Multi Platform Assetto Corsa Competizione

پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
خب نسخه بعدی Assetto Corsa با پسوند Competizione معرفی شد.

assetto_corsa_Low.jpg

این نسخه کاملا تحت لیسانس مسابقات GT3 (Blanckpain) ساخته خواهد شد، پس دوست داران ماشینهای GT3 شبیه سازی بهتر از این نسخه از A.Corsa پیدا نخواهند کرد.
AC Competizione کاملا آنلاین خواهد بود،شامل رتبه بندی راننده ها برا اساس طرز رانندگی داخل پیست و امتیازاتی که بدست میارن.

بار گرافیکی بازی برای اولین بار در یک بازی ریسینگ شبیه ساز بر دوش Unreal Engine 4 خواهد بود.
مطمئنا موتور فیزیک داخلی استودیو به همراه UE4 نتیجه فوق العاده ای رقم میزنه.
مهمتر از همه بواسط استفاده از UE4 ، درخواست چند ساله طرفداران این بازی برآورده میشه و اون اضافه شدن چرخه شب و روز و تغییرات آب و هوا هست.

features_simulazione_02.jpg

این لیسانس شامل تمام ماشینهای این کلاس اعم از فراری،لامبورگینی،مرسدس،مکلارن،آئودی،بنتلی و... خواهد شد.

همینطور پیستهای این نسخه بر اساس تقویم رسمی مسابقات انتخاب شده که در زیر لیست شده.

• Zolder
  • Monza
  • Brands Hatch
  • Silverstone
  • Circuit Paul Ricard
  • Misano
  • Spa-Francorchamps
  • Hungaroring
  • Nurburgring
  • Circuit de Barcelona-Catalunya
اینبار نه تنها شاهد شبیه سازی پیشرفته رفتار ماشینها در پیست خواهیم بود، بلکه Kunos با استفاده از موشن کپچر از رانندگان واقعی تیمهای رسمی مسابقات به همراه مکانیک ها، مهندسین و درکل(Pit Crew) تصویر برداری کرده و قرار هست در بازی نهائی گنجونده بشه.
مطمئنا بازی خودش رو محدود به فقط سری BlancPain نمیکنه و در ادامه میتونه لایسنس های بیشتری از سری مسایقات FIA و کلاس GT رو در اختیار بگیره که به عنوان DLC ریلیز بشه.

این نسخه فعلا برای PC برنامه ریزی شده و قرار هست در همین تابستان پیش رو نسخه بتا/Early Access برای کاربران استیم ریلیز بشه.
3.jpg

2.jpg

1.jpg

پست اول مطمئنا بزودی تغییرات عمده ای میکنه\m/

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,269
نام
مــاکــان
FFB خیلی لایت شده. ولی پر جزئیات تر
قبلا road effect رو بالای 50 میذاشتم فرمون سر و صداش در میومد. الان فقط باید رو 100 باشه.
dynamic damping و low force هم به ترتیب رو 150 و 12 بذارین.
درست میگی تغییرات داشتیم، الان پچ نوت دیدم.
1.8.12
GENERAL:
- Added Audi R8 LMS GT3 evo II as DLC content.
- Added BMW M2 CS Racing as DLC content.
- Added Ferrari 488 GT3 Challenge Evo as DLC content.
- Added Lamborghini Huracán Super Trofeo EVO2 as DLC content.
- Added Porsche 911 GT3 Cup (Type 992) as DLC content.

GAMEPLAY:
- Added UI and gameplay and Multiplayer support for new car groups introduced in the DLC.
Grid mixing is now compatible with all car groups.
- Next lap invalidation added for a number of tracks when extending the final corner.
- Fixed a game crash in full-season 2021 championship when selecting a specific AMG entry.

PHYSICS:
- Fixed an issue with the automatic setup feature erroneously compensating for water film.
- Fixed an erroneous behaviour in bumpstop simulation.
- Fixed reversed fast bump damper slider and new fast damping values for all cars.
- Improved steering axis and relative FFB forces and tweaks in all cars FFB values.
(might need slight adjustments from the user, we also remind that you can change FFB gain while driving with numerical pad keys 8 and 2)
- Tweaks in camber gain and toe angle influence on tyre forces.
- Tweaks in tyres rolling resistance.
- Tweaks in tyre heating generation.
Balancing tweaks for the following cars and track categories:
- BMW M4 GT3 - all track groups.
- McLaren 720S GT3 - all track groups.
- Honda NSX GT3 Evo - all track groups.
- Lamborghini GT3 EVO - all track groups.

GRAPHICS:
- Fixed Ferrari 488 GT3 offset body shadow.
- Fixed Nissan GT-R GT3 rear light emitter clipping with bodywork.

M4 ,720S , NSX , Huracan هم Bop شدن.
=============
مورد جالتر این که قیمت این پک 10 دلار هست، یعنی هر ماشین 2 دلار!!
اونهم با وسواسی که از کونس برای طراحی پرجزییات مدل ها، صداگذاری و فیزیک اونها سراغ داریم، گاها ماه ها روی اونها کار میشه که همچین خروجی از این استودیوی کوچک میبینیم.
تو مواردی از این دست تفاوت استودیوها در برخورد با طرفدارها مشخص میشه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: unloved and Eazy-E

r3z6a0

کاربر سایت
Oct 23, 2012
94
درود دوستان یه کمک لازم دارم آیا این بازی باید اورجینال خریده بشه یا کرکی ارزش داره اگه اورجینال خرید رو پیشنهاد میدین دلیلش رو بفرمایید ممنون؟؟؟؟

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,269
نام
مــاکــان
درود دوستان یه کمک لازم دارم آیا این بازی باید اورجینال خریده بشه یا کرکی ارزش داره اگه اورجینال خرید رو پیشنهاد میدین دلیلش رو بفرمایید ممنون؟؟؟؟
فرقی نداره ولی اگه میخوای از بخش آنلاین ، رنکد و... استفاده کنی باید اورجینال بخری.
اگه برای آفلاین میخوای که همون کرکی بگیر.

• Like
Reactions: unloved and r3z6a0

r3z6a0

کاربر سایت
Oct 23, 2012
94
فرقی نداره ولی اگه میخوای از بخش آنلاین ، رنکد و... استفاده کنی باید اورجینال بخری.
اگه برای آفلاین میخوای که همون کرکی بگیر.
خوب همین بخش آنلاینش پر محتواست ؟ و کشش داره که برم سمتش؟ ممنون میشم بیشتر در موردش بگید تخفیف فردا میره

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,269
نام
مــاکــان
خوب همین بخش آنلاینش پر محتواست ؟ و کشش داره که برم سمتش؟ ممنون میشم بیشتر در موردش بگید تخفیف فردا میره
خب توضیح خاصی که نداره، این بازی خیلی المانهای شبیه سازیش از gt و Forza قویتر هست.
اگه با اون بازیها ارتباط خوبی داری، پس این مرحله بعدی هست.

بخش آنلاین بازی شامل 2 قسمت میشه :
1- سرورهای P2P که پلیرها یا صاحبان لیگ مدیریتش میکنن، مثل باقی بازیها.
2- بخش رقابتی رنکد خود بازی که اسمش Competition هست، برای اینکه از این بخش استفاده کنی باید ریجن اروپا یا آمریکا باشی، برای ما نیاز به VPN هست.

اما چندین مرتبه از سرورهای Competition بهتر، یک وبسایت هست که مسابقات رو بصورت روزانه مدیریت میکنه، مچ میکینگ داره و پلیرها رو رتبه بندی میکنه.
اگه GTSport بازی کرده باشی ، جزئیات مولتی پلیر (گروه بندی، امتیاز دهی، جرایم و...) اون رو چند برابر بهبود که بدی میشه این وبسایت.
هر ساعت مسابقه برگذار میشه، مسابقات ترو تمیز بری امتیاز میگیری، تصادف داشته باشی امتیازت کم میشه، با راننده های هم سطح خودت رقابت میکنی و...
اگر با iRacing آشنا باشی، این وبسایت دقیقا همون کارو میکنه.

اسمش Low Fuel Motorsport هست؛ میشه گفت الان بالای 90 درصد پلیرهای ACC که میخوان رقابت درست حسابی داشته باشن (چه پلیر جدید و چه حرفه ای) از LFM استفاده میکنن.
این ویدئوی 3قسمتی رو هم ببین برای پلیرهای جدید که هم میخوان با بازی آشنا بشن و هم بدونن چطوری از LFM استفاده کنن، بهترین هست:

==============
اگر میخوای بدونی که ارزش داره یا نه ، اگه ریسینگ دوست داشته باشی و همینطور بخش شبیه ساز، بدون قطع از ACC بهتر در حال حاضر نداریم.
غیر از iRacing مابقی با اختلاف تو سطح های پایینتری قرار میگیرن.

اولش گفتم توضیح خاصی نداره ولی طومار شد🤣، گفتم کامل باشه بدرد باقی پلیرها هم بخوره.

آخرین ویرایش:

r3z6a0

کاربر سایت
Oct 23, 2012
94
خب توضیح خاصی که نداره، این بازی خیلی المانهای شبیه سازیش از gt و Forza قویتر هست.
اگه با اون بازیها ارتباط خوبی داری، پس این مرحله بعدی هست.

بخش آنلاین بازی شامل 2 قمست میشه :
1- سرورهای P2P که پلیرها یا صاحبان لیگ مدیریتش میکنن، مثل باقی بازیها.
2- بخش رقابتی رنکد خود بازی که اسمش Competiotion هست، برای اینکه از این بخش استفاده کنی باید ریجن اروپا یا آمریکا باشی، برای ما نیاز به VPN هست.

اما چندین مرتبه از سرورهای Competition بهتر، یک وبسایت هست که مسابقات رو بصورت روزانه مدیریت میکنه، مچ میکینگ داره و پلیرها رو رتبه بندی میکنه.
اگه GTSport بازی کرده باشی ، جزئیات مولتی پلیر (گروه بندی، امتیاز دهی، جرایم و...) اون رو چند برابر بهبود که بدی میشه این وبسایت.
هر ساعت مسابقه برگذار میشه، مسابقات ترو تمیز بری امتیاز میگیری، تصادف داشته باشی امتیازت کم میشه، با راننده های هم سطح خودت رقابت میکنی و...
اگر با iRacing آشنا باشی، این وبسایت دقیقا همون کارو میکنه.

اسمش Low Fuel Motorsport هست؛ میشه گفت الان بالای 90 درصد پلیرهای ACC که میخوان رقابت درست حسابی داشته باشن (چه پلیر جدید و چه حرفه ای) از LFM استفاده میکنن.
این ویدئوی 3قسمتی رو هم ببین برای پلیرهای جدید که هم میخوان با بازی آشنا بشن و هم بدونن چطوری از LFM استفاده کنن، بهترین هست:

==============
اگر میخوای بدونی که ارزش داره یا نه ، اگه ریسینگ دوست داشته باشی و همینطور بخش شبیه ساز، بدون قطع از ACC بهتر در حال حاضر نداریم.
غیر از iRacing مابقی با اختلاف تو سطح های پایینتری قرار میگیرن.

اولش گفتم توضیح خاصی نداره ولی طومار شد🤣، گفتم کامل باشه بدرد باقی پلیرها هم بخوره.
خیلی ممنون بابت راهنمایی کامل تشکر

• Like
Reactions: m.d.makan

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,269
نام
مــاکــان
بالاخره پیستهای آمریکایی بازی هم معرفی شد:

===============
Watkins Glen International
Indianapolis Motor Speedway
Circuit of the Americas

مسابقات قهرمانی آمریکا GTWCA شامل 7تا پیست میشه که خب مشخص نیست باقی پیستها قرار هست بعدا اضافه بشه یا نه.
اینکه فعلا این 3 پیست آماده شده شاید به این دلیل باشه که واقعا کار زمان بری هست و هر پیست تقریبا چندماه وقت هر استودیویی رو میگیره ، امیدوارم دلیلش همین باشه.
ببینیم پیستهای Sebring یا Road America بعدا تایید میشن یا نه.

• Like
Reactions: NaViiDii and Eazy-E

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,892
نام
نـــــــویـــــــــد
چقدر لذتبخشه این بازی. چقدر حال میده رانندگی تو این بازی. واقعا تا حالا همچین حسی تو هیچ سیم‌ریسینگی نداشتم. تمام صداهای ماشین زمانی که تکون میخوره رو به خوبی و به طور واضح میشه شنید. یا خود لغزهارو کاملا میشه دید و حس کرد. صداگذاری بازی خیلی خووبه. گرافیک بازی مناسبه با توجه به جمع و جور بودنش و حجمی که داره. کریر و بخش چمپیون‌شیپ کاملا متفاوت از هر چیزی هستن که بازی کردم. هم اینکه تمام مسابقات تو این بازی زمانی هستن و چیزی به نام Lap وجود نداره و اینکه شما مجبوری از پیت‌استاپ استفاده کنی و کاملا هم Manual هستش. تنها مشکلم اینه که از یه جایی تصمیم گرفت دیگه بهم تروفی نده و همینطوری دلی دارم بازیش میکنم :D ولی واقعا غافلگیر شدم از کیفیت بازی. انتظار داشتم خیلی سخت و غیر قابل بازی باشه اما اصلا اونطوری نبود و تا الان تونستم به مقدار خیلی زیادی لذت ببرم. فقط اینکه پیست‌های بیشتر رو باید خرید؟

• Like

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,269
نام
مــاکــان
چقدر لذتبخشه این بازی. چقدر حال میده رانندگی تو این بازی. واقعا تا حالا همچین حسی تو هیچ سیم‌ریسینگی نداشتم. تمام صداهای ماشین زمانی که تکون میخوره رو به خوبی و به طور واضح میشه شنید. یا خود لغزهارو کاملا میشه دید و حس کرد. صداگذاری بازی خیلی خووبه. گرافیک بازی مناسبه با توجه به جمع و جور بودنش و حجمی که داره. کریر و بخش چمپیون‌شیپ کاملا متفاوت از هر چیزی هستن که بازی کردم. هم اینکه تمام مسابقات تو این بازی زمانی هستن و چیزی به نام Lap وجود نداره و اینکه شما مجبوری از پیت‌استاپ استفاده کنی و کاملا هم Manual هستش. تنها مشکلم اینه که از یه جایی تصمیم گرفت دیگه بهم تروفی نده و همینطوری دلی دارم بازیش میکنم :D ولی واقعا غافلگیر شدم از کیفیت بازی. انتظار داشتم خیلی سخت و غیر قابل بازی باشه اما اصلا اونطوری نبود و تا الان تونستم به مقدار خیلی زیادی لذت ببرم. فقط اینکه پیست‌های بیشتر رو باید خرید؟
خوشحالم هسته بازی رو تونستی درک کنی و بازی برات لذت بخش شده.
واقعا با این نسخه خیلی بهتر تونستن کنترل هارو برای کنسول بهینه کنن ، فقط کاش تیمشون اعضای بیشتری داشت و میتونستن بخش کریر هم به کیفیت بخش های دیگه برسونن.
در مورد صداگذاری ماشین ها واقعا در حال حاضر شماره یک تو صنعت هستن ، رو دستشون نیست.
بعد اینها Raceroom هست که بعد اومدن ACC واقعا تفاوت احساس میشه.

درسته پیستهای بیشتر باید تحت DLC بخری.
فکر کنم 8تا پیست تحت DLC منتشر شده ، 3تا پیست جدید هم معرفی شده و تو راه هستن(البته اگه حدسم درست باشه 4تای دیگه هم بعد این 3تا اضافه میشه.)
پیستهای دیفالت بازی :

• Barcelona
  • Brands Hatch
  • Hungaroring
  • Misano
  • Monza
  • Nürburgring
  • Paul Ricard
  • Silverstone
  • Spa-Francochamps
  • Zandvoort
  • Zolder

BRITISH GT PACK DLC

• Snetterton
  • Oulton Park
  • Donington Park

INTERCONTINENTAL GT PACK DLC

• Kyalami Grand Prix Circuit
  • Suzuka Circuit
  • Weathertech Raceway Laguna Seca
  • Mount Panorama Circuit

GT WORLD CHALLENGE PACK DLC

Imola پیست
=================
GT World Cup America DLC
Watkins Glen International
Indianapolis Motor Speedway
Circuit of the Americas

این
DLC آخر احتمالا 4 تا پیست دیگه هم داره که بعدا معرفی میشه.

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,892
نام
نـــــــویـــــــــد
خوشحالم هسته بازی رو تونستی درک کنی و بازی برات لذت بخش شده.
واقعا با این نسخه خیلی بهتر تونستن کنترل هارو برای کنسول بهینه کنن ، فقط کاش تیمشون اعضای بیشتری داشت و میتونستن بخش کریر هم به کیفیت بخش های دیگه برسونن.
در مورد صداگذاری ماشین ها واقعا در حال حاضر شماره یک تو صنعت هستن ، رو دستشون نیست.
بعد اینها Raceroom هست که بعد اومدن ACC واقعا تفاوت احساس میشه.

درسته پیستهای بیشتر باید تحت DLC بخری.
فکر کنم 8تا پیست تحت DLC منتشر شده ، 3تا پیست جدید هم معرفی شده و تو راه هستن(البته اگه حدسم درست باشه 4تای دیگه هم بعد این 3تا اضافه میشه.)

خوبیش اینه که حجمش فقط ۱۲گیگه و همیشه میتونم رو کنسول داشته باشمش
باید قیمتای dlcهاشو چک کنم چون واقعا دوس دارم پیستای بیشتری برای تجربه داشته باشم. لیستی که گذاشتی خیلی جذابه. مطمئنم اون حس خوب و خاصی که ازش میگم رو درک میکنی قشنگ مخصوصا صداگذاری بازی که واقعا باور نکردنیه. من بار اول که وارد بازی شدم خیلی انتظار خاصی نداشتم مخصوصا اینکه فکر میکردم نشه راحت بازیش کرد رو کنسول اما وقتی وارد پیست شدم و برای بار اول صدای موتور رو شنیدم قشنگ عشق در نگاه اول بود :D بعدشم تکون خوردنای ماشین و صدایی که میشنوی واقعا رویاییه. آره بخش کریر میتونست بهتر و گسترده‌تر باشه ولی خب به شخصه به همون کوئیک ریس هم قانعم اینقدر خوبه :D

• Like

Eazy-E

کاربر سایت
Aug 29, 2016
617
نام
امیرعلی
هرکی به دادم برسه یک f1 22 و nfs 2022 و fm پیش من محفوظ داره :D

یک هفته اس که این جی هاب به 22.6 اپدیت شده بعد وقتی فرمون رو وصل میکنم روی این صفحه connecting میمونه.

Logitech G HUB 6_19_2022 9_01_41 PM.png

تو بازی ffb دارم ولی به تنظیمات فرمون دسترسی ندارم. از همین رو یک هفته اس ریس روم رو بالا نیاوردم چون بعد بازی باید تنظیمات فرمون رو ریست کنم هرکی بازی کرده میدونه داستانش چیه
به ورژن 21 هم دانگرید کردم درست میشه اون تیک اتو اپدیت هم برداشتم ولی ویندوز خودش اپ رو اپدیت میکنه اسیر شدیم خلاصه.

@m.d.makan

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,269
نام
مــاکــان
هرکی به دادم برسه یک f1 22 و nfs 2022 و fm پیش من محفوظ داره :D

یک هفته اس که این جی هاب به 22.6 اپدیت شده بعد وقتی فرمون رو وصل میکنم روی این صفحه connecting میمونه.

View attachment 260831

تو بازی ffb دارم ولی به تنظیمات فرمون دسترسی ندارم. از همین رو یک هفته اس ریس روم رو بالا نیاوردم چون بعد بازی باید تنظیمات فرمون رو ریست کنم هرکی بازی کرده میدونه داستانش چیه
به ورژن 21 هم دانگرید کردم درست میشه اون تیک اتو اپدیت هم برداشتم ولی ویندوز خودش اپ رو اپدیت میکنه اسیر شدیم خلاصه.

@m.d.makan
این امتحان کردی؟
Code:
Thanks for reaching out to us and sorry to hear about the experience, please complete the following let us know if it helps:
Reinstall the G Hub with the following instructions, make sure to backup your G Hub settings and profiles file.
(If you want to backup the settings and/or their profiles, copy the settings.json to a different location on the computer. Uninstall G HUB and then copy the file back to the same file location. If asked to overwrite the file, say ‘yes’. ) :
Uninstall G HUB
Make sure none of the G HUB components are running in the Task Manager
Go to C:\Program Files\ and delete LGHUB folder
Go to C:\ProgramData\ and delete LGHUB folder
Go to C:\Users\<user name>\AppData\Local\ and delete LGHUB folder
Go to C:\Users\<user name>\AppData\Roaming\ and delete LGHUB folder
Press Windows Key, then type regedit, Click Registry Editor
Delete the registry key HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\{521c89be-637f-4274-a840-baaf7460c2b2}
Reboot the PC
Re-install G HUB: ftp://ftp.logitech.com/pub/techsupport/gaming/lghub_installer.exe

• Like
Reactions: Eazy-E

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,269
نام
مــاکــان
بخش آفلاین این بازی پر محتوا هست؟ یا فقط دست گرمیه واسه بخش آنلاین؟
کریر متوسطی داره.
چمپیونشیپ عالی، همینطور اسپشال ایونت هم داره.
بازی تا مدتها میتونه سرگرمت کنه.

• Like
Reactions: Gen. Martinez

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر