Multi Platform Assassin’s Creed: Syndicate

news_assassin_s_creed_syndicate_announced-16534.jpg

اطلاعات بازی لیک شده و توسط یوبی تایید شده که در حال ساخت هست :d
این شماره از بازی در لندن قرن 19 دوره‌ی ویکتوریا اتفاق خواهد افتاد
بازی چند ساله توسط استدیو Quebec با رمز Victory در حال ساخت و توسعه هست

ترجمه متن خبری که IGN قرار داده و جواب یوبی سافت به این اقدام با تشکر از Bahram B

Assassin's Creed جدید لیک شد، این بار در لندن!

هنوز یک ماه نشده که آخرین عنوان از سری Assassin's Creed با عنوان Assassin's Creed: Unity برای PC و کنسول های Xbox One و PS4 عرضه شده است و حال دقایقی قبل خبری در سایت های معتبر خبری منتشر شد که از ساخته شدن عنوان بعدی در این سری حکایت دارد.
با توجه به اطلاعات منتشر شده (لیک شده) Assassin's Creed Victory نام جدید ترین عنوان از این سری خواهد بود که در لندن (قرن 19 میلادی) جریان دارد و در پاییز سال 2015 برای PC و کنسول های نسل هشتمی منتشر خواهد شد.
بر خلاف شماره های قبلی که اکثرشان توسط Ubisoft Montreal توسعه یافته بودند، این بار نوبت به استودیو Ubisoft Quebec رسیده است تا شماره جدید Assassin's Creed را توسعه دهد.
در گزارش سایت Kotaku آمده است که آن ها موفق شده‌اند 7 دقیقه از گیم پلی این Assassin's Creed جدید را مشاهده کنند. هدف اصلی این ویدیو 7 دقیقه ای "نمایش گیم پلی بازی" بوده است. این تریلر به صورت کامل با موتور بازی Assassin's Creed پردازش شده و یک تریلر pre-rendered نبوده است.
در این ویدیو، یک Assassin (شخصیت بازی) از برجی بالا می رود تا بتواند یک نما از منطقه ای که در آن قرار دارد را بدست آورد، بعد از آن از بالای برج فرود می آید.

او ماموریت خود که کشتن یک نفر است را می‌پذیرد و وارد یک کالسکه در حال حرکت می‌شود تا زودتر به منطقه ای که هدف او در آنجا قرار دارد برسد. اما در این لحظه کالسکه مورد حمله قرار می‌گیرد و نبرد در بالای کالسکه در حال حرکت ادامه پیدا می کند.

کالسکه در حال حرکت به سمت ایستگاه قطار است و در همین لحظه Assassin به روی زمین می پرد و با استفاده از قلاب جدیدی که بازی اضافه شده است در قسمتی از ایستگاه تاب می خورد و خود را به هدف مورد نظر می‌رساند و او را از پا در می‌آورد.

شرکت Ubisoft دقایقی قبل نسبت به منتشر شدن این خبر، ابراز تاسف کرد و در متنی به سایت IGN گفت: "این همیشه مایه تاسف است، که مواردی از این دست که برای انتشار در فضای عمومی در نظر گرفته نشده، به بیرون درز پیدا کند. و این در حالی است که ما همیشه از عناوین آینده خود استقبال می‌کنیم ولی در حال حاظر برای طرفداران خود و تیم سازنده بازی نا امید هستیم به این دلیل که این طراحی های مفهومی در فضای عمومی منتشر شده‌است. استودیو Quebec در چند سال گذشته، مشغول توسعه عنوان خاصی بوده است و ما بسیار هیجان زده‌ایم تا این عنوان را در زمان مشخص و مناسب معرفی کنیم. در حال حاضر، اولویت اصلی ما بهبود تجربه بازی و بر طرف کردن مشکلات Assassin's Creed Unity است."

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Irisviel Ackerman

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
دوستان از بین این کدها کدوم با ارزشتر و هر کدامش چقدر نیاز به دنلود داره
واینکه در هر کد ما بزنیم چی شاملش میشه
master assassin pack
drawin & dickens , drawin et dickens
season pass :expand your expereince with bonus mission.hunt jack the ripper.upgrade your arsenal
در ضمن من نسخه limited edition را خریدم
راستی اپدیت بازی چقدر هست و ایا نیازی هست که حتمی اپدیت کنیم اخه یونیتی مشکل داشت و اپدیت درستش میکرد میخواستم ببینم من انلاینش نمیخوام باید باز هم اپدیت کنم یا افلاین برم

آخرین ویرایش:

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,035
نام
سهند
دوستان از بین این کدها کدوم با ارزشتر و هر کدامش چقدر نیاز به دنلود داره
واینکه در هر کد ما بزنیم چی شاملش میشه
master assassin pack
drawin & dickens , drawin et dickens
season pass :expand your expereince with bonus mission.hunt jack the ripper.upgrade your arsenal
در ضمن من نسخه limited edition را خریدم
راستی اپدیت بازی چقدر هست و ایا نیازی هست که حتمی اپدیت کنیم اخه یونیتی مشکل داشت و اپدیت درستش میکرد میخواستم ببینم من انلاینش نمیخوام باید باز هم اپدیت کنم یا افلاین برم
season passشامل بیشترین و بهترین محتواهاست . تا جایی که من میدونم این بازی ورژن لیمیتد نداره . استاندارد ، گلد ( شامل season pass ) ، کالکتور و Can Hidden Blade&Sword .
خود بازی هم آن چنان باگ نداره و از اونجایی که بخش آنلاین نداره ، آپدیت بازی خیلی ضروری نیست

- - -ویرایش - - -

سلام
دوستان نسخه Gold Edition این بازی دقیقا شامل چی هست ؟ دی ال سی بازی هم توش هست ؟!
سیزن پس چطور ؟ اونم معادل با نسخه گلد هست یا اون جریانش فرق داره ؟! اون چیا داره ؟
حالا نه فقط این بازی ، کلا نسخه gold و سیزن پس چه چیزی داره که نسخه عادی نداره
جالبه قیمتش هم خیلی زیاده مثلا یه بازی ممکنه نسخه عادیش 60 دلار باشه نسخه گلد 80 یا 90 دلاره
ممنون میشم کسی توضیح بده

همونطور که گفتم نسخه گلد شامل Season pass و تقریبا اکثر باقی محتواها مثل یه سری ماموریت و لباس هست
------------------------------------------------------------
The Assassin's Creed® Syndicate Season Pass secures you access to a variety of additional content and exclusive perks

HUNT DOWN JACK THE RIPPER IN AN ALL-NEW CAMPAIGN
THE LAST MAHARAJA MISSION PACK
TWO TOP-TIER SETS OF GEAR AND WEAPONS
THE STREETS OF LONDON GAMEPLAY PACK
EXCLUSIVE ‘A LONG NIGHT’ MISSION
EXCLUSIVE XP BOOST
PLUS MORE!

The Season Pass is included in the Assassin’s Creed Syndicate Gold Edition.

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
season passشامل بیشترین و بهترین محتواهاست . تا جایی که من میدونم این بازی ورژن لیمیتد نداره . استاندارد ، گلد ( شامل season pass ) ، کالکتور و Can Hidden Blade&Sword .
خود بازی هم آن چنان باگ نداره و از اونجایی که بخش آنلاین نداره ، آپدیت بازی خیلی ضروری نیست

- - -ویرایش - - -

همونطور که گفتم نسخه گلد شامل Season pass و تقریبا اکثر باقی محتواها مثل یه سری ماموریت و لباس هست
------------------------------------------------------------
The Assassin's Creed® Syndicate Season Pass secures you access to a variety of additional content and exclusive perks

HUNT DOWN JACK THE RIPPER IN AN ALL-NEW CAMPAIGN
THE LAST MAHARAJA MISSION PACK
TWO TOP-TIER SETS OF GEAR AND WEAPONS
THE STREETS OF LONDON GAMEPLAY PACK
EXCLUSIVE ‘A LONG NIGHT’ MISSION
EXCLUSIVE XP BOOST
PLUS MORE!

The Season Pass is included in the Assassin’s Creed Syndicate Gold Edition.

دستت درد نکنه ولی الان بازی توی دستمه روی کاورش نوشته
limited edition
includes drawin & dickens conspiracy mission
در ضمن من پرسیدم اونهایی که من گفتم چی هستند و چیکار میکنن

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,035
نام
سهند
unityاسمش بد درفته شلوغش کردن این بازی با افت گرافیکش بدتر از unityهست 4تا سایت بنچمارک دیدم الانم نتوسنتم با970روultraبه60فریم برسم که هیچ تا 23فریم هم افت داشت و کلا حال نکردم باهاش
نظراتی که اینجا گفته شده جالبه بعضی دوستان اصلا unityرو آپدیت نکرده بازی کردن یا اصلا تمومش نکردن!!!
دنبال دعوا نیستم ناراحت نشید
بنده با تجربه unity رویpcو پلات کردنش رویps4دارم این حرف رو میزنم UNITYخیلی بهتر بود و هست،این بازی روی Pcافتضاح ممکن!

هم نظرت باهات دوست عزیز . یونیتی واقعا چیزی بود که بعد طرفداران سه گانه اتزیو بهش نیاز داشتن . یه Assassin's Creed واقعی

WESKER ALBERT

کاربر سایت
Jan 10, 2016
11
نام
بهزاد
درود.

بنده هم بازی را پلات کردم. واقعا نسبت به قسمت قبلی پیشرفت داشت. امیدوارم در اینده نسخه ای در حد قسمت اول و دوم و رولیشنز ببینم:d

iCe m@n

کاربر سایت
Jun 14, 2010
841
سلام دوستان
کسی هست سیو بازی از اونجایی که وارد شهر میشن یا حالا یکی 2 مرحله جلوتر رو برای من بزاره؟

سیوم پاک شده اصلا حوصله رفتن اون مراحل اولیه رو ندارم

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,082
Uniy واقعا چیزی از یه شاهکار کم نداشت ولی این بنظرم خیلی معمولیه

مراحلش هم یکم خسته کنندس ولی Unity خیلی معتاد کننده بود حتی 10 ساعت پشت سر هم بازی میکردم خسته نمیشدم

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
Unity رو بازی نکردم.... داستان Syndicate دیگه واسه دونستنش نیازی به دونستن Unity نداره که؟؟؟ فریم دهیه بازی چطوره؟؟مثل یونیتی ده تا آپدیت باید روش ریخت؟؟؟

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
دوستان گل من الان 6 درصد از بازی را رفتم بازی بخش داستانیش چند ساعته و چند مرحله داره
9 تا سکانسه البته ماموریتهای جانبی زیاد داره .
قسمت داستانی بازی چند ساعته ؟

حدود 20 ساعتی میشه واسه خط اصلی بازی .
من خیلی این بازی رو دوست داشتم . با اینکه پلاتش کردم ولی یه دور دیگه خط اصلی داستان رو خواهم رفت .

Chaosboil

کاربر سایت
Feb 3, 2016
71
حالا با مسائل فنی کاری ندارم ولی Syndicate نقض کننده ی خودشه!

در یکی از اولین مراحل بازی وقتی تارگت رو روی قطار assassinate میکنی تارگت میگه که تو نمیتونی جلوی ما رو بگیری. ما دنیای جدیدی رو داریم میسازیم و مردم دارن پیروی میکنن. (اشاره به وقوع انقلاب صنعتی و شکل گیری جهان سرمایه داری از مبدا اون یعنی لندن هست)

این همه دشمنی با Templarها در مضمون بازی درحالی که سازندگان و ناشر عملا دارن از دکترین Templarها استفاده میکنن: رسیدن به نهایت سود. به روش فدا کردن کیفیت و سالی یک AC بیرون دادن!! این سازنده ها خودشون عملا Templar هستن و احتمالا باید یه فن واقعی رو برای نجات این فرنچایز به ساختمان اونها فرستاد و تعدادیشون رو ترور کرد!! :d

این است پارادوکس Syndicate

Amir Gholami

کاربر سایت
Jul 6, 2015
16
حالا با مسائل فنی کاری ندارم ولی Syndicate نقض کننده ی خودشه!

در یکی از اولین مراحل بازی وقتی تارگت رو روی قطار assassinate میکنی تارگت میگه که تو نمیتونی جلوی ما رو بگیری. ما دنیای جدیدی رو داریم میسازیم و مردم دارن پیروی میکنن. (اشاره به وقوع انقلاب صنعتی و شکل گیری جهان سرمایه داری از مبدا اون یعنی لندن هست)

این همه دشمنی با Templarها در مضمون بازی درحالی که سازندگان و ناشر عملا دارن از دکترین Templarها استفاده میکنن: رسیدن به نهایت سود. به روش فدا کردن کیفیت و سالی یک AC بیرون دادن!! این سازنده ها خودشون عملا Templar هستن و احتمالا باید یه فن واقعی رو برای نجات این فرنچایز به ساختمان اونها فرستاد و تعدادیشون رو ترور کرد!! :d

این است پارادوکس Syndicate
ایول.هیچوقت از این منظر دقت نکرده بودم

Sent from my SM-G530H using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر