Multi Platform Assassin’s Creed: Syndicate

news_assassin_s_creed_syndicate_announced-16534.jpg

اطلاعات بازی لیک شده و توسط یوبی تایید شده که در حال ساخت هست :d
این شماره از بازی در لندن قرن 19 دوره‌ی ویکتوریا اتفاق خواهد افتاد
بازی چند ساله توسط استدیو Quebec با رمز Victory در حال ساخت و توسعه هست

ترجمه متن خبری که IGN قرار داده و جواب یوبی سافت به این اقدام با تشکر از Bahram B

Assassin's Creed جدید لیک شد، این بار در لندن!

هنوز یک ماه نشده که آخرین عنوان از سری Assassin's Creed با عنوان Assassin's Creed: Unity برای PC و کنسول های Xbox One و PS4 عرضه شده است و حال دقایقی قبل خبری در سایت های معتبر خبری منتشر شد که از ساخته شدن عنوان بعدی در این سری حکایت دارد.
با توجه به اطلاعات منتشر شده (لیک شده) Assassin's Creed Victory نام جدید ترین عنوان از این سری خواهد بود که در لندن (قرن 19 میلادی) جریان دارد و در پاییز سال 2015 برای PC و کنسول های نسل هشتمی منتشر خواهد شد.
بر خلاف شماره های قبلی که اکثرشان توسط Ubisoft Montreal توسعه یافته بودند، این بار نوبت به استودیو Ubisoft Quebec رسیده است تا شماره جدید Assassin's Creed را توسعه دهد.
در گزارش سایت Kotaku آمده است که آن ها موفق شده‌اند 7 دقیقه از گیم پلی این Assassin's Creed جدید را مشاهده کنند. هدف اصلی این ویدیو 7 دقیقه ای "نمایش گیم پلی بازی" بوده است. این تریلر به صورت کامل با موتور بازی Assassin's Creed پردازش شده و یک تریلر pre-rendered نبوده است.
در این ویدیو، یک Assassin (شخصیت بازی) از برجی بالا می رود تا بتواند یک نما از منطقه ای که در آن قرار دارد را بدست آورد، بعد از آن از بالای برج فرود می آید.

او ماموریت خود که کشتن یک نفر است را می‌پذیرد و وارد یک کالسکه در حال حرکت می‌شود تا زودتر به منطقه ای که هدف او در آنجا قرار دارد برسد. اما در این لحظه کالسکه مورد حمله قرار می‌گیرد و نبرد در بالای کالسکه در حال حرکت ادامه پیدا می کند.

کالسکه در حال حرکت به سمت ایستگاه قطار است و در همین لحظه Assassin به روی زمین می پرد و با استفاده از قلاب جدیدی که بازی اضافه شده است در قسمتی از ایستگاه تاب می خورد و خود را به هدف مورد نظر می‌رساند و او را از پا در می‌آورد.

شرکت Ubisoft دقایقی قبل نسبت به منتشر شدن این خبر، ابراز تاسف کرد و در متنی به سایت IGN گفت: "این همیشه مایه تاسف است، که مواردی از این دست که برای انتشار در فضای عمومی در نظر گرفته نشده، به بیرون درز پیدا کند. و این در حالی است که ما همیشه از عناوین آینده خود استقبال می‌کنیم ولی در حال حاظر برای طرفداران خود و تیم سازنده بازی نا امید هستیم به این دلیل که این طراحی های مفهومی در فضای عمومی منتشر شده‌است. استودیو Quebec در چند سال گذشته، مشغول توسعه عنوان خاصی بوده است و ما بسیار هیجان زده‌ایم تا این عنوان را در زمان مشخص و مناسب معرفی کنیم. در حال حاضر، اولویت اصلی ما بهبود تجربه بازی و بر طرف کردن مشکلات Assassin's Creed Unity است."

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Irisviel Ackerman

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
بالاخره امروز بازی را تموم کردم و بسی لذت بردیم>:D<
یه سوال از دوستان. دی ال سی های بازی چه جورین و کدومشون ارزش تجربه کردن دارن؟:-/
این تریلر جک د ریپر خیلی وسوسه کننده بود.
اگه دی ال سی هاش جالب نیستن، که بازی uninstall بکنم. در غیر این صورت بریم سراغ کدوم دی ال سی؟
سلام بازی چند تا سکانس داره؟

motv

کاربر سایت
Dec 31, 2010
45
نام
محمد عمرانی
من گیر کردم.
یک جا اول با یک مرد میانسال و یک پسر بچه صحبت میکنم بعد منو میبرن بالاسر یک جنازه و باید قاتل رو پیدا کنم. از دو بچه و یک مرد بزرگسال که اطراف جنازه هستند بازجویی میکنم . یک چاقو و یک نامه روی دیوار و ردپا روی زمین موجوده. من از هر سه نفر بازجویی کردم (ماموریت خواسته شده که از 3 نفر بازجویی کنم ) و 5 سرنخ هم پیدا کردم (ماموریت هم همین 5 سرنخ رو خواسته بود.) الان هیچ کار نمیشه کرد
باید چه کرد؟

آخرین ویرایش:

Moh rahimi

کاربر سایت
Jun 12, 2017
259
سلام ببخشید اینجا میپرسم از لحاظ گرافیک و گیم پلی بین unity و syndicate کودومش بهتره و ارزش داره الان بازی کرد با توجه به آپدیتها و .. ممنون

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
سلام ببخشید اینجا میپرسم از لحاظ گرافیک و گیم پلی بین unity و syndicate کودومش بهتره و ارزش داره الان بازی کرد با توجه به آپدیتها و .. ممنون
Unity خیلی مشکل داشت حتی بعد اون همه آپدیت
Syndicate چیزیه که Unity باید میبود. البته گرافیک هنری Unity بنظر من از Syndicate بهتره. Syndicate گرافیک فنیش بهتره.

دوستان Jack the Ripper چطوره؟ ارزش داره بگیره آدم؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
من پیشنهادم یونیتیه! هم گرافیک و هم گیم پلی جذاب تری داره:D

Unity خیلی مشکل داشت حتی بعد اون همه آپدیت
Syndicate چیزیه که Unity باید میبود. البته گرافیک هنری Unity بنظر من از Syndicate بهتره. Syndicate گرافیک فنیش بهتره.

دوستان Jack the Ripper چطوره؟ ارزش داره بگیره آدم؟
Jack the Ripper هم جالبه! مناطق جدید، کاراکترهای جدید، سلاح جدید و ... :-"

فقط یادمه درشکه سواری مشکل داشت و کلا یک ثانیه حرکت و 5ثانیه فیریز میکرد بازی:| و هم مراحل اصلی (و فرعی برای تروفی) باید سوار درشکه میشدی، نمیدونم دیگه با آپدیت حل شد یا نه!
یادمه اون موقع میگفتن بعد از نصب این DLC ، تو بازی اصلی هم این مشکل ایجاد میشه:-"
غیر از این مشکلی نداره DLC و خوبه:-" (البته غیر از نابود کردن بانو که فاجعه کردنش:| )

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
دوست عزیز بی برو برگشت میگم یونیتی بهتره و اصلا شک نکن بهش......هر قسمتی که یونیتی مشکل داشت تو سندیکا برطرف کردن ولی هیچوقت اون جو و اتمسفر یونیتی نشد که نشد.

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
اینجا کسی تونسته تروفی No Ticket رو بگیره؟ همونی که میگه باید 50 نفر رو از قطار بندازی بیرون.
یه جا خوندم نوشته بود توی مرحله End of the Line تو سکانس 5 هم میشه این تروفی رو گرفت. همون مرحله ای که میری به ایستگاه قطار که اون زنه که جیکوب اولش باهاش همکاری میکرد ولی بعد معلوم شد تمپلاره رو بکشیم. خیلی ها رو از بالا قطار انداختم پایین ولی تروفی رو نداد بهم.
کسی اینجا روش بهتری سراغ داره برای این تروفی؟

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
اینجا کسی تونسته تروفی No Ticket رو بگیره؟ همونی که میگه باید 50 نفر رو از قطار بندازی بیرون.
یه جا خوندم نوشته بود توی مرحله End of the Line تو سکانس 5 هم میشه این تروفی رو گرفت. همون مرحله ای که میری به ایستگاه قطار که اون زنه که جیکوب اولش باهاش همکاری میکرد ولی بعد معلوم شد تمپلاره رو بکشیم. خیلی ها رو از بالا قطار انداختم پایین ولی تروفی رو نداد بهم.
من خودم مرحله اول یا دوم که برا اولین بار نقش حوا رو بازی میکنیم و رو قطار هستیم گرفتم تروفیرو و به این صورت که تا انتهای قسمت قطار میرفتم و مرحله رو ریستارت میکردم و باز دوباره میرفتم تا تروفیو داد.

• Like
Reactions: Blood Brothers

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,035
نام
سهند
منم کار دوستمون رو انجام دادم . مرحله دوم فک کنم بود با eve هی میری هی لست چکپوینت رو لود میکنی تا تروفی باز بشه

• Like

Ma5T3R4Ev3R

کاربر سایت
Jun 3, 2017
124
سلام

برای دریافت این تروفی بهترین مکان Sequence 5 مرحله "End of the Line" هست
منتها چون یک مقدار تعداد نفراتی که باید از لبه قطار به پایین پرت کنید زیاده، انتظار نمیره در بار اول که مرحله رو میرید تروفی رو بگیرید
برای دریافت این تروفی باید به دفعاتی که نیاز هست Reload Last Chekpoint بکنید ( گمونم بعد از 2 یا نهایتا 3 بار براحتی بتونید تروفی رو بگیرید )
نکته این تروفی اینجاست که به هیچ وجه با دشمنا در مکان اولیه ای که قرار دارند و مشغول نگهبانی هستند درگیر نشید. عمدا یکم پیششون مانور بدید تا شما رو ببینن و بیفتن دنبالتون . بعدش سریعا برید روی سقف واگن و منتظر باشید تا بیان بالا
با چند تا ضربه ابتدایی که با
square.svg
میزنید بکشید گوشه و بعدش با یه حرکت پرتشون کنید پایین

تا قبل رسیدن به مکان سبز رنگ در ابتدای قطار دوباره Reload Last Chekpoint تا مرحله دوباره از اول شروع بشه

در نهایت اگه موفق نشدید تروفی رو بگیرید، تماشای این ویدیو میتونه بهتون کمک زیادی بکنه چون تقریبا تنها مکان گرفتن این تروفی برای خریداران نسخه استاندارد بازی همینجاست مگه اینکه سیزن پس رو داشته باشید و برید به مرحله "Off the Rails"

• Like

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
خودم نفهمیدم چجوری ولی خلاصه گرفتش تروفیشو. :D
یه تروفی دیگه هست میگه به 50 نفر قبل اینکه بهت شلیک کنن شلیک کن. وقتی میخوام بهم شلیک کنن روی سرم مثلث ظاهر میشه ولی وقنی میزنم فقط جاخالی میده و به اصطلاح Countershoot انجام نمیده. با کرکتر خاصی باید انجام بدم اینو؟

Ma5T3R4Ev3R

کاربر سایت
Jun 3, 2017
124
خودم نفهمیدم چجوری ولی خلاصه گرفتش تروفیشو. :D
یه تروفی دیگه هست میگه به 50 نفر قبل اینکه بهت شلیک کنن شلیک کن. وقتی میخوام بهم شلیک کنن روی سرم مثلث ظاهر میشه ولی وقنی میزنم فقط جاخالی میده و به اصطلاح Countershoot انجام نمیده. با کرکتر خاصی باید انجام بدم اینو؟

سلام
برای دریافت تروفی Most Unsporting شما باید ضمن جا خالی دادن به گلوله طرف مقابل در اقدامی هماهنگ ( :D ) به اون فرد شلیک متقابل بکنید. صرف جا خالی دادن ملاک دریافت این تروفی نیست !
احتمال میدم عدم موفقیت شما در انجام این حرکت این باشه که سلاح شما در حالت انتخاب نیست. توجه داشته باشید که قبل اینکه بخواهید وارد حالت Combat یا مبارزه با طرف مقابل بشید باید قبلش سلاحتون در حالت انتخاب باشه تا کاراکتری که دارید باهاش بازی میکنید بتونه به موقع با زدن
cdcefb.png
به طرف مقابل شلیک کنه

برای دریافت این تروفی لزومی نداره صرفا با یک کاراکتر خاص این حرکت رو انجام بدید. هم Jacob و هم Evie قابلیت Countershots رو دارن. البته یکسری افراد شخصیت Jacob رو برای دریافت این تروفی پیشنهاد میدن چون یه مهارتی داره تحت عنوان "Gunslinger II" که باعث میشه Jacob وقتی که داره Countershots میکنه درست بزنه به مغز طرف و با 1 تیر اونو بکشه ( یادتون باشه که برای دریافت تروفی نیاز نیست حتما طرف مقابل با شلیک شما کشته بشه ! )

بهترین مکان برای دریافت این تروفی Child Liberation ها یا همون جاهایی هستن که کودکان رو به اسارت گرفتن. کاری که باید بکنید این هست که تا میتونید برید از جلوی نگهبان ها رد بشید و مانور بدید تا نوار بالای سرشون قرمز بشه
اینقدر در این مکان ها مانور بدید تا تعداد زیادی نگهبان بیفتن دنبال شما. بعد ببریدشون به یه خیابون یا جایی که بتونید راحت تر Countershots کنید. حالا سلاحتون رو به حالت انتخاب در بیارید و منتظر باشید تا اونها دونه دونه به شما شلیک کنن
فقط باید یک مقدار ازشون فاصله بگیرید تا نتونن با شمشیر و ... به شما حمله کنن

نکته آخر هم اینکه منظور از سلاح صرفا تفنگ نیست. با پرتاب Throwing Knives هم میشه این تروفی رو دریافت کرد

• Like

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
سلام
برای دریافت تروفی Most Unsporting شما باید ضمن جا خالی دادن به گلوله طرف مقابل در اقدامی هماهنگ ( :D ) به اون فرد شلیک متقابل بکنید. صرف جا خالی دادن ملاک دریافت این تروفی نیست !
احتمال میدم عدم موفقیت شما در انجام این حرکت این باشه که سلاح شما در حالت انتخاب نیست. توجه داشته باشید که قبل اینکه بخواهید وارد حالت Combat یا مبارزه با طرف مقابل بشید باید قبلش سلاحتون در حالت انتخاب باشه تا کاراکتری که دارید باهاش بازی میکنید بتونه به موقع با زدن
cdcefb.png
به طرف مقابل شلیک کنه

برای دریافت این تروفی لزومی نداره صرفا با یک کاراکتر خاص این حرکت رو انجام بدید. هم Jacob و هم Evie قابلیت Countershots رو دارن. البته یکسری افراد شخصیت Jacob رو برای دریافت این تروفی پیشنهاد میدن چون یه مهارتی داره تحت عنوان "Gunslinger II" که باعث میشه Jacob وقتی که داره Countershots میکنه درست بزنه به مغز طرف و با 1 تیر اونو بکشه ( یادتون باشه که برای دریافت تروفی نیاز نیست حتما طرف مقابل با شلیک شما کشته بشه ! )

بهترین مکان برای دریافت این تروفی Child Liberation ها یا همون جاهایی هستن که کودکان رو به اسارت گرفتن. کاری که باید بکنید این هست که تا میتونید برید از جلوی نگهبان ها رد بشید و مانور بدید تا نوار بالای سرشون قرمز بشه
اینقدر در این مکان ها مانور بدید تا تعداد زیادی نگهبان بیفتن دنبال شما. بعد ببریدشون به یه خیابون یا جایی که بتونید راحت تر Countershots کنید. حالا سلاحتون رو به حالت انتخاب در بیارید و منتظر باشید تا اونها دونه دونه به شما شلیک کنن
فقط باید یک مقدار ازشون فاصله بگیرید تا نتونن با شمشیر و ... به شما حمله کنن

نکته آخر هم اینکه منظور از سلاح صرفا تفنگ نیست. با پرتاب Throwing Knives هم میشه این تروفی رو دریافت کرد
منظورتون از حالت انتخاب اینه که با D-Pad بیارم روی تنفگ یا اون خنجر ها که عکسش اون پایین نمایش داده بشه دیگه؟

Ma5T3R4Ev3R

کاربر سایت
Jun 3, 2017
124
منظورتون از حالت انتخاب اینه که با D-Pad بیارم روی تنفگ یا اون خنجر ها که عکسش اون پایین نمایش داده بشه دیگه؟
بله دقیقا
مشابه این تصویر ( البته اینجا از تفنگ استفاده میشه ولی شما از Throwing Knives هم میتونید استفاده کنید )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر