Multi Platform Assetto Corsa Competizione

پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
خب نسخه بعدی Assetto Corsa با پسوند Competizione معرفی شد.

assetto_corsa_Low.jpg

این نسخه کاملا تحت لیسانس مسابقات GT3 (Blanckpain) ساخته خواهد شد، پس دوست داران ماشینهای GT3 شبیه سازی بهتر از این نسخه از A.Corsa پیدا نخواهند کرد.
AC Competizione کاملا آنلاین خواهد بود،شامل رتبه بندی راننده ها برا اساس طرز رانندگی داخل پیست و امتیازاتی که بدست میارن.

بار گرافیکی بازی برای اولین بار در یک بازی ریسینگ شبیه ساز بر دوش Unreal Engine 4 خواهد بود.
مطمئنا موتور فیزیک داخلی استودیو به همراه UE4 نتیجه فوق العاده ای رقم میزنه.
مهمتر از همه بواسط استفاده از UE4 ، درخواست چند ساله طرفداران این بازی برآورده میشه و اون اضافه شدن چرخه شب و روز و تغییرات آب و هوا هست.

features_simulazione_02.jpg

این لیسانس شامل تمام ماشینهای این کلاس اعم از فراری،لامبورگینی،مرسدس،مکلارن،آئودی،بنتلی و... خواهد شد.

همینطور پیستهای این نسخه بر اساس تقویم رسمی مسابقات انتخاب شده که در زیر لیست شده.

• Zolder
  • Monza
  • Brands Hatch
  • Silverstone
  • Circuit Paul Ricard
  • Misano
  • Spa-Francorchamps
  • Hungaroring
  • Nurburgring
  • Circuit de Barcelona-Catalunya
اینبار نه تنها شاهد شبیه سازی پیشرفته رفتار ماشینها در پیست خواهیم بود، بلکه Kunos با استفاده از موشن کپچر از رانندگان واقعی تیمهای رسمی مسابقات به همراه مکانیک ها، مهندسین و درکل(Pit Crew) تصویر برداری کرده و قرار هست در بازی نهائی گنجونده بشه.
مطمئنا بازی خودش رو محدود به فقط سری BlancPain نمیکنه و در ادامه میتونه لایسنس های بیشتری از سری مسایقات FIA و کلاس GT رو در اختیار بگیره که به عنوان DLC ریلیز بشه.

این نسخه فعلا برای PC برنامه ریزی شده و قرار هست در همین تابستان پیش رو نسخه بتا/Early Access برای کاربران استیم ریلیز بشه.
3.jpg

2.jpg

1.jpg

پست اول مطمئنا بزودی تغییرات عمده ای میکنه\m/

آخرین ویرایش:

Eazy-E

کاربر سایت
Aug 29, 2016
617
نام
امیرعلی
خب بالاخره روز موعود رسید، امروز نسخه EA ریلیز میشه، فکر کنم کمتر از 8 ساعت دیگه.
ساعت 6 بعد از ظهر به وقت CEST در دسترسه. به ساعت ما میشه هشت و نیم شب :D

لانچ تریلر EA با اسکرین شات‌های جدید منتشر شد. لانچ تریلر فعلا فقط تو پیج استیم هست یوتیوب گذاشتن سریع میذارم اینجا :)

Eazy-E

کاربر سایت
Aug 29, 2016
617
نام
امیرعلی
بازی ریلیز شد، عجیب اینه که تو استور هند کلا 8 دلار هست:D
تقریبا هم قیمت نسخه قبل در حال حاضر هست.
خب ان شالله بزرودی تاپیک فول آپدیت میشه.
حجمش هم کمه 4 گیگ :D

داشتم استریم‌ها رو میدیم UI و منو جدید چقدر قشنگه 8-> مخصوصا آپشن quick race که تیم و راننده رو انتخاب میکنی. HUD هم خیلی خوب طراحی شده نسبت به بیلدهای قبلی تغییراتی داشته

تریلر جدید

Impressions از sim racing paddock

آخرین ویرایش:

Eazy-E

کاربر سایت
Aug 29, 2016
617
نام
امیرعلی
تو این مدت که EA بازی ریلیز شد انقدر مطلب و استریم و ... زیاد بود که میشه براشون از قبیل پرفورمنس و گرافیک و ... پست گذاشت ولی من فعلا این پست رو میذارم تا بعد :-"

این استریم کنفرانس Sim Racing Expo که رانندگان BP تیم لامبورگینی ACC رو بازی میکنن. (برای کسایی که نمیدونن expo توی پیست نوربورگرینگ همزمان با ریس Sprint توسط شرکت ADAC برگذار میشه)
توی همین کنفرانس هم مارکو مازراتو ریلیز کامل بازی رو برای اواخر مارچ تایید میکنه. البته از همون اول معلوم بود ولی خب الان رسما تاییدش کرد دیگه :-"

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,078
نام
مــاکــان
خب یک چندروزی هست که درگیر بازی شدم، همش بین AC/ACC/RF2 سوئیچ میکنم و تست میکنم.
باید بگم از لحاظ فیزیک/FFB کاملا مشخصه که تو دوره Early Access هست و این موارد مطمئنا تغییر میکنن.
اما در مورد گرافیک/صداگذاری میتونم بگم بهترین چیزی هست که تاحالا دیدم/شنیدم.
چقدر هم بازی بهینست،خیلی راحت میتونم بگم بازی رو هر سیستمی اجرا میشه (لپ تاپ من مال 3 سال پیش هست، همون موقع هم متوسط بود).
لودینگ خیلی سریع، UI راحت/دردسترس و زیبا، کلا همه چی جوری هست که کاملا میشه به موفقیت این بازی مطمئن بود.

نکته جالب اینه که امروز تقریبا 2 ساعت با گیم پد هم بازی کردم، عجیب این که کنترل با گیم پد فوق العاده راحت و دوست داشتنی هست.
از این لحاظ اصلا قابل مقایسه با Pcars نیست و بارها از اون بهتر هست.(گرجه از همه لحاظ دیگه هم ازاون بهتر هست:D).

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
قطرات فیزیک باران مثل درایو کلاب هستش!!! واقعا بشدت کیفیت فنی بازی بالاست!!! 60 فریم فیکس حتی از فرزا 7 هم بهتر!!!
فقط محتواش کمه! !!!
تعداد ماشین هاش در اینده میشه چقدر.؟ و چه مدل های میاد براش؟
نوشته سیزن پسش فری تو استیم؟ درسته؟

• Like
Reactions: sadegh93

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,078
نام
مــاکــان
قطرات فیزیک باران مثل درایو کلاب هستش!!! واقعا بشدت کیفیت فنی بازی بالاست!!! 60 فریم فیکس حتی از فرزا 7 هم بهتر!!!
فقط محتواش کمه! !!!
ماشینها کل کلاس GT3 از سری مسابقات Blancpain هستن:
1.JPG
تعداد پیستها هم 10 تاست(نو پست اول هست}
من این بازیو الان تو early access خریدم 8 دلار(خودش 25 دلار هست)، قیمت یکدونه پیست لیزراسکن شده تو iRacing هست 15 دلار.
حالا اینکه قرار هست بازی از لحاظ فنی،فیزیک،گرافیک از iRacing جلوتر باشه حساب کن چقدر قیمت نسبت به محتوای بازی کم هست.

آخرین ویرایش:

Eazy-E

کاربر سایت
Aug 29, 2016
617
نام
امیرعلی
فقط محتواش کمه! !!!
چرا محتواش کمه؟ 10تا گرندپری با این همه برند/ماشین.
همه ماشین‌های BP GT Series تو بازی هستن.
لیست کامل ماشین‌ها اینجاست
لینک:
Official Site of Blancpain GT Series

هرچی سری که SRO داره به بازی اضافه میشن. توی صفحه دوم توضیحش رو دادم.
توی فصل بعد ماشین‌های پورشه، مکلارن، لامبورگینی، استون مارتین عوض میشه. همونطور که تو صفحه‌های قبل گفتم اینا به علاوه پیست ردبول‌رینگ و هر تغییراتی که توی فصل 2019 ایجاد میشه با آپدیت به صورت رایگان توی بازی اضافه و لحاظ میشه.

کجاش نوشته سیزن پس فریه؟ نه بابا فعلا تایید شده که فقط DLC اول بازی رایگانه. نمیشه رایگان بدن همین جوریش کلی خرج گرفتن لایسنس سری و مدل پیست و ماشین کردن بخوان رایگان بدن ورشکست میشن :D تازه همین که ماکان گفت قیمتش با EA هم پایین در میاد که دیگه هیچی

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Paradise Lost

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,078
نام
مــاکــان
البته برای ما همین 8 دلار الان بیشتر از قیمت یک بازی کامل چندماه پیش هست:|
اما اگه واقعا کسی علاقه داره الان بهترین موقع برا خرید هست چونکه بمرور تا چندماه آینده قیمتهای بازی آپدیت میشن و بیشتر میشن تا وقتی که بازی کامل شد به 40 یا 50 دلار میرسه.
اونموقع دیگه دست نیافتنی میشه، حالا بالا رفتن قیمتهای دلار هم اگه بزنیم تنگش اونموقع باید همه از گیم خداحافظی کنیم، خدائیش اگه شایفه ها درست باشه و قیمت دلار افزایش چندبرابری داشته باشه دیگه مرفه بی دردش هم براش منطقی نیست اونقدر پول پای بازی بده.

بگذریم.
بازی الان کرکیش هم اومده کسی خواست میتونه تست کنه، بعنوان یک دمو بهش نگاه کنه.
اما خب تمام لذتش به بخش آنلاین بازی هست که از2 ماه دیگه شروع میشه.
این نقشه راه مرحله Early Access هست :
RoadMap.jpg
==============
از الان هر ماه یک ماشین و پیست اضافه میشه به اضافه امکانات دیگه مثل VR,Driver Rating,Multiplayer و...
مثلا ماه بعد Bentley Continental GT3 اضافه میشه و پیست Misano

آخرین ویرایش:

Eazy-E

کاربر سایت
Aug 29, 2016
617
نام
امیرعلی
راستی توی این چندوقت که EA اومد ملت مشکلات فنی‌ای (که کم نبودن) مثل کرش کردن یا Input lag رو گذارش میکردن. ولی این وسط یک سری یوتیوبر راه حل برای مشکلات ارائه میدادن مثل این

watch?v=cRRi2gnJeLM

ولی این وسط خود کنوس هم دست به کار شد 2تا آپدیت داد تا مشکلات رو برطرف کنن. آپدیت‌ها به این صورت بودن:

0.1.1

- fixed AI remaining without fuel
- fixed crash caused by faulty recognition of T500 Gear Shifter
- fixed time loop after midnight
- added starter and ignition command on Controller Page
- fixed car lights not working when opponents visibility video option is used
- fixed backfires and other particles visible on hidden cars when opponents visibility video option is used
- fixed misleading option values with AA and visible opponents
- fixed marshal spline detection
- expanded camera FOV and frame rate limits
- visual and LOD tweaks to the Lamborghini Huracán GT3
- disabled saving the discord username for in build configuration
- slightly increased the retry-interval after a disconnect from the servers
- added proximityIndicatorsVisible setting to hud.json
- fixed music looping in some conditions
- tweaked volume for reverb zones

0.1.2

- fixed T13 track competence problems with automatic gears
- Hotstint is starting at the Hotlap position, fixes timing and exploits
- Hotstint will now allow the last lap to be completed
- fixed Hotstint timing issue
- fixed stability control option and corresponding over-corrections
- using stability control laptimes will add a laptime penalty in the online leaderboards
- minor tweaks for audio voices usage

خیلی خوبه که اینجوری با این وسواس‌ به مشکلات بازی اهمیت میدن. مثلا یک استودیو مثل اسلایتی مد میاد برای پراجکت کارز آپدیت میده بعدش باگ‌هایی که به هیچ وجه باگ‌های کوچیکی نیستن به بازی اضافه میشن بعدش دیگه هیچی استودیو بازی رو ول میکنه به امون خدا میذاره برای چندتا ماه بعدش تا باگ رو درست کنه :/

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,078
نام
مــاکــان
از دوستان اگه کسی بازی تهیه/دانلود کرده و از سیستم رنگ بندی غلو شده (مثل سری فورزا) که الان تو بازی هست خوشش نمیاد (سلیقست دیگه).
و میخواد رنگها خیلی گرم نباشه و بازی واقعی تر به چشم بیاد، از تو تنظیمات گرافیکی Saturation کم کنه.
من خودم اینکارو کردم و تصویر نهائی خیلی واقعی تر شده تا حالت دیفالت.

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
تایپکش رو مهم کنن بنظرم این بازی از اون بازیاست که تا سال ها باید بازی بشه! فقط یک چیز میمونه این وسط بخش انلاینش رو مثل GT Sport میتونن در بیارن!!؟! ایا:-?=P~ همین الان هم بازی تو استیم کلی غوغا کرده! و کلی کشته مرده داده! فقط من تو کف منو هاشم تو صنعت گیم همچین چیزی نداریم!@ از این به بعد یک پای این تایپک هم من هستم نمیدونم چرا اینجا مثل استیم زیاد طرفدار نداره، 3-4 نفری =)) اینجا کشته مردش هستیم!

• Like
Reactions: Eazy-E

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,078
نام
مــاکــان
تایپکش رو مهم کنن بنظرم این بازی از اون بازیاست که تا سال ها باید بازی بشه! فقط یک چیز میمونه این وسط بخش انلاینش رو مثل GT Sport میتونن در بیارن!!؟! ایا:-?=P~
اگه طبق اونچه که برنامه دارن کارو انجام بدن از اون هم خیلی بهتر میشه بخش آنلاین.
مهمتر از همه اینه که کلا یک سری از مسابقات اتوموبیل رانی قرار هست شبیه سازی بشه واینکه تعداد ماشینها کم هست و این یعنی دقت به جزئیات وحشتناک میره بالا.
از الان تا چندماه بعد همش قرار هست با هر آپدیت سورپرایز بشیم.

• Like
Reactions: Paradise Lost

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر