Assassin's Creed Valhalla | PC

r4ma_eks-xorwkaav2-i56456.jpg

Title: Assassin's Creed Valhalla
Developer: Ubisoft Montreal
Creative Director: Ashraf Ismail
Release Date: 17Nov 2020
Platforms: PC (Uplay, Epic), Xbox Series X, Xbox One, PS5, PS4 & Stadia
Meta Score: TBD
System Requirements:

پس از شایعات فراوان از سال‌ها قبل مبنی بر جریان داشتن این نسخه در دوران وایکینگ‌ها، یوبی‌سافت باز هم دست رد به آن‌ها نزد و Assassin's Creed Valhalla را مرتبط با همان دوران معرفی و برای عرضه در تعطیلات سال 2020 میلادی برنامه‌ریزی کرد. این نسخه از بازی به گونه‌ای و از خیلی جهات مرتبط با دو عنوان قبلی یعنی Origins و Odyssey خواهد بود که به گفته سازندگان پاسخی به تمام سوالات مجهول خواهد داد و این شبهه سه‌گانه را به پایان خواهد رساند. در این نسخه شما کنترل شخصیت Eivor را برعهده خواهید داشت که جنسیت آن می‌تواند مذکر و یا مونث باشد و آنطور که سازندگان ادعا داشتند هر دو شخصیت در مرکز اصلی داستان وجود دارند و خلا داستانی از این بابت ایجاد نخواهد شد. به هر حال شخصیت شما رهبر یک قبیله وایکینگ‌هاست که برای فرصت‌های بهتر زندگی به همراه قبیله خود از نروژ به سمت سرزمین سرسبز و حاصلخیز انگلستان مهاجرت می‌کند و سنت‌های وایکینگی خود را به جای می‌آورد!!

اطلاعات کلی بازی:

• شخصیت بازی Eivor نام دارد که بازیکن می‌تواند جنسیت آن را مشخص کند.
  • بازی در قرن نهم و در نروژ و انگلستان جریان دارد.
  • انگلستان شامل 3 شهر بزرگ: London, Winchester و Jórvík است.
  • قابلیت‌هایی برای شخصی سازی ظاهری کارکتر بازی مانند مو، خالکوبی و ... دارد.
  • سیستم مبارزات بازنگری شده و متنوع‌تر از قبل خواهد بود.
  • قابلیت استفاده از 2 سلاح همزمان با ترکیبات مختلف را خواهید داشت.
  • در مکانیک‌های RPG بازی نیز بازنگری شده و انتخاب‌ها و تاثیرات وسیع‌تر از گذشته خواهند بود.
  • سیستم Level به نوعی از بازی حذف شده و پیشرفت در بازی از طریق Skillها و Weapon و Armor خواهد بود.
  • در پی حذف Level، برای انجام ماموریت‌ها دیگر محدودیتی وجود ندارد و بازیکن می‌تواند به انجام هر ماموریتی که دوست دارد بپردازد.
  • تمام Weaponها و Armorها منحصر به فرد بود و قابلیت ارتقا را دارند به نوعی که حتی از اسلحه و زره ابتدای بازی می‌توان تا آخر هم استفاده نمود.
  • بازی از لحاظ پهناوری نقشه و مدت زمان داستان کوچک‌تر و کوتاه‌تر از AC: Odyssey خواهد بود.
  • المان‌های اساطیری و افسانه‌ای در بازی حضور دارند.
  • تنوع دشمنان از لحاظ مختلف (ظاهری، سبک مبارزه، قدرت و ...) در بازی بیشتر از قبل خواهد بود.
  • Order of the Ancients و Hidden Ones در بازی حضور دارند.
  • Eivor از ابتدا جزو Assassinها نیست و در اوایل داستان با آن‌ها ملاقات خواهد کرد.
  • Settlement نقش اساسی در بازی دارد که Base بازیکن بود و تمرکز زیادی روی آن شده است. با ارتقا و گسترش آن به ماموریت، آیتم و ... جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد.
  • امکان دوستی و دشمنی با سایر قبایل در بازی وجود دارد که از راه‌های مختلف مانند ازدواج امکان‌پذیر است.
  • Mini-Gameهای مختلفی برای بازی در نظر گرفته شده است.
  • بازی توسط تیم سازنده AC: Black Flag و AC: Origins با همکاری 12 استودیو دیگر در دست ساخت است و برای انتشار در تعطیلات سال 2020 میلادی در نظر گرفته شده است.
  • نسخه PC بازی مانند عنوان‌های اخیر یوبی‌سافت برای Steam منتشر نخواهد شد :-&

آخرین ویرایش:

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
874
خیلی زود این کار رو کردی بازی بسیار قشنگی هست من بالای 100 ساعت بازیش کردم بازم برام قشنگ بود ولی اینو بدون اگه همین به قول شما اشغالهای یوبی سافت نباشه که باید 10 سال وایسیم تا یه بازی خوب با منت و سنت اول برای کنسول بیاد فروش کنه بعد با یه پورت اشغال برای پی سی بیاد بازیش هیچ کمبودی نداره کامل کامل هست از همه نظر
دقیقا
اگه یوبی نبود باور کنین بیشتر کمپانیها ۱۰ سال یه بار هم برای pc بازی نمیدادن همین سونی کی فکرشو میکرد هورایزن و دیز گان رو برای pc بده باور کنین به مرور زمان last of us 2 رو هم میده وقتی میبینه کمپانی مثل یوبی داره با بازیاش شیره pc بازارو میمکه
بعدشم اونایی که نسخه های قبلی اساسین رو بازی کردن هر ساله منتظر نسخه جدیدش هستن و بازی میکنن برای منم این بازی خیلی سرگرم کنندست فعلا بازیو شروع نکردم اما منی که اودیشی و اوریجین رو به طور کامل بازی کردم اینم به خاطر پشرفت گرافیکی و داستان و همه چیزش بازی میکنم

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,847
نام
parham
این چرا اینجوریه
بازی های یوبی معمولا بعد از 10 ساعت دیگه خسته کننده میشی و اگر از زندگیت سیر شدی تو حالت نقاله رو صندلی میشینی و باقیشو با درد و رنج بازی میکنی تا عمر شخمیت بگذره:D
ولی این از همون اول انگار عذابه یه نخود لذت نداره اصن:D

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,147
نام
Afshin
این چرا اینجوریه
بازی های یوبی معمولا بعد از 10 ساعت دیگه خسته کننده میشی و اگر از زندگیت سیر شدی تو حالت نقاله رو صندلی میشینی و باقیشو با درد و رنج بازی میکنی تا عمر شخمیت بگذره:D

من که دیگه حتی نصب هم نمی‌کنم اکثر بازی‌های یوبی‌سافت رو. بعد از چند ساعت بازی انگار همشون سر و تهشون یه چیزه!
واقعاً حیفه، چون مشخصه که چقدر وقت و هزینه پای بازی صرف شده. از نظر حجم محتوا و بزرگی نقشه و گرافیک و ... خیلی خیلی انرژی واسشون مصرف می‌شه ولی در نهایت به شدت خسته‌کننده هستن.

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,475
نام
بنیامین
این چرا اینجوریه
یوبی درد و رنج برای دوستان لول آپ کرده به سبک 2021 . از همون اول شروع می شود=))=))=))

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
2,914
نام
رضا.آ
یوبی درد و رنج برای دوستان لول آپ کرده به سبک 2021 . از همون اول شروع می شود=))=))=))

به قول مهران مدیری می گفت عنایــت !!!! تو چرا فــــــــــــــــــــــــــــــــوت نمی کنی ؟؟؟؟؟

همین جمله خطاب به یوبی سافت الان مصداق داره .

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
9,736
نام
حسین
چقدر مبارزات افتضاحن اصلا انگار نه انگار داری یکی رو میکشی
به طرز فاجعه ایی سعی کردن از sekiro کپی کنن ولی داغون
حالا sekiro وقتی با یکی مبارزه میکنه قشنگ سنگینی مبارزاتو حش میکنی

آخرین ویرایش:

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
509
چقدر مبارزات افتضاحن اصلا انگار نه انگار داری یکی رو میکشی
به طرز فاجعه ایی سعی کردن از sekiro کپی کنن ولی داغون
اصلا انگار نه انگار داری یکی رو میکشی هیچ حسی به آدم نمیده کنتر داغون
حالا sekiro وقتی با یکی مبارزه میکنه قشنگ سنگینی مبارزاتو حش میکنی
خب بازی سکیرو یه سلاح اصلی داشت.قشنگ رو برخوردها کار کردند وگرنه شما سولز هم ببینی در اون حد واقعی نیست برخوردا و واکنش ها.همه ی نقش افرینی ها یه بدی دارن یه خوبی.بدیش اینه که اون کیفیت بازی های خطی رو ندارند.خوبیش اینه که یا تو بازی یا تو گیم پلی قدرت انتخاب زیادی داری.

• Like
Reactions: kamyy

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
9,736
نام
حسین
خب بازی سکیرو یه سلاح اصلی داشت.قشنگ رو برخوردها کار کردند وگرنه شما سولز هم ببینی در اون حد واقعی نیست برخوردا و واکنش ها.همه ی نقش افرینی ها یه بدی دارن یه خوبی.بدیش اینه که اون کیفیت بازی های خطی رو ندارند.خوبیش اینه که یا تو بازی یا تو گیم پلی قدرت انتخاب زیادی داری.
حرفتو قبول دارم ولی اگه سازنده تلاش کنه میتونه مثله رد دد
یه بازی اپن ورده ولی کیفیتش از ده تا بازی خطی بهتره

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
509
حرفتو قبول دارم ولی اگه سازنده تلاش کنه میتونه مثله رد دد
یه بازی اپن ورده ولی کیفیتش از ده تا بازی خطی بهتره
یه نکته ای هست که بازیهای راک استار ساختش خیلی طول میکشه ولی اساسین خیلی زمان کمتری تو ساخت بوده.یه نکته دیگم هست که ردد اصولا بازم تو رنج خطی قرار میگیره.انتخاب تو سلاح وجود داره ولی بیاید قبول کنیم که سلاح های دوربرد وسترن اون قدر متفاوت نیستن باهم نسبت به کمبوهای مختلف چندین سلاح سرد با ترکیب های مختلف تو دو تا دست بعلاوه ده ها قدرت مختلف تو بازی با تیرکمان و سلاح ها.ماموریت های فرعی خیلی تعدادشون کمتره نسبت به یه بازی نقش افرینی و ماموریت های اصلی همه به یه طریق مشخص انجام میشنو انتخاب خاص و تاثیرگذاری تو داستان نیست.اینارو محض ایراد نگفتم منظور خطی تر بودن و به طبع کیفیت بالاتر بودش.

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,475
نام
بنیامین
یه نکته ای هست که بازیهای راک استار ساختش خیلی طول میکشه ولی اساسین خیلی زمان کمتری تو ساخت بوده.یه نکته دیگم هست که ردد اصولا بازم تو رنج خطی قرار میگیره.انتخاب تو سلاح وجود داره ولی بیاید قبول کنیم که سلاح های دوربرد وسترن اون قدر متفاوت نیستن باهم نسبت به کمبوهای مختلف چندین سلاح سرد با ترکیب های مختلف تو دو تا دست بعلاوه ده ها قدرت مختلف تو بازی با تیرکمان و سلاح ها.ماموریت های فرعی خیلی تعدادشون کمتره نسبت به یه بازی نقش افرینی و ماموریت های اصلی همه به یه طریق مشخص انجام میشنو انتخاب خاص و تاثیرگذاری تو داستان نیست.اینارو محض ایراد نگفتم منظور خطی تر بودن و به طبع کیفیت بالاتر بودش.
بازی که ظاهرا یا باطنا (مثل رد دد) خطی هست معمولا کیفیت خیلی بالایی دارد . هنوزم که هنوزه بازی های خطی از لحاظ هیجان با کیفیت ترجیح می دهم . لست 2 پر افتخارترین بازی تاریخ تا این لحظه هم خطی هست .

یوبی سافت باید بیاد تغییر سیاست بده و آی پی جدید و خطی با کیفیت خلق کند به جای اینکه جهان خیلی بزرگ با گیم پلی طولانی ولی کسالت بار بیافریند . اگرم قراره بازی جهان باز بسازد روی هر عنوان 3 4 سال کار کند تا محصول درخوری شود

• Like
Reactions: a2010

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
509
بازی که ظاهرا یا باطنا (مثل رد دد) خطی هست معمولا کیفیت خیلی بالایی دارد . هنوزم که هنوزه بازی های خطی از لحاظ هیجان با کیفیت ترجیح می دهم . لست 2 پر افتخارترین بازی تاریخ تا این لحظه هم خطی هست .

یوبی سافت باید بیاد تغییر سیاست بده و آی پی جدید و خطی با کیفیت خلق کند به جای اینکه جهان خیلی بزرگ با گیم پلی طولانی ولی کسالت بار بیافریند . اگرم قراره بازی جهان باز بسازد روی هر عنوان 3 4 سال کار کند تا محصول درخوری شود
بازم این به سلیقه طرف برمیگرده.من خودم عاشق لست هستم و حتی بخاطر گیتار زدن الی تو تبلیغش گیتار گرفتم.ولی بازم دیگه بازی خطی کم پیش میاد در حد یه بازی غیر خطی برام جذاب باشه.فعلا هم مثل این که ملت این رویه اساسین رو دوست دارن و فروشش بالاس.موافقم یخورده باید کمتر کش بده بازیاشو یوبی ولی بازم واسه من به شخصه تا هشتاد نود ساعتم لذت بخش بوده والهالا الان کم کم داره مکانیکاش برام خسته کننده میشه ولی بازم بازیو دوست دارم.

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
Gold User
May 29, 2014
842
نام
کیوان
مسئله اینه که واسه یوبیسافت توجیح اقتصادی خیلی نداره بازی در اون حد بسازه، وقتی هر نسخه آساسین تو 3 سال ساخته میشه 20 میلیون 30 میلیون میفروشه منم بودم همین سیاست رو ادامه میدادم. عملا همین موفقیت آساسینهای سبک RPG در کنار موفقیت چشمگیر بازیهای آنلاینش باعث شد یوبی عملا ساخت بازیهای با کیفیت و بعضا خطی رو کنار بزاره و فقط روی چیزی تمرکز کنه که پول بیشتری به شرکت سرازیر کنه. الان اکثر ناشرهای بزرگ همینطورن حتی CDPR هم بعد موفقیت ویچر 3 به این سمت رفته سونی و راکستار این وسط استثنا نرفتن سمت این سیاست ولی سیاست کلی واسه ناشرهای بزرگ همینه و نتیجش هم شده همین سیاست یوبیسافت یا تعطیلی همیشگی Visceral Games و نابودی Bioware. امیدی هم نداشته باشید که نسل بعد وضع بدتره. خوشبختانه بازی سازهای ایندی خیلی رشد کردن و تو ژانرهای مختلف دارن بازی میسازن پیشنهادم هم اینه توجهتون رو به این سمت بازیها بچرخونین که پشیمون نمیشین.

• Sad

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
Gold User
May 29, 2014
842
نام
کیوان
بازی نکات ریز جالبی داره، مثلا توی مبارزات اگر به سمت یک نفر که باهاتون فاصله داره حرکت کنید اگر سپر داشته باشه بعضی اوقات با قدرت پرت میکنه سمتتون یا بعضی دشمنها خاک میپاشن تو صورتتون تا Stun بشین. مبارزات بازی با اینکه بهترین نیست ولی صد در صد از ادیسی خیلی بهتره، ادیسی خیلی خشک بود ولی اینجا نرم تره و سلاحها تنوع بیشتری دارن.
اگر هنوز نروژ هستین یک گرز هست به اسم Iron Star برید لوکیشنش توی گوگل سرچ کنید پیداش کنید، سلاح خیلی خوبیه باهاش دهن همه را سرویس میکنید چون اتکش به اصطلاح بیلد آپ میشه و امون به دشمن نمیده.
این ویدیو اسپویلر هم اگر دوست داشتید ببینید، مقایسه لندن والهالا با لندن سیندیکیت و واچ داگز. فوق العادست واقعا توجه و تلاش زیادی رو یوبی صرف طراحی محیط میکنه. چیز شکن لازم است.

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
3,302
نام
سینا
ماموریت ها رو میشه reset کرد ؟ تو یکی از ماموریت ها کرکتر افتاده زمین بلند هم نمیشه !
چندتا ماموریت جانبی رفتم ولی رقتی برگشتم دیدم درست نشده

• Sad

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر