Multi Platform Assassin's Creed: Valhalla

سازنده
Ubisoft Montreal
تاریخ انتشار
November 10, 2020
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
https___forum.bazicenter.com_attachments_1633365649901-png.227035_.jpg

Publisher: Ubisoft
Developer: Ubisoft Montreal
Genre: Open-World RPG
Release Date: Holiday 2020
Platforms: PS4-PS5-X1-XSX-PC-Stadia​
اطلاعات کلی
  • تیم Black Flag و Origins مسیئولیت ساخت بازی را بر عهده دارد.
  • علاوه بر استودیو مانتریال، 12 استودیوی دیگر یوبیسافت و همچنین استیودی Sperasoft در ساخت بازی همکاری دارند.
  • بازی بین نسلی بوده و برای اکثر پلتفرم های موجود منتشر میشود.
  • بازی یک نفره بوده و قابلیت Co-Op وجود ندارد.
  • همچون ادیسه، قابلیت انتخاب جنسیت کرکتر وجود دارد
  • وقایع بازی در انگلستان و نروژ اتفاق می افتد.
  • انگلستان شامل 3 شهر بزرگ می شود: London، Winchester وJórvík
  • نقشه ی بازی مقداری از ادیسه بزرگ تر است.
داستان
  • وقایع بازی در سال 873 آغاز میشود.
  • شخصیت اصلی Eivor نام دارد.
  • بازی مناطق مختلفی همچون نروژ و اسکاتلند را شامل می شود.
  • Hidden Ones و Order of the Ancients نقش بسیار مهمی در بازی دارند و از این نظر بازی با AC4 مقایسه شده است.
  • بازی در نروژ آغار میشود، Eivor به دلیل سختی های داخل کشور و به منظور یک شروع تازه به همراه افرادش راهی انگلستان میشود.
  • Eivor در مقطعی از داستان، با اساسین ها ملاقات و از آن ها هیدن بلید را دریافت میکند.
  • دلیل نصب هیدن بلید بالای مچ، ترساندن دشمنان است.
  • باور بر این است که اساسین ها ارتباطاتی با ادین دارند.
  • Eivor در ابتدا به دلیل اهداف مشترک با اساسین ها همکاری میکند اما در ادامه و با پیشرفت داستان به صورت کامل به آن ها میپیوندد.
  • فیگور های تاریخی همچنین المان های ماورایی مرتبط با اساطیر نورث در بازی وجود دارد.
  • قابلیت انتخاب دیالوگ تا حدودی در بازی وجود دارد. برخی از آن ها مرتبط با تصمیم های داستانی داخل Settlement می باشد.
  • با این حال تایید شده که Eivor یک شخصیت مشخص و پابرجا داشته و همانند یک صفحه ی سفید نبوده که توسط بازیکن پر شود.
  • از این رو سازندگان Eivor رو با Geralt نزدیک تر میدانند تا Dragonborn.
  • شخصیت داخل تریلر، شاه آلفرد، در ابتدا یکی از ویلن های بازی می باشد، اما در ادامه همه چیز ممکن است تغییر کند.
  • ساکسون ها دشمنان اصلی می باشند، با این حال برخی از وایکینگ ها ممکن است در مقابل بازیکن قرار بگیرند.
  • هر 2 حالت مذکر و مونث برای شخصیت اصلی Canon می باشد، اما چگونگی آن مشخص نیست با این حال سازندگان اطمینان داده اند که با انجام بازی این سوال رفع خواهد شد.
  • بخش مدرن بازی، ماجرای لیلا حسن را دنبال میکند. سازندگان اذعان داشته اند که ایده ای که مدت ها برای این بخش در نظر داشته اند در این نسخه انجام داده اند.
  • از لفظ "خاتمه" برای داستان بازی استفاده شده و گفته شده پلات های داستانی مهمی در این شماره به سرانجام میرسد.
گیم پلی
  • تمرکز بیشتر روی المان های RPG
  • بازگشت سپر
  • مشابه سری سولز، قابلیت Dual-Wield با هر ترکیبی از سلاح ها، حتی ۲ سپر!
  • قابلیت شخصی سازی مو، لباس، ریش، تتو و War Paint وجود دارد.
  • تمامی Gear ها منحصر به فرد هستند.
  • Gear ها قابلیت آپگرید دارند، با این حال امکان اتمام بازی با Gear های آغازین وجود دارد.
  • Ability ها برمیگردند و انواع مختلفی همچون پرتاب تبر را شامل می شود.
  • مهارت ها از Skill Tree وسیع بازی که اینبار Skill Graph نامیده میشود، قابل دریافت هستند.
  • سیستم لول بندی از بازی حذف شده و سیستمی بر مبنای قدرت جایگزین آن شده است.
  • بر خلاف لول، اینبار اسکیل و Gear راه های اصلی ارتقا و پیشرفت کرکتر هستند.
  • سیستم مبارزات بازی خشن، سنگین و پر سر وصدا توصیف شده.
  • سلاح ها با استفاده از Rune ها قابل شخصی سازی هستند. (مشابه سیستم Engraving در ادیسه)
  • سیستم قطع عضو در بازی وجود دارد.
  • تیم تمرکز ویژه ای روی تنوع و شکه کننده بودن مبارزات داشته است.
  • دشمنان جدید در سرتاسر بازی ظاهر میشنود تا از حس یکنواختی جلوگیری شود.
  • هر نوع از دشمنان دارای نقاط ضعفی هستند که با شناسایی آن ها میتوان سرنوشت مبارزه را تغییر داد.
  • دشمن سرسختی که در تریلر توسط Eivor کشته میشود یک Ring Leader است.
  • Longboat ها ابزاری برای حمل و نقل سریع می باشند، نه مبارزه.
  • همچنین Raid ها با استفاده از Longboat صورت میگیرد.
  • خدمه ی Lonboat قابل شخصی سازی هستند.
  • Eivor میتواند Raid هایی علیه سایر گروه ها همچون، تمپلارها، ساکسون ها، وایکینگ های رقیب و "یک گروه مرموز" هدایت کند.
  • علاوه بر Raid ها، Assault ها نیز وجود دارند که شامل ست-پیس های بزرگ هستند.
  • نفرات استخدام شده، در Settlement مشغول میشوند.
  • Settlement هاب بزرگ بازی میباشد که نقش حیاطی در روند داستانی خواهد داشت.
  • با پیشرفت در بازی قابلیت ساخت Tavern، انواع خانه ها و همچنین Black Smith در هاب، جهت ارتقای سلاح ها وجود دارد.
  • برخی از المان های UI جهت تشویق بیشتر به گشت گذار، حذف شده است.
  • قابلیت رومنس در بازی وجود دارد.
  • مینی گیم های مختلفی از جمله تاس بازی، ماهی گیری، رجز خوانی و مسابقات نوشیدن در بازی وجود دارد.
  • کلاغ ادین نقش عقاب در نسخه های قبلی را خواهد داشت.
  • بازگشت Social Stealth!
  • هیچ اجباری برای انجام ساید کوئست ها به منظور پیش روی در داستان وجود ندارد و بازیکن می تواند به هر ترتیبی که میخواد محتوای بازی را مصرف کند.
نسخه های مختلف

Last edited by a moderator:

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
چرا صداها انقدر افتضاحن انگار از ته چاه میان بیرون
بخاطر اینکه صداهای بازی بشدت فشرده سازی شدن تا حجم بازی بیاد پایین ولی نتیجش این شده بیت ریت صداهای بازی از کیفیت CD هم اومده پایینتر.

SaeedKING

کاربر سایت
May 2, 2015
756
نام
Saeed
دوست عزیر CPU چی داری چون ادیسی هم سی پی یو قوی تاثیر داشت البته خودم بازی نکردم هنوز ولی 2070 دارم
i7-4790k
این بازی نسبت به اودیسه کمتر cpu محوره و بیشتر روی قدرت کارت گرافیک میچرخه. بازی از لحاظ گرافیکی خیلی قشنگه اما خوب optimize نشده. تصویر بازی کمی تار هم هست که پیشنهاد میشه از reshade برای sharp کردن استفاده کنید.

• Like
Reactions: kamyy

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,170
نام
عارف واعظ قائمی
آقا تایید میشه بهینه‌سازی بازی فوق افتضاحه. با 2070super و تنظیمات high هم نمیشه ۶۰ ثابت گرفت، very high و ultra بماند. صد رحمت به اودیسه و اوریجینز!
والا با 1070gtx و نهایت تنظیمات بازی می‌تونم بگم خیلی کم پیش میومد حتی زیر 40 هم من تو بازی ببینم! اینم بمنچمارک بازی! با میانگین 52!
شاید مشکل از جای دیگه باشه.

Attachments

• Assassin's Creed Valhalla Screenshot 2021.03.25 - 23.08.04.80.png
    Assassin's Creed Valhalla Screenshot 2021.03.25 - 23.08.04.80.png
    1.7 MB · مشاهده: 27
آخرین ویرایش:

magnolia2016

کاربر سایت
Oct 7, 2016
72
دوستان. من یه مشکلی دارم تو خیلی از بازی ها همین مشکل برام هست. تو اساسین والهالا هم همین داستانه. تو محیط نسبتا خلوت و بیرون از شهر فریم بازی رو تنظیمات high بین 45 تا 55 فریم می ده. اما به محض وارد شدن به شهر و تعامل با ادما فریم به 35 و بعضا 30 و گاهی زیر 30 می رسه. به نظرتون مشکل از کجاست؟ تو بازی red dead 2 و cyberpunk 2077 هم همین داستان رو داشتم. سیستم من:
Cpu :amd ryzen 3 2200g
Ram :8 gb ddr4 2400mhz
Gpu:gtx 1660 6gb gddr5

• Sad

Gen. Martinez

کاربر سایت
Nov 27, 2013
562
نام
تورین سپر بلوط
دوستان. من یه مشکلی دارم تو خیلی از بازی ها همین مشکل برام هست. تو اساسین والهالا هم همین داستانه. تو محیط نسبتا خلوت و بیرون از شهر فریم بازی رو تنظیمات high بین 45 تا 55 فریم می ده. اما به محض وارد شدن به شهر و تعامل با ادما فریم به 35 و بعضا 30 و گاهی زیر 30 می رسه. به نظرتون مشکل از کجاست؟ تو بازی red dead 2 و cyberpunk 2077 هم همین داستان رو داشتم. سیستم من:
Cpu :amd ryzen 3 2200g
Ram :8 gb ddr4 2400mhz
Gpu:gtx 1660 6gb gddr5
اینجور مشکلا از cpu هست مخصوصا بازیا اپن ورلد جدید

• Sad

SaeedKING

کاربر سایت
May 2, 2015
756
نام
Saeed
والا با 1070gtx و نهایت تنظیمات بازی می‌تونم بگم خیلی کم پیش میومد حتی زیر 40 هم من تو بازی ببینم! اینم بمنچمارک بازی! با میانگین 52!
شاید مشکل از جای دیگه باشه.
بله توی بنچمارک و نهایت تنظیمات میانگین فریمم 69ـه اما جلوتر مثلا همون اوایل بازی که وارد fornburg میشیم بعضی جاههای روستا تا 54-53 هم دراپ میشه، البته 90 درصد مواقع بالای 60ـه اما خب بعضی جاها افت فریم هم داره. اختلاف فریم تنظیمات در حالتهای مختلفم خیلی کمه بطوریکه بین high و ultra شاید به 7-8 فریم برسه. البته با سابقه ای که یوبی داره چون بازی بین نسلیه و برای n پلتفرم دیگه هم منتشر شده، نمیشه خیلی هم از optimize نبودنش ایراد گرفت.
Assassin's Creed Valhalla Screenshot 2021.03.24 - 20.50.02.22.png
نوشته های تبلیغاتی شروع بازی هم خیلی زیاد و وقتگیرن که میشه اینجوری skipـشون کرد و مستقیم وارد منو شد:
Delete or rename the video files​
  1. Go to <path-to-game>\videos\
  2. Rename, move or delete ANVIL_Logo.webm, PC_AMD_Ryzen.webm and UbisoftLogo.webm.
  3. Go to <path-to-game>\videos\en, or the folder that corresponds to the currently set text language in game.
  4. Rename, move or delete Epilepsy.webm, PC_WarningSaving.webm and warning_disclaimer.webm.

Unofficial

کاربر سایت
Sep 3, 2014
136
بله توی بنچمارک و نهایت تنظیمات میانگین فریمم 69ـه اما جلوتر مثلا همون اوایل بازی که وارد fornburg میشیم بعضی جاههای روستا تا 54-53 هم دراپ میشه، البته 90 درصد مواقع بالای 60ـه اما خب بعضی جاها افت فریم هم داره. اختلاف فریم تنظیمات در حالتهای مختلفم خیلی کمه بطوریکه بین high و ultra شاید به 7-8 فریم برسه. البته با سابقه ای که یوبی داره چون بازی بین نسلیه و برای n پلتفرم دیگه هم منتشر شده، نمیشه خیلی هم از optimize نبودنش ایراد گرفت.
View attachment 199776
به نظر کم میگیری که ممکنه cpu و یا آپدیت نبودن ویندوز علتش باشه.
این بنچمارک من با gtx1080 که مقدار ناچیز از شما بیشتر میده که نباید اینطور باشه.
ACValhalla.jpg

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
View attachment 199776
نوشته های تبلیغاتی شروع بازی هم خیلی زیاد و وقتگیرن که میشه اینجوری skipـشون کرد و مستقیم وارد منو شد:
  2. Rename, move or delete ANVIL_Logo.webm, PC_AMD_Ryzen.webm and UbisoftLogo.webm.
  3. Go to <path-to-game>\videos\en, or the folder that corresponds to the currently set text language in game.
  4. Rename, move or delete Epilepsy.webm, PC_WarningSaving.webm and warning_disclaimer.webm.
cpu گلوگاه کرده

• Sad
  • Like
Reactions: SaeedKING and kamyy

Gen. Martinez

کاربر سایت
Nov 27, 2013
562
نام
تورین سپر بلوط
View attachment 199776
شما سی پی یوت قدیمی شده دیگه واسه بازی اپن ورلدا جواب نیست اگر یک سی پی یو مثل 10600k یا رایزن 5600 بگیری به شکل خیلی محسوسی فریم دهیت بهتر میشه

• Like
Reactions: kamyy and SaeedKING

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,717
نام
رضا.آ
بازی رو نصب کردم 1 ساعت و 20 دقیقه طول کشید نسخه slow رو دانلود کردم
پرفورمنسش بدک نیست روی 1440p با بنچمارک خودش میانگین 63 فریم و ماکس 113 فریم میده .

Best Game Ever :-bd:))
باز همون فرمول قبلی
خر همونه پالونش عوض شده ! :))
باز سینک کردن DNA و مسخره بازی و سفر در تخیلات جد در جد جد جد جده اباد نوه خواهر پسر عمه ی دست به دیزیِ ادزیو :))
ی کرکتر بساز ی تبر بده دستش با 100 ساعت گیمپلی تو ی لوکیشن جدید و ی داستان آبکی .

از سوریه و شام و عراق و ترکیه به مصر و به اون سوی اقیانوس اطلس و یونان باستان و بعد به سرزمینِ من درآوردیِ ikjgjigjijgag ( خاک بر سر چه اسمی هم داره ) در عصر وایکینگ ها :))
لوکیشن نسخه بعدی احتمالا جنگلهای آمازون باشه :))
تا 1400 با اساسین کرید :))

ACValhalla_2021_03_27_18_49_08_194.jpg
ACValhalla_2021_03_27_19_19_52_235.jpg
ACValhalla_2021_03_27_19_39_15_886.jpg

tpouria

کاربر سایت
May 25, 2011
166
نام
پوریا
من هر چی تلاش کردم اینو بازی کنم نشد اصلا قابل تحمل نیست انگار داری farcry بازی میکنی . جدا یوبی نمیخواد بیخیال این سبک بشه .
البته در شرایط موجود هیچ بازی open world رو نمیشه تحمل کرد همشون شدن شبیه هم . اصلا نو آوری تعطیل شد . بخدا بازی های خطی قدیمی خیلی باارزشند .هی باید یکسری کار های تکراری تو بازی کرد . واقعیت ش اون ایمورتال فینکس از این قابل تحمل تره ولی بازم تکراری میشه :|
الان تمام ساخته های یوبی مثل farcry و ghost recon و assassins creed عین همند خدا خیرشون بده با این بازی های مزخرفش. هیچ کس هم صداش در نمیاد واقعا!!!!

آخرین ویرایش:

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,170
نام
عارف واعظ قائمی
بازی رو نصب کردم 1 ساعت و 20 دقیقه طول کشید نسخه slow رو دانلود کردم
پرفورمنسش بدک نیست روی 1440p با بنچمارک خودش میانگین 63 فریم و ماکس 113 فریم میده .

Best Game Ever :-bd:))
باز همون فرمول قبلی
خر همونه پالونش عوض شده ! :))
باز سینک کردن DNA و مسخره بازی و سفر در تخیلات جد در جد جد جد جده اباد نوه خواهر پسر عمه ی دست به دیزیِ ادزیو :))
ی کرکتر بساز ی تبر بده دستش با 100 ساعت گیمپلی تو ی لوکیشن جدید و ی داستان آبکی .

از سوریه و شام و عراق و ترکیه به مصر و به اون سوی اقیانوس اطلس و یونان باستان و بعد به سرزمینِ من درآوردیِ ikjgjigjijgag ( خاک بر سر چه اسمی هم داره ) در عصر وایکینگ ها :))
لوکیشن نسخه بعدی احتمالا جنگلهای آمازون باشه :))
تا 1400 با اساسین کرید :))

View attachment 199855
View attachment 199856
View attachment 199857

بالاخره یکی چهار تا عکس از خود گیم گذاشت و یک نظری هم از گیم داد! با اینکه 120-130 ساعتی پای بازی گذاشتم و در کل بدک نبود، ولی با کمی اغراق حرفای شما درسته! والا میری تاپیک کنسول می‌بینی همه دارند چه تعریفایی می‌کنند به خصوص افرادی که کنسول نسل بعدی خریدن، ولی جدا More of the Same **** هست بازی.... یک مقداری گرافیک بهتر شده، گیم پلی کمی تغییر کرده ولی سه تا بازی آخر، اول آخر خیلی مشابه هستند! تجربه بدی در کل نبود Eivor نه خیلی کاراکتری بود که تو ذهن بمونه و نه خیلی دیگه تو در و دیوار بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر