Multi Platform Assetto Corsa Competizione

پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
خب نسخه بعدی Assetto Corsa با پسوند Competizione معرفی شد.

assetto_corsa_Low.jpg

این نسخه کاملا تحت لیسانس مسابقات GT3 (Blanckpain) ساخته خواهد شد، پس دوست داران ماشینهای GT3 شبیه سازی بهتر از این نسخه از A.Corsa پیدا نخواهند کرد.
AC Competizione کاملا آنلاین خواهد بود،شامل رتبه بندی راننده ها برا اساس طرز رانندگی داخل پیست و امتیازاتی که بدست میارن.

بار گرافیکی بازی برای اولین بار در یک بازی ریسینگ شبیه ساز بر دوش Unreal Engine 4 خواهد بود.
مطمئنا موتور فیزیک داخلی استودیو به همراه UE4 نتیجه فوق العاده ای رقم میزنه.
مهمتر از همه بواسط استفاده از UE4 ، درخواست چند ساله طرفداران این بازی برآورده میشه و اون اضافه شدن چرخه شب و روز و تغییرات آب و هوا هست.

features_simulazione_02.jpg

این لیسانس شامل تمام ماشینهای این کلاس اعم از فراری،لامبورگینی،مرسدس،مکلارن،آئودی،بنتلی و... خواهد شد.

همینطور پیستهای این نسخه بر اساس تقویم رسمی مسابقات انتخاب شده که در زیر لیست شده.

• Zolder
  • Monza
  • Brands Hatch
  • Silverstone
  • Circuit Paul Ricard
  • Misano
  • Spa-Francorchamps
  • Hungaroring
  • Nurburgring
  • Circuit de Barcelona-Catalunya
اینبار نه تنها شاهد شبیه سازی پیشرفته رفتار ماشینها در پیست خواهیم بود، بلکه Kunos با استفاده از موشن کپچر از رانندگان واقعی تیمهای رسمی مسابقات به همراه مکانیک ها، مهندسین و درکل(Pit Crew) تصویر برداری کرده و قرار هست در بازی نهائی گنجونده بشه.
مطمئنا بازی خودش رو محدود به فقط سری BlancPain نمیکنه و در ادامه میتونه لایسنس های بیشتری از سری مسایقات FIA و کلاس GT رو در اختیار بگیره که به عنوان DLC ریلیز بشه.

این نسخه فعلا برای PC برنامه ریزی شده و قرار هست در همین تابستان پیش رو نسخه بتا/Early Access برای کاربران استیم ریلیز بشه.
3.jpg

2.jpg

1.jpg

پست اول مطمئنا بزودی تغییرات عمده ای میکنه\m/

آخرین ویرایش:

sebastian vett

کاربر سایت
Nov 20, 2012
39
سلام دوستان من اپدیتهای 1.0.1 تا 1.0.8 رو دانلود کردم ولی موقع نصب اپدیت 1.0.1 این مشکل بوجود میاد
اینم بگم که نسخه بازیم codex v1.0.0.هستش
فایل WindowsEditor.pak رو نمیتونه پیدا کنه در حالیکه همونطور که تو عکس میببنین این فایل تو فولدر بازی وجود داره و حجمش هم حدود ۷ گیگه.
کسی میدونه راه حل چیه؟

Attachments

• Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    151.8 KB · مشاهده: 10
آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,299
نام
مــاکــان
سلام دوستان من اپدیتهای 1.0.1 تا 1.0.8 رو دانلود کردم ولی موقع نصب اپدیت 1.0.1 این مشکل بوجود میاد
اینم بگم که نسخه بازیم codex v1.0.0.هستش
فایل WindowsEditor.pak رو نمیتونه پیدا کنه در حالیکه همونطور که تو عکس میببنین این فایل تو فولدر بازی وجود داره و حجمش هم حدود ۷ گیگه.
کسی میدونه راه حل چیه؟
بخرش خیال خودت راحت کن.
کم کم تا 3-2 سال دیگه آپدیت میشه بازی و براش پیست و ماشین میاد.
من سر Assetto corsaی قبلی همینطوری سر کرک بازی مشکل داشتم، اینقدر بازی آپدیت میشد و کرکها هم مشکل داشتن که خستم کرد و رفتم خریدم، بعدش همش میگفتم چرا از اول اینکارو نکردم.
تو نزدیکترین حراج بخرش و بعدش شل کن و از بازی لذت ببر \m/

• Like
Reactions: sebastian vett

sebastian vett

کاربر سایت
Nov 20, 2012
39
بخرش خیال خودت راحت کن.
کم کم تا 3-2 سال دیگه آپدیت میشه بازی و براش پیست و ماشین میاد.
من سر Assetto corsaی قبلی همینطوری سر کرک بازی مشکل داشتم، اینقدر بازی آپدیت میشد و کرکها هم مشکل داشتن که خستم کرد و رفتم خریدم، بعدش همش میگفتم چرا از اول اینکارو نکردم.
تو نزدیکترین حراج بخرش و بعدش شل کن و از بازی لذت ببر \m/
مشکل رو حل کردم..... Temp ویندوز رو خالی کردم بعدش تمام اپدیتا مثل آب خوردن نصب شدن......الان مشکلم اینه که گیم پد رو نمیشناسه که البته تا چند روز دیگه logitech g29 بهمراه شیفتر قراره بخرم..بله شما کاملا درست میگی باید به سازنده احترام گذاشت و بازی رو خرید.
تو این سایت بازی فروخته میشه یا بگم برام از اون ور آب بخرن و بفرستن؟

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,299
نام
مــاکــان
مشکل رو حل کردم..... Temp ویندوز رو خالی کردم بعدش تمام اپدیتا مثل آب خوردن نصب شدن......الان مشکلم اینه که گیم پد رو نمیشناسه که البته تا چند روز دیگه logitech g29 بهمراه شیفتر قراره بخرم..بله شما کاملا درست میگی باید به سازنده احترام گذاشت و بازی رو خرید.
تو این سایت بازی فروخته میشه یا بگم برام از اون ور آب بخرن و بفرستن؟
خرید فرمون مبارکه.
نه منظور اصلا احترام و... به سازنده نبود.
کلا برای راحتی خودت گفتم.
اینجا فروش بازی نداره، کلا چرا خودت از استیم نمیخری؟
گیفت کارت استیم از سایتهای ایرانی بخر، تو استیم کد میزنی، بعد با اون اعتبار میتونی مستقیم خودت تو استیم بازی بخری و به اکانتت اضافه کنی.
قیمت بازی الان رو استور آمریکا 45 دلار میشهه اما اگه ریجن اکنت استیم بزاری روی آرژانتین، الان قیمت بازی اونجا زیر 9 دلار هست.
آموزش تغییر REGION و خرید و استفاده از استیم گیفت تو اینترنت هست.

• Like
Reactions: sebastian vett

sebastian vett

کاربر سایت
Nov 20, 2012
39
خرید فرمون مبارکه.
نه منظور اصلا احترام و... به سازنده نبود.
کلا برای راحتی خودت گفتم.
اینجا فروش بازی نداره، کلا چرا خودت از استیم نمیخری؟
گیفت کارت استیم از سایتهای ایرانی بخر، تو استیم کد میزنی، بعد با اون اعتبار میتونی مستقیم خودت تو استیم بازی بخری و به اکانتت اضافه کنی.
قیمت بازی الان رو استور آمریکا 45 دلار میشهه اما اگه ریجن اکنت استیم بزاری روی آرژانتین، الان قیمت بازی اونجا زیر 9 دلار هست.
آموزش تغییر REGION و خرید و استفاده از استیم گیفت تو اینترنت هست.
با این حساب f1 2019 pc رو هم میشه با قیمت ارزون خرید؟

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,299
نام
مــاکــان
Acc McLaren 720S GT3.jpg

Mclaren 720 s GT3
Kunos یک تیزر منتشر کرده، که ما توش نماهائی از این ابرخودرو مشاهده میکنیم.

watch?v=krq6Vpuhhug

طبق قرار این ماه آپدیت ماشین های فصل 2019 و پیست جدید زاندوورت برای بازی منتشر میشه.
البته این تیزر مسابقات انتخاب بهترین راننده(Sim racer) جهان از طرف کمپانی مکلارن هست که تحت نام Mclaren Shadow امسال سال دوم اون برگذار میشه.
امسال ACC هم جزو بازیهائی هست که از طریق اون مسابقات انتخابی برگذار میشه.
شرکت کنندگان تو این مسابقات فقط ماشین های مکلارن میرونن.

• Like
Reactions: Eazy-E

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,299
نام
مــاکــان
بازی چقدر تکمیل شده؟
نسخه قبلی نزدیک 500 تا اچیومنت داشت این یکی صفر؟!
بازی که تکمیل شده، تازه دارن استارت آپدیت محتوا ماشین/پیست میزنن و از اوایل 2020 هم استارت DLCها میخوره.
استودیو خیلی درگیر آپدیت ها و بروزرسانی بازیه، تیم کوچیکی هستن (تن مریضی دارن :))) تا حالا که اضافه نکردن، شاید سرشون که کمی خلوت تر شد، قصد انجام اینکار داشته باشن.

• Like
Reactions: ahmad137456

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,299
نام
مــاکــان
با خبرهائی که دیروز و امروز اومده مثل اینکه هفته بعد باید منتظر ماشین های فصل 2019 (6 عدد ) و ترک زاندوورت باشیم.

دیروز و امروز هم از 2 تا از ماشین ها رونمائی شد:

2019 AMR V8 Vantage GT3

AMR.jpg

Audi R8 LMS EVO

Audi.jpg

مکلارن 720s هم که قبلا تایید شده بود.
این آپدیت کاملا رایگان برای بازی ریلیز میشه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Eazy-E

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,299
نام
مــاکــان
خب امروز هم نوبت به ورژن جدید فصل 2019 از GT3 محبوب رسید:
2019 Porsche 991ii GT3-R

72714768_3720847241274900_3619091871998935040_n.jpg
از تغییراتی که تو مدل امسال میشه اشاره کرد:
کمی جایگاه موتور به جلو رفته که جا برای تعبیه یک دیفیوزر بهینه تر ( وظیفه دیفیوزر اینه که به جریان هوای عبوری از زیر ماشین شکل درستی میده که در نتیجه نیروی رو به بالا کم میشه، باعث میشه که تو پیچ ها یا کفی، پشت ماشین بلند نشه). در واقع به زیاد شدن دانفورس کمک میکنه.
بخش آیرودینامیکی جلوی ماشین بهبود داشته.
همینطور
سیستم تعلیق (بخصوص فنر و کمک فنر) جلوی ماشین از تکنولوژی بروزتری استفاده میکنه.

2عدد ماشین دیگه مونده.
با این حساب 2 شنبه یا 3شنبه (اگه پیست زاندوورت هم حساب کنیم) باید این آپدیت منتشر بشه.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,299
نام
مــاکــان
امروز نوبت به پیست زیبای Zandvoort رسید:

CircZ_RGB_persp_grad_Low.png
Assetto Corsa Competizione Zandvoort Preview 3.jpg
این پیست در هلند واقع شده، در سال 1939 بازگشائی شده و تا امروز چندباری دچار تغییرات بزرگ و کوچک شده، این ورژن که برای ACC در حال منتشر شدن هست، ورژن نهائی این پیست زیباست که همین امسال دچار یکسری تغییرات در مسیر پیست شده که بتونه مجوز حضور در مسابقات فرمول 1 سال 2020 دوباره بدست بیاره.
1200px-Circuit_Park_Zandvoort-1999.svg.png
اما قبل از اینکه در مسابقات فرمول 1 فصل 2020 حضور داشته باشه، همین امسال در مسابقات فصل 2019 از سری مسابقات Blancpain GT Series مورد استفاده قرار گرفت.

=========
پس فقط 2تا ماشین از این آپدیت رایگان مونده تا معرفی بشه.

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,299
نام
مــاکــان
Lamborghini Huracan GT3 EVO

EHZ28QiWoAE1s-F.jpg
گاو وحشی از لامبورگینی که در فصل 2019 مسابقات Blancpain خودنمائی میکرد.
تغییرات ورژن 2019 با خودروی فعلی که متعلق به 2015 بوده در بحث آیرودینامیکی، سیستم تعلیق بهتر، تغییرات در پنجره ها و... هست.
در تست پیش فصل مسابقات این خودرو به حدی قوی و سریع ظاهر شد که از طرف کمیته مسابقات سنگین ترین پکیج برای بالانس کردن این خودرو در نظر گرفته شد.
با همه اینها این خودروی زیبا و رام نشدنی برنده مسابقات فصل 2019 شد.

یک عدد ماشین مونده که فردا معرفی میشه.

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,299
نام
مــاکــان
و آخرین ماشین DLC رایگان امروز معرفی شد:
Honda NSX GT3 EVO

nsx.jpg
نسل قبلی این ماشین (همینی که الان تو بازی وجود داره) مربوط به سال 2017 میشه، از خیلی جهات ضعف های زیادی داشت، نه قدرت کافی، نه دانفورس لازم برای رقابتی بودن نداشت.
با این حال هروقت اسم Honda NSX به زبون میاد باید با احترام ازش یاد کنیم، چرا که نسل اول اون با همکاری اسطوره رشته موتوراسپورت آیرتون سنا فقید توسعه داده شد. نتیجه کار هم تولید یک خودروی تاریخی و ماندگار شد.

ورژن 2019 هوندا NSX، تغییرات زیادی درش داده شد، حالا که فصل تموم شده میشه ارزیابی از ماشین داشت، بااینکه قدرت ماشین افزایش پیدا کرده ولی این مدل یکسری مشکلات از نسل قبلی به ارث برده.
مثل کم فرمانی پیوسته در این ماشین که جزو جدانشدنی مدل رانندگی درش شده.

بقول Aristotelis از اعضای تیم فیزیک و راننده تست ماشین ها از استودیوی Kunos :
"NSX اصلی با کمک آیرتون سنا توسعه داده شد، این میراث بزرگی هست که بشه باهاش کنار اومد.
پس از نظر من ایرادی نداره که چند نسل طول بکشه (برای هوندا) تا بتونن خودروئی با اون کیفیت تولید بکنن، چرا که اونها قبلا انجامش دادن
."

========================
مثل اینکه امروز فردا باید منتظر این DLC رایگان بود، اما قبلش میتونین این پیش نمایش از آپدیت با هم ببینیم:
watch?v=ZzHISMeysCY

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر