست که رسما بخواد فقط تبلیغ کنه تا فروش بازیش تضمین بشه خودش میدونه تو چه لولی ـیه نیازی نمیبینه زیاد سر و صدا را بندازه بعدم هرچی نمایش از بازی کمتر حساس شدن فن های بازی هم کمتر به همین راحتی ...

حساس شدن فن بازی کمتر ؟؟؟ )xبچه جان ( شرمنده مثلا الان دارم لحن جدی به خودم میگیرم :D ) من یوزر های قبلیم همش با یک استثنا بازی بتمن بوده و تنها بازی که واقعا بهش علاقه دارم سری ارکهام است و اولین بازی که کردم با گرافیک بالا ارکهام سیتی بود :D پس به من نگو :D
ولی جدی خبری نیست نگران کنندس :| واسه ارکهام اوریجینز سال پیش یادمه پشت هم تریلر میومد با این که wb montreal ساخته بود :D یا ارکهام سیتی و اسایلوم همه تریلراشو دانلود کردم :D راک استیدی نمیدونم امسال چرا این طوری شده ! اولین اشتباه این بود ارکهام اوریجینز دی ال سیش نیومده بود بازی معرفی شد :D ارکهام اوریجینز بلک گیت واسه pc نیومده بود معرفی شد ارکهام نایت :| یعنی دقیقا یک سال پیش همین موقع ها ارکهام نایت دو تا عکس ازش اومد :D
حالا اینا به کنار بازی راک استیدی تاخیر خورد !!!!! :| اونم نه یه ماه و دو ماه :| 6 ماه :D ارکهام نایت تو شاهکار در اومدنش شکی نیست و مطمئنم goty رو نگیره متاش بالای 90 هست :x ولی این زمان یکم نگران کنندس مخصوصا این که سال تا ماه تریلر نمیده :D خدا رحم کنه :((

- - -ویرایش - - -

به درد نخور دیگه از کجا اومد ؟! :|
چون هر 3 ثانیه یه بار تریلر نمیدن یعنی احتمالا چیزی که دارن میسازن به درد نخوره ؟! :|

به نظرم به قدر کافی هم تریلر از بازی در کردن تا حالا :-" حالا یه سری زیادی تریلر میدن بیرون دیگه مشکل این ها نیست :D

کلا فقط خواستی تیکه بندازی دیگه !؟ :D

به غیر از اون تریلر ACــه ، چندتا تریلر دادن !؟ 2 تا !؟ :)) :D

حالا من یه چیزی گفتم :D اون لحظه انصافا عصبی بودم چون بدجور رو این بازی برنامه ریختم و اگه یه درصد مشکل پیش بیاد تو اومدنش اتوبان که سهل است میرم رو ریل قطار خودمو میبندم :D

اقا قبول کن کم بوده دیگه :|

تریلرا کلا اینا بوده :

father to son 1
2 همونی که اولین بار oracle رو نشون داد :D
3 همون که زمانش خیلی کم بود یه پیشنمایش از بتموبیل بود
4 e3 trailer
5 دو تا تریلر کیفیت پرده ای که یه یارویی گرفته بود :D
6 تریلرa c

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
حساس شدن فن بازی کمتر ؟؟؟ )xبچه جان ( شرمنده مثلا الان دارم لحن جدی به خودم میگیرم :D ) من یوزر های قبلیم همش با یک استثنا بازی بتمن بوده و تنها بازی که واقعا بهش علاقه دارم سری ارکهام است و اولین بازی که کردم با گرافیک بالا ارکهام سیتی بود :D پس به من نگو :D
ولی جدی خبری نیست نگران کنندس :| واسه ارکهام اوریجینز سال پیش یادمه پشت هم تریلر میومد با این که wb montreal ساخته بود :D یا ارکهام سیتی و اسایلوم همه تریلراشو دانلود کردم :D راک استیدی نمیدونم امسال چرا این طوری شده ! اولین اشتباه این بود ارکهام اوریجینز دی ال سیش نیومده بود بازی معرفی شد :D ارکهام اوریجینز بلک گیت واسه pc نیومده بود معرفی شد ارکهام نایت :| یعنی دقیقا یک سال پیش همین موقع ها ارکهام نایت دو تا عکس ازش اومد :D
حالا اینا به کنار بازی راک استیدی تاخیر خورد !!!!! :| اونم نه یه ماه و دو ماه :| 6 ماه :D ارکهام نایت تو شاهکار در اومدنش شکی نیست و مطمئنم goty رو نگیره متاش بالای 90 هست :x ولی این زمان یکم نگران کنندس مخصوصا این که سال تا ماه تریلر نمیده :D خدا رحم کنه :((
بچه جان :D من خودم میدونم یوزر قبلیت چی بود چون کاملا تحت نظر بودی :D الان ینی تریلر بیرون نمیده ینی یـ جای کارشون میلنگه ؟ Rockstar میدونی چند تا تریلر واسه V بیرون داد (نسل هفت) ؟ یـ دور دیگه پست من رو قشنگ بخون خوندی قشنگ ؟ حالا که خوندی اولا کاری به عنوان های فرعی نداشته باش دوما اگه تاخیر میزنه اونم 6 ماه نشون میده یـ جای کار میلنگیده حالا قصد دارن بر طرفش کنن به همین راحتی ...
من میدونم دردت چیه الان بتمن خونت به شدت پایین اومده میخوای یـ جوری با تریلرای بازی زیادش کنی :D بابا یکم صبر کن هم بازی کمتر برات اسپویل میشه همم زیاد از حد از بازی توفعت بالا نمیره (توقع که زیاده ولی توقع کاذب پیدا نمیکنی)

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
بچه جان :D من خودم میدونم یوزر قبلیت چی بود چون کاملا تحت نظر بودی :D الان ینی تریلر بیرون نمیده ینی یـ جای کارشون میلنگه ؟ Rockstar میدونی چند تا تریلر واسه V بیرون داد (نسل هفت) ؟ یـ دور دیگه پست من رو قشنگ بخون خوندی قشنگ ؟ حالا که خوندی اولا کاری به عنوان های فرعی نداشته باش دوما اگه تاخیر میزنه اونم 6 ماه نشون میده یـ جای کار میلنگیده حالا قصد دارن بر طرفش کنن به همین راحتی ...
من میدونم دردت چیه الان بتمن خونت به شدت پایین اومده میخوای یـ جوری با تریلرای بازی زیادش کنی :D بابا یکم صبر کن هم بازی کمتر برات اسپویل میشه همم زیاد از حد از بازی توفعت بالا نمیره (توقع که زیاده ولی توقع کاذب پیدا نمیکنی)

بله خوندم قشنگ :D در مورد بتمن خون دیگه دارم داغون میشم اخه :| رسما story mod ارکهام سیتی رو من حفظ شدم این قدر هی شروع کردم تا ته رفتم :D دیالوگ ها که بماند :|
اخه ببین تو تریلر e3 بازی رسما مشکل نداشت :D یکم خرده ریز داشت که اونا هم رفع میشدن :D اصلا معنی این کار چیه تریلر ps4 رو روی pc میدن ؟ :| یعنی ابروی سونی هم رفت تو مراسمش :D پلتفرم pc با دسته ps4 :D
راهکاری ندارم جز این که بشینم باز تریلرا رو ببینم :| واقعا حوصلم سر رفته :D اقا راستی این راک استیدی ایمیلی نداره من برم التماس کنم یه تریلر بدن ؟ :D

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
اوراکل یکی از نزدیکترین متحدان بتمن

vbxko1vwrguen8ykgwue.jpg

همیطوری :
rwyfcihb8b62oc1g9ck0.jpg

7c3pihn6iixabpbx0fj8.jpg

bo2song-ir

کاربر سایت
Jan 15, 2010
4
اخبار جدید
حقیقت این است که وقتی شما به تجربه‌ی بازی Batman: Arkham knight می‌پردازید، متوجه نقشه و دنیایی که بیش از ۵ برابر Arkham City وسعت دارد خواهید شد. اما بگذارید رو راست باشم; هدف ما افزایش سایز و وسعت بازی بدون مهیا کردن محتوای کافی نیست، چیزی که برای ما از اهمیت زیادی برخوردار است، جزئیات و توجه‌ای است که برای هر اینچ از این نقشه صرف شده است. این همان چیزی است که حس گوتام (Gotham) را برای طرفداران زنده می‌کند!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر