Multi Platform Assassin's Creed: Valhalla

سازنده
Ubisoft Montreal
تاریخ انتشار
November 10, 2020
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
https___forum.bazicenter.com_attachments_1633365649901-png.227035_.jpg

Publisher: Ubisoft
Developer: Ubisoft Montreal
Genre: Open-World RPG
Release Date: Holiday 2020
Platforms: PS4-PS5-X1-XSX-PC-Stadia​
اطلاعات کلی
  • تیم Black Flag و Origins مسیئولیت ساخت بازی را بر عهده دارد.
  • علاوه بر استودیو مانتریال، 12 استودیوی دیگر یوبیسافت و همچنین استیودی Sperasoft در ساخت بازی همکاری دارند.
  • بازی بین نسلی بوده و برای اکثر پلتفرم های موجود منتشر میشود.
  • بازی یک نفره بوده و قابلیت Co-Op وجود ندارد.
  • همچون ادیسه، قابلیت انتخاب جنسیت کرکتر وجود دارد
  • وقایع بازی در انگلستان و نروژ اتفاق می افتد.
  • انگلستان شامل 3 شهر بزرگ می شود: London، Winchester وJórvík
  • نقشه ی بازی مقداری از ادیسه بزرگ تر است.
داستان
  • وقایع بازی در سال 873 آغاز میشود.
  • شخصیت اصلی Eivor نام دارد.
  • بازی مناطق مختلفی همچون نروژ و اسکاتلند را شامل می شود.
  • Hidden Ones و Order of the Ancients نقش بسیار مهمی در بازی دارند و از این نظر بازی با AC4 مقایسه شده است.
  • بازی در نروژ آغار میشود، Eivor به دلیل سختی های داخل کشور و به منظور یک شروع تازه به همراه افرادش راهی انگلستان میشود.
  • Eivor در مقطعی از داستان، با اساسین ها ملاقات و از آن ها هیدن بلید را دریافت میکند.
  • دلیل نصب هیدن بلید بالای مچ، ترساندن دشمنان است.
  • باور بر این است که اساسین ها ارتباطاتی با ادین دارند.
  • Eivor در ابتدا به دلیل اهداف مشترک با اساسین ها همکاری میکند اما در ادامه و با پیشرفت داستان به صورت کامل به آن ها میپیوندد.
  • فیگور های تاریخی همچنین المان های ماورایی مرتبط با اساطیر نورث در بازی وجود دارد.
  • قابلیت انتخاب دیالوگ تا حدودی در بازی وجود دارد. برخی از آن ها مرتبط با تصمیم های داستانی داخل Settlement می باشد.
  • با این حال تایید شده که Eivor یک شخصیت مشخص و پابرجا داشته و همانند یک صفحه ی سفید نبوده که توسط بازیکن پر شود.
  • از این رو سازندگان Eivor رو با Geralt نزدیک تر میدانند تا Dragonborn.
  • شخصیت داخل تریلر، شاه آلفرد، در ابتدا یکی از ویلن های بازی می باشد، اما در ادامه همه چیز ممکن است تغییر کند.
  • ساکسون ها دشمنان اصلی می باشند، با این حال برخی از وایکینگ ها ممکن است در مقابل بازیکن قرار بگیرند.
  • هر 2 حالت مذکر و مونث برای شخصیت اصلی Canon می باشد، اما چگونگی آن مشخص نیست با این حال سازندگان اطمینان داده اند که با انجام بازی این سوال رفع خواهد شد.
  • بخش مدرن بازی، ماجرای لیلا حسن را دنبال میکند. سازندگان اذعان داشته اند که ایده ای که مدت ها برای این بخش در نظر داشته اند در این نسخه انجام داده اند.
  • از لفظ "خاتمه" برای داستان بازی استفاده شده و گفته شده پلات های داستانی مهمی در این شماره به سرانجام میرسد.
گیم پلی
  • تمرکز بیشتر روی المان های RPG
  • بازگشت سپر
  • مشابه سری سولز، قابلیت Dual-Wield با هر ترکیبی از سلاح ها، حتی ۲ سپر!
  • قابلیت شخصی سازی مو، لباس، ریش، تتو و War Paint وجود دارد.
  • تمامی Gear ها منحصر به فرد هستند.
  • Gear ها قابلیت آپگرید دارند، با این حال امکان اتمام بازی با Gear های آغازین وجود دارد.
  • Ability ها برمیگردند و انواع مختلفی همچون پرتاب تبر را شامل می شود.
  • مهارت ها از Skill Tree وسیع بازی که اینبار Skill Graph نامیده میشود، قابل دریافت هستند.
  • سیستم لول بندی از بازی حذف شده و سیستمی بر مبنای قدرت جایگزین آن شده است.
  • بر خلاف لول، اینبار اسکیل و Gear راه های اصلی ارتقا و پیشرفت کرکتر هستند.
  • سیستم مبارزات بازی خشن، سنگین و پر سر وصدا توصیف شده.
  • سلاح ها با استفاده از Rune ها قابل شخصی سازی هستند. (مشابه سیستم Engraving در ادیسه)
  • سیستم قطع عضو در بازی وجود دارد.
  • تیم تمرکز ویژه ای روی تنوع و شکه کننده بودن مبارزات داشته است.
  • دشمنان جدید در سرتاسر بازی ظاهر میشنود تا از حس یکنواختی جلوگیری شود.
  • هر نوع از دشمنان دارای نقاط ضعفی هستند که با شناسایی آن ها میتوان سرنوشت مبارزه را تغییر داد.
  • دشمن سرسختی که در تریلر توسط Eivor کشته میشود یک Ring Leader است.
  • Longboat ها ابزاری برای حمل و نقل سریع می باشند، نه مبارزه.
  • همچنین Raid ها با استفاده از Longboat صورت میگیرد.
  • خدمه ی Lonboat قابل شخصی سازی هستند.
  • Eivor میتواند Raid هایی علیه سایر گروه ها همچون، تمپلارها، ساکسون ها، وایکینگ های رقیب و "یک گروه مرموز" هدایت کند.
  • علاوه بر Raid ها، Assault ها نیز وجود دارند که شامل ست-پیس های بزرگ هستند.
  • نفرات استخدام شده، در Settlement مشغول میشوند.
  • Settlement هاب بزرگ بازی میباشد که نقش حیاطی در روند داستانی خواهد داشت.
  • با پیشرفت در بازی قابلیت ساخت Tavern، انواع خانه ها و همچنین Black Smith در هاب، جهت ارتقای سلاح ها وجود دارد.
  • برخی از المان های UI جهت تشویق بیشتر به گشت گذار، حذف شده است.
  • قابلیت رومنس در بازی وجود دارد.
  • مینی گیم های مختلفی از جمله تاس بازی، ماهی گیری، رجز خوانی و مسابقات نوشیدن در بازی وجود دارد.
  • کلاغ ادین نقش عقاب در نسخه های قبلی را خواهد داشت.
  • بازگشت Social Stealth!
  • هیچ اجباری برای انجام ساید کوئست ها به منظور پیش روی در داستان وجود ندارد و بازیکن می تواند به هر ترتیبی که میخواد محتوای بازی را مصرف کند.
نسخه های مختلف

Last edited by a moderator:

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,224
بازی یه سری باگ‌های خانمان‌سوز داره که هیچ کاریش نمیشه کرد! :|
من فعلاً حدود ۴۰ ساعت بازی کردم و کلی هم دارم حال می‌کنم، ولی احتمالاً آخرش همین باگ‌ها باعث بشن نتونم بازی رو ۱۰۰٪ کنم. مثلاً یه مأموریت فرعی هست که باید یه کلیدی رو از فلانی به دست بیاری و در یه جایی رو باز کنی. مأموریت برای من منهدم شده و خبری از اون شخصیت نیست و کلیدش رو هم الکی روی صندلی نشون میده، در حالی که نمیشه چیزی از روی صندلی برداشت! سرچ کردم و دیدم این باگ برای خیلی‌های دیگه هم پیش اومده و انواع و اقسام بحث‌ها در موردش شده.
حالا خنده‌دار اینه که ملت از طریق یه باگ دیگه، این باگ رو خنثی کردن و با استفاده از یه سری قابلیت‌های Eivor، یاد گرفتن قفل در رو بدون کلید بشکونن و وارد اتاق بشن. بعدش یوبی‌سافت این باگ شکوندن قفل بدون کلید رو درست کرد، ولی هنوز باگ اون مأموریت برای یه عده مثل من سر جاشه! :))
می دونم کجا رو می گی برای منم همین شد فکر کنم اگه توی زمان های خاصی بیای مرتیکه پیدا بشه اما من یکم صبریدم خبری نشد بیخیال شدم

• Like
  • Smile
Reactions: Dinosaur and kamyy

Altair91

کاربر سایت
Nov 6, 2019
71
بازی یه سری باگ‌های خانمان‌سوز داره که هیچ کاریش نمیشه کرد! :|
من فعلاً حدود ۴۰ ساعت بازی کردم و کلی هم دارم حال می‌کنم، ولی احتمالاً آخرش همین باگ‌ها باعث بشن نتونم بازی رو ۱۰۰٪ کنم. مثلاً یه مأموریت فرعی هست که باید یه کلیدی رو از فلانی به دست بیاری و در یه جایی رو باز کنی. مأموریت برای من منهدم شده و خبری از اون شخصیت نیست و کلیدش رو هم الکی روی صندلی نشون میده، در حالی که نمیشه چیزی از روی صندلی برداشت! سرچ کردم و دیدم این باگ برای خیلی‌های دیگه هم پیش اومده و انواع و اقسام بحث‌ها در موردش شده.
حالا خنده‌دار اینه که ملت از طریق یه باگ دیگه، این باگ رو خنثی کردن و با استفاده از یه سری قابلیت‌های Eivor، یاد گرفتن قفل در رو بدون کلید بشکونن و وارد اتاق بشن. بعدش یوبی‌سافت این باگ شکوندن قفل بدون کلید رو درست کرد، ولی هنوز باگ اون مأموریت برای یه عده مثل من سر جاشه! :))
ماموریت تو لندنه؟؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,956
نام
آریا
می دونم کجا رو می گی برای منم همین شد فکر کنم اگه توی زمان های خاصی بیای مرتیکه پیدا بشه اما من یکم صبریدم خبری نشد بیخیال شدم
منم اول فکر کردم اون طوریه، چون یه نامه‌ای بود که نوشته بود فلانی طرف‌های غروب میاد و از این صحبت‌ها. ولی هر کاری کردم خبری نشد و آخرش با یه باگ قضیه رو درست کردم! سوار اسب شدم و رفتم به در پشتی (از این درهایی که قفل قرمز دارن و فقط از داخل باز میشن) لگد زدم و باز شد! :))
ملت روش‌های دیگه‌ای هم پیشنهاد کرده بودن که با استفاده از راه‌های غیرقانونی(!) میشه در رو باز کرد، مثل پرتاب تیر انفجاری به سمت در یا استفاده از قابلیت Dive of the Valkyries، ولی اینا برای من کار نکردن و آخرش لگد زدن از روی اسب مشکل من رو برطرف کرد! :D
بعدش هم توی اینترنت فهمیدم اصلاً جریان این بوده که این مأموریت رو باید اول از یه نفر توی کمپ اصلی بگیریم (همون موزه‌داره) و بعدش بریم توی اون شهر انجامش بدیم، ولی من اصلاً مأموریت رو از طرف نگرفته بودم و اشتباهی زودتر باز شده بود! :D برای همین باگ‌خور شد و کاراکتر مورد نظر که باید باهاش صحبت کنیم، اصلاً توی منطقه حضور نداشت و الکی می‌نوشت کلیدش روی صندلی هست.
ماموریت تو لندنه؟؟
آره خودشه! :D

pearl22

کاربر سایت
Dec 1, 2020
85
یکی از mysteries بازی به اسم
grieving man
باگ هست؟
هر کاری کردم اون مرد اصلا حرف نمیزنه چندبار هم سیو رو لود کردم ولی بازم درست نشد اخرین اپدیت هم نصبه ?

Altair91

کاربر سایت
Nov 6, 2019
71
منم اول فکر کردم اون طوریه، چون یه نامه‌ای بود که نوشته بود فلانی طرف‌های غروب میاد و از این صحبت‌ها. ولی هر کاری کردم خبری نشد و آخرش با یه باگ قضیه رو درست کردم! سوار اسب شدم و رفتم به در پشتی (از این درهایی که قفل قرمز دارن و فقط از داخل باز میشن) لگد زدم و باز شد! :))
ملت روش‌های دیگه‌ای هم پیشنهاد کرده بودن که با استفاده از راه‌های غیرقانونی(!) میشه در رو باز کرد، مثل پرتاب تیر انفجاری به سمت در یا استفاده از قابلیت Dive of the Valkyries، ولی اینا برای من کار نکردن و آخرش لگد زدن از روی اسب مشکل من رو برطرف کرد! :D
بعدش هم توی اینترنت فهمیدم اصلاً جریان این بوده که این مأموریت رو باید اول از یه نفر توی کمپ اصلی بگیریم (همون موزه‌داره) و بعدش بریم توی اون شهر انجامش بدیم، ولی من اصلاً مأموریت رو از طرف نگرفته بودم و اشتباهی زودتر باز شده بود! :D برای همین باگ‌خور شد و کاراکتر مورد نظر که باید باهاش صحبت کنیم، اصلاً توی منطقه حضور نداشت و الکی می‌نوشت کلیدش روی صندلی هست.

آره خودشه! :D
خب این باگ نیست باید تو کمپ خودت یه چی شبیه موزست اسمش یادم نیست . اونو بسازی(نیازه که یکی از ساختمونا کمپت رو اپگرید کنی) یه ادم رومی میاد و این کوئست برات فعال شه

• Like
Reactions: Dinosaur and kamyy

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,956
نام
آریا
خب این باگ نیست باید تو کمپ خودت یه چی شبیه موزست اسمش یادم نیست . اونو بسازی(نیازه که یکی از ساختمونا کمپت رو اپگرید کنی) یه ادم رومی میاد و این کوئست برات فعال شه
در جریان اون قضیه هستم، ولی مشکل این بود که قبل از اینکه حتی موزه رو بسازم، بازی این مأموریت رو برام فعال کرده بود! :D یعنی توی نقطه مورد نظر، آیکون مأموریت نشون داده می‌شد و یه آیکون کلید هم روی صندلی‌ای که اونجا هست دیده می‌شد ولی هیچ کاری نمی‌شد کرد!
یه نکته جالب دیگه در مورد این مأموریت اینه که شخصیتی که باید اونجا باهاش صحبت کنیم (فکر کنم اسمش ماکسیمیلیان بود)، توی هر بازی قیافه‌ش متفاوته! یعنی داشتم توی یوتیوب می‌دیدم، یه جا موهاش قهوه‌ایه با ریش، یه جا سیاهه بدون ریش، یه جا بلونده و... کلاً بنده خدا خیلی رندوم‌طور هست و هویتی از خودش نداره! :D
کلاً مأموریت عجیبی هست و خیلی‌ها باهاش به مشکل خوردن. ولی جدا از این بحث باگ و یه سری از مشکلات بازی، من که خیلی دارم باهاش حال می‌کنم و با اینکه بخش زیادی از انتقادات رو نسبت بهش قبول دارم، ولی Valhalla هم مثل دو نسخه قبلی AC برام یکی از تجربه‌های لذت‌بخش این نسل هست که دوست دارم ۱۰۰٪ کنم و چیزی رو جا نذارم. :D

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
در جریان اون قضیه هستم، ولی مشکل این بود که قبل از اینکه حتی موزه رو بسازم، بازی این مأموریت رو برام فعال کرده بود! :D یعنی توی نقطه مورد نظر، آیکون مأموریت نشون داده می‌شد و یه آیکون کلید هم روی صندلی‌ای که اونجا هست دیده می‌شد ولی هیچ کاری نمی‌شد کرد!
یه نکته جالب دیگه در مورد این مأموریت اینه که شخصیتی که باید اونجا باهاش صحبت کنیم (فکر کنم اسمش ماکسیمیلیان بود)، توی هر بازی قیافه‌ش متفاوته! یعنی داشتم توی یوتیوب می‌دیدم، یه جا موهاش قهوه‌ایه با ریش، یه جا سیاهه بدون ریش، یه جا بلونده و... کلاً بنده خدا خیلی رندوم‌طور هست و هویتی از خودش نداره! :D
کلاً مأموریت عجیبی هست و خیلی‌ها باهاش به مشکل خوردن. ولی جدا از این بحث باگ و یه سری از مشکلات بازی، من که خیلی دارم باهاش حال می‌کنم و با اینکه بخش زیادی از انتقادات رو نسبت بهش قبول دارم، ولی Valhalla هم مثل دو نسخه قبلی AC برام یکی از تجربه‌های لذت‌بخش این نسل هست که دوست دارم ۱۰۰٪ کنم و چیزی رو جا نذارم. :D
اینجور که بنظر میاد یوبی این ماموریت رو صرفا برای ترول کردن پلیر طراحی کرده!:D

Altair91

کاربر سایت
Nov 6, 2019
71
اره منم هر ۳ تا رو دوست داشتم البته که با اساسین خیلی فاصله داشتن
این ac valhala هم تو این ۳ تا از همشون بهتره
من هم بازی کامل تموم کردم همه نشونه های زردو ابی و سفید تکمیل شد.
خدا رو شکر به هیچ باگی بر نخوردم.

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
اره منم هر ۳ تا رو دوست داشتم البته که با اساسین خیلی فاصله داشتن
این ac valhala هم تو این ۳ تا از همشون بهتره
من هم بازی کامل تموم کردم همه نشونه های زردو ابی و سفید تکمیل شد.
خدا رو شکر به هیچ باگی بر نخوردم.
می با اوریجینز خیلی حال کردم . فضاسازی مصر خیلی خفنه . رمز آلود

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
چقدر این Raid های بازی خوبه یعنی از این بهتر نمیشه. با قایقت میزنی تو ساحل و شیپور به صدا در میاد. قشنگ مردم بر میگردن نگاه میکنن و فرار میکنن به سمت داخل Settlement! بعدش جنگ شروع میشه، خوشبختانه با اینکه Damage یارهاتون پایینه ولی پشمک حاج عبدالله نیستن و به یک دردی میخورن! بعد یک مدت چهره شهر کلا عوض میشه، همه جا دود و آتیش و اتمسفر سنگینی حاکم میشه. واقعا ریدهای رو بهتر از این نمیشد در بیاری.
بازی تو نروژ بود برام حوصله سربر بود اما رسیدم انگلیس واقعا جذبش شدم، ماموریتای بازی اصلا سرسری طراحی نشده و خیلی خوبه، محیط بازی واقعا چشم نواز و زیباست. ریشید هم ریختم روش واقعا خیلی خوش رنگ و لعاب شده. بازی هم خیلی وضع فریم دهیش بهتر از ادیسی قشنگ 30% بیشتر فریم میده با اینکه گرافیکش بهتره. اسب سواری و مبارزات بهتر، ادیسی هیچ حسی مبارزاتش نداشت اما اینجا بعضی اوقات صحنه های قشنگی خلق میشه لامصب چه فینیشرهای خفنی میزنه ایور.
ارتقا Settlement خودمون هم با اینکه سادست ولی دوست داشتم. این ویژگی رو تو بلک فلگ هم داشتیم که اونجا هم میپسندیدم و منتظر همچین سیستمی تو بازیهای بعدی بودم که غیب شد ولی اینجا برگشته.
یکی از قسمتهای ادیسی که خیلی خوشم اومد شکار کردن اعضای Order بود که اینجا هم برگشته و منتظرم تا شکارم رو شروع کنم!
این بهترین نسخه تو 3 گانه جدیده بنظرم یه 3-4 ساعت با بازی سر و کله بزنین شانس اینکه جذبتون کنه هست.
یعنی میشه یه آساسین تو شرق آسیا (ژاپن دوران میجی یا چین تو دوره Three Kingdoms) و یکی هم تو روسیه تزاری بهمون بدین؟ یکی هم تو دوران اوج خلافت عباسی. این 3 تا دوره که خیلی دوست دارم ببینم. ها راستی:))یکی هم تو دوران استعمار و اوج اسپانیا و شهر افسانه ای الدورادو.

Gen. Martinez

کاربر سایت
Nov 27, 2013
565
نام
تورین سپر بلوط
چقدر این Raid های بازی خوبه یعنی از این بهتر نمیشه. با قایقت میزنی تو ساحل و شیپور به صدا در میاد. قشنگ مردم بر میگردن نگاه میکنن و فرار میکنن به سمت داخل Settlement! بعدش جنگ شروع میشه، خوشبختانه با اینکه Damage یارهاتون پایینه ولی پشمک حاج عبدالله نیستن و به یک دردی میخورن! بعد یک مدت چهره شهر کلا عوض میشه، همه جا دود و آتیش و اتمسفر سنگینی حاکم میشه. واقعا ریدهای رو بهتر از این نمیشد در بیاری.
بازی تو نروژ بود برام حوصله سربر بود اما رسیدم انگلیس واقعا جذبش شدم، ماموریتای بازی اصلا سرسری طراحی نشده و خیلی خوبه، محیط بازی واقعا چشم نواز و زیباست. ریشید هم ریختم روش واقعا خیلی خوش رنگ و لعاب شده. بازی هم خیلی وضع فریم دهیش بهتر از ادیسی قشنگ 30% بیشتر فریم میده با اینکه گرافیکش بهتره. اسب سواری و مبارزات بهتر، ادیسی هیچ حسی مبارزاتش نداشت اما اینجا بعضی اوقات صحنه های قشنگی خلق میشه لامصب چه فینیشرهای خفنی میزنه ایور.
ارتقا Settlement خودمون هم با اینکه سادست ولی دوست داشتم. این ویژگی رو تو بلک فلگ هم داشتیم که اونجا هم میپسندیدم و منتظر همچین سیستمی تو بازیهای بعدی بودم که غیب شد ولی اینجا برگشته.
یکی از قسمتهای ادیسی که خیلی خوشم اومد شکار کردن اعضای Order بود که اینجا هم برگشته و منتظرم تا شکارم رو شروع کنم!
این بهترین نسخه تو 3 گانه جدیده بنظرم یه 3-4 ساعت با بازی سر و کله بزنین شانس اینکه جذبتون کنه هست.
یعنی میشه یه آساسین تو شرق آسیا (ژاپن دوران میجی یا چین تو دوره Three Kingdoms) و یکی هم تو روسیه تزاری بهمون بدین؟ یکی هم تو دوران اوج خلافت عباسی. این 3 تا دوره که خیلی دوست دارم ببینم. ها راستی:))یکی هم تو دوران استعمار و اوج اسپانیا و شهر افسانه ای الدورادو.
این الدورادو میتونه خیلی جالب باشه و به عنوان یکی از شهرهای ایسوها باشه تو بازی که باقی مونده

• Like
Reactions: kamyy

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
photo_2021-04-01_01-05-31.jpg
جز طولانی ترین بازیهایی بود که بازی کردم ولی تقریبا از تک تک لحظاتش لذت بردم، باگ خاصی به اون صورت برام اتفاق نیوفتاد( تو 53 ساعتی که بازی کردم 4 5 بار مجبور شدم از چک پوینت قبلی لود کنم، که اونم از دو سه دیقه قبلش اتو سیو رو میاورد)، بعد از بلک فلگ آخرین اساسینزی بود که حوصلم کشید تمومش کنم و در کنارش لذت ببرم. فوتومدش هم خداست D:

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
grieving man
باگ هست؟
هر کاری کردم اون مرد اصلا حرف نمیزنه چندبار هم سیو رو لود کردم ولی بازم درست نشد اخرین اپدیت هم نصبه ?
نه بعضی باید کار خاصی انجام بدی تا ادامه پیدا کنه تو یوتوب ببین حل میشه

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,073
grieving man
باگ هست؟
باگ که هست.من یه گنجی اون اطراف بودش رفتم دنبال اون برگشتم پیشش میشد باهاش حرف زد :-?

Gen. Martinez

کاربر سایت
Nov 27, 2013
565
نام
تورین سپر بلوط
انصافا مپ انگلیس اگر چشم نوازترین مپ اپن ورلد بین همه بازیها نباشه صد در صد یکی از چشم نوازترین هاست
رنگارنگ پر از محیطهای جنگلی جویهای آب بین درختا رنگارنگ پاییزی
حس آرامش بخشی داره همین فقط بین درختا قدم بزنی خیلی زیباست مپش
چقدر بعضی باسهای بازی سخت هستن
بعضی باسها واقعا دهن آدم را سرویس میکنن در حالیکه بعضی دیبگه کند ذهن و احمق هستن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر