Multi Platform Assassin’s Creed: Syndicate

news_assassin_s_creed_syndicate_announced-16534.jpg

اطلاعات بازی لیک شده و توسط یوبی تایید شده که در حال ساخت هست :d
این شماره از بازی در لندن قرن 19 دوره‌ی ویکتوریا اتفاق خواهد افتاد
بازی چند ساله توسط استدیو Quebec با رمز Victory در حال ساخت و توسعه هست

ترجمه متن خبری که IGN قرار داده و جواب یوبی سافت به این اقدام با تشکر از Bahram B

Assassin's Creed جدید لیک شد، این بار در لندن!

هنوز یک ماه نشده که آخرین عنوان از سری Assassin's Creed با عنوان Assassin's Creed: Unity برای PC و کنسول های Xbox One و PS4 عرضه شده است و حال دقایقی قبل خبری در سایت های معتبر خبری منتشر شد که از ساخته شدن عنوان بعدی در این سری حکایت دارد.
با توجه به اطلاعات منتشر شده (لیک شده) Assassin's Creed Victory نام جدید ترین عنوان از این سری خواهد بود که در لندن (قرن 19 میلادی) جریان دارد و در پاییز سال 2015 برای PC و کنسول های نسل هشتمی منتشر خواهد شد.
بر خلاف شماره های قبلی که اکثرشان توسط Ubisoft Montreal توسعه یافته بودند، این بار نوبت به استودیو Ubisoft Quebec رسیده است تا شماره جدید Assassin's Creed را توسعه دهد.
در گزارش سایت Kotaku آمده است که آن ها موفق شده‌اند 7 دقیقه از گیم پلی این Assassin's Creed جدید را مشاهده کنند. هدف اصلی این ویدیو 7 دقیقه ای "نمایش گیم پلی بازی" بوده است. این تریلر به صورت کامل با موتور بازی Assassin's Creed پردازش شده و یک تریلر pre-rendered نبوده است.
در این ویدیو، یک Assassin (شخصیت بازی) از برجی بالا می رود تا بتواند یک نما از منطقه ای که در آن قرار دارد را بدست آورد، بعد از آن از بالای برج فرود می آید.

او ماموریت خود که کشتن یک نفر است را می‌پذیرد و وارد یک کالسکه در حال حرکت می‌شود تا زودتر به منطقه ای که هدف او در آنجا قرار دارد برسد. اما در این لحظه کالسکه مورد حمله قرار می‌گیرد و نبرد در بالای کالسکه در حال حرکت ادامه پیدا می کند.

کالسکه در حال حرکت به سمت ایستگاه قطار است و در همین لحظه Assassin به روی زمین می پرد و با استفاده از قلاب جدیدی که بازی اضافه شده است در قسمتی از ایستگاه تاب می خورد و خود را به هدف مورد نظر می‌رساند و او را از پا در می‌آورد.

شرکت Ubisoft دقایقی قبل نسبت به منتشر شدن این خبر، ابراز تاسف کرد و در متنی به سایت IGN گفت: "این همیشه مایه تاسف است، که مواردی از این دست که برای انتشار در فضای عمومی در نظر گرفته نشده، به بیرون درز پیدا کند. و این در حالی است که ما همیشه از عناوین آینده خود استقبال می‌کنیم ولی در حال حاظر برای طرفداران خود و تیم سازنده بازی نا امید هستیم به این دلیل که این طراحی های مفهومی در فضای عمومی منتشر شده‌است. استودیو Quebec در چند سال گذشته، مشغول توسعه عنوان خاصی بوده است و ما بسیار هیجان زده‌ایم تا این عنوان را در زمان مشخص و مناسب معرفی کنیم. در حال حاضر، اولویت اصلی ما بهبود تجربه بازی و بر طرف کردن مشکلات Assassin's Creed Unity است."

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Irisviel Ackerman

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,786
من کل نسخهای قبلی رو تا اخر رفتم به جز یونیتی که تا وستای بازی ولش کردم دیگه از این سری خسته شدم قسمت اخرو نگرفتم ولی تعاریف دوستان رو شنیدم گفتم شاید اینم بگیرم فقط ماموریتهای جانبی بازی در حد ماموریتهای جانبیه ویچر خوب هست ؟

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
نمیخواستم اساسین بخرم تا نسخه بعدیش که با استراحت یک ساله میاد رو بزنم ولی خب وسوسه هست دیگه دوست دارم این فرانچایز رو
اول از همه به نظرم بازی نسبت به یونیتی کاملا پسرفت کرده عملا هیچ چیزه جدیدی که به خاطرش یک بازی بگیرید نداره هیچی. اول از گرافیک بگم که نسبت به یونیتی کاملا افت با این ویژگی که هیچ تاثیری تو باگ ها و مسائل فنی نداشته :D
بعدش گیمپلی که واقعا اپیک هست ولی از دره عقب بازی قابلیت اپگرید کردن داره ولی نمونه اش کشتن دو نفر همزمان توسط هایدن بلید که این ویژگی انقلابی :D تو اساسین نه سال پیش بوده
بعدش کلا اکثره چیزایی که تو بازی میبینین قبلا تو تمام اساسین ها به صورت کمرنگ و یا پرنگ تر بوده البته کالسه سواریش هم جالب بود خوشم امد. امدن درجه سختی بازیرو بردن بالاتر اما از طریق بالا بردن دمیج دشمن ها از اونطرف هوش مصنوعی و المان های مخفی کاری در حده خیاره . سیستم کمبت زنی بازی هم نسبت به ده سال پیش هیچ فرقی نداشته جدا از اینها یکسری باگ ها مثل غیب شدن کارکتر و جا به جا شدن عجیب غریب دشمن ها موقع نمایش صحنه های تموم کننده و ... واقعا لذت همین چیزی که بازی هست رو هم از بین برده !
در کل بخوام خلاصه بگم یونیتی به مراتب بهتر بود درسته بعده مدتی مراحل تکراری میشد ولی حداقل یونیتی ویژگیی که داشت این بود همون لحظه اول پلی میکنیش انیمیشن های نسل هشتمی بازی چشمت رو میگیره کناره گرافیک خیره کننده بازی ولی این نسخه به جز نزدیک تر شدن دوربین به شخصیت اول بازی تغییری نسبت به نسخه های قبلی نداره به نظرم اگر یوبیسافت به جای این نسخه برمیداشت یکسال بیشتر روی یونیتی کار میکرد نتیجه کار به شدت بهتر میشد.
در انتها اینو بگم در روزگاری بازیهای جهان بازی مثل بتمن و متال گیر و ویچر وجود داره اساسین و با این مشکلات فنی و طراحی مراحل ضعیف اصلا لذت بخش نیست.
پیشنهاد شخصی اصلا سمت syndicate نرین و صبر کن سال اینده میلادی نسخه ی جدید رو تجربه کنید تو این حدفاصل هم اینقدر بازیهای جهان باز فوق العاده زیاده که جای خالی اساسین حس نمیشه :D

ssh-bayern

کاربر سایت
Apr 19, 2016
2
بعد اساسین دو بهترین بود که بازی کردم. تو این نسل هم بهترین اساسینه.
خیلی راحت هم پلات شد.
فقط اون تروفی که باید 5000 جسم کنار خیابون رو نابود میگردی. رو اعصاب بود.
دادا منم همونجا گیر کردم چند ساعت باید خرابکاری کنی تا بالاخره تموم شه؟خیلی رو‌اعصابه

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
یونیتی بعد از رفع مشکلات خیلی خوب بود ولی این بازی بصورت کلی یک درجه بهتره از اونه (به جز گرافیک) به چند علت ۱-وجود کلاسکه و قطار -دو شخصیتی-اگرچه نوآوری خاصی نیست اما باعث میشه که احساس تکراری بودن کم بشه ۲-محیط لندن بسیار زیبا طراحی شده و گشتن بی هدف هم لذت بخشه ۳-سیستم آپگرید بازی و سلاح و لباس ها هم خیلی بهتر شده نسبت به یونیتی ، بطوری که انگیزه ای رو در گیمر ایجاد می کنه که حتماً تا آخرش بره نه مثل یونیتی و جمع کردن skill point های مسخره ۴-تنوع و مدت زمان مأموریت ها نسبت به یونیتی خیلی بهتر شده و اگه بتونید dlc ها رو بگیرید مدت زیادی سرگرم میشید
بنظرم مقایسه بتمن به عنوان ow با سیندیکیت درست نیست چون بتمن یه بازی با تم خیالیه اما اساسین یه جور سفر به تاریخ گذشته و حس کردن اون زمان و شرایط هست ، هر کدوم به جای خودش
در نهایت به طرفداران قدیمی اساسین پیشنهاد می کنم که اصلاً خودشون رو از تجربه ی سیندیکیت محروم نکنن

Sent from my iPhone using Tapatalk

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: bayern_vahid

mahdi-psfan

کاربر سایت
Oct 21, 2015
118
دادا منم همونجا گیر کردم چند ساعت باید خرابکاری کنی تا بالاخره تموم شه؟خیلی رو‌اعصابه
سلام. داداش تو نقشه نگاه کن سمت راست بالا یه مسیر هست. طولانی البته با درشکه بزرگ برو تو چراغها و کرکره مغازه اینقدر برو تا بگیرید یه 40 دقیق طول داره /:

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
نمیخواستم اساسین بخرم تا نسخه بعدیش که با استراحت یک ساله میاد رو بزنم ولی خب وسوسه هست دیگه دوست دارم این فرانچایز رو
اول از همه به نظرم بازی نسبت به یونیتی کاملا پسرفت کرده عملا هیچ چیزه جدیدی که به خاطرش یک بازی بگیرید نداره هیچی. اول از گرافیک بگم که نسبت به یونیتی کاملا افت با این ویژگی که هیچ تاثیری تو باگ ها و مسائل فنی نداشته :D
بعدش گیمپلی که واقعا اپیک هست ولی از دره عقب بازی قابلیت اپگرید کردن داره ولی نمونه اش کشتن دو نفر همزمان توسط هایدن بلید که این ویژگی انقلابی :D تو اساسین نه سال پیش بوده
بعدش کلا اکثره چیزایی که تو بازی میبینین قبلا تو تمام اساسین ها به صورت کمرنگ و یا پرنگ تر بوده البته کالسه سواریش هم جالب بود خوشم امد. امدن درجه سختی بازیرو بردن بالاتر اما از طریق بالا بردن دمیج دشمن ها از اونطرف هوش مصنوعی و المان های مخفی کاری در حده خیاره . سیستم کمبت زنی بازی هم نسبت به ده سال پیش هیچ فرقی نداشته جدا از اینها یکسری باگ ها مثل غیب شدن کارکتر و جا به جا شدن عجیب غریب دشمن ها موقع نمایش صحنه های تموم کننده و ... واقعا لذت همین چیزی که بازی هست رو هم از بین برده !
در کل بخوام خلاصه بگم یونیتی به مراتب بهتر بود درسته بعده مدتی مراحل تکراری میشد ولی حداقل یونیتی ویژگیی که داشت این بود همون لحظه اول پلی میکنیش انیمیشن های نسل هشتمی بازی چشمت رو میگیره کناره گرافیک خیره کننده بازی ولی این نسخه به جز نزدیک تر شدن دوربین به شخصیت اول بازی تغییری نسبت به نسخه های قبلی نداره به نظرم اگر یوبیسافت به جای این نسخه برمیداشت یکسال بیشتر روی یونیتی کار میکرد نتیجه کار به شدت بهتر میشد.
در انتها اینو بگم در روزگاری بازیهای جهان بازی مثل بتمن و متال گیر و ویچر وجود داره اساسین و با این مشکلات فنی و طراحی مراحل ضعیف اصلا لذت بخش نیست.
پیشنهاد شخصی اصلا سمت syndicate نرین و صبر کن سال اینده میلادی نسخه ی جدید رو تجربه کنید تو این حدفاصل هم اینقدر بازیهای جهان باز فوق العاده زیاده که جای خالی اساسین حس نمیشه :D

یونیتی بعد از رفع مشکلات خیلی خوب بود ولی این بازی بصورت کلی یک درجه بهتره از اونه (به جز گرافیک) به چند علت ۱-وجود کلاسکه و قطار -دو شخصیتی-اگرچه نوآوری خاصی نیست اما باعث میشه که احساس تکراری بودن کم بشه ۲-محیط لندن بسیار زیبا طراحی شده و گشتن بی هدف هم لذت بخشه ۳-سیستم آپگرید بازی و سلاح و لباس ها هم خیلی بهتر شده نسبت به یونیتی ، بطوری که انگیزه ای رو در گیمر ایجاد می کنه که حتماً تا آخرش بره نه مثل یونیتی و جمع کردن skill point های مسخره ۴-تنوع و مدت زمان مأموریت ها نسبت به یونیتی خیلی بهتر شده و اگه بتونید dlc ها رو بگیرید مدت زیادی سرگرم میشید
بنظرم مقایسه بتمن به عنوان ow با سیندیکیت درست نیست چون بتمن یه بازی با تم خیالیه اما اساسین یه جور سفر به تاریخ گذشته و حس کردن اون زمان و شرایط هست ، هر کدوم به جای خودش
در نهایت به طرفداران قدیمی اساسین پیشنهاد می کنم که اصلاً خودشون رو از تجربه ی سیندیکیت محروم نکنن
نظرات چقد شبیه همه :D :D

ssh-bayern

کاربر سایت
Apr 19, 2016
2
سلام. داداش تو نقشه نگاه کن سمت راست بالا یه مسیر هست. طولانی البته با درشکه بزرگ برو تو چراغها و کرکره مغازه اینقدر برو تا بگیرید یه 40 دقیق طول داره /:
والا من تمام مراحل جانبی رو‌که میرفتم همش پرت و پلا میرفتم و همه چیو داغون مبکردم ۴۰دیقه که هیچ ۴۰۰دیقم زدم تا حالا.بعد یه سوال دیگه اونی که میگه۵۰نفر و از قطار بابد پرت کنی بیرون درحال مبارزه باید پرت شن یا میشه کشتشون بعد جنازشونو انداخت بیرون قطار؟

mahdi-psfan

کاربر سایت
Oct 21, 2015
118
والا من تمام مراحل جانبی رو‌که میرفتم همش پرت و پلا میرفتم و همه چیو داغون مبکردم ۴۰دیقه که هیچ ۴۰۰دیقم زدم تا حالا.بعد یه سوال دیگه اونی که میگه۵۰نفر و از قطار بابد پرت کنی بیرون درحال مبارزه باید پرت شن یا میشه کشتشون بعد جنازشونو انداخت بیرون قطار؟
در مورد سوال اولت باید اینقدر بری خراب کنی تا بگیری چاره ای دیگه نداری! :-s
در مورد سوال دوم بازی رو که تموم کردی بیا از اول بازی اونجا که تو قطاره شیش نفر باید بکشی با خودت بکش آون چند نفر را بالای قطار بعد باشون مبارزه کن خوده زنه یه لگد میزنه طرف از قطار پرت میشه چند بار مموری 1 رو تکرار کن میگیریش.

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
بالاخره امروز بازی را تموم کردم و بسی لذت بردیم>:D<
یه سوال از دوستان. دی ال سی های بازی چه جورین و کدومشون ارزش تجربه کردن دارن؟:-/
این تریلر جک د ریپر خیلی وسوسه کننده بود.
اگه دی ال سی هاش جالب نیستن، که بازی uninstall بکنم. در غیر این صورت بریم سراغ کدوم دی ال سی؟

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,477
نام
آرش
یه سوال از دوستان. دی ال سی های بازی چه جورین و کدومشون ارزش تجربه کردن دارن؟:-/
اگه دی ال سی هاش جالب نیستن، که بازی uninstall بکنم. در غیر این صورت بریم سراغ کدوم دی ال سی؟
The Dreadful Crimes عالیه. نمونه پیشرفته تر Murder Mysteries نسخه قبلیه. حالت شرلوک هولمز گونه داره و 10 مرحله‌است. بعضی جاها واقعا بهش نمیاد که Ubisoft ساخته‌اش :D

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
DLC هاش چنگی به دل نمیزنه ، فقط Jack the Ripper قشننگه و نسبتا طولانی 2-3 ساعت...

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
611
نام
حمیدرضا
سلام دوستان
من بعد از مدتها هوس کردم دوباره اساسین رو از اول برم ولی الان یه مشکل دارم و اون اینه که وقتی کنسول به اینترنت وصل باشه بازیم قفل میشه (البته فقط بازی نه خود کنسول چون توی کنسول می تونم بین منوهای مختلف جابجا بشم) ولی وقتی اینترنت رو قطع می کنم و بازی رو از اول اجرا می کنم مشکلی ندارم و راحت می تونم بازی کنم. دلیل خاصی داره که بازیم قفل میشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر