Multi Platform Assassin’s Creed: Syndicate

news_assassin_s_creed_syndicate_announced-16534.jpg

اطلاعات بازی لیک شده و توسط یوبی تایید شده که در حال ساخت هست :d
این شماره از بازی در لندن قرن 19 دوره‌ی ویکتوریا اتفاق خواهد افتاد
بازی چند ساله توسط استدیو Quebec با رمز Victory در حال ساخت و توسعه هست

ترجمه متن خبری که IGN قرار داده و جواب یوبی سافت به این اقدام با تشکر از Bahram B

Assassin's Creed جدید لیک شد، این بار در لندن!

هنوز یک ماه نشده که آخرین عنوان از سری Assassin's Creed با عنوان Assassin's Creed: Unity برای PC و کنسول های Xbox One و PS4 عرضه شده است و حال دقایقی قبل خبری در سایت های معتبر خبری منتشر شد که از ساخته شدن عنوان بعدی در این سری حکایت دارد.
با توجه به اطلاعات منتشر شده (لیک شده) Assassin's Creed Victory نام جدید ترین عنوان از این سری خواهد بود که در لندن (قرن 19 میلادی) جریان دارد و در پاییز سال 2015 برای PC و کنسول های نسل هشتمی منتشر خواهد شد.
بر خلاف شماره های قبلی که اکثرشان توسط Ubisoft Montreal توسعه یافته بودند، این بار نوبت به استودیو Ubisoft Quebec رسیده است تا شماره جدید Assassin's Creed را توسعه دهد.
در گزارش سایت Kotaku آمده است که آن ها موفق شده‌اند 7 دقیقه از گیم پلی این Assassin's Creed جدید را مشاهده کنند. هدف اصلی این ویدیو 7 دقیقه ای "نمایش گیم پلی بازی" بوده است. این تریلر به صورت کامل با موتور بازی Assassin's Creed پردازش شده و یک تریلر pre-rendered نبوده است.
در این ویدیو، یک Assassin (شخصیت بازی) از برجی بالا می رود تا بتواند یک نما از منطقه ای که در آن قرار دارد را بدست آورد، بعد از آن از بالای برج فرود می آید.

او ماموریت خود که کشتن یک نفر است را می‌پذیرد و وارد یک کالسکه در حال حرکت می‌شود تا زودتر به منطقه ای که هدف او در آنجا قرار دارد برسد. اما در این لحظه کالسکه مورد حمله قرار می‌گیرد و نبرد در بالای کالسکه در حال حرکت ادامه پیدا می کند.

کالسکه در حال حرکت به سمت ایستگاه قطار است و در همین لحظه Assassin به روی زمین می پرد و با استفاده از قلاب جدیدی که بازی اضافه شده است در قسمتی از ایستگاه تاب می خورد و خود را به هدف مورد نظر می‌رساند و او را از پا در می‌آورد.

شرکت Ubisoft دقایقی قبل نسبت به منتشر شدن این خبر، ابراز تاسف کرد و در متنی به سایت IGN گفت: "این همیشه مایه تاسف است، که مواردی از این دست که برای انتشار در فضای عمومی در نظر گرفته نشده، به بیرون درز پیدا کند. و این در حالی است که ما همیشه از عناوین آینده خود استقبال می‌کنیم ولی در حال حاظر برای طرفداران خود و تیم سازنده بازی نا امید هستیم به این دلیل که این طراحی های مفهومی در فضای عمومی منتشر شده‌است. استودیو Quebec در چند سال گذشته، مشغول توسعه عنوان خاصی بوده است و ما بسیار هیجان زده‌ایم تا این عنوان را در زمان مشخص و مناسب معرفی کنیم. در حال حاضر، اولویت اصلی ما بهبود تجربه بازی و بر طرف کردن مشکلات Assassin's Creed Unity است."

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Irisviel Ackerman

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
- صفحه 6، اینجانب

---

چهارمین AC مورد علاقه‌ام شد ( Brotherhood حقیقتا با AC II یک بازی محسوب میشن )

یه سر بیا بریم پیش yves ، آب توبه بریزه رو سرت، شاید مورد بخشش قرار بگیری:D
-----
حداقل ترتیب AC های مورد علاقه ات را هم می گفتی:-/ :D
---------------------------------
چرا؟
sad-smiley.gif
احساس کردم به آرمان های مقدس yves پشت کردی!:D
======================================
یه عکس از فیلمِ AC :D (با تشکر از [MENTION=920]armin_shadow[/MENTION] )
prqqhszq41xfc6d8a9ov.jpg

آخرین ویرایش:

Argada

کاربر سایت
Jan 25, 2013
708
نام
محمد رضا
خوب وقت شد یه بخش اعظمی از بازی رو برم......... بازی پیشرفت های جالبی داره... تو بین نظرات دوستان هم به این مواد اشاره شده... داستان بازی هم بد نیست...کلا بیش از این هم انتظار نداشتم...
ایراد بازی هم مثل همیشه خستگی در مراحل بازی هست.... منظورم تکراری بودن مراحل و گیم پلی بازی هست... کلا بازیهای یوبی سافت داره به هم شبیه میشه، البته بیشتر ایراداتشون دارند بهم نزدیک میشند!... انگار از مشکل کمبود نواوری رنج می برند...
من وقتی نسخه دوم رو بازی کردم انتظاراتم بشدت از این بازی بالا رفت اما انگار یوببی سافت استودیویی نیست که بشه روش حساب کرد... نمی دونم باید انتظار یه عنوان بینظیر رو داشته باشم و یا یه بازی صرفا معمولی! تبلیغات بازی همیشه بیش از انچه که خود بازی داشته بوده به قول انگلو ها هایپ بازی خیلی زیاد بوده و اما خود بازی! در این حد نبوده...

شاید ارزش و مطلوبیت بازی برای من یه چیزی حدود 6.5 یا 7 از 10 بوده باشه....

Mohammad6tm

کاربر سایت
Dec 30, 2014
37
اینم یه باگ خوشگل تقدیم به دوستان

* کل سری این بازی یه هدفی داره داره شما چقد درمود داستان زمان حال این بازی میدونید پایان این نسخه رو دیدید چقدر درمورد Juno میدونید (این بازی به این زودیا تموم بشو نیست)
کلا هیچ سایت ایرانی رو ندیدم این بازی رو چه در زمان گذشته و حالش درست و حسابی بررسی کرده باشه هر سولی درمورد خود بازی شخصیتاش و هر چیز دیگه داشتید برید اینجا این سایت نسخه فارسی Wikia محسوب میشه امیدوارم کارش ادامه پیدا کنه حتما این مطلبو برای نمونه بخونید Pieces of Eden

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
دوستان من میخوام بازی را امروز بخرم توی شیراز دست دوم 140 خوبه ؟ الان قیمتش همینه ؟ اصلا بازیش ارزش داره من یونیتی را دوست داشتم اما داستانش را نه این چجوره بهتر از اونه ؟

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,445
دوستان من میخوام بازی را امروز بخرم توی شیراز دست دوم 140 خوبه ؟ الان قیمتش همینه ؟ اصلا بازیش ارزش داره من یونیتی را دوست داشتم اما داستانش را نه این چجوره بهتر از اونه ؟

سلام دوست عزیزم..

در مورد قیمت که بنظرم خوبه. من الان کاکردش رو اینجا(تهران) کمتر از 150 نمیبینم. آکش هم فکر میکنم حدودا 180 باشه.

از نظر من و خیلی از دوستان دیگه کلیت بازی خیلی بهتر از یونیتی دراومده. داستان کشنده تر، گیم پلی پرمحتواتر، طراحی مراحل به مراتب بهتر، مخفی کاری درست و درمون، دو شخصیته بودن بازی که کمک زیادی کرده به تنوع بازی. و ضمنا همچنان محیط زنده و اتمسفر فوق العاده درست مثل یونیتی وجود داره.
ممکنه فقط داونگرید شدن قابل توجه گرافیک بازی بزنه تو ذوقتون در اوایل، که احتمال زیاد بعد از مدتی باهاش کنار میاید.

من خودم Unity رو دوست داشتم و حدود 40 ساعتی بازی کردم اما Syndicate از اون بهتره به مراتب. اگر طرفدار سری هستید لذت میبرید..

آخرین ویرایش:

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
اول یه تبریک سال نو میلادی از طرف اساسین ها :d
e5j1kec203to791i0a4m.jpg

سایت Kotaku هم یه مطلب باحالی از یه قسمت بازی گذاشته :d

Shout Out To This Poor Assassin***39;s Creed*Guy

q77qrp8kzcpwl0r6vitd.png

In Assassin’s Creed Syndicate, there’s a guy whose entire job is to stand on a boat and get knocked into a river. That’s it. That’s his whole life.
This man is a hero.

If you’re running along in Syndicate’s version of London and happen to cross the Thames, you’ll probably see this guy. He’s all over the place, so if you’re on the river, chances are he’s nearby. He’ll be standing there on the edge of a rowboat, maybe having a cigarette or something

leszqc35blseu8m7x82h.jpg

Then you’ll run past him, since this is an Assassin’s Creed game, and it’s mostly about running past people.

And this will happen

3w7s278x9ez8hg9ul41r.gif

Sploosh! Down he goes, You jog on, focused on whatever thing on your minimap it was that had you running across the Thames to begin with. He goes into the water, clothes and all, and never actually resurfaces.

Does he die? Can he just hold his breath really long? What kind of bacteria are in the Thames, anyway? We will never get answers to these questions.
I salute you, Assassin’s Creed Guy Who Falls In The River. You exist entirely for the purpose of a single pratfall; you suffer for our pleasure

You may not think anyone notices how hard you work, but I do. I notice you
xtxb82dded5nw677ark9.gif

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
از اونجایی که به تازگی unity و به شدت مایوس کننده و بیخود بود. از دوستان چند تا سوال ساده دارم :
1. داستان بازی نسبت به unity بهتر و یا حداقل درگیرکننده تر هست؟
2. تنوع مراحل به اندازه unity کم هست یا اینجا بهتره؟
3. گیم پلی کاراکتر و شخصی سازی های unity کاملا باعث افت بازی قبل شده بود. تو این بازی این موارد بهتر شده؟

fazl77

کاربر سایت
Nov 11, 2014
40
از اونجایی که به تازگی unity و به شدت مایوس کننده و بیخود بود. از دوستان چند تا سوال ساده دارم :
3. گیم پلی کاراکتر و شخصی سازی های unity کاملا باعث افت بازی قبل شده بود. تو این بازی این موارد بهتر شده؟
خلاصه بگم غیر از داستان و گرافیک همه چیز کاملا پیشرفت داشته

Argada

کاربر سایت
Jan 25, 2013
708
نام
محمد رضا

خلاصه بگم غیر از داستان و گرافیک همه چیز کاملا پیشرفت داشته

هماطور که دوستمون گفتند در گیم پلی بازی پیشرفت داشته البته پیشرفت جزئی اما در گرافیک و داستان پسرفت داشته... حتی شخصیت پردازی یونیتی هم به مراتب بهتر بود...
پیشرفت در گیم پلی هم هر چند خوب بوده اما همچنان گیم پلی تکراری و خسته کننده میشه! این سری دیگه داره ناامید کننده میشه

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162

من unity به اتمام نرسوندم اما داستان این نسخه که خوب بود اما این نسخه رو هر کی بازی نکنه از دستش رفته اگر عین من یا بقیه از unity نا امید شدی این نسخه همون چیزی هست که می خوای.

dlc jack هم به اتمام رسوندم dlc زیبایی بود پیشنهاد می شه اینم از دست ندید.

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
بلاخره امروز بازی رو پلات کردم و صد در صد شد ... یکی از بهترین اساسین هایی بود که تا حالا بازی کرده بودم . امیدوارم نسخه بعدی هم خوب باشه و فقط یکم موتور بازی رو ارتقا بدن که یه مقدار مشکلات گرافیکی که بود برطرف بشه البته گرافیکش همین الان هم برای یه بازی اپن ورلد با مپ بزرگ عالیه .
دیدن افرادی مثل ملکه ویکتوریا ... سر وینستون چرچیل .. دیکنز و داروین هم لذت بازی رو دو چندان کرد برام .
------
من خودم بازی رو خریدم 75 تومن تو بلک فرایدی که تخفیف خورده بود شریکی شیر کردیم حالا دی ال سیش رو بخوام بخرم میشه 60 تومن !!

• Like
Reactions: king of north

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
unityاسمش بد درفته شلوغش کردن این بازی با افت گرافیکش بدتر از unityهست 4تا سایت بنچمارک دیدم الانم نتوسنتم با970روultraبه60فریم برسم که هیچ تا 23فریم هم افت داشت و کلا حال نکردم باهاش
نظراتی که اینجا گفته شده جالبه بعضی دوستان اصلا unityرو آپدیت نکرده بازی کردن یا اصلا تمومش نکردن!!!
دنبال دعوا نیستم ناراحت نشید
بنده با تجربه unity رویpcو پلات کردنش رویps4دارم این حرف رو میزنم UNITYخیلی بهتر بود و هست،این بازی روی Pcافتضاح ممکن!

TinyMan

کاربر سایت
Aug 9, 2015
35
سلام
دوستان نسخه Gold Edition این بازی دقیقا شامل چی هست ؟ دی ال سی بازی هم توش هست ؟!
سیزن پس چطور ؟ اونم معادل با نسخه گلد هست یا اون جریانش فرق داره ؟! اون چیا داره ؟
حالا نه فقط این بازی ، کلا نسخه gold و سیزن پس چه چیزی داره که نسخه عادی نداره
جالبه قیمتش هم خیلی زیاده مثلا یه بازی ممکنه نسخه عادیش 60 دلار باشه نسخه گلد 80 یا 90 دلاره
ممنون میشم کسی توضیح بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر