Assassin's Creed Valhalla | PC

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,219
نام
آرمين
r4ma_eks-xorwkaav2-i56456.jpg

Title: Assassin's Creed Valhalla
Developer: Ubisoft Montreal
Creative Director: Ashraf Ismail
Release Date: 17Nov 2020
Platforms: PC (Uplay, Epic), Xbox Series X, Xbox One, PS5, PS4 & Stadia
Meta Score: TBD
System Requirements:

پس از شایعات فراوان از سال‌ها قبل مبنی بر جریان داشتن این نسخه در دوران وایکینگ‌ها، یوبی‌سافت باز هم دست رد به آن‌ها نزد و Assassin's Creed Valhalla را مرتبط با همان دوران معرفی و برای عرضه در تعطیلات سال 2020 میلادی برنامه‌ریزی کرد. این نسخه از بازی به گونه‌ای و از خیلی جهات مرتبط با دو عنوان قبلی یعنی Origins و Odyssey خواهد بود که به گفته سازندگان پاسخی به تمام سوالات مجهول خواهد داد و این شبهه سه‌گانه را به پایان خواهد رساند. در این نسخه شما کنترل شخصیت Eivor را برعهده خواهید داشت که جنسیت آن می‌تواند مذکر و یا مونث باشد و آنطور که سازندگان ادعا داشتند هر دو شخصیت در مرکز اصلی داستان وجود دارند و خلا داستانی از این بابت ایجاد نخواهد شد. به هر حال شخصیت شما رهبر یک قبیله وایکینگ‌هاست که برای فرصت‌های بهتر زندگی به همراه قبیله خود از نروژ به سمت سرزمین سرسبز و حاصلخیز انگلستان مهاجرت می‌کند و سنت‌های وایکینگی خود را به جای می‌آورد!!

اطلاعات کلی بازی:

• شخصیت بازی Eivor نام دارد که بازیکن می‌تواند جنسیت آن را مشخص کند.
  • بازی در قرن نهم و در نروژ و انگلستان جریان دارد.
  • انگلستان شامل 3 شهر بزرگ: London, Winchester و Jórvík است.
  • قابلیت‌هایی برای شخصی سازی ظاهری کارکتر بازی مانند مو، خالکوبی و ... دارد.
  • سیستم مبارزات بازنگری شده و متنوع‌تر از قبل خواهد بود.
  • قابلیت استفاده از 2 سلاح همزمان با ترکیبات مختلف را خواهید داشت.
  • در مکانیک‌های RPG بازی نیز بازنگری شده و انتخاب‌ها و تاثیرات وسیع‌تر از گذشته خواهند بود.
  • سیستم Level به نوعی از بازی حذف شده و پیشرفت در بازی از طریق Skillها و Weapon و Armor خواهد بود.
  • در پی حذف Level، برای انجام ماموریت‌ها دیگر محدودیتی وجود ندارد و بازیکن می‌تواند به انجام هر ماموریتی که دوست دارد بپردازد.
  • تمام Weaponها و Armorها منحصر به فرد بود و قابلیت ارتقا را دارند به نوعی که حتی از اسلحه و زره ابتدای بازی می‌توان تا آخر هم استفاده نمود.
  • بازی از لحاظ پهناوری نقشه و مدت زمان داستان کوچک‌تر و کوتاه‌تر از AC: Odyssey خواهد بود.
  • المان‌های اساطیری و افسانه‌ای در بازی حضور دارند.
  • تنوع دشمنان از لحاظ مختلف (ظاهری، سبک مبارزه، قدرت و ...) در بازی بیشتر از قبل خواهد بود.
  • Order of the Ancients و Hidden Ones در بازی حضور دارند.
  • Eivor از ابتدا جزو Assassinها نیست و در اوایل داستان با آن‌ها ملاقات خواهد کرد.
  • Settlement نقش اساسی در بازی دارد که Base بازیکن بود و تمرکز زیادی روی آن شده است. با ارتقا و گسترش آن به ماموریت، آیتم و ... جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد.
  • امکان دوستی و دشمنی با سایر قبایل در بازی وجود دارد که از راه‌های مختلف مانند ازدواج امکان‌پذیر است.
  • Mini-Gameهای مختلفی برای بازی در نظر گرفته شده است.
  • بازی توسط تیم سازنده AC: Black Flag و AC: Origins با همکاری 12 استودیو دیگر در دست ساخت است و برای انتشار در تعطیلات سال 2020 میلادی در نظر گرفته شده است.
  • نسخه PC بازی مانند عنوان‌های اخیر یوبی‌سافت برای Steam منتشر نخواهد شد :-&

آخرین ویرایش:

Gen. Martinez

کاربر سایت
Nov 27, 2013
182
نام
تورین سپر بلوط
ماموریت ها رو میشه reset کرد ؟ تو یکی از ماموریت ها کرکتر افتاده زمین بلند هم نمیشه !
چندتا ماموریت جانبی رفتم ولی رقتی برگشتم دیدم درست نشده
ماموریت جانبی؟ ببین نمیتونی کاری کنی mission fail بشه

• Like
Reactions: Little John

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
3,136
نام
سینا
ماموریت جانبی؟ ببین نمیتونی کاری کنی mission fail بشه
نه ماموریت اصلیه . آخرای بازیم . mission faild نمیده
Halfdan و Faravid رو بیاد همراهی کنم تا توی سالن که Faravid خودش رفت ولی Halfdan مثل جنازه افتاده روی زمین و تکون هم نمیخوره

• Haha
Reactions: kamyy and a2010

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
5,503
نام
سهند
نه ماموریت اصلیه . آخرای بازیم . mission faild نمیده
Halfdan و Faravid رو بیاد همراهی کنم تا توی سالن که Faravid خودش رفت ولی Halfdan مثل جنازه افتاده روی زمین و تکون هم نمیخوره
خب با این تفاسیر باید آخرین سیوی که قبل شروع مرحله باشه رو شروع کنی

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
15,595
نام
آریا
ماموریت ها رو میشه reset کرد ؟ تو یکی از ماموریت ها کرکتر افتاده زمین بلند هم نمیشه !
چندتا ماموریت جانبی رفتم ولی رقتی برگشتم دیدم درست نشده
بازی یه سری باگ‌های خانمان‌سوز داره که هیچ کاریش نمیشه کرد! :|
من فعلاً حدود ۴۰ ساعت بازی کردم و کلی هم دارم حال می‌کنم، ولی احتمالاً آخرش همین باگ‌ها باعث بشن نتونم بازی رو ۱۰۰٪ کنم. مثلاً یه مأموریت فرعی هست که باید یه کلیدی رو از فلانی به دست بیاری و در یه جایی رو باز کنی. مأموریت برای من منهدم شده و خبری از اون شخصیت نیست و کلیدش رو هم الکی روی صندلی نشون میده، در حالی که نمیشه چیزی از روی صندلی برداشت! سرچ کردم و دیدم این باگ برای خیلی‌های دیگه هم پیش اومده و انواع و اقسام بحث‌ها در موردش شده.
حالا خنده‌دار اینه که ملت از طریق یه باگ دیگه، این باگ رو خنثی کردن و با استفاده از یه سری قابلیت‌های Eivor، یاد گرفتن قفل در رو بدون کلید بشکونن و وارد اتاق بشن. بعدش یوبی‌سافت این باگ شکوندن قفل بدون کلید رو درست کرد، ولی هنوز باگ اون مأموریت برای یه عده مثل من سر جاشه! :))

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,193
نام
بنیامین
من فعلاً حدود ۴۰ ساعت بازی کردم و کلی هم دارم حال می‌کنم، ولی احتمالاً آخرش همین باگ‌ها باعث بشن نتونم بازی رو ۱۰۰٪ کنم. مثلاً یه مأموریت فرعی هست که باید یه کلیدی رو از فلانی به دست بیاری و در یه جایی رو باز کنی. مأموریت برای من منهدم شده و خبری از اون شخصیت نیست و کلیدش رو هم الکی روی صندلی نشون میده، در حالی که نمیشه چیزی از روی صندلی برداشت! سرچ کردم و دیدم این باگ برای خیلی‌های دیگه هم پیش اومده و انواع و اقسام بحث‌ها در موردش شده.
حالا خنده‌دار اینه که ملت از طریق یه باگ دیگه، این باگ رو خنثی کردن و با استفاده از یه سری قابلیت‌های Eivor، یاد گرفتن قفل در رو بدون کلید بشکونن و وارد اتاق بشن. بعدش یوبی‌سافت این باگ شکوندن قفل بدون کلید رو درست کرد، ولی هنوز باگ اون مأموریت برای یه عده مثل من سر جاشه! :))
یوبی باگه دیگه. نمکدان دنیای گیم

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
259
می دونم کجا رو می گی برای منم همین شد فکر کنم اگه توی زمان های خاصی بیای مرتیکه پیدا بشه اما من یکم صبریدم خبری نشد بیخیال شدم

• Like
  • Haha
Reactions: Dinosaur and kamyy

Altair91

کاربر سایت
Nov 6, 2019
29
ماموریت تو لندنه؟؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
15,595
نام
آریا
می دونم کجا رو می گی برای منم همین شد فکر کنم اگه توی زمان های خاصی بیای مرتیکه پیدا بشه اما من یکم صبریدم خبری نشد بیخیال شدم
منم اول فکر کردم اون طوریه، چون یه نامه‌ای بود که نوشته بود فلانی طرف‌های غروب میاد و از این صحبت‌ها. ولی هر کاری کردم خبری نشد و آخرش با یه باگ قضیه رو درست کردم! سوار اسب شدم و رفتم به در پشتی (از این درهایی که قفل قرمز دارن و فقط از داخل باز میشن) لگد زدم و باز شد! :))
ملت روش‌های دیگه‌ای هم پیشنهاد کرده بودن که با استفاده از راه‌های غیرقانونی(!) میشه در رو باز کرد، مثل پرتاب تیر انفجاری به سمت در یا استفاده از قابلیت Dive of the Valkyries، ولی اینا برای من کار نکردن و آخرش لگد زدن از روی اسب مشکل من رو برطرف کرد! :D
بعدش هم توی اینترنت فهمیدم اصلاً جریان این بوده که این مأموریت رو باید اول از یه نفر توی کمپ اصلی بگیریم (همون موزه‌داره) و بعدش بریم توی اون شهر انجامش بدیم، ولی من اصلاً مأموریت رو از طرف نگرفته بودم و اشتباهی زودتر باز شده بود! :D برای همین باگ‌خور شد و کاراکتر مورد نظر که باید باهاش صحبت کنیم، اصلاً توی منطقه حضور نداشت و الکی می‌نوشت کلیدش روی صندلی هست.
ماموریت تو لندنه؟؟
آره خودشه! :D

Altair91

کاربر سایت
Nov 6, 2019
29
منم اول فکر کردم اون طوریه، چون یه نامه‌ای بود که نوشته بود فلانی طرف‌های غروب میاد و از این صحبت‌ها. ولی هر کاری کردم خبری نشد و آخرش با یه باگ قضیه رو درست کردم! سوار اسب شدم و رفتم به در پشتی (از این درهایی که قفل قرمز دارن و فقط از داخل باز میشن) لگد زدم و باز شد! :))
ملت روش‌های دیگه‌ای هم پیشنهاد کرده بودن که با استفاده از راه‌های غیرقانونی(!) میشه در رو باز کرد، مثل پرتاب تیر انفجاری به سمت در یا استفاده از قابلیت Dive of the Valkyries، ولی اینا برای من کار نکردن و آخرش لگد زدن از روی اسب مشکل من رو برطرف کرد! :D
بعدش هم توی اینترنت فهمیدم اصلاً جریان این بوده که این مأموریت رو باید اول از یه نفر توی کمپ اصلی بگیریم (همون موزه‌داره) و بعدش بریم توی اون شهر انجامش بدیم، ولی من اصلاً مأموریت رو از طرف نگرفته بودم و اشتباهی زودتر باز شده بود! :D برای همین باگ‌خور شد و کاراکتر مورد نظر که باید باهاش صحبت کنیم، اصلاً توی منطقه حضور نداشت و الکی می‌نوشت کلیدش روی صندلی هست.

آره خودشه! :D
خب این باگ نیست باید تو کمپ خودت یه چی شبیه موزست اسمش یادم نیست . اونو بسازی(نیازه که یکی از ساختمونا کمپت رو اپگرید کنی) یه ادم رومی میاد و این کوئست برات فعال شه

• Like
Reactions: Dinosaur and kamyy

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
15,595
نام
آریا
خب این باگ نیست باید تو کمپ خودت یه چی شبیه موزست اسمش یادم نیست . اونو بسازی(نیازه که یکی از ساختمونا کمپت رو اپگرید کنی) یه ادم رومی میاد و این کوئست برات فعال شه
در جریان اون قضیه هستم، ولی مشکل این بود که قبل از اینکه حتی موزه رو بسازم، بازی این مأموریت رو برام فعال کرده بود! :D یعنی توی نقطه مورد نظر، آیکون مأموریت نشون داده می‌شد و یه آیکون کلید هم روی صندلی‌ای که اونجا هست دیده می‌شد ولی هیچ کاری نمی‌شد کرد!
یه نکته جالب دیگه در مورد این مأموریت اینه که شخصیتی که باید اونجا باهاش صحبت کنیم (فکر کنم اسمش ماکسیمیلیان بود)، توی هر بازی قیافه‌ش متفاوته! یعنی داشتم توی یوتیوب می‌دیدم، یه جا موهاش قهوه‌ایه با ریش، یه جا سیاهه بدون ریش، یه جا بلونده و... کلاً بنده خدا خیلی رندوم‌طور هست و هویتی از خودش نداره! :D
کلاً مأموریت عجیبی هست و خیلی‌ها باهاش به مشکل خوردن. ولی جدا از این بحث باگ و یه سری از مشکلات بازی، من که خیلی دارم باهاش حال می‌کنم و با اینکه بخش زیادی از انتقادات رو نسبت بهش قبول دارم، ولی Valhalla هم مثل دو نسخه قبلی AC برام یکی از تجربه‌های لذت‌بخش این نسل هست که دوست دارم ۱۰۰٪ کنم و چیزی رو جا نذارم. :D

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
Gold User
May 29, 2014
758
نام
کیوان
در جریان اون قضیه هستم، ولی مشکل این بود که قبل از اینکه حتی موزه رو بسازم، بازی این مأموریت رو برام فعال کرده بود! :D یعنی توی نقطه مورد نظر، آیکون مأموریت نشون داده می‌شد و یه آیکون کلید هم روی صندلی‌ای که اونجا هست دیده می‌شد ولی هیچ کاری نمی‌شد کرد!
یه نکته جالب دیگه در مورد این مأموریت اینه که شخصیتی که باید اونجا باهاش صحبت کنیم (فکر کنم اسمش ماکسیمیلیان بود)، توی هر بازی قیافه‌ش متفاوته! یعنی داشتم توی یوتیوب می‌دیدم، یه جا موهاش قهوه‌ایه با ریش، یه جا سیاهه بدون ریش، یه جا بلونده و... کلاً بنده خدا خیلی رندوم‌طور هست و هویتی از خودش نداره! :D
کلاً مأموریت عجیبی هست و خیلی‌ها باهاش به مشکل خوردن. ولی جدا از این بحث باگ و یه سری از مشکلات بازی، من که خیلی دارم باهاش حال می‌کنم و با اینکه بخش زیادی از انتقادات رو نسبت بهش قبول دارم، ولی Valhalla هم مثل دو نسخه قبلی AC برام یکی از تجربه‌های لذت‌بخش این نسل هست که دوست دارم ۱۰۰٪ کنم و چیزی رو جا نذارم. :D
اینجور که بنظر میاد یوبی این ماموریت رو صرفا برای ترول کردن پلیر طراحی کرده!:D

Altair91

کاربر سایت
Nov 6, 2019
29
اره منم هر ۳ تا رو دوست داشتم البته که با اساسین خیلی فاصله داشتن
این ac valhala هم تو این ۳ تا از همشون بهتره
من هم بازی کامل تموم کردم همه نشونه های زردو ابی و سفید تکمیل شد.
خدا رو شکر به هیچ باگی بر نخوردم.

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,193
نام
بنیامین
اره منم هر ۳ تا رو دوست داشتم البته که با اساسین خیلی فاصله داشتن
این ac valhala هم تو این ۳ تا از همشون بهتره
من هم بازی کامل تموم کردم همه نشونه های زردو ابی و سفید تکمیل شد.
خدا رو شکر به هیچ باگی بر نخوردم.
می با اوریجینز خیلی حال کردم . فضاسازی مصر خیلی خفنه . رمز آلود

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
Gold User
May 29, 2014
758
نام
کیوان
چقدر این Raid های بازی خوبه یعنی از این بهتر نمیشه. با قایقت میزنی تو ساحل و شیپور به صدا در میاد. قشنگ مردم بر میگردن نگاه میکنن و فرار میکنن به سمت داخل Settlement! بعدش جنگ شروع میشه، خوشبختانه با اینکه Damage یارهاتون پایینه ولی پشمک حاج عبدالله نیستن و به یک دردی میخورن! بعد یک مدت چهره شهر کلا عوض میشه، همه جا دود و آتیش و اتمسفر سنگینی حاکم میشه. واقعا ریدهای رو بهتر از این نمیشد در بیاری.
بازی تو نروژ بود برام حوصله سربر بود اما رسیدم انگلیس واقعا جذبش شدم، ماموریتای بازی اصلا سرسری طراحی نشده و خیلی خوبه، محیط بازی واقعا چشم نواز و زیباست. ریشید هم ریختم روش واقعا خیلی خوش رنگ و لعاب شده. بازی هم خیلی وضع فریم دهیش بهتر از ادیسی قشنگ 30% بیشتر فریم میده با اینکه گرافیکش بهتره. اسب سواری و مبارزات بهتر، ادیسی هیچ حسی مبارزاتش نداشت اما اینجا بعضی اوقات صحنه های قشنگی خلق میشه لامصب چه فینیشرهای خفنی میزنه ایور.
ارتقا Settlement خودمون هم با اینکه سادست ولی دوست داشتم. این ویژگی رو تو بلک فلگ هم داشتیم که اونجا هم میپسندیدم و منتظر همچین سیستمی تو بازیهای بعدی بودم که غیب شد ولی اینجا برگشته.
یکی از قسمتهای ادیسی که خیلی خوشم اومد شکار کردن اعضای Order بود که اینجا هم برگشته و منتظرم تا شکارم رو شروع کنم!
این بهترین نسخه تو 3 گانه جدیده بنظرم یه 3-4 ساعت با بازی سر و کله بزنین شانس اینکه جذبتون کنه هست.
یعنی میشه یه آساسین تو شرق آسیا (ژاپن دوران میجی یا چین تو دوره Three Kingdoms) و یکی هم تو روسیه تزاری بهمون بدین؟ یکی هم تو دوران اوج خلافت عباسی. این 3 تا دوره که خیلی دوست دارم ببینم. ها راستی:))یکی هم تو دوران استعمار و اوج اسپانیا و شهر افسانه ای الدورادو.

Gen. Martinez

کاربر سایت
Nov 27, 2013
182
نام
تورین سپر بلوط
چقدر این Raid های بازی خوبه یعنی از این بهتر نمیشه. با قایقت میزنی تو ساحل و شیپور به صدا در میاد. قشنگ مردم بر میگردن نگاه میکنن و فرار میکنن به سمت داخل Settlement! بعدش جنگ شروع میشه، خوشبختانه با اینکه Damage یارهاتون پایینه ولی پشمک حاج عبدالله نیستن و به یک دردی میخورن! بعد یک مدت چهره شهر کلا عوض میشه، همه جا دود و آتیش و اتمسفر سنگینی حاکم میشه. واقعا ریدهای رو بهتر از این نمیشد در بیاری.
بازی تو نروژ بود برام حوصله سربر بود اما رسیدم انگلیس واقعا جذبش شدم، ماموریتای بازی اصلا سرسری طراحی نشده و خیلی خوبه، محیط بازی واقعا چشم نواز و زیباست. ریشید هم ریختم روش واقعا خیلی خوش رنگ و لعاب شده. بازی هم خیلی وضع فریم دهیش بهتر از ادیسی قشنگ 30% بیشتر فریم میده با اینکه گرافیکش بهتره. اسب سواری و مبارزات بهتر، ادیسی هیچ حسی مبارزاتش نداشت اما اینجا بعضی اوقات صحنه های قشنگی خلق میشه لامصب چه فینیشرهای خفنی میزنه ایور.
ارتقا Settlement خودمون هم با اینکه سادست ولی دوست داشتم. این ویژگی رو تو بلک فلگ هم داشتیم که اونجا هم میپسندیدم و منتظر همچین سیستمی تو بازیهای بعدی بودم که غیب شد ولی اینجا برگشته.
یکی از قسمتهای ادیسی که خیلی خوشم اومد شکار کردن اعضای Order بود که اینجا هم برگشته و منتظرم تا شکارم رو شروع کنم!
این بهترین نسخه تو 3 گانه جدیده بنظرم یه 3-4 ساعت با بازی سر و کله بزنین شانس اینکه جذبتون کنه هست.
یعنی میشه یه آساسین تو شرق آسیا (ژاپن دوران میجی یا چین تو دوره Three Kingdoms) و یکی هم تو روسیه تزاری بهمون بدین؟ یکی هم تو دوران اوج خلافت عباسی. این 3 تا دوره که خیلی دوست دارم ببینم. ها راستی:))یکی هم تو دوران استعمار و اوج اسپانیا و شهر افسانه ای الدورادو.
این الدورادو میتونه خیلی جالب باشه و به عنوان یکی از شهرهای ایسوها باشه تو بازی که باقی مونده

• Like
Reactions: kamyy

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر