Assassin's Creed Valhalla | PC

r4ma_eks-xorwkaav2-i56456.jpg

Title: Assassin's Creed Valhalla
Developer: Ubisoft Montreal
Creative Director: Ashraf Ismail
Release Date: 17Nov 2020
Platforms: PC (Uplay, Epic), Xbox Series X, Xbox One, PS5, PS4 & Stadia
Meta Score: TBD
System Requirements:

پس از شایعات فراوان از سال‌ها قبل مبنی بر جریان داشتن این نسخه در دوران وایکینگ‌ها، یوبی‌سافت باز هم دست رد به آن‌ها نزد و Assassin's Creed Valhalla را مرتبط با همان دوران معرفی و برای عرضه در تعطیلات سال 2020 میلادی برنامه‌ریزی کرد. این نسخه از بازی به گونه‌ای و از خیلی جهات مرتبط با دو عنوان قبلی یعنی Origins و Odyssey خواهد بود که به گفته سازندگان پاسخی به تمام سوالات مجهول خواهد داد و این شبهه سه‌گانه را به پایان خواهد رساند. در این نسخه شما کنترل شخصیت Eivor را برعهده خواهید داشت که جنسیت آن می‌تواند مذکر و یا مونث باشد و آنطور که سازندگان ادعا داشتند هر دو شخصیت در مرکز اصلی داستان وجود دارند و خلا داستانی از این بابت ایجاد نخواهد شد. به هر حال شخصیت شما رهبر یک قبیله وایکینگ‌هاست که برای فرصت‌های بهتر زندگی به همراه قبیله خود از نروژ به سمت سرزمین سرسبز و حاصلخیز انگلستان مهاجرت می‌کند و سنت‌های وایکینگی خود را به جای می‌آورد!!

اطلاعات کلی بازی:

• شخصیت بازی Eivor نام دارد که بازیکن می‌تواند جنسیت آن را مشخص کند.
  • بازی در قرن نهم و در نروژ و انگلستان جریان دارد.
  • انگلستان شامل 3 شهر بزرگ: London, Winchester و Jórvík است.
  • قابلیت‌هایی برای شخصی سازی ظاهری کارکتر بازی مانند مو، خالکوبی و ... دارد.
  • سیستم مبارزات بازنگری شده و متنوع‌تر از قبل خواهد بود.
  • قابلیت استفاده از 2 سلاح همزمان با ترکیبات مختلف را خواهید داشت.
  • در مکانیک‌های RPG بازی نیز بازنگری شده و انتخاب‌ها و تاثیرات وسیع‌تر از گذشته خواهند بود.
  • سیستم Level به نوعی از بازی حذف شده و پیشرفت در بازی از طریق Skillها و Weapon و Armor خواهد بود.
  • در پی حذف Level، برای انجام ماموریت‌ها دیگر محدودیتی وجود ندارد و بازیکن می‌تواند به انجام هر ماموریتی که دوست دارد بپردازد.
  • تمام Weaponها و Armorها منحصر به فرد بود و قابلیت ارتقا را دارند به نوعی که حتی از اسلحه و زره ابتدای بازی می‌توان تا آخر هم استفاده نمود.
  • بازی از لحاظ پهناوری نقشه و مدت زمان داستان کوچک‌تر و کوتاه‌تر از AC: Odyssey خواهد بود.
  • المان‌های اساطیری و افسانه‌ای در بازی حضور دارند.
  • تنوع دشمنان از لحاظ مختلف (ظاهری، سبک مبارزه، قدرت و ...) در بازی بیشتر از قبل خواهد بود.
  • Order of the Ancients و Hidden Ones در بازی حضور دارند.
  • Eivor از ابتدا جزو Assassinها نیست و در اوایل داستان با آن‌ها ملاقات خواهد کرد.
  • Settlement نقش اساسی در بازی دارد که Base بازیکن بود و تمرکز زیادی روی آن شده است. با ارتقا و گسترش آن به ماموریت، آیتم و ... جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد.
  • امکان دوستی و دشمنی با سایر قبایل در بازی وجود دارد که از راه‌های مختلف مانند ازدواج امکان‌پذیر است.
  • Mini-Gameهای مختلفی برای بازی در نظر گرفته شده است.
  • بازی توسط تیم سازنده AC: Black Flag و AC: Origins با همکاری 12 استودیو دیگر در دست ساخت است و برای انتشار در تعطیلات سال 2020 میلادی در نظر گرفته شده است.
  • نسخه PC بازی مانند عنوان‌های اخیر یوبی‌سافت برای Steam منتشر نخواهد شد :-&

آخرین ویرایش:

SaeedKING

کاربر سایت
May 2, 2015
592
نام
Saeed
والا با 1070gtx و نهایت تنظیمات بازی می‌تونم بگم خیلی کم پیش میومد حتی زیر 40 هم من تو بازی ببینم! اینم بمنچمارک بازی! با میانگین 52!
شاید مشکل از جای دیگه باشه.
بله توی بنچمارک و نهایت تنظیمات میانگین فریمم 69ـه اما جلوتر مثلا همون اوایل بازی که وارد fornburg میشیم بعضی جاههای روستا تا 54-53 هم دراپ میشه، البته 90 درصد مواقع بالای 60ـه اما خب بعضی جاها افت فریم هم داره. اختلاف فریم تنظیمات در حالتهای مختلفم خیلی کمه بطوریکه بین high و ultra شاید به 7-8 فریم برسه. البته با سابقه ای که یوبی داره چون بازی بین نسلیه و برای n پلتفرم دیگه هم منتشر شده، نمیشه خیلی هم از optimize نبودنش ایراد گرفت.
Assassin's Creed Valhalla Screenshot 2021.03.24 - 20.50.02.22.png
نوشته های تبلیغاتی شروع بازی هم خیلی زیاد و وقتگیرن که میشه اینجوری skipـشون کرد و مستقیم وارد منو شد:
Delete or rename the video files​
  1. Go to <path-to-game>\videos\
  2. Rename, move or delete ANVIL_Logo.webm, PC_AMD_Ryzen.webm and UbisoftLogo.webm.
  3. Go to <path-to-game>\videos\en, or the folder that corresponds to the currently set text language in game.
  4. Rename, move or delete Epilepsy.webm, PC_WarningSaving.webm and warning_disclaimer.webm.

Unofficial

کاربر سایت
Sep 3, 2014
62
بله توی بنچمارک و نهایت تنظیمات میانگین فریمم 69ـه اما جلوتر مثلا همون اوایل بازی که وارد fornburg میشیم بعضی جاههای روستا تا 54-53 هم دراپ میشه، البته 90 درصد مواقع بالای 60ـه اما خب بعضی جاها افت فریم هم داره. اختلاف فریم تنظیمات در حالتهای مختلفم خیلی کمه بطوریکه بین high و ultra شاید به 7-8 فریم برسه. البته با سابقه ای که یوبی داره چون بازی بین نسلیه و برای n پلتفرم دیگه هم منتشر شده، نمیشه خیلی هم از optimize نبودنش ایراد گرفت.
View attachment 199776
به نظر کم میگیری که ممکنه cpu و یا آپدیت نبودن ویندوز علتش باشه.
این بنچمارک من با gtx1080 که مقدار ناچیز از شما بیشتر میده که نباید اینطور باشه.
ACValhalla.jpg

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,596
نام
Ata
View attachment 199776
نوشته های تبلیغاتی شروع بازی هم خیلی زیاد و وقتگیرن که میشه اینجوری skipـشون کرد و مستقیم وارد منو شد:
  2. Rename, move or delete ANVIL_Logo.webm, PC_AMD_Ryzen.webm and UbisoftLogo.webm.
  3. Go to <path-to-game>\videos\en, or the folder that corresponds to the currently set text language in game.
  4. Rename, move or delete Epilepsy.webm, PC_WarningSaving.webm and warning_disclaimer.webm.
cpu گلوگاه کرده

• Sad
  • Like
Reactions: SaeedKING and kamyy

Gen. Martinez

کاربر سایت
Nov 27, 2013
355
نام
تورین سپر بلوط
View attachment 199776
شما سی پی یوت قدیمی شده دیگه واسه بازی اپن ورلدا جواب نیست اگر یک سی پی یو مثل 10600k یا رایزن 5600 بگیری به شکل خیلی محسوسی فریم دهیت بهتر میشه

• Like
Reactions: kamyy and SaeedKING

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,176
نام
رضا.آ
بازی رو نصب کردم 1 ساعت و 20 دقیقه طول کشید نسخه slow رو دانلود کردم
پرفورمنسش بدک نیست روی 1440p با بنچمارک خودش میانگین 63 فریم و ماکس 113 فریم میده .

Best Game Ever :-bd:))
باز همون فرمول قبلی
خر همونه پالونش عوض شده ! :))
باز سینک کردن DNA و مسخره بازی و سفر در تخیلات جد در جد جد جد جده اباد نوه خواهر پسر عمه ی دست به دیزیِ ادزیو :))
ی کرکتر بساز ی تبر بده دستش با 100 ساعت گیمپلی تو ی لوکیشن جدید و ی داستان آبکی .

از سوریه و شام و عراق و ترکیه به مصر و به اون سوی اقیانوس اطلس و یونان باستان و بعد به سرزمینِ من درآوردیِ ikjgjigjijgag ( خاک بر سر چه اسمی هم داره ) در عصر وایکینگ ها :))
لوکیشن نسخه بعدی احتمالا جنگلهای آمازون باشه :))
تا 1400 با اساسین کرید :))

ACValhalla_2021_03_27_18_49_08_194.jpg
ACValhalla_2021_03_27_19_19_52_235.jpg
ACValhalla_2021_03_27_19_39_15_886.jpg

tpouria

کاربر سایت
May 25, 2011
71
نام
پوریا
من هر چی تلاش کردم اینو بازی کنم نشد اصلا قابل تحمل نیست انگار داری farcry بازی میکنی . جدا یوبی نمیخواد بیخیال این سبک بشه .
البته در شرایط موجود هیچ بازی open world رو نمیشه تحمل کرد همشون شدن شبیه هم . اصلا نو آوری تعطیل شد . بخدا بازی های خطی قدیمی خیلی باارزشند .هی باید یکسری کار های تکراری تو بازی کرد . واقعیت ش اون ایمورتال فینکس از این قابل تحمل تره ولی بازم تکراری میشه :|
الان تمام ساخته های یوبی مثل farcry و ghost recon و assassins creed عین همند خدا خیرشون بده با این بازی های مزخرفش. هیچ کس هم صداش در نمیاد واقعا!!!!

آخرین ویرایش:

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
887
نام
عارف واعظ قائمی
پرفورمنسش بدک نیست روی 1440p با بنچمارک خودش میانگین 63 فریم و ماکس 113 فریم میده .

باز همون فرمول قبلی
باز سینک کردن DNA و مسخره بازی و سفر در تخیلات جد در جد جد جد جده اباد نوه خواهر پسر عمه ی دست به دیزیِ ادزیو :))
ی کرکتر بساز ی تبر بده دستش با 100 ساعت گیمپلی تو ی لوکیشن جدید و ی داستان آبکی .

از سوریه و شام و عراق و ترکیه به مصر و به اون سوی اقیانوس اطلس و یونان باستان و بعد به سرزمینِ من درآوردیِ ikjgjigjijgag ( خاک بر سر چه اسمی هم داره ) در عصر وایکینگ ها :))

View attachment 199855
View attachment 199856
View attachment 199857

بالاخره یکی چهار تا عکس از خود گیم گذاشت و یک نظری هم از گیم داد! با اینکه 120-130 ساعتی پای بازی گذاشتم و در کل بدک نبود، ولی با کمی اغراق حرفای شما درسته! والا میری تاپیک کنسول می‌بینی همه دارند چه تعریفایی می‌کنند به خصوص افرادی که کنسول نسل بعدی خریدن، ولی جدا More of the Same **** هست بازی.... یک مقداری گرافیک بهتر شده، گیم پلی کمی تغییر کرده ولی سه تا بازی آخر، اول آخر خیلی مشابه هستند! تجربه بدی در کل نبود Eivor نه خیلی کاراکتری بود که تو ذهن بمونه و نه خیلی دیگه تو در و دیوار بود.

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
1,457
نام
Moein
فک کنم تنها کسی که از بازی خوشش اومده منم :)) اوریجینز رو بزور 5 6 ساعت تونستم تحمل کنم، اودیسی هم یه 30 ساعتی بازی کردم و هی تا وسطاش میرفتم ول میکردم باز 2 ماه دیگه دوباره شروع میکردم و همین مسیر 2-3 بار تکرار شد ولی والهالا شدیدا با سلیقه ام جور بوده، شاید بخاطر سریال وایکینگز باشه(که مطمئنم همینطوره). جهان بازی واقعا زیباست مثل تموم بازیای یوبیسافت، تا این 10 ساعتی هم که بازی کردم فچ کوئست ندیدم و امیدوارم همین روند ادامه داشته باشه. با کرکترهای بازی هم شدید حال کردم. باگ و مشکل هوش مصنوعی هم چیزی نمیگم دربارش چون بخش بدیهی بازیهای یوبیسافته D: کاش از اون 4000 نفری که تو استدیوئن 10 تاشون رو AI کار میکرد که هوش مصنوعی نسل ششمی نبینیم
پ.ن: همینکه یه سره شخصیت اصلی داد نمیزنه مالاکا خودش بزرگترین پیشرفت این نسخه اس از نظرم

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,774
نام
بنیامین

باز همون فرمول قبلی

View attachment 199855
View attachment 199856
View attachment 199857
گل گفتی ... شیر دوشی . اساسین بزک کرده که بعد ۱۰ ساعت ملال آور می شود

Gen. Martinez

کاربر سایت
Nov 27, 2013
355
نام
تورین سپر بلوط
سلام
برای ما که فرقی نمیکند اما اگر اعتقاد دارید بازیهای یوبی همگی آشغال هستن به خودتون لطف کنید بازی نکنید
چه کاریه انقدر خودتون را شکنجه میکنید والا:D
کلی بازی ایندی درجه یک هست میتوانید تمرکزتان را ازعناوین پرخرج به عناوین مستقل و با کیفیت بالا ببرید
از هیدس و سابناتیکا تا دیسکو الیسیوم بهشتی منتظر شماست

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,380
نام
احمد
من هنوز بازی رو پلی ندادم، ولی با توجه به تجربه دردناکی که از اودیسه و اورجین داشتم، اگه گیم پلی بازی همون رویه قبل باشه، پس به درد لای جرز دیوار میخوره، شاید تنها دلیلم واسه بازی فقط همون محیط های اسکاندیناوی باشه که خیلی این فرهنگ و تمدن رو دوست دارم.

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,176
نام
رضا.آ
گل گفتی ... شیر دوشی . اساسین بزک کرده که بعد ۱۰ ساعت ملال آور می شود

بعد از یک ساعت شد .
بازی shift+del و به زباله دان تاریخ پیوست .

جای این کمپانی ، بنشانید درخت ، تا هوا تازه شود .

سهراب سپهری .

آخرین ویرایش:

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
542
این همه تنفر نسبت یه یوبی جالبه:D.من اودیسی رو هم به شدت دوست داشتم و اوریجینز رو نه اونقد.موافقم یوبی بعضی بازیاش سبکشون تکراری شدن مثل فارکرای و گوست ریکون ولی بنظرم اینو به همشون تعمیم بدیم نا مردیه در حق یوبی.فچ کوئست خیلی خیلی کم دیدم تاحالا تو بازی.گیم پلی بازی شکل کلیش انقلابی فرق نکرده ولی همین سلاح تو دوتا دست گیم پلی بازی رو خیلی جذاب کرده.تقریبا هر ترکیبی واسش دوسه تا حرکت مخصوص به خودشو داره و جلوتر با باز کردن حمل دو سلاح سنگین به ترکیبای جالبی میشه رسید.بیست و اندی دشمن متنوع داره.بعضی ابلیتی ها عالین بنظرم و تنوع میدن به گیم پلی.داستان بازی تا حالا که هشتاد ساعت بازی کردم تو هر منطقه خیلی جذاب کار شده بوده و بعضی مواقع ناراحت کننده بوده.فعالیتای جانبیش بعد هشتاد ساعت هنوز من انجام میدمشون‌ بازم.بعضی ماموریتا یه انتخابای ریزی میده.لجندری انیمال هاش هر کدوم نکات جالبی دارن و کمی حس دارک سولزی بهم میداد بعضیاشون تو درجه هارد و مهم ترین نکته هر گنج بازی یه پازله و تو هر مکانی یه دست نوشته ای هست و به اونجا هویت میده. بشدت با بازی حال کردم امیدوارم این رویه نقش افرینی هرچقدرم لایت باشه رو با یه سیستم گیم پلی جدید کامل مثل اوریجینز ، یوبی تو نسل جدید ارائه و ادامه بده.

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
535
نام
حسین
بعد از یک ساعت شد .
بازی shift+del و به زباله دان تاریخ پیوست .

جای اشغالهای یوبیسافت
بنشانید درخت
تا هوا تازه شود .

سهراب گیمرِ سپهری .
خیلی زود این کار رو کردی بازی بسیار قشنگی هست من بالای 100 ساعت بازیش کردم بازم برام قشنگ بود ولی اینو بدون اگه همین به قول شما اشغالهای یوبی سافت نباشه که باید 10 سال وایسیم تا یه بازی خوب با منت و سنت اول برای کنسول بیاد فروش کنه بعد با یه پورت اشغال برای پی سی بیاد بازیش هیچ کمبودی نداره کامل کامل هست از همه نظر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر