ATI vs. NVIDIA

کدام شرکت را دوست دارید؟

• ATIَ

رای‌ها: 12 27.9%
  • NVIDIA

رای‌ها: 31 72.1%

• مجموع رای دهنده‌ها
    43

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
این یه بحث تخصصی ولی به نظر من ATI در حال حاضر بهتر کار کرده.مثلا همین سری قبلی radeon x850xt از 6800ultra قویتر بود.باید منتظر بمونیم ببینیم محصول جدید ATI قدرتش چجوریه.ایا از 7800 قویتر هست یا نه؟؟

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
من به نظرم برا کارایی که ما از کارت گرافیکی انتظار داریم.یعنی بازی کردن در رزولوشن بالا.یک رندر مثلا از توی مکس.و استفاده توی پریمیر و ....
هیچ تفاوتی نداره.البته تفاوت هست ولی نه اونقدر محسوس که بگیم مثلا ATI یا Nvidia بدرد نمیخورن.هر دوشون برا کارای ما خوبن.
و اینم بگم هر چقدر پول بدی همون قدر اش میخوری.
هر چی پول بیشتر بدی خب معلومه کارت بهتری میخری.
من خودم ار هر دو مدلشو داشتم
یه ATI 7200 وبعدش یه Nvidia 5200 والانم یه Nvidia 6800 که به نظرم هر سه تاش در زمان خودشون عالی بود.
ولی من به شخصه Nvidia رو ترجیح میدم.
نمیخوام دعوا بشه ها.
هر کی هر چی دوست داره داشته باشه و بتونه ازش نهایت استفاده رو بکنه.
Good Night

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
nvidia & ati

من خودم الان دارم رادئون 9550 دارم ولی خداییش ان ویدیا خیلی قدرت مند تر از اینه . ولی خوب این سیستم رو همینطوری سر هم کردم و اگه یه مقدار دیگه خرجش میتونستم بکنم حتما جی ان ویدیا میگرفتم.

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
نوشته شده توسط alprh:
من خودم الان دارم رادئون 9550 دارم ولی خداییش ان ویدیا خیلی قدرت مند تر از اینه . ولی خوب این سیستم رو همینطوری سر هم کردم و اگه یه مقدار دیگه خرجش میتونستم بکنم حتما جی ان ویدیا میگرفتم.
خوب شما این کارت رو با چه کارتی از انویدیا مقایسه می کنی؟؟

Ehy18

کاربر سایت
Sep 28, 2005
200
نام
احماد
سل آم
حقيقتش رو بخوايد من تا 5 يا 6 سال پيش زياد سعي نميكردم بين Nvidia & Ati فرق بذارم چون هنوز اونقدر پيشرفت نكرده بود تكنولوژي Ati كه بخواد با Nvidia رقابت كنه اما تو اين 3 ساله اخير خيلي رقابت ها شديد شده بود تا اينكه 1.5 پيش به نهايته خودش رسيد.Ati هم زياد شعار ميداد كه ما اينيم و ما اونيم و ما فلانيم ..ولي چه علمي و چه تخصصي بخوايد Nvidia تا الآن يكه تاز اين ميدان بوده و درسته كه Ati سعي كرده از لحاظه تئوري خودش رو جلو بندازه ولي تو ميدون زياد پيش نرفته...........
زنده باد NVIDIA
--------------------------
لبتون خندون و GC تون قوي.....

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
در این زمینه که از لحاظ نوآوری و قیمت محصولات انویدیا بهتر هستند شکی نیست بخصوص در این یکی دو سال اخیر..
ای تی آی بعد از سری Radeon 9600 خودش در رده کارت های بازار Low end و Midrang از انویدیا عقب افتاده و تنها در رده کارت های پرقدرته که هنوز رقابت سختی بینشون وجود داره باید منتظر شده که پس از آمدن سری Geforce 7800 ای تی آی چه جوابی در مقابل این کارت دارد

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
در این سری جدید انویدیا بهتر کار کرده شکی در اون نیست .ولی مثلا شما برید بنچ مارک های atiradeon x850xt رو با nvidia 6800ultra مقایسه کنید تقریبا میشه گفت در تمام تست ها x850xt قویتر هست.
ati تو دوسری از کارت هاش یعنی radeon 9000 و این x ها بهتر از انویدیا کار کرده.ولی قبلش انویدیا بهتر بود تو سری جدید هم بهتر کار کرده (سری 7)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
من هنوز 9600XT دارم هنوزم از کارتم راضیم حتی بازی FEAR رو بخوبی ران میکنه :) کلاً هردوی این شرکتها رو قبول دارم کارشون درسته.. اما فعلاً nVidia رو دوست دارم چون چیپست گرافیک PS3 رو میزنه :)

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
در این سری جدید انویدیا بهتر کار کرده شکی در اون نیست .ولی مثلا شما برید بنچ مارک های atiradeon x850xt رو با nvidia 6800ultra مقایسه کنید تقریبا میشه گفت در تمام تست ها x850xt قویتر هست.
ati تو دوسری از کارت هاش یعنی radeon 9000 و این x ها بهتر از انویدیا کار کرده.ولی قبلش انویدیا بهتر بود تو سری جدید هم بهتر کار کرده (سری 7)
كاملا برعكس
دوما شما 6800 رو بايد با x800 مقايسه كني چون 850 رو يه سال بعده 6800 داد!

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
.

نوشته شده توسط Death Knight:
خوب شما این کارت رو با چه کارتی از انویدیا مقایسه می کنی؟؟
فکر کنم مدل کارت جی فورس 6600
galaxy6600_zalman.jpg

اینم کارت من :
qh02.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر